Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Mónika Szaky júl. 29. Creative Commons License 43

Sziasztok! 

Itt a fórum oldalon válogattam az ajánlások közül, mert az előző fodrászom nagyon elrontotta a hajamat... A formája sem olyan lett, mint amilyet kértem, és a szőke színem is inkább sárga lett, szóval szörnyű volt... És itt találtam egy srácot, lecsekkoltam a honlapját is, elég szimpatikus volt. Úgyhogy elmentem hozzá hál' Istennek, mert olyan szépen rendbe hozta a hajamat!

Úgyhogy csak ajánlani tudom!!!!

Máger Gábor! www.runwaystudio.hu 

Szintus 2013. nov. 10. Creative Commons License 42

Sziasztok!Tudna nekem valaki segíteni?Fodrász végzettségem van ez elég ahhoz ,hogy szoláriumot üzemeltessek?Van valami feltétele?

dancsi 125 2013. szept. 17. Creative Commons License 41

Eladó stellás fejmosó állvány 1 szer volt használva 5000ft 06202811004 (balassagyarmaton van)Posta begoldható

anti-index 2013. szept. 15. Creative Commons License 40

Én a Zuglóna járok egy kedves fodrászhoz, aki rugalmas, normális árakon dolgozik (és még azokból is lehet akciós kedvezményt elcsípni, lásd weboldal), de legfőképp megbízható. Sajnos már nem vagyok kerületi, így át kell másznom a városon, de nekem nagyon bejött, úgyhogy megtartottam :)

Info: http://www.noiferfifodrasz.hu/kapcsolat/

BalazsTrifid 2013. jún. 5. Creative Commons License 39

Sziasztok!

Szeretnék egy szuper fodrászatot ajánlani! 

Ez nem más mint a Hajcsapda fodrászat Győrben!

Mesterfodrászok, a legújabb divat, és legmodernebb eszközök várnak.

Látogasd meg oldalunkat! :)

http://hajcsapda.hu

Köszi a figyelmet! :)

Redzsi1 2013. máj. 9. Creative Commons License 38

Szia Rock And Rolla!

Én tudom, hogy nagy a csábítás, de mégis azt mondom, hogy szőkítéssel ne próbálkozz otthon, mert "hazavághatod"a hajadat. Említetted, hogy vettél már 2 doboz hajfestéket, meg mindenféle ricinus olajakat - gondolom voltak kiadásaid, és azt hiszem lassan már ugyanott lehetsz költségekben, mintha már az elején fodrászhoz fordultál volna.

Ő Budapesten, a VII. kerületben dolgozik, és kétfajta, normál és "gazdaságos" árazást használ. Utóbbival, amikor a hajadat te magad szárítod meg, a félhosszú haj festése 3800 Ft: Női és férfi fodrász, Budapest

Szerintem..:)

Rock And Rolla 2013. ápr. 1. Creative Commons License 37

Sziasztok!
Tegnap fogtam magam és két doboz szőke festékkel befestettem a közepesen barna hajamat. Az eredmény nem lett túl szép,szőke lett viszont kicsit halvány vöröses/sárgás beütésű. Arra gondoltam,hogy majd a következő fesésnél jobb lesz,viszont ma olvastam először a hamvasításról. Holnapután megvenném a hamvasító folyadékot/sampont ti mit ajánlanátok?Mennyire gyorsan látható az eredmény? A hajam alapvetően göndör sűrű vállig érő. Szoktam rá ricinus+olívaolajas hajpakolást használni. Az jó ötlet,hogy a pakolás után először sima samponnal,majd hamvasítóval mosom le? Mert félek,hogy még jobban kiszárad tőle az amúgy is száraz hajam. Bocsánat a sok kérdésért,előre is köszönöm a válaszokat. Remélem tud valami fodrász segíteni nekem:))

Carina_S 2012. nov. 3. Creative Commons License 36

Ha ez a hozzászólásod a Carina_S (34)-re akar válasz lenni (előzményezve nincs, de gondolom hogy erre válasz), akkor erre csak azt tudom neked válaszolni, hogy ha a Google-on leltem volna rá leírást, akkor nem jöttem volna ide(!) a speciális topikok közé. De sajnos nem találtam!

Úgy néz ki, hogy a fodrászmestereknek is vannak titkaik... :(

Így hát aztán továbbra is itt, az Index Fórumon belül keresek rá választ, valamelyik spec. topikban.

