Keresés

Részletes keresés

orallovernyh Creative Commons License 1 napja 0 0 279

22 éves nyíregyházi hetero srác vagyok, és kipróbálnám a prosztata masszázst (magamnak az ujjammal már próbáltam, de nem nagyon jött össze). Lányt/hölgyet keresnék, kor és alkat nem lényeges. Az e-mail címem publikus (minden levélre válaszolok).

steve2222 Creative Commons License 2015.08.28 0 0 278

30-as igényes, ápolt debreceni srác vagyok. szeretném kipróbálni a prosztata masszázst. Az újaimmal már próbáltam ingerelni magam, de nem volt az igazi, és kényelmetlen is. heteró vagyok, ezért egy lánynak jobban tudnék örülni, aki segítene nekem ebben, aztán persze én is adnék cserébe amit szeretnél :) vagy ha nincs lány jelentkező, akkor egy gyengéd pasi is szóba jöhet. debreceni vagyok. stevepostafiok@gmail.com  

formásmakk Creative Commons License 2015.08.27 0 0 277

Vegyél egy g-pont vibrátort.

Vagy egy görbébb uborka is megteszi.

Húzol rá óvszert és mehet a móka.

Előzmény: Joci314 (276)

Joci314 Creative Commons License 2015.08.24 0 0 276

Sajnos az ujjaim nem lesznek hosszabbak :( - pedig most jóóóóóó lenne ;) .

Köszi a segítséget - sajnos atóta se jött össze :(  . De azért kellemes érzés mhhhh .

Előzmény: formásmakk (275)
formásmakk Creative Commons License 2015.08.11 0 0 275

Azért nem jön össze,mert igazából nem is éred el ujjal a prosztatádat.

Talán csak az ujjad hegyével.Az meg kevés.

Nyomogatni is kell az eredményért. :-)

Előzmény: Joci314 (273)
gaalpisti1985 Creative Commons License 2015.08.11 -1 0 274

Miskolcon keresek ma késő délutánra (18:00-20:00) partnert, aki megdugná a popsimat, mert ki szeretném próbálni, hogy el tudok-e élvezni csak a prosztatám izgatásától. Csak fiatal srácok érdekelnek, 18-25 év.

Sosem csinált még meg senki, úgyhogy első leszel nekem, csakmert rég ki akarom próbálni.

Hetero vagyok, átlagos testalkattal, és kíváncsi természetű...

Helyem van.

Írj emailt, ha érdekel a dolog. Szopás, smárolás, nem érdekel, csak a popsi téma.

Komolytalanok kíméljenek!

"B" verzió, hogy közösen maszturbálunk prosztata izgatással. Vannak prosztata izgató segédeszközeim.

gaalpisti1985@freemail.hu

Joci314 Creative Commons License 2015.08.10 0 0 273

Köszönöm szépen.

Próbálkozok az ujjammal de nem jön össze :( .

Előzmény: formásmakk (272)
formásmakk Creative Commons License 2015.07.31 0 0 272

El lehet élvezni,de sokat kell gyakorolni mielőtt menne.Én is sokat csináltam,de még mindig csak ritkán jön össze.

Kicsit be kell segiteni a farkamnál kézzel,de ha elindul akkor már élvezek a prosztata ingerléstől.

Előzmény: Joci314 (271)
Joci314 Creative Commons License 2015.07.11 0 0 271

Sziasztok!

Izgalmas topik. Tényleg el lehet élvezni csak a prosztata

masszàzstol? Valaki tudna segíteni?

formásmakk Creative Commons License 2015.05.02 0 0 270

Nekem is igy szokott jönni az ondó amikor a prosztata vibrátorral játszom.

Nagyon élvezetes!

Előzmény: Pollorato (263)
Iceman88 Creative Commons License 2015.05.01 0 0 269

Pollorato Creative Commons License 2015.04.29 0 0 268

Pollorato Creative Commons License 2015.04.25 0 0 267

chuebi Creative Commons License 2015.04.24 0 0 266

Akkor írj a mailemre és megbeszélhetjük : chuebi25@gmail.com

Előzmény: puceran (265)
puceran Creative Commons License 2015.04.23 0 0 265

Ezt én is kipróbálnám, de csak fiuval...

meztelenpasi Creative Commons License 2015.04.06 0 0 264

Sziasztok, van Hölgy, aki gyakorolna rajtam..? :)

