Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

harcsasanyi 12 órája © 1230

Hankook W442 Winter Í*cept RS

Előzmény: adingos (1227)
harcsasanyi 12 órája © 1229

Most lehet hogy sikerül!

harcsasanyi 12 órája © 1228

Tessék!

Előzmény: adingos (1227)
adingos 14 órája © 1227

Küldhetnél egy közeli képet a mintázatról, és a tipusról.

Előzmény: harcsasanyi (1222)
adingos 14 órája © 1226

Én még várok vele.

Előzmény: harcsasanyi (1225)
harcsasanyi 23 órája © 1225

A négy gumi ingyenes házhozszállítással 43990ft!

Előzmény: norinco (1223)
harcsasanyi 23 órája © 1224

És a kerékcsapágyak is!

norinco 23 órája © 1223

árat lehet írni?

Előzmény: harcsasanyi (1222)
harcsasanyi 23 órája © 1222

Már meg is jöttek a téli gumik!

harcsasanyi 24 órája © 1221

Gratulálok ,sokat dolgoztál rajta hogy minden tökéletes legyen!

Előzmény: norinco (1220)
norinco 1 napja © 1220

ma levizsgázott matild. emisszió tökéletes volt magyarul, jó munkát végeztem:-)

adingos 1 napja © 1219

Én meg úgy döntöttem, most már azért is kivárok valami kellemes akciót, és akkor ruházok be 4db új cipőre.

Előzmény: harcsasanyi (1217)
adingos 1 napja © 1218

Szerencsés vagy. Bezzeg nekem nem sikerül ilyen buli soha sem.

Előzmény: harcsasanyi (1217)
harcsasanyi 1 napja © 1217

Képzeld van egy suzukis kolegám akinek szüksége volt 13 as kerékre a műszaki vizsgához! Én odaadtam a téli kerekeimet mert az stimmel a suzukira is,és amikor hozta vissza felajánlotta hogy megveszi őket mert nagyon jó állapotban van és jól is tapad,és ad érte 20000ft ot.Hiába bizonygattam hogy már 10 évesk a gumik ő hajthatatlan volt!!!Most már kénytelen vagyok téli gumit venni ,annyi a szerencsém hogy csak huszezret kell bele invesztálnom és gyönyörű hankook W 442 téli gumijaim lesznek!

Előzmény: adingos (1215)
adingos 2 napja © 1216

Ismerősöm részére keresek  megkímélt jó állapotú Matíz II-est !!!

adingos 3 napja © 1215

Írtam nekik akkor rögvest. Válasz. " ..akkora volt a kereslet a termék iránt, hogy 2óra alatt elfogyott, és csak 1 db maradt, amit le is vettünk az akcióról....  "

Szóval, így jártunk!!  Se baj, majd jön még akció. Én folyamatosan figyelem őket.

Előzmény: harcsasanyi (1214)
harcsasanyi aug. 11. © 1214

A héten akarta rámenni de ha elfogyott akkor járok tovább a régiekkel!

Előzmény: adingos (1213)
adingos aug. 8. © 1213

Kedves druszám, nem tudom neked sikerült e gumit venned, de én alaposan lecsúsztam róla.

Hogy a rohadás vinné el !  5000ért nem volt drága. El is kapkodták rögvest.

Előzmény: harcsasanyi (1209)
harcsasanyi aug. 5. © 1212

Köszönöm!

Előzmény: adingos (1211)
adingos aug. 4. © 1211

Pü ment.

adingos aug. 4. © 1210

Pill, keresem. Én is most veszek a nejemnek a Matildájára. Ő mindíg télivel jár, mert max 1-2ezret megy évente.

harcsasanyi aug. 4. © 1209

Hol lehet kapni!

Előzmény: adingos (1208)
adingos aug. 2. © 1208

Akit érdekel !!!

Akcióban a téligumi!, most csak 5.000 - 6.000 ezer ft !!

155/70R13

Continentál gyártmány.

harcsasanyi aug. 2. © 1207

Persze hogy tud segíteni, de Ő tuning alkatrészekkel nem foglalkozik!!

