Keresés

Részletes keresés

Hivadar Creative Commons License 2019.12.01 0 0 335

A könyv 100-szor jobb mint a film változat. Ne a film változatról ítéljétek el, hogy a könyv is rossz lehet.

Dr_Jones Creative Commons License 2012.11.24 0 0 334
myrongoldman Creative Commons License 2012.09.23 0 0 333

Köszönöm, már megkaptam a MIDNIGHT SUN- t .

 

myrongoldman Creative Commons License 2012.09.23 0 0 332

Sziasztok! :)

 

Szeretnék kérdezni Tőletek valamit.

Imádom a Twilight világát, ezért mindent elolvasok, ami hozzá kapcsolódik.

Még Bree Tanner második rövid élete című könyvem is van, elolvastam.

 

Viszont nagyon szeretném elolvasni a MIDNIGHT SUN című befejeztlen könyvet is.

Valakinek ha megvan átküldené nekem az email címemre?

 

Címem: mulanfa@citromail.hu

 

Nagyon köszönöm ! :)

 

Szép napot!

sans souci Creative Commons License 2012.02.23 0 0 331

Nem jártam erre hónapok óta, bocs.

Amikor olvastam a könyveket, nekem is jobban tetszett volna, úgy gondolom, de közben nálam már lecsengett a Twilight. Azért a z utolsó részt is megnézem.

Előzmény: Kőkapu1 (330)
Kőkapu1 Creative Commons License 2012.01.28 0 0 330
Hmm, szerintem nem volt rossz. Bar elotte elolvastam par kritikat, es azok annyira lehuztak, hogy nem is vartam tul sokat. :)

Viszont meglepodtem, hogy inkabb a a 25-tol folfele korosztaly volt jelen.

Kőkapu1 Creative Commons License 2012.01.27 0 0 328
Szia,

Én holnap ( jó, hogy van még olyan mozi ahol adják) nézem meg :)

Miert most? Nos, hozzád hasonló korosztály vagyok, úgyhogy eddig nem túlzottan érdekelt. Aztán unokahúgom rábeszélt az elsö rész megnézésére dvd-n. Két nap múlva unatkoztam, és elkezdtem olvasni. Azota már elolvastam a többit is (szeretek olvasni, és gyorsan is olvasok) meg megnéztem a másik két részt. Egyenlöre csak rajongói forditast olvastam, de már megrendeltem a könyveket, mert néha komplett mondatoknak nem volt ertelme :D

Egyébként öszintén szolva ez a vampiros/verfarkasos dolog nem hat meg igazán, nekem ez inkább csak egy romantikus sztori. Elég jol kikapcsol, es mostanaban nekem eppen erre volt szuksegem.
Előzmény: sans souci (327)
sans souci Creative Commons License 2011.12.02 0 0 327

Semmi reakció hetekkel a Hajnalhasadás I. filmváltozat bemutatása után? Mindenkit sokkolt a vége vagy elalaudtatok az elején. Borzasztóan vontatottnak találtam.

Niki__ Creative Commons License 2011.02.07 0 0 324

Klauka!

 

Egyértelmű hogy Jacobot kellett volna választania Bellának, hol van az Edvard Jacobhoz??? :) Viszont szerintem is túl rosszfiús lenne Bellához, Bella túlságosan ártalatlan. :) Én most a Hajnalhasadást olvasom, de nagyon lassan haladok a könyvvel, kicsit unalmas részhez kerültem, igaz lehet csak engem nem köt le. Bepöröghetnének már az események. AZ Eclipse tetszett eddig a legjobban. Talán a lustaságommal vannak problémák, sose szerettem igazán olvasni, pedig nagyon érdekelnek a jó sztorik.

Előzmény: Klauka 1976 (311)
Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 323

B.Ú.É.K!!!!!!!!!

molnigee84 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 322
Sziasztok!