Előzmény: Happeniing (35)
Happeniing 2012. nov. 3. Creative Commons License 35

Google

Carina_S 2012. okt. 30. Creative Commons License 34

Kedves Fodrászok!!

Tanácsot szeretnék kérni női frizurakészítéssel kapcsolatban. Elég sokféle női frizurát kipróbáltam már maganak megcsinálni, a legtöbb sikerült is nagyon szépen, de most ki akarok próbálni egy másikat is;>>    <<ez a frizura viszont számomra -- kivételesen -- bonyolultabbnak tűnik a többinél, amelyet viszont egy kis tanácskérést követő tanácsadás után már meg mernék próbálni magamnak otthon elkészíteni... !

Minthogy már kérdeztem róla, de nem itt, a kérdéseket tartalmazó hsz.-okat és a topikját így most ide belinkelem ((Válasz-hsz.-okat is oda, abba a másik topikba kérem!))!!!:>>

Topik:>>

Házi sk. fodrászkodás -- Tippek nőknek

Hsz.-ok:>>

Carina_S (61)

Carina_S (62)

Carina_S (66)

Egészen pontosan a hozzá való vágás pontos menete lépésről lépésre, és ha már itt tartunk, a vágástípus neve is, no meg persze a hozzá való beszárításnak vagy a besütésnek a módja is érdekelne!

Aki tudna ebben nekem segíteni, annak ezt nagyon szépen megköszönném!

Sziasztok.... .

Carina_S

Tündimanó 2012. okt. 28. Creative Commons License 33

Sziasztok!

Én fodrász sulit keresnék, tanfolyamot. Tudna segíteni nekem valaki, melyiket ajánljátok?

Sok elindult már szeptemberben. Van egy ami most indul , de csak 10 hónapos.....azalatt mit lehet megtanulni, mert a gyakorlatot biztos nem.

Kérlek segítsetek!

Carina_S 2012. okt. 25. Creative Commons License 32

A videó!

Előzmény: Carina_S (19)
violakrisztike 2012. máj. 18. Creative Commons License 31

Ha kispestiek vagytok próbáljátok ki a Haj Bár Wekerlei fodrászatot, szerintem tuti hajakat csinálnak.

Lunell 2012. máj. 1. Creative Commons License 30

A hajak. Saját és a két Jessica Alaba fotó.

Lunell 2012. máj. 1. Creative Commons License 29

Kedves Fodrászok!

Egy kis segítség kellene. Nagyon tetszik Jessica Alba hajszíne, látható a mellékelt képen. Ez milyen szín? Tudna valaki erre választ adni? Valamint a másik képen az én hajszínem van, mi a véleményetek milyen változtatás kell ahhoz hogy ilyen legyen a szine? 

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat. 

tetes 2012. febr. 1. Creative Commons License 28

Tudok ajánlani egy módszert, amit én már egy ideje alkalmazok mielőtt fodrászhoz indulok. Egy online frizuratervező programban (www.happyhair.hu) válogatok a frizurák között, kipróbálom saját fényképemen. A kiválasztott frizurát megbeszélem a fodrászommal, így könnyebben megtaláljuk a legmegfelelőbb frizurát.

Snoopy66 2012. febr. 1. Creative Commons License 27

Sziasztok! 

Ha szeretnétek, szuper, egyéni, trendi hajat, gyertek a fodrászomhoz, aki az Aranyollóban dolgozik! Kedves, aranyos, megmondja mi a tuti és meg is tudja csinálni... Itt megtaláljátok... www.aranyollo.com vagy www.facebook.com/aranyollo  Érdemes megnézni... 

malika86 2011. szept. 21. Creative Commons License 26

Üdvözlök minden kedves olvasót.

Talán a fórum összes résztvevőjének megoldást tudok kínálni...

Fodrászt keresel vagy fodrászkodnál?

5 éve vállalkozunk és nyáron elindítottuk a Fodrász Házhoz szolgáltatást

Miért tőlünk rendelj házhoz fodrászt?

• Mert ha felhívsz egy szalont és megkéred őket, hogy jöjjenek házhoz, ki fognak nevetni.

• Mert a fodrászaink egytől-egyik szakképzettek, és profik, de ugyanakkor remekül lehet velük pletyizni.

• Mert a fodrászaink rendkívül felszereltek, és mindent házhoz visznek, amire csak szükség lesz.

• Mert míg máshol a vágáson felül +3.000 Ft kiszállási díjat kell fizetni, addig nálunk csak a szalonáras vágásért kell fizetni.

