Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2009.03.18 0 0 697
Nagyon kivancsi lennek, mit kapnak azok, akik tudtak a rablasrol, de nem jelentettek a rendorsegnek.

A pedagogusnak kotelessege jelenteni ha buncselekmeny jut tudomasara?

vajk
Előzmény: Wic (696)
Wic Creative Commons License 2009.03.18 0 0 696
2009-03-18 13:39
Általános: súlyos sérüléseket szenvedett, mert szólni mert a lopásról

Erőszakkal vette el három általános iskolás gyerek egy diáktársuk MP4-es lejátszóját, majd miután a fiú panaszkodni mert, meg is verték. A 14 éves fiú, akit a bátonyterenyei általános iskolában vertek és rugdostak össze, súlyosan megsérült.



Az egy héttel ezelőtt történt estről szerdán adott tájékoztatást a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság. Dankóné Nagy Éva, a NMRFK szóvivője elmondta: egy 15 éves fiú, s annak két társa ököllel ütötte és összerugdosta 14 éves iskolatársukat. Azért verték meg, mert a fiú elpanaszolta az igazgatónőnek, hogy diáktársai az MP4-lejátszóját erőszakkal elvették tőle. Az igazgatónő a készüléket visszavette, ezután támadtak rá a fiatalok a 14 éves fiúra.

Az esetet a megvert gyerek édesanyja jelentette a rendőrségen. A három iskolást rablás és súlyos testi sértés miatt gyanúsítottként hallgatta ki a rendőrség. Részben beismerték tettüket. A rendőrök őrizetbe vették őket és kérték az ügyészségtől az előzetes letartóztatásukat is.

Az érintett általános iskola igazgatója, Kisné Nagy Dorottya közölte: belső vizsgálatot kezdeményezett a diákverés ügyében, s a napokban fegyelmi eljárást folytat le a nevelőtestülettel. Az iskolában egyébként ilyen súlyos eset még nem fordult elő - hangsúlyozta az intézmény vezetője.

FH
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 693
http://www.hirszerzo.hu/cikk.botrany_zala_megyeben_brutalis_diakveres_es_uszitas_artatlanok_ellen.101078.html
Babco Creative Commons License 2009.03.14 0 0 692
Bodzabokron. :-)
Előzmény: Törölt nick (691)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.14 0 0 691
roma koordinátor??? Az meg mi fán terem?
Előzmény: Wic (674)
Babco Creative Commons License 2009.03.14 0 0 690
"Az a nagy baj, otthon nem törődnek a csemetével, nem tanítják meg az önfegyelemre."

Ez igaz.


" Ezért volt jó a sorkatonai szolgálat. Mindenki rendet, fegyelmet, alkalmazkodó képességet tanult."

Ez meg szerintem nem. Megtanultak másokat csicskáztatni, aki eddig nem gyújtott még rá bagózni, stb. Különben is az önfegyelemre, figyelemre való szoktatás óvodás korban kezdődik mindkét nem számára, nehogy azt hidd, hogy az általános iskolákban egyből fegyelem lenne, ha bevezetnék újra sorkatonai szolgálatnak nevezett bohóckodást a 18-20 éves korosztálynak.
Előzmény: joci0504 (678)
horex Creative Commons License 2009.03.13 0 0 687

Félreértettél

Én épp azilyen cocilogusokat ekéztem, akik a tanárt teszik felelossé a kialakult helyzetért.

Herczog Máriának külon oldalai vannak a fasságaival

 

by horex

Előzmény: joci0504 (685)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.13 0 0 686

""Ezért volt jó a sorkatonai szolgálat. Mindenki rendet, fegyelmet, alkalmazkodó képességet tanult."
Ja, aztán beiratkozott az ált.isk. I. osztályába"

 

Aztán családot alapított és a tanultakat alkalmazta, számonkérte.

 

Bentlakásos felzárkóztató tábor kellene ezeknek, munkaterápiával...

Előzmény: Törölt nick (681)
joci0504 Creative Commons License 2009.03.13 0 0 685
Horex! Szerintem neked kellene egy kis iskolapad koptatás! Fogalmad sincs mi történik az iskolákban.Mindenki csak a tanulók jogaival foglalkozik, kötelességeikkel nem!
Előzmény: horex (683)
horex Creative Commons License 2009.03.12 0 0 683

Az én lányom tanár!

 

Na, mégegy.

Megmondták, ma éppen Herczog Mária cocilogus, hogy a tanárok nem állnak a helyzetuk magaslatán. Egyszeruen nem veszik észre amikor még elkerulhető lenne a konfliktus, és ha már bekövetkezik nemtudják kezelni.

Ezért továbbképzéseket kell tartani nekik.