Twilightos pólók kaphatók a polo16.hu webshopjában!
Érdemes megnézni, én már rendeltem is!
love1 Creative Commons License 2010.09.12 0 0 321
Hello.Én nagyon szeretem a Twilight Saga-t.Viszont több vámpiros könyvet olvastam már,és mindegyikben másképpen irják le a vámpirokat.Van ahol karó,napfény, tüz.
De van amiben az ezüst is öli őket.Ebben a filmben meg szét törtek,mint a porcelánok,hát elég modern:D
J.Liana Creative Commons License 2010.09.05 0 0 320
Ezt a széttördelős elégetős dolgot én is hülyeségnek tartom. Amúgy nekem vámpír teória terén Anne Rice vámpírjai a nyerők. Mikor tőle olvastam könyvet, sokszor úgy éreztem ez valóság. Na persze tudom hogy nem az :)
Renáta_ Creative Commons License 2010.09.04 0 0 319
Hát, bevallom, ennek a sorozatnak nem ezek a kérdései azok, amik engem elgondolkodtatnak... Úgyhogy ezt passzolom.
Előzmény: fairi1 (318)
fairi1 Creative Commons License 2010.09.04 0 0 318
hirtelen eszembe ötlőt, ha egészben tűzre dobják akkor nem égnek el?
Előzmény: fairi1 (317)
fairi1 Creative Commons License 2010.09.04 0 0 317
köszi!

magyarul ha egy vámpír megnyalogatja(nyálukban vagy hol van a méreg) a széttört darabokat, és összeállítja,akkor életre kel?
Előzmény: Renáta_ (315)
Renáta_ Creative Commons License 2010.09.03 0 0 316
Ja, és a Volturik majd a 4. könyv 2. filmjében visszatérnek ;) Addig meg már csak alig több, mint két év.
Előzmény: fairi1 (314)
Renáta_ Creative Commons License 2010.09.03 0 0 315
Ha nem égetik el őket, akkor vámpírméreggel még össze lehet őket ragasztani. Ez a Bree Tanner könyvből derül ki egértelműen.

Amúgy a könyvben a főcsata nincs leírva, mert az Bella szemszögéből íródott, és ugye abból ők nagyrészt kimaradnak. A Riley meggyilkolásának Bella a hangját hallja, ott fémes reccsenést és olyan hangokat emleget, mintha "egy sziklát zúznának szét apró darabokra". Vámpírbiológiából nem vagyok tuti :)

De amúgy vannak ám kromoszómáik, ez meg a 4. könyvből derül ki. A vámpíroknak konkrétan 25 pár :)), a farkasoknak meg 24 :)) De ennél többet nem tudok vámpírbiológiából ;)
Előzmény: fairi1 (314)
fairi1 Creative Commons License 2010.09.03 0 0 314
Szeretem a vámpíros filmeket, ezért nem rég letöltöttem, és megnéztem.
Volturik kedvenceim belőle,kár hogy nagyon-nagyon keveset szerepelnek.
Bamba Bella Edward "csak házasság után szex" Cullen meg a Pattogó Farkasfiú kalandjai nem hoztak lázba..

na ami a kérdés: nagy harcban ezek a"vámpírok" úgy törtek mint a porcelánbabák, belül fehér színűek voltak.
Ez azért van mert PG-13 filmnek készült vagyis, nehogy durva jelenet legyen kicsit butították, vagy a könyvben is ilyen. Ott hogy van ez a dolog(vámpírok teste, mi ből állnak,mert nem hús és vér mint a többi vámpírtörténetben annyi világos) leírva...

Másik haláluk: szét kell őket tépni és utána elégetni..
ha széttörve úgy hagyjak akkor mi történik velük? Összeforrnak a darabok,és feltámadnak vagy mi?
Vmi a könyvekben erről van részletesebb,vagy ott is lényegtelen dolog ez...
Renáta_ Creative Commons License 2010.09.03 0 0 313
És isteni édes a srác, aki a filmben alakítja. Remélem, picit még fejlődik színészileg, mire forgatják a Breaking Dawn-t, és hibátlan lesz :)
Előzmény: J.Liana (312)
J.Liana Creative Commons License 2010.09.02 0 0 312
SOHA SOHA SOHA többet nem olvasok Twilight-ot. Félre ne értse senki, nem azért mert nem tetszett. IMÁDTAM. De napokig melankólikus voltam tőle.... Annyira idegesítően a hatása alá tud vonni. Megjegyzem nekem Seth a kedvencem. Imádni való kölyök :)
Klauka 1976 Creative Commons License 2010.07.23 0 0 311
Jacob forever!!!!!!:DDDDD
Igazán annak a holdkóros kiscsaj nak Jacobbal kellett volna összejönnie!Bár inkább mégsem,túl jó lenne Jacob hozzá szerintem!:DDDD
tricsusz Creative Commons License 2010.07.12 0 0 310
Sziasztok,

