Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.21 0 0 6
Mennyit fogyaszt egy 120lizeres gázbojler őrlángja ?
nixon70 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 5
Még nem:DDDD
Szellőzési probléma,az biztos!!
zordonC3 Creative Commons License 2010.02.03 0 0 4
Javaslom a víz-gáz-fűtésszerelés nevű topicot, ott biztosan választ kapsz a kérdésedre, mielőtt meghaltok a monoxidtól vagy felrobban a ház... Rengeteg szaki van ott, tudnak segíteni. (ha még nem találtad meg, lévén majdnem egy hónapos a hozzászólás)
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.10 0 0 3
Hali!

Van egy gázbojlerünk a fürdőszobában ami kémény nélküli!
Az lenne vele a probléma, hogy egy ideje állandóan olyan szag van a fürdőben mint az túlhevült/égett festék! Pedíg csak az őrláng ég!
Régebben csak nagyon ritkán lehetett érezni, de most már lassan az egész házban érezni!
Valaki tudna segíteni nekem, hogy mi lehet a probléma vele???
1986.04. Creative Commons License 2009.03.10 0 0 2
Mert a család többi része nem engedi...
Gondoltam, itt viszont lehet egy szerelő, aki látatlanba legalább annyit el tud mondani, lehet-e veszélyes. Nyilván igen, de ki tudja. Lehet, hogy csak vízköves, vagy mit tudom én..
Előzmény: dezső a menő (1)
dezső a menő Creative Commons License 2009.03.10 0 0 1
Miért nem szólsz egy szerelőnek?
Előzmény: 1986.04. (-)
bindera Creative Commons License 2009.03.10 0 0 0
Bub0rék
1986.04. Creative Commons License 2009.03.10 0 0 topiknyitó
Kormosodott (vagy mi..) a bojlerünk, és nem melegített eléggé, mondhatni hideg víz jött. Családtag elfojtotta a vizet, és így meleg jött, de volt egy furcsa hang. Majd visszaállította a víznyomást. Három hét múlva egyik családtag megint elfojtotta a víznyomást, s megint volt a furcsa hang. Majd ki lett pucolva, így az előző nagy zúgás helyett halkan ég, a hang még feltűnőbb. (Lehet, hogy régebben is volt, csak a víz elnyomta a hangot).
Hang: Nehezen definiálható. Kicsit hasonlít arra, mint mikor fém edényben vizet forralunk, de inkább, mintha fém dörzsölődne valamin.
1. Nem mindig van.
2. Sosem a víz megnyitása után rögtön.
3. Először hangos sokszor, majd halkabb, majd elhallgat. Sosincs a víz folyása alatt végig.
Mi lehet ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!