Keresés

Részletes keresés

tehtube Creative Commons License 2009.08.06 0 0 71

Én inkább felesleges pénzkidobásnak vélem mint a dombvidéki alagutakat, meg néhány embernek építendő metrót. A Királyhágó teret nem is rég teljesen megújították. Ráadásul pont az érintettek nem is nagyon akarják. Régen én is arra laktam, szerintem is értelmetlen.

Szétvirágoznak mindenhol mindent a fű és örökzöld helyett, meg szétkörtereznek. Valószínűsítem hogy a cél a minnél több pénz "elherdálása".

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.01 0 0 70
11.28-kor már a kuruc. infon is megjelent a hír:,,XII.kerületi tiltakozás Pokorni újabb barbár terve ellen,,cimmel.Még az is szerepel a cikkben, hogy hol lehet tiltakozni a terv ellen.Bevallom, nem vagyok kuruc rajongó-mivel nem lehet tudni, hogy valójában kik üzemeltetik-de ez most szerintem jól jött.Egyrészt a kurucut szinte mindenki olvassa, másrészt ezt nem tudják letiltani, mint az index-cikket.
Előzmény: kiflykifly (66)
next48 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 69
hogy mekkorát tévedsz
Előzmény: meret99 (68)
meret99 Creative Commons License 2009.06.01 0 0 68
Már kezdődik! Ízelítőt kaphatunk, hogyan fog megint működni a ballib média, ha a fityesz kerül kormányra, adja Isten 2/3dal!
Előzmény: kiflykifly (-)
Törölt nick Creative Commons License 2009.06.01 0 0 67
Szerintem, felesleges emiatt aggódni, ami infot leirtam a mailben, az abszolút hiteles és friss.Ha esetleg felmerül majd valami lényeges kérdésetek az üggyel kapcsolatban, inkább e-mailben ird meg, légyszives/de itt a fórumom is jelezd, hogy küldtél mailt, mivel nem szoktam naponta megnézni a freemailt/.Köszönöm szépen.
Előzmény: kiflykifly (66)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.31 0 0 66
Megkaptam, köszi, válaszoltam is rá. Amitől félünk, és amire vannak utaló jelek a jegyzőkönyvekre, hogy az első ütemre már megvan a költségvetési keret.
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.31 0 0 65
Elküdtem neked az e-mailt.Elnézést a  helyesírási hibákért, de siettem, mert a freemail leszokott állni és nem müködik rendeltetésszerüen.Remélem, azért igy is érthető, amit írtam.Kérlek, hogy ezen a fórumon is jelezd vissza, hogy megkaptad a freemailt.Köszönöm szépen.
Előzmény: kiflykifly (62)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.30 0 0 64
Már olvastam, köszi! Álmodni jó. Én meg csak nem fogom fel miért jó nekem, ha dupla busz jár az utcámban, nem tudok megállni a házam közelében, és a fák is kipusztulnak. lásd kiralyhago.vilaga.hu. És nem mellesleg a jegyzőkönyvekben olvashatott a baloldali média a fakivágásról. De hogy anélkül nem megy az is biztos! Aki látta a terveket az tudja hogy fán keresztül nem lehet egy autósávot se átvezetni. És persze a gonosz helyiek meg csupa maszopos, és nem értik meg a felsőbb terveket, amit térkép mellől készítettek.
Előzmény: Rozsda Marja (63)
Rozsda Marja Creative Commons License 2009.05.30 0 0 63
Előzmény: kiflykifly (62)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.30 0 0 62
Köszönöm, jó lenne az email. Kedden indul újra a csata. Most hétvégén pihi van! Mi úgy látjuk, hogy az öko egyelőre csak septiben kapkodva ötletel, lehazudja az eget is, megígér fűt-fát, de a főcsapásirány nem változott. :( A jó hír is jól jönne.
Apropó valami rejtélyes okból újra lehet kommentelni az index cikket! :)
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.29 0 0 61

Megvannak az általam igért hiteles infok!Ráadásul jó hireim vannak, de ezt-ha nem probléma-majd a hétvégén irom meg neked e-mailben/mivel csak egy ujjal tudok gépelni, igy most hosszú ideig tartana/.

