Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
Szondi Jóska 2014.12.15 Creative Commons License 208

Szervusztok!

Segítséget szeretnék kérni Tőletek, mert a kb. egy éve vett '97 decemberi Jeep  2,5 td motorjából kipottyant, félredőlt, a szelepemelő himba és a hidrotőke közötti tolórudak közül, már megint egy. Most esett meg 3-szor. Volt tolórúd garnitúra csere, meg hidrotőke adalékkal való járatás is. Óriási a ricsaj megint a motorból. Van-e ilyennel már tapasztalata valamelyikőtöknek?

Üdvözlettel: Jóska

Danny22 2014.12.01 Creative Commons License 207

véletlenül nem tudtok valakit aki vállal wrangler javítást? (Bp)

putyus80 2014.11.24 Creative Commons License 206

sziasztok engem érdekelne 93-aqs évjáratu cherokee4literes-hez egy javitási kézikönyv,köszönöm.és még szeretném ha segitenének mirevan a kipufogoban a galeria alat az a szenzor mert nálam az kivan égve4szál vezeték jönki és a mérömüszer egyensemmutat.köszönöm.

Előzmény: Semsei07 (156)
putyus80 2014.11.23 Creative Commons License 205

kösziszépen  meghalgatam nemsziszeg  ésmost megprobálom lebontani a bordot hogy hozáférhesek a melegitö radiálhoz neme elan rakodva bonyolult mert nemtudom holkezgyem? és még ha valaki tudna segiteni ?lejtöröl nincsen motorfék automatiku sebválto a karthátrahozom 1/2re de ugysincs motorfék mindig fékeznem kell és a tárcsák gyorsankopnak,tudvalaki ez igyrendes vagy valamit nemjolcsinálok,köszönöm!

Danny22 2014.11.22 Creative Commons License 204

asszem vákumos, nézd meg nem csúszott-e le valamelyik vákumcső, azt hallod a sziszegésből

Előzmény: putyus80 (203)
putyus80 2014.11.22 Creative Commons License 203

az egyikcsö az foro a másik meg csak langyos afötés radiátorhoz vezetöcsövek de nemtudom hollehet a szelep vagyvákumos mert nemtalálok csapot,ahozhogy a fütésradiátorhoz hozátugjak férni lekelbontsam a bordot?nincsen rajzom vagyis kézikönyvem hogy megnézem  de megprobálom.nagyonköszönöm a segitséget 

Danny22 2014.11.21 Creative Commons License 202

vagy a fűtésszelep adta meg magát, vagy levegő van a fűtésradiátorban, vagy termosztát -- meg kéne nézni meddíg meleg a cső 

putyus80 2014.11.21 Creative Commons License 201

sziasztok elöreis bocsánatotkérek ujvagyok és mosttanulok,hogy miket és hogyan köszönöm.vannekemis egyjeep cherokee limited autom 1993-as kiadásu 4literes automata sebválto jobbkormányos és nemtudok meleget csinálni b ha100-fokon van a motor akkoris csak lanyoslevegöt fujj a ventilátor,igaz hogy a légkondi az nemmüködik  ha valaki tudna valamivel segitteni! nagyon köszönöm lakatos.

Danny22 2014.11.20 Creative Commons License 200

2,5 benzines wrangler hidegen pöccre indul, melegen meg alig tudom beindítani- mi lehet, nem tudjátok?

gaben97 2014.11.16 Creative Commons License 199

Sziasztok.
Van egy 2002-es Jeep liberty-m (cherokee kj) manuális váltóval, és az a problémám, hogy néha megszorul a sebességváltó kar. Konkrétan ki kell ütnöm a sebességből. Tudna valaki segíteni,hogy mi okozhatja ezt. A kézikönyvben írt olaj van benne.

Norbi.72 2014.11.06 Creative Commons License 198

Sziasztok

nekem is ez a problémám:

Hello!

nekem egy 2.8crd cherokee m van.fustol es mintha egy henger nem menne redesen.

valami tapasztalat?

Ha valaki találkozott ilyennel vagy tudja mi a megoldás,írjon..

köszi 

Norbi.72 2014.11.06 Creative Commons License 197

Szia

Norbert vagyok,nekem is van egy ilyen (KJ  2,8CRD) jeepem.A jelenség ugyanaz mind nálad volt...Lett a problémára megoldásod??

köszi Norbert

Előzmény: Tamas lfw (188)
Gyiziv 2014.09.29 Creative Commons License 196

Üdv minden erre járónak.

Három hónapja vettem egy olaszból besikerített 2.7 CRD 2685 cc ENF (2005.03.16.) régvágyottat, és próbálom kipofozni a szarból.

Sehol nem tudok szert tenni magyar nyelvű kezelésire, szerelésire. Ha valaki másolatban vagy digitben hozzásegítene azt ropogós vatikániban részesíteném.

Természetesen barátpacsival fogadnám tapasztalt típusismerő leereszkedő közeledését is - ki tudja - hátha később még hasznomat is veheti...

Zoli Czinder 2014.09.06 Creative Commons License 195

Nagyon szépen köszönöm már írok is.

