Keresés

Részletes keresés

mackalac Creative Commons License 2016.05.30 0 0 2704

Ne aggódj, BP. dettó. Levitték a bitratet, ezért kockásodik. Elmossák  a képet,h jobban lehessen tömöríteni. Lecsökkentik a sorfelbontást, szintés a kisebb sávszél érdekében. (így olcsóbb továbbítani ). AZ UPC indulásákor trükközött ilyeneket,még tanulták a dolgokat... drága volt az Astrán a transzponder bérlet...

 

 

Ráadásul vmelyik okos,felemelte a fényerőt, így sok jelenet világos része  beég, a sötét részek pedig szürkék. Értem,h nagy a fluktuáció a T-nél, de hogy nincs egy felelős ember aki figyelne egy minimum minőségi szintet?  Vajon milyen ISO-t teljesítenek?

 

 

Előzmény: Törölt nick (2702)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.26 0 0 2703

ON kerdes:

Gondoltam, megnezem, lehet e eredeti hanggal nezni par adast.

Es lehet. De melyik adon van felirat is? Mert ugy lenne a jo nyelvoktatasra.

Törölt nick Creative Commons License 2016.05.24 0 0 2702

Igen, amit itt Szegeden áttettek egy másik frekvenciára, ahol TÖBB csatorna van  a sávon, és különösen a sport adóknál állapítható meg, hogy egyenlő a szarral.  Tegnap az utcánkba új oszlopot állítottak, azért mert azon lesz a DIGI kábel.

Előzmény: Blackslac (2694)
priszkosz2 Creative Commons License 2016.05.24 0 0 2701

A szüleimnél Telekom Digitális Kábeltv Családi+HD + Nagyvilág minicsomag megy. Kaptak egy STB-t és bele egy kártyát ami dekódolja az előfizetett csatornákat. A kártyát kivettük és egy STRONG modullal megy hibátlanul a nappaliban az LG tv-ben STB nélkül. Előfizetni már nem tudsz rá, viszont a jelenleg aktív előfizetők hosszabbíthatnak és rendelhetik a minicsomagokat is (a nagyvilágot mi is nemrégen kértük az Eurosport 2 miatt). A képminőségről annyit, hogy valóban valamivel gyengébb mint a DIGI, de teljesen élvezhető és a HD csatornák is szépek. Az IP tv-nél mindenképpen jobb és kényelmesebb. Úgyhogy amíg nem szüntetik meg, mindenképpen maradnak a DVBC-nél...

Előzmény: Blackslac (2698)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2700

Set top box (mert a buzik kartyat nem adnak)

Előzmény: Blackslac (2698)
Blackslac Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2699

Csak azét kérdeztem, mivel úgyanez volt nálam.

 

Mondjuk azt tudtam, hogy a bejövő kábelcsonknál még megfelelő volt a DVB-C jel. Azóta kidobtam a régi jelerősítőt, ami érdekesmód analóg adóknál még jó volt, és betettem egy újat. Azóta rendben van, hibátlanul jön mind a 36 adó, És a minősége egyértelműen jobb, mint a korábbi analóg adásoké.

Előzmény: Törölt nick (2692)
Blackslac Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2698

És ha előfizetem rá, akkor hogyan biztosítják? (Arra vagyok kíváncsi, hogy mi az, ami dekódol?)

Előzmény: t.lantos (2697)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2697

Shogy. Ha 4 eve nem fizettél elo ra, akkor buktad.

 

Előzmény: Blackslac (2695)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2696

Harmincvalamennyi van (most a minoseget hagyjuk, gyakorlatilag csak a fejtagito csatornak ernek valamit)

Előzmény: Törölt nick (2692)
Blackslac Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2695

Van ember ma magyarországon, aki meg tudná mondani, hogy a T által sugárzott DVB-C adók közül azokat, melyek kódoltak, hogyan lehet fogni?

 

Mert a T-nél egyelőre ilyet nem találtam.

Blackslac Creative Commons License 2016.05.23 0 0 2694

DVB-C sugárzásról van szó?

 

Előzmény: Törölt nick (2692)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.21 0 0 2693

A változásokban  azt is beírhatják :  A RAMATY , KOCKÁS KÉPMINŐSÉGET MI PRODUKÁLJUK, AZ ÖN KÉSZÜLÉKE NEM HIBÁSODOTT MEG . Nagy gratula  ezért a kellemes meglepetésért! VAN-E MÉG LEJJEBB??????