VAgy keressenek másik pályát maguknak.

 

Hogy van pofája ilyeneket mondani egy "szakembernek" és a tanárok miért nem kuldik el a picsába ilyenkor, vagy követelik, tartson fél évig órákat egy hasonló iskolában.

 

by horex

 

Előzmény: joci0504 (678)
horex Creative Commons License 2009.03.12 0 0 682

legyetek higadtabbak

 

Hát, ahol fát vágnak, ott repked a forgács

 

by horex

Előzmény: Törölt nick (669)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 681
"Ezért volt jó a sorkatonai szolgálat. Mindenki rendet, fegyelmet, alkalmazkodó képességet tanult."
Ja, aztán beiratkozott az ált.isk. I. osztályába
Előzmény: joci0504 (678)
Nagulnov Creative Commons License 2009.03.12 0 0 679
Nyilván a Blikktől nem várjuk el hogy pontos legyen. Súlyos/középsúlyos stb.

V.mi nem volt rendben vele az látszott - de még a legenyhébb fogyatékosságnál is ez súlyosbító körülmény lesz az ősembereknek...
Előzmény: nopoliticians (677)
joci0504 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 678

Az én lányom tanár! Vért izzad az iskolában, hogy normálisan megtarthassa az óráit!

Rengeteg fölösleges energia megy el a fegyelmezésre! Az a nagy baj, otthon nem törődnek a csemetével, nem tanítják meg az önfegyelemre. Ezért volt jó a sorkatonai szolgálat. Mindenki rendet, fegyelmet, alkalmazkodó képességet tanult.

nopoliticians Creative Commons License 2009.03.12 0 0 677
Azt írta a fogyatékkal élő Blikk szocilista néplap, hogy az áldozat értelmi fogyatékos volt.

Igaz ez?

Én nem tudom. Nem tűnt annak.
Steckdose Creative Commons License 2009.03.12 0 0 676
A baj az, hogy a dzsukkerek védelmére nagy erőkkel ki is fog vonulni a rendőrség, mint Enyingben. Illetve nem is ez a baj, hanem az, hogy a mienkre nem.
Előzmény: Wic (675)
Wic Creative Commons License 2009.03.12 0 0 675
2009-03-11 11:38

DIÁKKÍNZÁS. ISMÉT.
Verés és megalázás. Magyarország. 2009.
Fojtogatja, ütlegeli és veri iskolatársát az a két tinédzser, aki egy korábbi videón a vasútállomáson alázott meg egy náluk fiatalabb fiút.

A videó tanúsága szerint többen támadnak rá a padban békésen ülő fiúra, akit verbális és fizikailag is bántalmaznak. Az eset a zalaegerszegi Széchényi iskolában történt, ahova a két fiú is jár. A videó megjelenése után a verekedők leszedték bemutatkozójukat az egyik népszerű közösségi oldalról, miután több mint kétezer nem túl baráti hozzászólást, megjegyzést kaptak.

A két fiatal ellen már csoportos garázdaság, valamint könnyű testi sértés miatt indult büntetőeljárás egy másik erőszakos cselekmény miatt, ami még januárban történt a zalalövői vasútállomáson, de csak most került az internetre. A felvétel szerint a fiatalok többször megütik, fejbe rúgják és leköpik, de más módon is megalázzák a mindezt szinte mozdulatlanul tűrő, védekezésre lehetőséget sem kapó, náluk sokkal fiatalabb fiút.

Időközben rendőri védelmét kértek a zalalövői cigányok, mert állítólag életveszélyesen megfenyegették őket, illetve a helyi cigány önkormányzat elnökét. Kövesi Vilmos szerint a bűncselekmény elkövetésével meggyanúsított fiatalok zalalövőiek ugyan, de nem romák, semmi közük a cigánysághoz.


Kommentár

Liberális zsákutca

M. László ostoba, agresszív gyermek volt. Amikor elkezdte terrorizálni egyik osztálytársát, bizonyos L. Miklóst, E. Gyula (aki nem mellékesen vízilabdázott) lenyomott neki egy olyan sallert, hogy átesett a padon. Többre nem volt szükség, s M. László ettől az iskolában elöltött hátralévő idejére meghunyászkodott, hiszen mivel nem tanult rendesen, másodikban eltanácsolták az iskolából. Szülei ugyan bementek a tanintézménybe, ám amint kissé emeltebb hangot ütöttek meg az igazgatóval szemben, kihívták a rendőröket: a járőr kivezette a magáról megfelejtkezett párt az épületből. Z. Tamást szintén kevés ésszel, de dagadó muszklikkal áldotta meg a teremtő. Neki is lételeme volt a verekedés – egészen addig, amíg a tornatanár be nem vitt neki egy olyan gyomrost, amely után úgy kellett felmosni a padlóról. Ő sem járt sokáig a B. Ilonáról elnevezett szakközépiskolába – másodikban eltanácsolták. L. László nyugdíjas és csaknem nyolcvan éves történelemtanárnak egyszer visszaszólt egy diákja – fél óra múlva fegyelmivel kitették a szűrét.
Most ilyesmire, „hála” a liberális oktatáspolitikának nincs lehetőség. Mi több, ma azokat állítják pellengérre, akik rendet merészelnek tartani az iskolánkban.