Előzmény: Semsei07 (192)
vzotya74 2014.09.05 Creative Commons License 194

Sziasztok Jeepesek! Kollégám most tett szert egy 2002 Cherokee Sport 2.5 CRD-re.Vezérmű szíjat és a hozzávalókat akarja lecseréltetni,de nemigen tudja,hogy hol,kivel.Pápán lakik,valahol a közelben tudtok hozzáértő szerelőt?

szilagyi01 2014.09.05 Creative Commons License 193

Hali!

Én két hónapja tettem az enyém alá 2"-os kittet, ugyanilyen technikával. Nyilván valamennyit nekem is húzott a laprugón, hisz hosszabb a kengyel, nagyobban tud mozdulni, de azért annyit nem. Szerintem el van fáradva a köteg, ezért egyenesedik ki. Nekem is egyenesedett valamennyit az eredetihez képest, mondjuk az enyém is ki van már kicsit fáradva, de azért tart és rugózik is szépen ugyanúgy.

Előzmény: Kupcsik (190)
Semsei07 2014.09.02 Creative Commons License 192

Szia!

Ha még nem találtál szerelési könyvet, irj az istermag@gmail.com -ra és elküldöm neked

Üdv

Semsei

Előzmény: Zoli Czinder (187)
Kupcsik 2014.08.25 Creative Commons License 191

Kupcsik 2014.08.25 Creative Commons License 190

Sziasztok lenne egy gyakorlati kérdésem, gondolom több fanatikust is foglalkoztat a kérdés, hogy hogyan lehet megemelni az autót. Én vásároltam hozzá az interneten egy 2,5" os emelőszettet, csalódtam. Rákellet jönnöm hogy a hátsó emelés nagyon nem jó. A laprugót teljesen vízszintbe kifeszíti így a rugózás teljesen megszűnik és még annak a veszélye is fennáll hogy elpattan a túlspanolt rugó. Szeretnék segítséget kérni hogy hogy tudnám leváltani ezt a félresikerült hátsó emelést. Köszönöm előre is.

szilagyi01 2014.08.20 Creative Commons License 189

Xar gyertya v gyujtás és ezek vonzatai, törött gyűrű, kopott henger, kitámasztó szelep stb... vagy ezek vegyítése, de kb elég sok mindentől lehet, h nem megy csak füstöl... Picit lehet pontosítanod kellene.

Előzmény: Tamas lfw (188)
Tamas lfw 2014.08.07 Creative Commons License 188

Hello!

nekem egy 2.8crd cherokee m van.fustol es mintha egy henger nem menne redesen.

valami tapasztalat?

Zoli Czinder 2014.07.31 Creative Commons License 187

Sziasztok Zoli vagyok. Sikerült vennem egy 1997 jeep grand cherokee limited 2.5 Td . Szeretnék segitséget kérni hogy hol tudnék szerezni hozzá kezelési és szerelési könyvet. előre is köszönöm.

Kupcsik 2014.07.29 Creative Commons License 186

Hali én Pápai vagyok nem hiszem hogy az enyémet láttad...

Előzmény: szilagyi01 (185)
szilagyi01 2014.07.27 Creative Commons License 185

Nem a tiéd véletlen a V8-on az új garázs a 2,5 TD sport-al?

Előzmény: Kupcsik (179)
szilagyi01 2014.07.24 Creative Commons License 184

Halihó!

Kérdezném, akinek esetleg van tapasztalata a témában:

Laprugó kengyel szilentjét - szal a felsőt - mennyire érdemes dolomitból (danamid, metamid, stb) készíteni? Úgy értem nem lesz túlzottan nagy az igénybevétel így a kengyelfészken?

válaszokat előre is köszönöm.

szilagyi01 2014.07.15 Creative Commons License 183

Tesómnak annó a Chevy-ében segített. ha agyig szét van már kopva, akkor nem lesz tökéletes, max jobb, de ha még nem nagyon állítgatták utána, akkor van remény, h meg tudja szüntetni teljesen a holtjátékot. Csak figyelni kell, h túl ne szaladjon, mert akkor meg szorulni fog a kormánymű, de ezt észreveszed...

Előzmény: Danny22 (182)
Danny22 2014.07.14 Creative Commons License 182

van rajta olyan ellenanyás csavar fölül, gondolod az segít?

Előzmény: szilagyi01 (181)
szilagyi01 2014.07.14 Creative Commons License 181

Még ugyan nem néztem meg fizikailag - szerencsére nem volt rá igény -, de a kormányművön a szervónál nem lehet állítani a holtjátékot, mint a chevy-nél egy csavarral?

Előzmény: Danny22 (180)
Danny22 2014.07.11 Creative Commons License 180

nem tudtok valakit aki jeep kormányművet fel tud újítani? kicsit nagy a holtjátékom, 91 es YJ wrangler

Kupcsik 2014.07.06 Creative Commons License 179

De ott szivárgott, lecseréltük és most szerintem jó, nem látszik folyás már csak az osztóműnél van . Valószínű hogy azt szerelőhöz viszem mert azt nem merjük már szétszedni. Sikerült honosítani kocsit, másnap jöttek ismerősök hogy vigyem őket le Sopronba a voltra, tőlünk 100 km. Nem nagy táv most kiderül ha valami baj van gondoltam, bal elő indexem érintkezési hibás is lett, egyik stop táblánál pedig sikerült kitépnem váltókart a helyéről tőből :D. vissza ütöttem és már jó is :D

Előzmény: szilagyi01 (177)