Azért, annyit előzetesen, hogy pont jó időben kezdtetek el tiltakozni, ha igy folytatjátok, vissza fog lépni az Önkormányzat/lehet, hogy anélkül is, de biztos, ami biztos, mindenképpen folytassátok,folytassuk/.Bővebben majd az e-mailben.

Előzmény: kiflykifly (58)
next48 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 60
Én megsúgom ki tiltatta le: Nobilis Kristóf, aki az index tulajdonosa, és aki a királyhágó téri ingatlan tulajdonosa és az ott építendő zöld ház beruházó cégéjé is!
http://www.bif.hu/index.php?id=60
Előzmény: Törölt nick (59)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.29 0 0 59

Nagyon szivesen!

Szinte biztos vagyok benne, hogy letiltották.Márcsak azért is, mert ez nem egy olyan ..hmm..kényes politikai téma, ami az indexet  arra inditotta volna, hogy maguktól letiltsák.Ergo, valószinü, hogy külső ,,utasitásra,, tették.

Hogy ki lehetett az, nem tudom, alaptalanul pedig senkit nem akarok gyanúsitani.

Viszont, mivel nem túl nagy-ezt országos viszonylatban értem-a terv megvalósitásában érdekelt kör, igy nyilván valószinüleg közülük valaki tehette, akár közvetve, akár közvetlenül.Persze, ez csak fikció, de facto nem tudom, hogy mi történt.

Ellenben, azért nem baj, hogy legalább fél napig az index cimoldalán volt.

Remélem, most már hamarosan megtudom a pontos infokat arról, amit igértem és akkor mindenképpen jelentkezni fogok/lehet, hogy az e-mail cimre irok majd, de ennek megtörténtét itt is jelezni fogom/.

Előzmény: kiflykifly (58)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.29 0 0 58
Köszi! Tényleg megtaláltam! A vicc az hogy 16:20 után már nem lehetett kommentelni!! Vajon miért???? Valaki letiltotta volna? Ki lehetett az?
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.29 0 0 57
No, mégis találtam valamit.A cikk  rajta van a honlapotokon:www.kiralyhago.vilaga.hu/és a kommentek is kb. 16.25-ig/, a sajtóanyagok között/bocs, hogy nem irom le ennél precizebben, de , mint irtam a net nem az én világom és már elég fáradt is vagyok-de szerintem igy is megtalálod/.
Előzmény: kiflykifly (55)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.29 0 0 56
Sajnos, nem.Délután még rajta volt a neten, kb. este 9 körül értem haza, akkor már nem..elég érdekes.Ha beütöd a google-ba a cikk cimét-amit leirtam-az még rajta van, de a tartalma már nincs...egyébként  elég sok támogató hozzászólás volt, aztán egyszer csak jöttek az ellenséges kommentek..bizonyitani nem tudom, de elképzelhető, hogy az Önkormányzatnál kivágta a biztositékot, hogy az index cimlapján is megjelent ez a hir..és volt egy olyan érzésem, hogy ezt követöen tőlük is beirtak páran..ja és még valami:még d.u. frissült az index cikke Váci nyilatkozatával, aki kvázi mindent tagadott 
Előzmény: kiflykifly (55)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.28 0 0 55
Be tudnád linkelni a cikket? Bevallom én nem találom.
Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.28 0 0 54

Kedves kiflykifly!

Infoval még egyenlőre nem tudok szolgálni, de ma van az indexen egy cikk:,,Gesztenyesort vágnak ki a sétálóutcáért,,/itt a Hegyvidéken/és a hozzászólásokból látom, hogy sokan csatlakoznának a tiltakozáshoz!

Ha van időd, akkor segitsd őket infokkal, légyszives.