Előzmény: Proart (2672)
Törölt nick Creative Commons License 2016.05.21 0 0 2692

Van egy frenetikus felfedezésem : A T-HOME  FELTALÁLTA AZ IDŐUTAZÁST ! Úgy bizony , mióta átálltak az új frekvenciákra , azóta  még rosszabb a kép, visszajutottunk   a megboldogult analóg korszakba. Tegnap  a futball meccsen, ma az úszó EB-n  LEÍRHATATLANUL RAMATY, KOCKÁS KÉP VOLT. A nézők  látványa is a régi szép időket idézte: LILA MASZAT. A 60-as években is jobb volt a kép. Mindezt, ha valaki csak erre fizet elő 3400 FT havonta. Van 23 GAGYI, RAMATY , SZAR  minőségű adó, mert a normálisakat  kivették fokozatosan. Mit is mondjak erre???   Ü G Y E S !!!!!

Bobika01 Creative Commons License 2016.05.14 0 0 2691

Köszönöm a gyors választ!

 

Nem buktam meg, gondolom Te is dicsekedsz vele:)))))) 

t.lantos Creative Commons License 2016.05.14 0 0 2690

Hanyadik osztalyban sikerult megbuknod nyelvtanbol?

Alcor jo. HDMI is van rajta.

Előzmény: Bobika01 (2689)
Bobika01 Creative Commons License 2016.05.14 0 0 2689

Kis segítséget kérnék.

 

T-Home csak bérbe adja mostantól a set bokszot, mivel márkájú készülékkel lehet helyettesíteni a másik 2 tévéhez a vevő egységet, ami megvásárolható?  

 

Alcor, Akai strong????

 

Köszönöm.

gombafej321 Creative Commons License 2016.05.14 0 1 2688

a 250.00 MHz-es frekvenciára kell rákeresni és ott megtalálja a rendszer az RTL-t, TV2-t, Sport1-et, HírTv-t, ATV-t stb. A 258.00 MHz-en pedig az RTL2, M3, Duna World stb található.

Előzmény: Sheno (2678)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.14 0 0 2687

Ah sooo, szoval trukkoznek.

Előzmény: pgyafi (2685)
zoli913 Creative Commons License 2016.05.14 0 0 2686

Sziasztok

 

Időnként szoktak fizetős csatornákat kodolatlanul sugározni. Erről lehet valahol infot találni? 

pgyafi Creative Commons License 2016.05.09 0 0 2685

Ott van az, csak kicsit máshová került:

Lakossági aszf 2d fuggelek csatornakiosztasok 20160503

 

Igaz ebben már régóta nincsenek benne a frekvenciák.  A google docs-os egyedül ami használható szokott lenni.

 

Előzmény: t.lantos (2684)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.09 0 0 2684

Itt mindig megvan, elvileg evek ota a 6/C mellekletben

http://www.telekom.hu/rolunk/szolgaltatasok/aszf/lakossagi

Mas kerdes, hogy most NINCS OTT a 6/C melleklet.

Cselesek a gyokerek.

Előzmény: music05 (2683)
music05 Creative Commons License 2016.05.08 0 0 2683

Próbáltam megtalálni az új frekvenciakiosztást, a régit már valaki belinkelte, de a levélben is benne lesz, és írtam is az ügyfélszolgálatnak, hátha. Vérmes reményeim nem voltak, de a kapott válasz minden várakozást alulmúlt:

TISZTELT .......,
KEDVES ELŐFIZETŐNK!

 

Köszönjük megkeresését.

Minden TV készülék különböző, ezért általános receptet nem tudunk mondani a TV behangolására, azonban a legtöbb digitális adásra alkalmas TV-nek van egy menüje, azon belül pedig a beállítások. A beállítások között található a hangolás funkció, annak elindításával a digitális csatornákat a TV készülék megtalálja.

Köszönjük, hogy bizalommal fordult ügyfélszolgálatunkhoz.

További, a szolgáltatásokkal kapcsolatos kérdés esetén készséggel állunk rendelkezésére e-mailben.

SEGÍTSE MUNKÁNKAT VÉLEMÉNYÉVEL!

Kérjük, töltse ki elégedettségi kérdőívünket, melyet ide kattintva érhet el!

TELEKOM FIÓK – LÉPJEN BE EGYSZERŰBBEN ONLINE FELÜLETÜNKRE!