Ide jutottunk.

L. Miklós egyébként én vagyok.

Lázin Miklós András
Wic Creative Commons License 2009.03.12 0 0 674
újabb rasszista támadás:


2009-03-11 14:00

ÚJABB TANÁRVERÉS
A helyzet kezelésébe roma koordinátort is bevontak.
Kétszer is megütötte a tanárát Kiskunhalason egy általános iskolás diák: egyszer hastájékon, másodszor pedig oldalba vágta.

Mindezt azért, mert az felszólította, hogy tegye el mobiltelefonját, amin a fiú az óra alatt hangosan zenét hallgatott.

A pedagógus nem vesztette el a türelmét, végig higgadtan kezelte a konfliktust, talán ennek köszönhető, hogy nem durvult el még jobban a helyzet. Később a diák bocsánatot kért a tanártól. Most az osztályfőnök, az ifjúságvédelmi felelős és a roma koordinátor is azon dolgozik, hogy a történteket az érintettek megfelelően dolgozzák fel. A tanuló ellen fegyelmi eljárás indult.
Magyar Hírlap Online


gondolom, a tanár lehetett roma, ezért kell a roma koordintor.
Or Kán Creative Commons License 2009.03.12 0 0 673

"én szégyelltem magam, hogy magyar vagyok"

 

Azért, hogy állati hordák tartják megfélemlítésben Magyarország vidéki lakosságát, azért nem szégyelled magad?

Előzmény: Törölt nick (647)
marky-511 Creative Commons License 2009.03.12 0 0 672
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 671
A "hisztérikus őrjöngés" amire hivatkozól, az olaszliszkai rasszista lincseléshez vezetett, ahol "öld a magyart" vezényszóval gyilkoltak a cigányok!
Előzmény: Törölt nick (669)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 669
látom kis lehiggadás után ment mindenkinek ami nekem is még az elején, és rájöttek nem lehet az a cigánylány a tettes akit az okos kurucosok kitettek. ide vezet a hisztérikus őrjöngés, legközelebb vegyetek magatokon erőt és legyetek higadtabbak!
Előzmény: Törölt nick (535)
polignac Creative Commons License 2009.03.11 0 0 668
Gyurcsány és Mohácsi elérhetetlen magasságot jelent a magyar, politikailag érzékelhető jobboldal számára.
Előzmény: bubus (660)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 667
http://index.hu/bulvar/2009/03/11/nyomozas_indul_a_zalalovoi_romakat_ert_fenyegetes_miatt/

a hülyeség eredménye
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.11 0 0 666
nem vittek el senkit ártatlanul, akit elvittek, az egy undorító kis liba lehet, az alapján, amit csinált. Ártatlan itt az, akit meghurcoltak.
Előzmény: nopoliticians (663)
TürelmiHarc Creative Commons License 2009.03.11 0 0 665
bubus, de nem szőrös a szíve - borotvált..
Előzmény: bubus (660)
nopoliticians Creative Commons License 2009.03.11 0 0 664
De balról még van hová... hiszen a csúcson van. :)))
Előzmény: Törölt nick (662)
nopoliticians Creative Commons License 2009.03.11 0 0 663
Ha ártatlanul vitték el akkor nincs mitől tartania és még kártérítést is kérhet.
Ha jogosan vitték el akkor börtönben a helye, ahol egy életre megtanulja mi az ábra.
Szemet szemért elv..
Előzmény: Törölt nick (647)
Tzp Creative Commons License 2009.03.11 0 0 661
Micsoda feminizmus kérem :)
Előzmény: Törölt nick (657)
bubus Creative Commons License 2009.03.11 0 0 660

 

 Ahogy kiderült hogy nem Cintia volt, egyből megsajnáltam. Annyi rosszat irtak rá 

 egyes hozzászólók.

 

 Nem kellett volna igaztalanul bántani. Mindig elszomorit  ha valakit igaztalanul bántanak, nem kellene a jobboldaliaknak is lesüllyedni Gyurcsány és Mohácsi Viktória szintjére.

 

 

  üdvözlettel  Pinabubus

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (651)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!