Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

spenci2013 Creative Commons License 2024.03.22 0 0 2949

Sziasztok!

2017-es de 2018-as üzembehelyezésű 1.6 diesel manuál váltós insignia most léptem át a 110.000 km, végig nálam az autó...
Kérdés, akik már jóval többet tapostak bele, mire lehet számítani ami nagyjavítás lehet? Pl. kupplung tárcsa, kettőstömegű, egyéb finomságok

Ha jól láttam akkor ez láncos, nem szíjas. Hála Istennek eddig hibátlanul futott, sokat pályázok vele kint

Egy ideig, olyan 180e-ig szívesen hagynám még, havonta egyszer megyek vele nagy távot, azon kívül áll

 

 

samu555 Creative Commons License 2024.01.12 0 0 2948

Üdv mindenkinek.

Van egy 2,0 l-es dízel Insigniám.

Ha valaki már találkozott az alábbi hibával, kérem mondja el a véleményét, esetleg adjon információs segítséget a javításhoz.

A kocsi indításakor a kulccsal ráadom a gyújtást és kigyullad az összes lámpa, ahogyan kell. Az indítozáskor minden kialszik és a motor nem indul, nem is mozdul meg az indítómotor. Amikor visszafordítom a kulcsot, ismét kigyullad minden és kiírja, hogy nem jó a szervó áramellátása.

A szervó jó, az aksi jó.

Kérem aki tud valamit erről a hibárol, akkor írjon.

Köszi.

Gyurima Creative Commons License 2023.08.11 0 0 2947

Sziasztok! 

 

Mi a véleményetek erről a tömítésről? Állítólag ezzel ki lehez váltani a sz.r gyári gumitömítést. Érdemes? Vagy inkább a gyárit cserélgessem 4 évente. (valahol ezt adták meg csereperiódusnak) 

 

Insignia kombi. 2011 2.0 CDTI 4x4

 

Lipták-Galó András Creative Commons License 2023.07.01 0 0 2946

2010 opel insigni ám van és kb. 3 hónapja a rádió feletti kijelző vibrál. Vann olyan is hogy totál homályos. Mi lehet az ok. Hogy lehet javítani? 

Hecsi87 Creative Commons License 2023.04.21 0 0 2945

Sziasztok! Nemrég vásároltam egy 2009 Insigniát, Kérdésem az lenne hogy hogyan tudom A navigációt beindítani?? Navi800 tipus?? 

Red006 Creative Commons License 2023.03.10 0 0 2944

Próbáltad másik telóval is?

Előzmény: sixty03 (2943)
sixty03 Creative Commons License 2023.03.05 0 0 2943

HELLO!

Segítséget kérnék. Opel Insignia 2013-as CD400 rádival és nem tudok telefont hozzákapcsolni bluetooth-al hívásokhoz vagy bármi máshoz. A kormányon rajta a hívásgombok és a rádión a phone feliratú kapcsoló de csak elnémítani lehet vele. A beállítások menüben sincs phone beállítás vagy bluetooth beállítás. Hogyan lehetne ezen segíteni? Mit kellene belerakni, kicserélni, beállítani?

Válaszokat köszönöm!

 

Edenrock Creative Commons License 2023.02.16 0 0 2942

Sziasztok!

 

2012-es Insigniámhoz keresek xenon főfényszórókat.

Az új brutál drága, használt pedig nincs. Tudna valaki segíteni?

 

Köszi

Attila

combi27 Creative Commons License 2022.07.28 0 0 2941

2.0 mi? dízel, benzin, kézi - automata, teljesítménye?

Ha 2.0 dízel, kézi váltóval és 160 lovas akkor 5.2-5.5....

öcsémnek írták a motorvezérlőt 200 lóerőre, így se fogyaszt 6.5-7-nél többet vegyesbe, pályán meg 5.2-5.5

Előzmény: Generator2 (2936)
combi27 Creative Commons License 2022.07.28 0 0 2940

mivel nem duplakuplungos hanem hidroelektronikus  a váltója, így nincs...wandler van benne 

Előzmény: Zoltán Faragó (2939)
Zoltán Faragó Creative Commons License 2022.04.18 0 0 2939

Sziasztok

Autómata váltos insigniába (2.0cdti) van e kettőstömegü lendkerék?

Gabor134642 Creative Commons License 2022.03.19 0 0 2938

Sziasztok sedan első ajtó jó lehet kombira?

Mike--23 Creative Commons License 2022.02.23 0 0 2937

Ha jár erre valaki, akkor kérdezem hogy autós kamerát kábelezett be valaki Insigniába? Első és hátsó kamerát is tennék bele, de a kábelezéstől előre fázok. Ráadásul a Viofo kameráját néztem ki, aminek kimondottan vastag a kábele - viszont jó a képminősége.