Telekom fiókkal egyszerűbbé válik az ügyintézés, hiszen minden Telekom mobil, otthoni és üzleti előfizetés egyben, külön jelszavak és azonosítók nélkül kezelhetővé válik: egy e-mail címmel, vagy akár Facebook fiókkal is elérhető.
További részletekért keresse fel a mobil vagy otthoni Gyakori kérdéseket, ahol a Telekom fiókon kívül a legtöbb kérdésére választ találhat (pl. ügyintézés, megrendelés, készülék- és műszaki beállítások, elektronikus számla, kedvezmények témakörökben).

 

Üdvözlettel:

Nagy Szilvia Anna
Online csatornák csoport

Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság 
Székhely: 1013 Budapest, Krisztina krt. 55.
Cégjegyzékszám: bejegyezve a Fővárosi Bíróság mint Cégbíróságon Cg. 01-10-041928 szám alatt

 

Fáélreértések elkerülése végett nem azt kérdeztem, hogy kell behangolni, hanem hogy "Szeretnék találni egy frekvenciatáblázatot, aminek segítségével behangolhatom a tunert, egy ilyenre gondoltam természetesen az aktuális adatokkal: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JNbQYTNrZ-tkku6UnjF7vpvC5lHBvaTJ8RolDhfWoo0/edit? authkey=CIzqiMsG&hl=en_US&authkey=CIzqiMsG&pref=2&pli=1# gid=0 

Köszönettel: ........"

 

Télleg tréhóm.

Előzmény: Proart (2666)
Lenti Tamás Sasa Creative Commons License 2016.05.07 0 0 2682

Mit szóltok hozzá , hogy drágább lesz a szolgáltatás !Programdíjat kérhetnek ezentúl az RTL Klub és a TV2 műsoráért a két tévécsatorna médiaszolgáltatói. Ez azt jelenti, hogy drágulhatnak az előfizetési díjak, azaz többe kerülhet a tévézés, igaz, a szolgáltatók szerint még korai erről beszélni. http://m.beol.hu/cikk/663883

t.lantos Creative Commons License 2016.05.06 0 0 2681

Elvileg tud, ellenben mostantól ota az ingyenest is fizetosnek latja.

A tv is. Magyarul szurjel szemmel :)

Előzmény: AlmeraTino (2680)
AlmeraTino Creative Commons License 2016.05.06 0 0 2680

276-ot talált azt is duplán.

Ha egy mozdulattal ki tudnám szűrni a fizetős csatornákat ($) kb 200-al kevesebb lenne.

Az Alcor tud ilyet, hogy csak az ingyenesek mutatja?

Előzmény: t.lantos (2679)
t.lantos Creative Commons License 2016.05.06 0 0 2679

En 3x probaltam az alcor beltérivel. Ha teljes keresest kertem, hianyzott a fele. Ha gyorsat, meglett az osszes. igaz, duplan :)

Előzmény: Sheno (2678)
Sheno Creative Commons License 2016.05.06 0 0 2678

A frekvenciaváltozás után újrahangoltam a tévémet. Az eddigi kb. 40 csatorna helyett 17 darabot talált. Nincs Rtl, Rtl2, Tv2, stb...  Valaki tudja az okát, vagy a megfejtést??

ha olyan keresést indítok, hogy a fizetős csatornakat is talalja meg, akkor 69-et talál, de csak ugyanaz a 17 nézhető van közte...

szamyyy Creative Commons License 2016.05.05 0 0 2677

Sziasztok! Vizsgálom a TV vásárlással kapcsolatos fogyasztási preferenciákat. Kérlek, ha van pár percetek segítsetek egy kitöltéssel! És a mai jócselekedet meglenne! ;) kösziii előre is a segítséget!

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/878467439/

t.lantos Creative Commons License 2016.05.04 0 0 2676

Szep lassan mindenkit nyomnak a szaros iptv iranyaba.

Es tovabbra is stb, veletlenul se lehet CI modul (a upc bezzeg ad, csak epp itt nincs upc)

 

Viszont valaki azt irja, hogy azota a tv-je nem dobalja el a digitalis jelet.

Pont ezzel a hibaval szopatom a tv-szervizt. De ha legkozelebb visszahozzak, kiprobalom (3 lakasban, 5 antennakiallason probaltam vegig, mindenhol dobalta a jelet, de mas tv-k meg nem)

Előzmény: peler (2670)
TraceR_ Creative Commons License 2016.05.04 0 0 2675

Igen, a két lista ugyanaz, valamiért kétszer jelent meg a hozzászólásban, elnézést. Ezek a frekvenciák... egy-egy frekin 5-15 különböző csatorna is bejön. 

Előzmény: peler (2674)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!