Keresés

Részletes keresés

t.lantos Creative Commons License 2016.09.30 0 0 2760

Ez egy roppant hasznos informacio.

Kerdesem, hogy ezt miert nem lehet a t odalan megtalalni??????

Előzmény: Törölt nick (2759)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.29 0 0 2759

A set top boxot át kell hangolni. Lehet, hogy csak kézi hangolás lehetséges. Ezt  a következő frekvenciákra kell beállítani:

FREKVENCIA : 170000 , Symbol rate :6875  QUAM :64 - első keresés -mentés

          "            :210000           "         "    :6875      "      :256 - második keresés -mentés

          "             :218000          "         "    :6875      "      :256  -  harmadik keresés -mentés

          "             :234000          "         "    :6875      "      :256  - negyedik keresés -mentés

Ugyanis már ez a 3-ik frekvencia csere -zabrálás ami újra hangolást igényel, amit a T HOME köteles elvégezni, térítés nélkül.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: stegere (2750)
Lenti Tamás Sasa Creative Commons License 2016.09.29 0 0 2758

Köszönöm szépen ! 

xyberwolf Creative Commons License 2016.09.29 0 0 2757

Nem tudom. Hivatalos levél még nem érkezett erről. 

Előzmény: Lenti Tamás Sasa (2756)
Lenti Tamás Sasa Creative Commons License 2016.09.28 0 0 2756

 Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy tud e már valaki ,valamit arról ,hogy mikor szűnik meg a digitális kábel TV szolgáltatás a Telekomnál? Köszönöm 

Egon61 Creative Commons License 2016.09.27 0 0 2755

Pontosan melyik MXQ boxod van?

Nekem még egy régebbi Amlogic S805 van. Most már ennél jobb hardverek vannak.

 

Végülis, pontosan hogyan tetted rá a TV GO-t?

Az apkpure oldaláról szedtem le. Keress rá a google-ba, kidobja!

Letölt és aztán install.

Előzmény: Achro (2754)
Achro Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2754

Sziasztok!

 

Egon61: Pontosan melyik MXQ boxod van?

Végülis, pontosan hogyan tetted rá a TV GO-t?

 

Mindenki: Nincs esetleg még valaki, aki tud ajánlani olyan boxot, amin kipróbáltan működik a TV GO?

 

Köszi!

 

Achro

Előzmény: Egon61 (2748)
xyberwolf Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2753

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Milyen stb-ot érdemes vásárolni a humax helyett, amivel tudok időzìtve felvenni adást és ki is tudom menteni.?

stegere Creative Commons License 2016.09.20 0 0 2752

Kössz szépen.....

 

 

Most frissitettek központilag..meg  újrainditottam és megtalálta az összes csatornát...

 

Kaja az mindig kiváló :) 

Előzmény: japipapi (2751)
japipapi Creative Commons License 2016.09.19 0 0 2751

Két megoldás is van.

  1. Köss szerződést a szolgáltatóval IPTV használatára. Ha, már egy van, kérj duplikálást, persze a második TV-re is kell fizetni.
  2. Nem csinálsz semmit, nézed ami van (egyenlőre, nem sokáig), de ha nem lesz a konyhában TV, legalább javult a kaja minősége! :-) Csak pozitív hozzáállás! :-))))))
Előzmény: stegere (2750)
stegere Creative Commons License 2016.09.19 0 0 2750

Sziasztok.

 

IP tv-nk van...kaptuk ezt a humax-MT-FTA- kütyüt a nyári konyhába....

 

Eddig jöttek a csatornák,de mostmár csak az 5 királyi csat. jön....

 

Mit lehet tenni ?? ill. jön több is ??

 

Kemencén vagyok....

 

Kössz előre is....

japipapi Creative Commons License 2016.09.17 0 0 2749

Csöves TV-n ne sokat várj minőségett. A digit. sugárzás a korszerű TV-knek irányul.

 

Előzmény: Achro (2747)
Egon61 Creative Commons License 2016.09.16 0 1 2748

Én használok android tv boxot. Van egy MXQ nevű boxom, azon nagyon jól bejött (míg volt előfizetésem) a TV GO. Jó rajta a UPC-s Horizon Go is, de ez már pár programra tesz területi korlátozást. Pl a Viasat csatornák csak UPC-s internet hálózaton jönnek be. A MindigTV is jól működik rajta.

