Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2015.07.14 0 0 56

Hölgyek, urak, önreklámozók kiemelten célozva:

 

Ez nem esküvőre fotót, szervezőt ajánló reklámoldal, hanem a fotósokat, esetleg a párokat helyszínkeresésben informáló site. Abban segítünk egymásnak, ha kéri vki, hogy ki hol, milyen helyszínt látott, használt, eskifotós szemmel az ennyire volt jó, mennyire lehúzós- pénzes vagy normálisak.

Egy-egy idetévedő menyasszony senkit nem zavar, de az " énnekem, / barátoméknak csili vili aranyosak voltak " típusú fizetett/ön- ömlengéseket hagyjuk már ))

 

 Bocs az offért.

nemethla Creative Commons License 2015.03.28 0 0 45
Előzmény: Asherine08 (44)
Asherine08 Creative Commons License 2015.03.28 -1 0 44

 

Hányat kell még aludni az esküvődig? :)

 

Itt kiszámolhatod! :)

 

 

         

 

 

Szilviusz1986 Creative Commons License 2013.09.09 0 0 41

Sziasztok!

 

Október 5.-én lesz az esküvőnk, és szeretnék ötleteket kérni fotó helyszínre esős idő esetén Szegedre

Hallottam a nemzeti színházról ennek szeretném megkérdezni a menetét engedélykérés stb..., ha esetleg van valakinek tapasztalata vagy pedig a szegedi nagyállomásról is. Itt is szeretném megkérdezni a menetét, kell e valakitől engedélyt kérni, hogy ott fotózkodjunk vagy csak odamegyünk és kész.

 

Sürgős lenne.

 

Köszönöm.

nemethla Creative Commons License 2013.04.30 0 0 40

Esőnap miatt kell a belső? Mert egyébként a kastélypark Gödöllőn igyenes, a 22-ezer ft-ot meg tavaly még nem kötötték időhöz, legalábbis nem 1 órát voltunk bent, legalábbb másfelet. Esetleg a SZIE főtitkárának írjatok kérelmet, meg szokták engedni az egyetem belső udvarán és rossz idő esetén az épület lépcsőházában a fotózást.

 

címzett: fotitkar@szie.hu

 

dátum:              201

tárgy:               Engedély kérése

 

      Tisztelt Főtitkár Úr!

 

 

201     én, T     K    és B J    esküvői fotózására a Szent István Egyetem főépület előtti és belső parkjában kerítenénk sort.

 

Kérjük szíves engedélyét arra vonatkozóan, hogy a fent említett célból és napon 1   0. - 1   0. óráig igénybe vehessük a parkot.

 

Kedvező válaszában bízva

 

 Tisztelettel és Köszönettel:

 

 

Előzmény: _Zsolt (37)
Asherine08 Creative Commons License 2013.04.30 -1 0 39

Szerintem ideáis helyszín a legközelebbi kastély és kastélypark. :)

 

 

A fotósok közt még keresed az igazit?


Igényes, szép fotók elérhető áron!

 

Ha nem hiszed, járj utána!

 

                         

 

                                         

 

http://tamiphotography.jimdo.com/

emyke26 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 38

Szia.

Hasonló cipőben árok... :) Nekünk április elején lesz az esküvőnk Kerepesen.  Megkérdezhetem,  sikerült találnod vmi helyszínt fotózásra?

Előzmény: _Zsolt (37)
_Zsolt Creative Commons License 2013.01.25 0 0 37

Sziasztok.

Egy kis segítség kellene, hátha lesz valakinek ötlete. Kellene egy jó esküvői fotós belső helyszín Kerepes környékén.

Megkérdeztük a gödöllői kastélyt de nem volt szimpatikus az óránként 22eFt-os ár és az, hogy mindössze 3 helyszínen lehet fotózni. Barokk előtér, lépcsőforduló, diszterem. És mindezen helyszíneken is csak úgy, hogy közben a látogatók is sétálgatnak, tehát zavarhatnak.
Persze így is lehetne fotózni, de így már nem ér meg 22eFt-ot. Főleg, mert könnyen lehet belőle 44eFt... Szóval elvetettük a helyszínt.

Ezért keresünk egy másikat Kerepes 30 perces vonzáskörzetében. De jelenleg ötletem sincs. Külső helyszíneket már kiválasztottunk, de március végén elég necces volna csak külső helyszínt választani.

 

Szóval ha van valakinek ötlete, megköszönném a segítséget...

eos sale Creative Commons License 2012.10.27 0 0 36

Sziasztok!

 

XVIII. kerületben keresek (amennyiben lehetséges a házasságkötő terem közelében) beltéri fotózáshoz helyszínt!

 

Nagyon köszönöm a segítséget!!

Szandy&Lacy Creative Commons License 2012.10.08 0 0 35

Az az egyik fotózási helyszín ami szóba jött csak hogy van e még bármi más ahol szoktak fotózkodni

Előzmény: eos sale (34)
eos sale Creative Commons License 2012.10.08 0 0 34

Turai kastély?

Előzmény: Szandy&Lacy (33)
Szandy&Lacy Creative Commons License 2012.10.07 0 0 33

Sziasztok!

Tudnátok segíteni Hatvanban vagy Turán keresek esküvői fotózási helyszínt!? Köszönöm

képfaragó Creative Commons License 2012.09.28 0 0 31

Dehogy ment mellé. Így legalább megtudtuk, hogy a művészi esküvő fotók legalkalmasabb helyszine a konyha....