Üdv, Mike

Generator2 Creative Commons License 2022.01.02 0 0 2936

Sziasztok! Insignia vásárlás előtt állok. Szeretném kérdezni 2.0 mit fogyaszt autópályán? Köszönöm

Medve888 Creative Commons License 2021.12.08 0 0 2935

Sziasztok valaki találkozott már váltó problémával? A következő a diagnosztika : 20-30 perc vezetés utan az 1 es és 3 as fokozat el kezd szorulni nyikorogni . De ha leállítom a kocsit és pihen 5 percet utána megint jól működik egy ideig.  Autó adatok: 2013 as évjárat 130le 

Mike--23 Creative Commons License 2021.03.30 0 0 2934

Nekem hasonló esetben a biztosíték volt hibás.

Előzmény: Norbert1969 (2932)
Number-1 Creative Commons License 2021.03.29 0 0 2933

De jo,hogy toyota Avensist vettem az Insignia helyett,mert jo halott ez a forum....

Norbert1969 Creative Commons License 2021.03.27 0 0 2932

Sziasztok! Van valakinek tapasztalata abban,hogy nem nyílt a csomagtér ajtaja? Hiába csattogtatom a központi zárat ki-be a csomagtér ajtó mikrókapcsolója nem nyitja az ajtót. Valaki tud valami praktikát? Hálás lennék.

bppt Creative Commons License 2021.03.23 0 0 2931

Sziasztok,

 

Jártatok már úgy (mint én most), hogy lekapcsoljátok a gyújtást és a műszerfal világítása nem kapcsol le??  Semmikor sem... A kijelzőt még kézzel le is tudtam kapcsolni, de most a belső gombok világítanak... Köszönöm, ha valakinek van ötlete.

 

bigwinnie Creative Commons License 2021.02.23 0 0 2930

Sziasztok. Autócsere előtt állunk család bővülése miatt. Perpill egy Megane 4-ünk van, 1.5dci, ami hibátlan, tökéletes, csak hát hátul szűk. Egy nagy családi kombit szeretnék, mint pl. Talisman, Superb, Passat, ill. még itt az Insignia is. (Insignia/SUperb vonalon igazából mindegy, hogy kombi vagy sem, mivel a "lépcsőshátú" is 5 ajtós, nagy puttonnyal. A kérdésem igazából az lenne, hogy mik a vélemények, tapasztalatok a 2 literes, 170 lovas, 8 gangos automata dízelről?  

Rigotech Chiptuning (X) 2021.02.21 0 0 2929

Sziasztok!

 

 

 

Új cikkünk: Opel Insignia 2.0 CDTI chiptuning – mitől jó, és hogyan lehet elszúrni?

 

 

Nagyon kevés tuningcég veszi a fáradságot, hogy szakcikkekkel , esettanulmányokkal, mérésekkel, technikai infókkal segítsen, stabil adatokat adjon. Mi a Rigotech chiptuningnál írásainkkal, videóinkkal, teljesítményméréseinkkel segítünk tisztán látni ebben a marketing zajban! 

 


Ha az autód 'felhúzásán' gondolkozol, 2021-ben több mint 200 helyről kapsz itthon tuning ajánlatot. Ahhoz nem kell diploma, hogy valaki tudja, hogy a 70 ezer kevesebb mint a 90. 
Az, hogy az adott ár milyen technológiát, minőséget tartalmaz, többnyire csak utólag derül ki, ha esetleg valami probléma lesz az autóval, vagy jobb esetben realizálódik, hogy bizony a tuningnak nincs semmi eredménye, kidobott pénz volt. 

 


Részlet az új Rigotech cikkből:

"Tisztelt Uram kedves Richárd !

Le a kalappal a szaktudásod előtt (külön dicséret a marketingért)
Végig olvastam az összes küldött anyagot,meggyőző és hiteles számomra.
Köszönöm.Van pár kérdésem:

Opel Insignia korábbi modellről azt írja az összes elérhető forrás,hogy a motorok lóerőtől függetlenül teljesen megegyeznek szerkezeti kialakítást tekintve. Autósboltos ismerős szerint az erőátviteli részekben sincs különbség, beleértve a fékeket is. Az én fehér bálnám 110 lóerős ha a vezérlés kivételével minden egyezik miért nem ajánlott belőle 160LE plusz 20 %-os autót faragni?? (chiptuning árajánlatukban ennél kisebb értékek szerepelnek) - Kérésre mi is meg tudjuk ezt csinálni, ugyanakkor ez szerintem nem indokolt és amennyiben fontos az élettartam nem javasolt. Vannak ennek a motornak típushibái, ide értve a kenési rendszerét (főtengely csapágy hiba) és porlasztóit."

 FOLYTATÁS ITT. 