Tegnap láttam a filmet. Összeségében tetszett, de talán túl nagy volt az elvárásom vele szemben a könyv miatt. A könyv sajnos ezerszer jobb.
A férjem rohadtul unta mellettem a filmet (Ő ugye nem látta az első kettő részt csak itt-ott belőle részleteket, így neki kicsit kínai volt.) így én sem tudtam teljesen odafigyelni. Nagyon várom, hogy magam csendességére nyugodtan élvezhessem.
A férjem nem is akarta megnézni, de mivel könyörögtem neki és már 33 hetes kismama vagyok nem mert ellenkezni.
Az eleje nagyon uncsi volt és csak a közepe felé kezdett el kinyilni a történet, de a végére nagyon ütős lett.
A legjobb alakítás a Jacobot alakító Taylor Lautneré és a Rileyt alakító Xavier Samuelé volt. Robert Pattinson alakítása elment, szerencsére most nem volt annyi szenvedős jelenete, ami előnyére vált. Sajnos be kell valljam, hogy jól nézett ki és most korához illő ruhákat aggattak rá. Jacob nem különben, igaz kicsit sokat volt meztelen, de neki legalább volt mit mutogatnia.
Kristen Stewart külseje előnyére változott. Valaki írta, hogy nőiesebb lett, ami igaz de nem alkatilag hanem az arca. Talán mostmár el tudom képzelni újszülött gyönyörű vámpírként.
Nikki Reed nagyon szép volt. Sokkal szebb, mint az előző két részben. Nem tudom miért, de természetesen volt szép. Régebben művibbnek tűnt.
Jasper haja néha nagyon gáz volt, nagyon látszott rajta, hogy paróka.
Sajnos semmi szerepe nem volt Esmeenek. Billy Burke is kaphatott volna több részt, de ő is mintha jobban nézett volna ki. Rövidebb lett a haja és fiatalabbnak tűnt vele.
Jókor rakták be a Volturit a történetbe.
A sátras jelenetet vártam a legjobban. Jó lett szerencsére és nem csalódtam. Azt gondoltam ha azt elrontják az egész film egy fabatkát sem fog érni.
Nagyon megkapó jelenet volt a Bella Jacob-farkas összesimulása az erdőben, mintha a könyvet olvastam volna. Ezt a jelenetet kaptam vissza a leghűebben.
Hirtelen ennyi jutott az eszembe, de ha mégegyszer megnézem tüzetesebben akkor biztos fog még eszembe ötleni egyéb is és leírom ha nem zavarlak vele benneteket.

Előzmény: mási. (309)
mási. Creative Commons License 2010.07.11 0 0 309
Köszönöm az infót ! (:
Előzmény: nőstény Shepherd (308)
nőstény Shepherd Creative Commons License 2010.07.11 0 0 308
Ja, most látom az oldaladon is ezt írták, csak szegények föciből és angolból nem valami erősek.

Amúgy az info hivatalos, a Summit adta ki.
Előzmény: nőstény Shepherd (307)
nőstény Shepherd Creative Commons License 2010.07.11 0 0 307
Igen. Biztosan két részes lesz.

Mind a két részt Bill Condon rendezi.

A forgatás idén ősszel kezdődik, a louisianai Baton Rouge-ban és Vancouverben.

Az első részt várhatóan 2011. November 18-án mutatják be.
Előzmény: mási. (305)
mási. Creative Commons License 2010.07.11 0 0 306
Előzmény: mási. (305)
mási. Creative Commons License 2010.07.11 0 0 305
Mellesleg tud valaki vmit a Breakind Dawn forgatásról?
ittazt olvastam, hogy két részbe vetítik, de jó lenne biztosra tudni :D
Előzmény: mási. (304)
mási. Creative Commons License 2010.07.11 0 0 304
Szerintem is a legjobb a 3 közül.
Nem hagytak ki semmi lényeges dolgot. Bár én a Leach-Sam-Emily szálat kicsit jobban kibontottam volna, mert aki nem olvasta a könyvet, lehet nem értette annyira.
Bella viszont nőiesedett, konkrétan ez az arcán látszik. Sokkal kevésbé látszott bambaképűnek.
sasa sweet Creative Commons License 2010.07.08 0 0 303
Hol tudnám letölteni a Twilight filmeket?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!