• Mert velünk időt spórolsz. Amíg bedobsz egy mosást, addigra teljesen kicseréljük a frizurádat. És a dugókat is megúszod.

• Mert egyetlen szalon sem olyan kényelmes, és otthonos, mint a saját lakásod.

Fodrászaink többsége ismerős által dolgozik nálunk a megbízhatóság kedvéért, de az új munkaerőket is szivesen látjuk egy próbamunka alkalmával bizonyíthat.

Tehát kedves olvasó ha számodra fontos a megbízhatóság, a pontos érkezés és a percízitás vagy fodrász munkát keresel várom mielőbbi jelentkezésed.

Köszönettel: Pataki Nikoletta

www.fodraszfutar.hu

06203213609

bejjhus 2011. aug. 23. Creative Commons License 25

sziasztok

ingyen hajvágást vállalok-Bp 22 kerület Budafokon,vagy 6.ker Bajcsy Zs.út

jelentkezni lehet a prielle19f@gmail.com-on

Valentina77 2011. júl. 1. Creative Commons License 23

Sziasztok!

Van egy oldal ahol rengeteg fodrász közül lehet válogatni,én is szoktam nézelödni. Remélem ezzel segitettem.

http://www.fodraszoldal.hu

fodrásztanuló2011 2011. jún. 8. Creative Commons License 22

Ingyenes férfi hajvágás szombaton!

Részletekről érdeklődni a fodraszmodell2011@gmail.com-on lehet.

SACOBudapest 2011. jún. 6. Creative Commons License 21

SACO Budapest

A SacoHair London Academy megnyitotta első magyarországi szalonját, ahol most fodrász szakemberek továbbképzésére nyílt lehetőség.

A fodrász szakmai képzés célja olyan általánosan művelt, szakmai, elméleti és gyakorlati felkészültségű szakemberek képzése, akik kiemelkedő technikai tudásra tehetnek szert.

Egy olyan hajvágási és – festés illetve styling technikákkal ismerkedhetnek meg, melyek követik a trendeket és a legnagyobb nemzetközi fodrász mesterek, technikáit mutatja be, így a fodrász iskola elvégzése után, tovább fejleszthetik ismereteiket. A SACO olyan minőségi, technikai oktatásban részesíti tanulóit, amilyenre eddig Magyarországon még
nem volt példa!

A képzés időtartama: Éves, fél éves

A képzés díja: 250.000 Ft / fél év

tel: 0619506326

Carina_S 2011. máj. 29. Creative Commons License 20

Hmm... ... (elütöttem 2 betűt..)

"YpuTibe" = YouTube

Előzmény: Carina_S (19)
Carina_S 2011. máj. 29. Creative Commons License 19

Érdekes És Rendhagyó!!! Ilyet még nem láttatok!!

((Én már igen, élőben is, sőt... ... ... ... . De ezt inkább lejjebb... !)

Ez a lány vajon miért gépelt bele a tarkóhajába, és miért éppen így???? Azt akarhatta, hogy ha oldalról látják, akkor úgy látszódjon, hogy a fül mögötti hajrész (nem a hosszú, a bubifrizurába vágott hosszú fedőhaj, hanem ami ez alatt van 2 centis kefehajrész a tarkón) oldalról még hosszan leérőnek mutassa a tarkóhaját, de mivel hátul nem szereti (de aki azután már hátulról is ránéz erre az eléggé érdekes frizurára, annak most jön a meglepetés!!), ha a tarkóhaja le van nőve, ezért gépelte ki a tarkóhaj középső részét? (Szerintem igen. És énszerintem még nagyon is jól áll neki!!!!)

<<(1. Kép.) Így néz ki féloldalt hátulról. Ha teljesen oldalról látnánk, akkor a frizura azt a látszatot kelti, hogy megvan az összes apróhaj hátul is. De mivel nem szereti a tarkón az apróhajat, így hát derékszögesen belegépelt a nullásgéppel, vagy alulról fölfelé, vagy a közép felől oldalra haladva.

<<(2. Kép.) Ez ugyanaz, mint az 1. kép, csak a kigépelés határainak piros kontúrt húztam, hogy a pontos körvonala tisztábban látszódjon.