 

Esetleg egy konyha artworkshop valami befutott jenki fotóstól?

Előzmény: nemethla (30)
nemethla Creative Commons License 2012.09.26 0 0 30

ááááááá    mellément egy kissé

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2012.09.26 0 0 29

Sziasztok! Annyira izgatott vagyok már most, pedig csak fél év múlva lesz az esküvőnk.  :) A barátnőkkel karöltve tervezgetem a nagy napot, és most jutottunk el a fotózás kérdéséhez. Mi olyat találtunk ki, hogy spóroljunk, nem megyünk különleges helyszínre, hanem otthon fogunk képeket csinálni, előre vetítve házaséletünket, csinálunk jó pár vicces és komoly beállítást is (pl. konyhában, nappaliban, de mindezt művészien megcsinálva!) Szerintem nagyon klassz lesz! Viszont amíg kutatgattam a neten, rábukkantam egy jó kis játékra is! Csak az eljegyzésetek történetét kell megosztani, amit már biztos ezerszer elmeséltetek :D De titkon remélem hogy a miénk lesz a legérdekesebb: https://www.facebook.com/eskuvo.by.KE/app_345438412209047

 

optimus87 Creative Commons License 2012.07.16 0 0 26

Sziasztok!

 

Szerdán kellene a kreatív esküvői képeket Budapesten megcsinálnom!

Tudnátok ajánlani néhány helyszínt?!

 

Köszi!

M.

clicker00 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 25

van egy kis kápolna a parton, jó sokat kell kutyagolni felfelé, mert egy kis dombon van.. egynek jó lehet.

Előzmény: Törölt nick (23)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.21 0 0 24

A Barcsay-Kúria exkluzív környezetet kínál esküvő fotók készítésére.

Képek az ingatlanról:

http://kuriavendeghaz.mlap.hu/

http://barcsaykuria.atw.hu/

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.03 0 0 23

szervusztok!

 

Vonyarcvashegyen milyen helyszín lenne szép és romantikus??? Június 17.i esküvő.

[Goon] Creative Commons License 2011.04.01 0 1 22

B+! Ez szánalmas próbálkozás....

Előzmény: arancia82 (21)
arancia82 Creative Commons License 2011.04.01 0 0 21

Kérlek segítsetek nyerni egy gyönyörűséges Makány Márta menyasszonyi ruhát! Tegyétek ki az üzenőfalra és kérjétek meg az ismerőseiteket, hogy lájkolják a fotómat Márta oldalán!
Először Like: http://www.facebook.com/Makany.Marta
Aztán: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=205553782807293&set=o.73015479622&ref=nf
Én hiszek abban, hogy ez az álmom valóra válhat, de a Ti segítségetek is kell hozzá! Köszönöm.

ZAK Creative Commons License 2011.03.16 0 0 20

Sziasztok!

 

Tudtok ajánlani pár fotós helyszínt Velencén?

 

Előre is köszönöm!

kisbergics Creative Commons License 2009.09.29 0 0 19
Ez tetszik. :)
Néhány bajai kép, ha más is keresne helyszíneket:

A Türr emlékmű felé a Sugovica és a Duna összefolyásánál (1-3)
A Főtér és környéke (4-5)
A kikötőnél van egy jó lépcső (6)
De a vasútállomáson is szívesen fogadják az embert (7-8)

Plusz még ezer más szebbnél szebb hely, ez csak ízelítő. :)










Előzmény: nemethla (18)
nemethla Creative Commons License 2009.09.29 0 0 18
Párbeszéd az orvosnál:
- Magának mi baja?
- Nekem? A szülővárosom!
Előzmény: kisbergics (17)
kisbergics Creative Commons License 2009.08.11 0 0 17
Augusztus 22-én Baján fogok majd fotózni. Esetleg valakinek van tapasztalata az ottani házasságkötőről, pár helyszínötlete a portréfotózásra? Előre is köszönöm! :)
kotipas Creative Commons License 2009.07.21 0 0 16
Köszi
Előzmény: robyka_ep (15)
robyka_ep Creative Commons License 2009.07.21 0 0 15
Kezdem a sort Borsodból .

Egy fantasztikus hotel Szílvásváradon íme néhány kép.

Szilvás
tokrossz Creative Commons License 2009.07.09 0 0 14
Tisztelt Fórumtársak !

Násztutasokat kell fotóznom most szombaton Balatonfűzfőn. A házasok külön kérésére valami romantikus helyen kellene csinálnom egy sorozatot, pl. tópart, kikötő... A gond az, hogy nem ismerem a környéket. A megrendelők sem, mert csak odautaznak :(
Szeretném segítségeteket kérni az ügyben. Nagyon köszönöm. Mail címem publikus.
Üdv. Daniel

ikarepma Creative Commons License 2009.06.06 0 0 13
Nem mintha hanem egész pontosan igen. :)))
Előzmény: Sanya_67 (10)
csiger78 Creative Commons License 2009.06.05 0 0 12
Szerintema fotósok 90%-a örömmel fotózna ilyen időben,kérdés a párook mikor lesznek olyan fesztelenek, hogy egy ilyet bevállaljanak,magyarhonban szerintem 10 év múlva sem...
Előzmény: astryd (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!