Keresés

Részletes keresés

sosemkopel Creative Commons License 2018.10.28 0 0 66

Sziasztok,

van egy ATD GP-438-as szerkentyűm, eddig jórészt teljes megelégedésre dolgozott, néha tettem rá frissebb térképet, de lényegében jó volt.

Most viszont fogta magát, és bár feltölthető, megjelenik az első képernyő, ahol ki kell választani, hogy navigálok, vagy valami mást csinálok vele, de nem lehet "rákattintani" a gombokra, illetve ilyen kattanó hangot kiad ugyan, de nem csinál semmit. Olyan, mintha elfelejtette volna az érintés helyét (elkalibrálódott?) 

 

Lehet ezzel csinálni valamit, vagy hagyjam a francba? Van pár mobiltelefon, ilyesmi idehaza, de mégis jobban szerettem ezzel navigálni (pl. az autó melegét jobban viseli tűző napon, stb.)

Üdv!

Pakcsi Creative Commons License 2013.10.13 0 0 65

Sziasztok!

 

Lecseréltem ATD-met egy Wayteq X960 BT HD  -re.

Valakinet tapasztalata?

Dobos zoli Creative Commons License 2013.09.24 0 0 64

szia

vedd ki a kártyát,

 

Előzmény: szaboknak (63)
szaboknak Creative Commons License 2013.09.24 0 0 63

Segitségre lenne szükségem mert beállitottam az ATD 318 készüléket,hogy automatikusan induljon a navigáció rajta és nem tudom visszahozni az ikonos főképernyőt és azóta a navi se megy,elindul de nem müködik.

Resetelni próbáltam de az nem segit.

ihopi Creative Commons License 2013.09.19 0 0 62

Az előző hozzászólásom az atd-gp-318-rom.zip frissítésre vonatkozik - a rom mentést nemtudod használni közvetlen csak a belőle készül frissítő csomagot !!!

Előzmény: DOBÓ SÁNDOR (60)
ihopi Creative Commons License 2013.09.19 0 0 61

Nekem ugyanezzel a frissítéssel sikerült életre kelteni az ATD-GP-318 típusu GPS-em és most is hibátlanul működik !Szerintem próbáld meg vele mégegyszer a frissítést.Még azt meg lehetne megpróbálni hogy frissítéskor ne legyen teljesen feltöltve az akkuja csak kb. 80%-ra és úgy legyen rajta a töltő a frissítés alatt mert ha teljesen tele van és úgy van rajt a hálózati töltő csinálhat ilyet a képernyő.

Előzmény: DOBÓ SÁNDOR (60)
DOBÓ SÁNDOR Creative Commons License 2013.09.19 0 0 60

SZIA.ezt hogyan kell alkalmazni ?egy kis segitség kellene.hogyan kezdjek hozzá ?

Előzmény: ihopi (32)
DOBÓ SÁNDOR Creative Commons License 2013.09.16 0 0 59

........

DOBÓ SÁNDOR Creative Commons License 2013.09.16 0 0 58

azota lett  ilyen szines csíkos hogy rátettem ezt az sd kártára:

 

http://www.4shared.com/zip/sZm9Sbl_/ATD-GP-318-ROM.html

Dobos zoli Creative Commons License 2013.09.16 0 0 57

Amit a kolééga adott az egy rom mentés,az nem erre a hibára van

Előzmény: Dobos zoli (56)
Dobos zoli Creative Commons License 2013.09.16 0 0 56

A csíkosság lehet kijelző hiba is,

Előzmény: DOBÓ SÁNDOR (55)
DOBÓ SÁNDOR Creative Commons License 2013.09.16 0 0 55

szia feltettem véletlenül a atd 318-b készülékre és csikos az egész kijelzö erre a tipusra nem jo,

Előzmény: ihopi (39)
DOBÓ SÁNDOR Creative Commons License 2013.09.15 0 0 54

ATD318 -B .a képernyö szines csikos semit nemlátok ha bekapcsolom,mit lehet vele kezdeni ?

Dobos zoli Creative Commons License 2013.09.03 0 0 53

szia

minimális a tárhelye,usb-n tölt nem jár ezekhez hálo töltő

Előzmény: senior59 (52)
senior59 Creative Commons License 2013.09.03 0 0 52

Üdv mindenkinek!

Jól gondolom,hogy ennek a készüléknek nincsen belső tárhelye?Tehát a térképszoftvert illetve egyéb fájlokat az SD kártyára kell másolni?Mivel hálózati töltő sincs hozzá,USB-n keresztül lehet tölteni az akksit vagy csak az autó szivargyújtójáról?Köszönöm.

Erről lenne szó:

http://www.atd.hu/navigacio/atd-gp-438-super-slim-gps-terkep-nelkul.html
Köszönöm.

Pakcsi Creative Commons License 2013.09.01 0 0 51

Szia.

 

Nekem kb. 3 éve van.

IGO8 teljes európa térképpel.

4Gb kártya van benne arról megy. (Ment mostmár nem tudom tölteni)

Eddig tökéletesen működött és működne is.

Előzmény: Törölt nick (47)
Pakcsi Creative Commons License 2013.09.01 0 0 50

Sziasztok!

 

ATD 483  meg van a hiba oka!

A mini USB kiszakadt teljesen a helyéről.

Nem tudom hol javítanák ha egyáltalán javítható.

Dobos zoli Creative Commons License 2013.08.29 0 0 49

Szia!Alapkészülék.

A primo Még a legálisan megvett navonon is kifagy pedig hivatalosan csak azon lehet megvenni.

Hoztak már ilyen készüléket javítani hozzám ezzel a hibával.

Igo8 tökéletes rajta(ha nem kamionozol).

Az akksi meg mindegyikben gyenge mert azt mióondják a gyártok autós navi mindig töltőn van ugyis.