HDMI-n használom, arra nem tudok mit mondani, hogy analóg kimeneten milyen.

Ha van megfelelő sávszélességű és stabil interneted, akkor javaslom. Még a HD adások is szépen bejönnek rajta.

Két dologra figyelj!

- Legyen a készüléken analóg kimenet is, ne csak HDMI (mondjuk ez evidens)

- A google play nem igazán támogatja ezeket a boxokat (azt írja ki, hogy nem kompatibilis az eszköz), ezért máshonnan kellett összevadásznom az apk-kat. Érdekes hogy működik a máshonnan letöltött is rendesen, vagyis kompatibilis. Más miatt lehet tiltva (képernyőméret?, területi kód?).

Aztán ebben benne lehet az is, hogy valami berhelt alkalmazást töltesz le.

 

Előzmény: Achro (2747)
Achro Creative Commons License 2016.09.16 0 0 2747

Hali!

 

Androidos TV Boxon próbálta már valaki a TV GO -t? Vagy kipróbálná, ha valakinek van?

Jó alternatíva lehetne a DVB-C helyett. Több csatorna is van és nekem úgyis csak csöves TV-m van.

 

Köszi:

 

Achro

fjani198111 Creative Commons License 2016.09.04 0 0 2746

Előzmény: fjani198111 (2745)
fjani198111 Creative Commons License 2016.09.04 0 0 2745

Pár hónapja azt hittem hogy mivel egyszer csak azt írta a TV ki hogy "nincs jel", ezért az LG LCD tv tunerje bekrepált... így azóta a HUMAX csodával nézzük a TV-t a lehető legszarabb minőségben.
DE tegnap bedugtam a kábelt a tv-be és megtalált minden csatornát és újra működik, nézhető az összes Kódolatlan digitális adó.?! Akkor most megjavult a tv-m? :) Nos nem hinném, szerintem inkább a központban barmoltak valamit mert a jelerősség még mindig nem éri el a 98%.-ot ami régen volt.. most olyan 74%. Vagy lehet hogy úgy pakolgatták a csatornákat meg kapcsolagttak le dolgokat hogy az LG tunernek nem volt épp megfelelő valami? Mellékelek képeket is. Az első képen régen voltak legalább 2x ennyi frekin adók, azóta lekapcsolták az analógot és még a rendes kódolt digitális kábelt is szerintem. Kíváncsi vagyok a véleményetekre hogy mi lehet ez a jelenség? Nálatok is változtak a jelerősségek? Nálam a jelminőség sem ingadozott, mindig 100%volt. Eddig (lekopogom) nézhető, de a képek szerinti paraméterekkel.

japipapi Creative Commons License 2016.08.23 0 0 2744

Szia!

Persze, hogy nem kell semmit venni, a szerzősben biztosítja mindegyik szolgáltató a általa sugárzott vételi lehetőséget. Előfizetéses csomagokhoz adják a szerelőt és a kötyüt is. 

Előzmény: Achro (2743)
Achro Creative Commons License 2016.08.23 0 0 2743

Szia Kézm!

 

Ha jól értem, hamarosan a Digi-vel fogsz szerződni. Addig szerintem ne vegyél semmit. Aztán a szerződésed paraméterei alapján lehet, hogy nem is kell/lehet.

Ha már fix az előfizetésed, akkor tudunk majd segíteni szerintem.

 

Üdv:

 

Achro

Előzmény: kézm (2740)
japipapi Creative Commons License 2016.08.22 0 0 2742

Szia!

Hát elkeserítelek, a rendszerváltás óta kapitalizmus a politikai-gazdasági irányultságunk. Ingyen még Krisztus koporsóját sem őrizték. 7-8 éve plazmád elvileg azért ma is korszerűnek számít, pár jobb lett volna megírni típusát. Azt nézheted, amit a szerződés szerinti havidíjjal ami a szolgáltató ad.  Ha neked is barátod goole, tájékozódhatsz a szolgáltatok honlapjukról, fotelból válogathatsz , de az alapszerzőzés megkötéséhet sétálnod kell a címre. Szerencséd van, ha van nekik mozgó üzletkötőjük.