<<(3. Kép.) Ugyanaz a frizura, mint az 1. képen van, de itt most ez már teljesen hátulról látszik. Itt látszik igazán, hogy milyen alaposan és magasan van felnyírva az apróhaj a nyírógéppel (természetesen 0-ás géppel). Magasságban bőven fülközépig felmegy, de oldalirányban vigyázott, hogy eléggé sok apróhaj maradjon végig közvetlenül a fültő mellett (fültőtől oldalra befelé egy a felső részénél nézve kb. 6 centis széles sáv maradt meg mindkét oldalt, a két oldalrész között pedig kb. 10 centi van kigépelve).

Imént találgattam, hogy felfelé szedte-e le vagy oldalra szedte-e le a géppel a kétcentis sörtehajat, de ezt a képet nézve biztosan oldara szedte a géppel a sörteszerű tarkókóhajrészt, mert így jóval könnyebb a felső élnél pontosan vízszintes (!) vonalat gépelni.  Tehát a géppel pontosan középen kezdve választékot gépelt, és a közép felől kétoldalra haladva szedte le a tarkóhaját, majd a fültőtől 6 centire megállt, és ennél az élnél pedig nyílegyenesen fel-le mozgatta a gépet (a fésűskéses nyírófej első, fésűsfogas részének élvonala mentén) -- , de minden további oldalra haladás (oldalra gépelés) nélkül (!!!). ((Nyilván két tükörrell dolgozott,  egy falitükröt, és egy nagyobbacska (kb. 12×25 cm.-es) borotválkozótükröt használt.))

<<(4. Kép.) Ez ugyanaz, mint az 3. kép, csak a kigépelés határainak piros kontúrt húztam, hogy a pontos körvonala tisztábban látszódjon.

Szóval mint érdekességet hoztam ide, mert ilyen frizuradivatot is ritkán látni ám... ! Én már, mint céloztam rá, láttam ilyet, igaz, hogy csak egyszer-kétszer.

Aztán megláttam a YpuTibe-on is, hogy van olyan bátor lány -- vagy nő -- az élőben látottakon kívül, hogy ő is megcsinálta magának, pontosan ugyanezzel a bubifrizurával! Aztán a látottakon felbátorodva énnekem is megjött az önbizalman, és belevágtam -- belegépeltem!!!!

interdit 2011. máj. 23. Creative Commons License 18

Sziasztok!

A Clips Nemzetközi Fordásziskola tanulója vagyok. Egyhossz hajvágáshoz keresek női hajmodelleket.

A szalon Budapest, VI. kerület Hajós utca 22. szám alatt található. Aki szabaddá tudja magát tenni szerdán fél 10 és délután kb fél 2 között, és érdekli egy ingyenes hajvágás, jelentkezzen!

e-mail: interdit@indamail.hu

Szeretettel várom a modelleket!

Üdv

halaloszto 2011. máj. 19. Creative Commons License 17

tulkepp ki tudtam logikazni,  hogy noi fodrasz vagy, es lany modellt keresel. 

vajk

Előzmény: zsofi.vajda (16)
zsofi.vajda 2011. máj. 18. Creative Commons License 16

INGYEN HAJVÁGÁS! Budapesten. Mesterfodrász felügyelete és irányítása alatt, mert 2 hét mulva vizsgázom, ugyhogy írjatok bátran. Középhosszú haj kell amiből vállig vagy kicsit váll fölé érőt szeretnék vágni, totál egyenes forma ( semmi fellnyírás...) a frufru lehet egyenes vagy ferde amelyik szimpatokusabb :)

Kleopatra stílusnak is hívják.

(A képeken lévőknél vághatok hosszabbat is, vállig érőt és mint mondtam az egyenes frufruhoz sem ragaszkodom.)

Aki szeretne jönni bátran írjon az  atomanti.zs@gmail.com - ra és megbeszéljük :)

kisagi89 2011. máj. 11. Creative Commons License 15

Nemrég találtam rá erre a kíváló fodrászatra, gondoltam megosztom veletek, hátha ti is régóta keresitek az igazit! http://kopf.hu 

tünde08 2011. márc. 22. Creative Commons License 13

Régóta kerestem egy helyet ahol van fodrászat és kozmetika is igényes,de megfizethető áron. Barátnőm ajánlotta a Perényi szalont a VI. kerületben neki ott van bérlete. Péntekre be is jelentkeztem, a weboldalukon keresztül tudtam beszélni a lányokkal.  Nagyon jó lett a hajam :)

bea2345 2010. jún. 3. Creative Commons License 12
Jelentem magyar nyert:) És hamarosan indul a következő verseny, új versenyfajtákkal (smink, műköröm, tetoválás)