 

Szívesen válaszolok kérdéseidre. Legjobb, ha ajánlatot kérsz az autódra, így látom a rendszerben és telefonon is tudunk egyeztetni. Kérdezhetsz a rigotech.hu oldalunkon a cikkeink alatt a 'Hozzászólások' részben is, gyorsan fogok válaszolni. Itt a fórumon is igyekszem, de nem garantálom, mert itt ritkán nézem. 

 

  

 

 

AJÁNLATOT A SAJÁTODRA, IDE KATTINTVA tudsz kérni, chiptuningra, motoroptimalizálásra, teljesítménymérésre, hibás tuning javítására, bevizsgálására, gyári visszaállításra. Nézd meg korábbi motoroptimalizálással kapcsolatos írásainkat is.

 

Előre is köszönöm, ha hozzáadsz a Facebookon, ott napi szinten mennek az új mérések, tesztek, érdekességek. 

 

 

   Üdvözlettel: 

 

 

   Tóth Richárd
   Rigotech Chiptuning

   tulajdonos ügyvezető

 

 

  ÁRAJÁNLAT és INFÓCSOMAG az autódra ITT! 
  Csatlakozz! - mérések, sztorik, akciók: Facebook
  Iratkozz fel! 600+ chiptuning videó: YouTube

  Teljesítménymérés

  Rigotech Chiptuning szakcikkek

  Chiptuning árak

  Tuningbox árak

 

 

#ppro #rigotech #chiptuning #motoroptimalizálás #teljesítménymérés #dyno #autochip #tuning #performance #tuningcars #premiumcartuning #performancechip #engineperformance #remap #eco #power #cartuning #powertuning #chip #ecuremap #optimalizalas #budapest #dynoproject #fékpad #crtdi #dsg #tdci #tdi #rigotech-chip #opel #insignia #cdti

greenom Creative Commons License 2020.12.30 0 0 2928

Sziasztok!

Van valakinek 1.6T Display hibakód listája?Dobott egy hibakódot amit sehol sem találok.

A hiba:"Code 55" erre ha rákeresek mindenhol a dízel részecskeszűrő eltömődését adja.

Olyan nincs az enyémben mert benzines.

 

 

 

greenom Creative Commons License 2020.12.30 0 0 2927

Szia!

Ezzel a problémával én is szembesültem sajnos.Nyisd ki az ajtót,lesz az ajtó alján kis gumidugó azt vedd ki.

Folyasd ki a vizet majd a gumidúgót jól tisztítsd meg van benne egy kis szelepszerőség ami csak kifelé engedi a vizet ez szokott elpiszkolódni.

Utána természetesen pattintsd vissza.

 

Előzmény: Zoo0108 (2926)
Zoo0108 Creative Commons License 2020.12.27 0 0 2926

Sziasztok! 

 

Segítséget kérnék 2011-es insignia kombimnál mosás vagy esős idő után hallom, hogy a vezető oldalnál a tetőben vagy az oszlopban lötyög a víz be nem ázik az autó sehol esetleg tud valaki segíteni h mitől lehet ez?

 

Köszönöm a segítséget!

Roli03 Creative Commons License 2020.12.18 0 0 2925

Sziasztok!

 

Egy 2013-as faceliftes 1.6 t Insigniaval kapcsolatban érdeklődnék, hogy milyen tapasztalataitok vannak? Milyen a motor, vannak-e esetleges típus hibái ennek a modellnek?

 

Köszönöm a visszajelzéseket! 

kelly77 Creative Commons License 2020.12.15 0 0 2924

Sziaszok

B Insigniába az 1.6-os "suttogó" dízel mennyire ajánlott?

p3r1821 Creative Commons License 2020.09.13 0 0 2923

Sziasztok! 2013-as Insigniámhoz keresek jó állapotú 17-es téli gumi szettet felnivel együtt. Köszönöm

 

perbiro@icloud.com

+3630 526 4988

P. András

delta2 Creative Commons License 2020.08.19 0 0 2922

Sziasztok, Van itt valaki, akinek uj Insigniaja van? Vasarlas elott allok es SOS tapasztalatokra lenne szuksegem. 

Autómosó Wertikó Creative Commons License 2020.06.18 0 0 2921

Sziasztok!Kérlek ha tudtok tanácsot adni mert jelenleg mindenki mást mond.Két hónapja kanyarkövető kakukk monták lámpavezérlő modul csere.Megvolt.Most bal első tompított lett vége csere de ugyanúgy visszadobja a hibát.Állítólag megint a bal első lámpa modul de lehet kettő van benne de akkor melyik?Ha ugyanaz akkor megint tönkrement ?Előre is köszi.

saab 68 Creative Commons License 2020.06.09 0 0 2920

Sziasztok, Segítséget szeretnék kérni. Az adattáblát kéne megcsináltatnom,mert öntapados volt,és leesett a "B" oszlopról. Insigniáról lenne szó. Köszönöm a segitséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!