Ezek után már online is módosíthatsz. Remélem, világos, neked is fizetnek a munkádért, de neked is kell fizetni más munkájáért. (vagy nem TV-zel, ergo kevesebb a villanyszámlád)

Előzmény: kézm (2740)
japipapi Creative Commons License 2016.08.22 0 0 2741

Ha a TV-d nem tud "automatikul", bár kétkedve hiszem, mert ha digit veszi, automatikának is kell hogy legyen.

Előzmény: bord444 (2738)
kézm Creative Commons License 2016.08.22 0 0 2740

Sziasztok!

Sajnos semmit nem értek, hogy mi az a DVB-C ,SZB, HDD-s.

Nekem egy kb 7-8 éves plazma tévém van.

Azt sem tudom hogy mire is lenne szükségem, hogy nézhessem az adásokat.

Ezt megelőzően a T-hom nál voltunk, jelenleg az invitelnél, ezt követően hamarosan a diginél (talán). Úgy hallottam ha a T homnál vásárlok egy azt sem tudom milyen kütyüt akkor csak a T adásait tudom nézni és havidíjat is kell + fizetnem.

Tudtok abban segíteni hogy mit és hol kell vennem ahhoz hogy ne legyen havidíja, és bármelyik szolgáltató adását nézhessem?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Várom megtisztelő válaszotokat.

Üdvözlettel?

 

t.lantos Creative Commons License 2016.08.14 0 0 2739

A frekitablazatban nincs benne.

Mik a parameterek?

Előzmény: bord444 (2738)
bord444 Creative Commons License 2016.08.14 0 0 2738

Nálam van digitálison m5,de meg kellett keresni.

Előzmény: t.lantos (2737)
t.lantos Creative Commons License 2016.08.12 0 0 2737

Ja, mar latom, Sehova. Kocsogok.

Online ingyen nezheto, csak hat a 10mbites csoda kabelneten szaggat, elvezhetetlen. Mobilneten hasit, de akkor meg leeszi az adatkeretet 5 ora alatt.

Előzmény: t.lantos (2736)
t.lantos Creative Commons License 2016.08.12 0 0 2736

Az M5-ot hova raktak kodolatlan digitalisban?

t.lantos Creative Commons License 2016.08.09 0 0 2735

Az nem valamirevalo pc, amiben nincs.

 

Előzmény: japipapi (2734)
japipapi Creative Commons License 2016.08.09 0 0 2734

Ebben igazad van. Jelenleg minden szolgáltató kábelen küldi a digitális jelet, ma már viszont jelátalakító nélkül nem megy. Az alapkérdés az volt, hogy mi a megoldás ha majd az IPTV lesz kizárólagos. Úgy tudom, nem sokára HUMAXok mennek a levesbe. Rohamos az elektronika. Kicsit analóg, csak gondoljunk CD fejlődésére, a számítógépek DVD combójára. Ma, egy valamire való PC-ben már nincs optikai egység!

Előzmény: fodorb (2733)
fodorb Creative Commons License 2016.08.09 0 0 2733

Ha rajta van a kábelen a DVB-C én a helyedben egy DVB-C és SZB vel szedném le a jelet, valszegg jobb lesz az eredmény, mint az IPTV box ból scart on, vagy akármin keresztül.

 

Előzmény: Achro (2732)
Achro Creative Commons License 2016.08.05 0 0 2732

Hali!

 

Az IPTV boxomról tudok video jelet kinyerni, most is azon keresztül van a DVD felvevőre kötve.

A számítógépet nem igazán kötném be, ha nem muszáj, elég messze van a TV-től.

Lehet, hogy maradok a jelenlegi felállásnál és egy HDD-s DVD felvevőt veszek, amivel a merevlemezre rögzítek. A digitális csatornák úgyis csak azért kellettek volna, hogy ne kelljen azt nézni, amit felveszek. Régi a TV-m és bár két AV bemenete is van, de azok egybe vannak kötve, azaz csak egy AV "csatorna" választható, így nem tudom külön bekötni a két eszközt.

 

Köszi!

 

Achro

 

Előzmény: japipapi (2731)
japipapi Creative Commons License 2016.08.04 0 0 2731

Szia!

Hülyeséget írtam, mert a videónak, mert sart bemenete nincs nem lehet IPTV-ról jelet adni neki. Nem voltam itthon, amikor bekötötték, én meg meg sem néztem. Bocs, hogy félrevezettelek.

 

 

Előzmény: Achro (2729)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!