 

Üdv:Dobi

Előzmény: Törölt nick (47)
StMiklos Creative Commons License 2013.08.28 0 0 48

  Szevasz!

Mérete: elegendő, szoftver és térképek nincsenek hozzá, belső RAM-ja minimumon van, processzorról nincs adat.

Nem fut rajta az IGO primo, ahhoz erősebb hardver kell (bár ha ficsőrök nélkül hasznalod, 3D, domborzat, épületek stb.) talán elmegy. Akkuja halovány, igen kevés lehet az üzemideje, de kocsiban ez nem számít.

Alapfunkcióban persze használható az IGO8 (vannak persze más programok is), még jóval többet tudó készüléknél sem használok ennél többet, vidáman navigálok vele.

   Üdv: StMiklos

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (47)
fede94 Creative Commons License 2013.07.21 0 0 46

melyek a legolcsóbb de már használható gps-ek? csak magyarország térkép elég.

köszi!

Pakcsi Creative Commons License 2013.07.13 0 0 45

Szia!

 

Noti töltötte.

Vettem hozzá töltőt :) de telefonos boltban kellett, mert sürgős lett a dolog.

Egy szivargyújtóba való USB, abba vettem egy telefontöltő kábelt amin van csatlakozó ami jó a naviba.

Drágább volt mint az eredeti, de most működik.

(elég sűrűn lefagy, hibaüzenet hogy nincs softver)

4Gb kártyáról használom.

Előzmény: arecibo (44)
arecibo Creative Commons License 2013.07.04 0 0 44

Pontosabban a noti nem tölti...

 

Előzmény: arecibo (43)
arecibo Creative Commons License 2013.07.04 0 0 43

Nekem is ugyanez, holnap viszem vissza, mondjuk én szivarról még nem próbáltam, de sztem ott se veszi, csak jelzi....

Előzmény: Pakcsi (42)
Pakcsi Creative Commons License 2013.06.06 0 0 42

Sziasztok!

 

ATD 438 készülékemet nem lehet tölteni, csak a nootebokomról.

Az autós töltőn világít a led de nem veszi a töltés a navigáció, bróbáltam másik autós töltőről is.

Valaki tudna tanácsot adni mit lehet ilyenkor tenni?

 

Köszönöm.

Threshold Creative Commons License 2012.12.12 0 0 41

Szép estét mindenkinek!

 

Új vagyok ebben a topicban. Vásároltam egy ATD GP 318 B tipusú navigációt. 3,5" kijelzővel Win CE 5.0 keretszoftverrel és nem találok hozzá szoftvert az álétalam ismert varez oldalakon.

Ha valakinek lenne némi segítsége akár privátban is megköszönném!

 

fetoc5 Creative Commons License 2012.10.03 0 0 40

Sziasztok !

A kis 318-am azt csinálja egy hónapja, hogy nem lehet bekapcsolni csak 200 próbálkozás és 1 óra alatt.
Ebben van folyamatos bakapcs. gomb nyomás, hol röviden, hol hosszan és  20 reset
Mikor végre sikerül és már nem kellene használnom, akkor a kikapcsolás ugyanígy.
Már hagyom lemerülni. Ez rendben is lenne, de sajna azért jó lenne hamarabb is indítani.
Mikor mindez sikerül, tökéletesen müködik.
Adjatok reményt, ne kelljen kidobnom mert amúgy nagyon szeretem.

 

ihopi Creative Commons License 2012.09.29 0 0 39

http://www.4shared.com/zip/sZm9Sbl_/ATD-GP-318-ROM.html

 

Ha valakinek tégla lessz a gépe ezzel SD karira másolva életre lehet kelteni.A főmenü oroszul jelenik meg, de egy kis orosz tudással a menüből átállítható magyarra.Ha jó a gép ne frissítsétek, mert nem hozzávaló eredetileg a firmware ( kínai karakterek a windowsba kilépve,-az on-off oldalkapcsoló hatástalan...)de működik és használható vele a gép.

Pakcsi Creative Commons License 2012.09.23 0 0 38

igo8 van rajta, lehet frissíteni kellene?

Előzmény: Pakcsi (37)
Pakcsi Creative Commons License 2012.09.23 0 0 37

Sziasztok!

 

Az ATD GP-438 -om megzavarodott, nem minden betűt enged beírni, vagy a mellette lévő betűre kell nyomnom hogy azt írja be amit én akarok.

Kalibrálás után semmi változás.

Tud valaki segíteni?

(menet közben le szokott fagyni, pont mikor a legjobban kellene)

4Gb memóriáról megy a softwer, nem az eredetiről.

mano212 Creative Commons License 2012.09.22 0 0 36

Sziasztok!

 

Egy ATD358-as gépem van.Wolfncu-val sikerült kimásznom a 6ikonos menüből,regeditet a gps-re feltettem.

Nem tudom előcsalni a virtuális billentyűzetet,így registry értéket sem tudok módosítani.

Tudom,hogy van alternatíva,a switchusbclient megnyitására viszont lefagyott a gép(gondolom 318hoz van írva és azért?) Ceregeditorral activesyncen keresztül próbálkoztam volna,de nem sikerült kapcsolódni...

A Cél az lenne,hogy megszabaduljak a launcher-től,ne felejtse el az asztalon létrehozott ikonokat,a hátteret,legyen virtuális billentyűzet és start menü.

A felét meg is találtam,regeditben szerkeszthető(lenne,ha lenne billentyűzet),próbáltam kulcsokat törölgetni,de restart után visszateszi.

Tulajdonképp egy olyan rom is jó lenne,ahová csak az alap wince core 5.0 megy fel a gépre.

Előre is köszönöm a segítséget.

 

Üdv!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!