Kibontottam a csapágy készleteket,hogy megnézzem milyen csövek kellenek a szereléshez,de kiderűlt hogy hátsó kerékcsapágy szettet kaptam úgyhogy azt is vissza kell cserélnem. Ilyen az én formám!!!

Előzmény: norinco (1206)
norinco aug. 1. © 1206

sebike nem tud féktárcsa ügyben segíteni?

Előzmény: harcsasanyi (1205)
harcsasanyi aug. 1. © 1205

Megakadtam a beszerzéseknél! Az első mozzanat az volt hogy bementem egy csapágyboltba ahol a tulajdonos rögtön lebeszélt az skf csapágyszetről és próbált meggyőzni hogy (ruville) készleteket vegyek mert azt viszik a legjobban és dícsérik is ,ráadásul az ára is jóval barátságosabb és emellett megbízható Német termék!Ezek két nap alatt meg is jöttek ! 

Hát a féktárcsákról nem tudom ugyanezt elmondani!! Régi vágyam volt a Mikoda furt-mart sport féktárcsa ,és most hogy végre lekoptak a régiek,felvettem a kapcsolatot a vaterán keresztűl az Import Tuning websoppal,és hosszas levelezgetés után kibökték hogy most nincs készleten matizhoz való ilyen tárcsájuk,de még az országba sincs hanem a gyártónál Lengyelországban! Megnéztem az összes tuning boltot amit az interneten találtam ,de hasoló eredményre jutottam! Szokásom szerint a legrosszabb boltot választottam a vásárlásra ,mert az uriember felhívott másnap és ecsetelte hogy nekik sincs készleten ,és csak két három hét alatt ér ide Lengyelországból,nincs mit tenni várok!

A fékbetétek közül a sebike a TRW-javasolta az a prémium minőség,valószinűsítem hogy egy két  nap alatt megérkezik.

Hát itt tartok! Szerencsére még nincs szétszedve az autó úgy hogy ráérek!

Előzmény: norinco (1202)
adingos aug. 1. © 1204

A gumiknak a fogyasztásnövelő hatása nem hiszem hogy literekben jelentkezne,én azt mondanám hogy a legrosszabb esetben is talán 5% ot jelenthet!!!! "

Persze nem 100 km re vetítve. De 1000 km nél, már zsebes a dolog.

Saját tapasztalatom mutatja, hogy az erősen lapos gumi bizony literekkel tudja befolyásolni az optimális fogyasztást. Nem véletlen, hogy akár 0,5bar nyomás különbözet is lehet 2-4 fő terhelés között. És ehhez jön még az általad említett járulékos többlet probléma. Levegő,olaj, gumi minőség, stb,stb,stb.

Előzmény: harcsasanyi (1201)
adingos aug. 1. © 1203

Na várjunk csak egy kicsit.

Az interculer igaz, hogy a töltő levegőt hivatott vissza hűteni, de ezt csak a turbós motoroknál használják. 

norinco júl. 31. © 1202

(én is így gondolom)

és hogy áll a féktárcsa-projekt?

harcsasanyi júl. 31. © 1201

Örökös kérdés a fogyasztás ,télen illetve nyáron? Én másik oldalról közelíteném meg a kérdést,mégpedig téli üzemmódban köztudott hogy hideg levegőt szív be a motor ami ismereteim szerint sokkal nagyobbat tud tágulni mint a nyári 30-40 fokos vagy még melegebb

rokona! Tulajdonképpen ez az intercooler vagy más néven levegőhűtő elve! Én ebben látom a külömbséget,persze egy rossz minőségű olaj sokat tud rontani a helyzeten!

A gumiknak a fogyasztásnövelő hatása nem hiszem hogy literekben jelentkezne,én azt mondanám hogy a legrosszabb esetben is talán 5% ot jelenthet!!!!

Előzmény: adingos (1200)
_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Kozlekedes", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "TotalCar_-_auto", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Daewoo_Matiz", 3]);