Üdv:egy hegyvidéki

Előzmény: kiflykifly (50)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.28 0 0 53
Üzleti érdek? Nem tudom, de van egy tippem. A Királyhágó téren van egy telek, azon várhatóan lesz egy Irodaház három szintes garázzsal. A tulajdonosok: Nobilis, Spéder, Schmitt Mária. Ha megszűnnek az utcákban a parkolók, akkor oda kell majd menni parkolni.
Előzmény: AliceCsodaországban01 (51)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.28 0 0 52
Igen, komoly.
AliceCsodaországban01 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 51
Úgy látszik...:-(

Teljesen le vagyok döbbenve. Bár nem vagyok kerületi lakos, de éppen a határán lakom, így elég sokat járok a Márvány-u.-Böszörményi út - Királyhágó u. területen. Hát emberek állítom, hogy a kerület legrondább sötét utcája a Márvány utca, hogy abból mi a fasznak kéne sétálóutcát csinálni? Milyen háttér- üzleti érdekek állnak emögött???
Előzmény: kiflykifly (50)
kiflykifly Creative Commons License 2009.05.28 0 0 50
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.27 0 0 49
bezony! És ennek a BIF-nek a tulajdonosa Nobilis Kristóf, Schmiidt Mária lánya és Spéder Zoltán. Nem állnak olyan távol Pokornitól!
Előzmény: next48 (48)
next48 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 48
Javítok:
http://www.bif.hu/index.php?id=60
Előzmény: next48 (47)
next48 Creative Commons License 2009.05.26 0 0 47
Állítólag e miatt a zöldház miatt történne az egész átrendezés, a Királyhágó tér átépítése is.
Amit nemrég 200 millióból felújítottak, most át akarják építeni valami megmagyarázhatatlan okból!
Tessék megnézni:
http://www.bif.hu/index.php?id=22
Valahogy nagyon ingatlan panamának tűnik ez az egész, amolyan Hunvald ügyszerű!
Előzmény: brummabrumi (46)
brummabrumi Creative Commons License 2009.05.26 0 0 46
Helyes. Mindenkivel azt teszik, amit hagy. Ha nem hagyjátokat magatokat, előbb-utóbb meggondolják. Például a kiráylhágó térre tervezett Nobiklis-Schmidt-Spéder beruházást a lakosság megtámadta a bíróságon, és nyert első fokon. ha másodfojkon is nyerni fog, akkor lehet, hogy anyagilag nem fogja annyira megérni széttúrni a környék parkolási rendjét.
Előzmény: TE67 (45)
TE67 Creative Commons License 2009.05.25 0 0 45

Ne aggódj, én ott leszek!

 

brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 44
Akkor nosza rajta. Csütörtökön fél 8-kor a Királyhágó utca 4/B alatt alakul egy egyesület. Gyere el. Részletek a www.kiralyhago.vilaga.hu honlapon. Ha teszel valami konkrétat is, komolyan fognak venni. Ha nem, nem.
Előzmény: TE67 (43)
TE67 Creative Commons License 2009.05.25 0 0 43

Nem tudom, kinek az érdeke, hogy a Márvány utca sétáló utca legyen, de nekünk, akik itt laknak ez nem érdekünk! Ki a fene akar a Márvány utcában sétálni, pláne mióta egyre több az olcsó, koszos borozó! Még a kínai üzlet is elköltözött, nincs egy fa sem az egész utcában! Bezzeg a legszebb utcát, a Királyhágót el akarják gázosítani, hogy minden forgalmat ideterelnének! Már így sem lehet levegőt kapni az Alkotás utca forgalma miatt! És még a 105-ös busz is itt közlekedjen mindkét irányba! Az egész XII. kerületi Önkormányzatból senki sem ebben a kerüetben lakik, én is szívesen rendezgetném a polgármester úr előtti parkolót, de minket és a környék utcáit meg sem kérdeztek erről az egéstről!Be akarnak erőszakolni egy mélygarázsba, ami még meg sem épült! Ki tudja milyen pénzekből akarják ezt az egész "sétálósdi"-t megvalósítani?!

Mi lakunk itt, nekünk nem kell 200 eFt-ért mélygarázs, és nem kellenek a hajnalig nyitvatartó kávéházak, és szórakozó helyek, itt emberek laknak és legalább hétvégén pihenni szeretnének, már amennyiben még lehet!

 

T.E.

brummabrumi Creative Commons License 2009.05.25 0 0 42
Ebben mi a fejlesztés? Ettől lesz Pokorni egy hegyvidéki Kósa lajos?
Előzmény: Sakktábla (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!