Pollorato Creative Commons License 2015.04.06 0 0 263

Pollorato Creative Commons License 2015.04.04 0 0 262

LTvedtél? Creative Commons License 2015.04.04 0 2 261

Mi házaspár vagyunk. Először eléggé konzervatívak voltunk, még csúnya szavakat sem használtunk szex közben (sem). Aztán újabb helyzetek, színhelyek, segédeszközök... No, a segédeszközök vittek közelebb a prosztata felé, mert belépett a képbe a ffi. anál kérdése. Nem mindenféle dildó vagy vibrátor, hanem egyszerűen orál közben eltévedt a kezem és Bence kellemesnek találta. Először a bejáratot simogattam, az kifejezetten kellemesnek hatott.  Viszont kíváncsi voltam, milyen, ha egy ujjam egy perce beljebb kerül. Kulcskérdés, hogy csak finoman, lassan és síkosítva szabad próbálni, semmi erőltetés. Aztán eltűnt a teljes ujjam és mindketten szoktuk az ujj(új)helyzetet :-)

Bencének meg kellett tanulnia különbséget tenni székelési inger és a kezem okozta érzet közt, de ez néhány alkalom után ment. Később már két ujjam került belé és a prosztatájától függetlenül izgatta. Viszont mindig ott érezhette a szájjal való ingerlést is a farkán. Abban nagyon jó vagyok (legalábbis rászabottan) és így átlendítettem a kezdeti szokatlan, fura de tudatilag izgató új helyzeten. Elélvezéskor egy sajátos telt érzetről beszélt a szokásos orális kielégítés érzete mellett. A többedik alkalommal megleptem egy ...egy répával. Nem kell holmi drága segédeszközökre gondolni, filléres dolog egy sárgarépa (bár sokak számára megmosolyogtató helyzet), de számunkra izgalmas volt. Te választhatod meg a formát, méretet és ha együtt hámozzátok meg esetleg megfaragva ízlés szerint, jót szórakoztok. Használatot azonban akkor javaslom, ha már a szokásos, nektek izgató módon belemelegedtetek a szexbe. Fölizgatott állapotban sokkal több mindent tart az ember elképzelhetőnek, mint nyugalmi helyzetben.

Jól be kell kenni síkosítóval a répát is, kézzel a férjed hátsóját is és ujjal kissé kitágítani. Amikor már két ujjad is könnyen csusszan belé, akkor óvatosan hozzáilleszted és a reakciójára figyelve mintegy simogatva csúsztatod a fenekébe. Előre, majd vissza, de mindig egy kissé beljebb. Ha a zárógyűrűkön átér, akkor már könnyen csúszik belé. Bence a bejárat izgatását tartja élvezetesnek és a tudati tényező, ami igazán izagtaja, de minden esetben a farkát is a számba szoktam venni mert full hetero. Engem egyszerűen izgat, ha egy pasi gerjedelmét tapasztalom és az nekem is szükséges azon az érzésen kívül, hogy ebben a helyzetben kézzel foghatóan most te dugod meg Őt! Azt tapasztaltuk, hogy nem a méret a lényeges szempont, mert a belső részén már nem okoz plussz örömet számára, a bejárat izgatásához elegendő kisebb répa is. Viszont a látvány okozta örömöd kedvéért többedik próbálkozásra nyugodtan választhatsz méretesebb eszközt is (lehet az a répán kívül bármi hasonló alakú), azt tapasztaltam, hogy a méretes vibri is tövig csusszan belé, ha megfelelő az előkészület és a tudatállapota.

A prosztata ingerlése nem automatikus, csak néhány alkalommal sikerült megtalálni, de akkor viszont azonnali és kitörő "lelkesedéssel" fogadta Bence és rövid időn belül elsült a farka. A szokásos szájjal való elélveztetés érzetén kívül egyfajta enyhén és izgatóan feszítő érzéssel élvezett el, mert én magam is éreztem, ahogy rászorít a beteljesüléskor.

A lelki részéhez mindenképp hozzátartozik, hogy Ő maga kíváncsi legyen rá, mert az ellazulás és a képesség a befogadásra tudati elfogadást is jelent. Az első alkalmak nem föltétlen élvezetesek, talán kellemetlenek is, én ezt ellensúlyoztam a szájjal ingerléssel. De most már időnként a férjem kér meg rá, hogy játszunk anált, mert neki az is tetszik benne, hogy én élvezem csinálni ezt vele.

Ha idegenkedik a férjed, legyen ez egy kérésed olyan dologért cserébe, amit viszont Ő élvez inkább - ha tanácsolhatom. Ha látja, hogy Téged érdekel és élvezed ezt a helyzetet is (és én a helyedben izgatnám más módon közben, hogy Ő is élvezze) akkor hamarabb föloldódik az idegenkedése.

Mi most egy olyan párral ismerkedtünk meg, akik közül a női tag masszőr és meg akarom tanulni tőle a prosztata masszázst. A négyes a férjem kívánsága volt, a vele való foglalkozás análisan pedig az enyém, sőt még merészebb dolgokat is szeretnék látni, de az egy másik témához kapcsolódna :-)

Emma

Előzmény: Cicica (256)
eos30d Creative Commons License 2015.03.30 0 0 260

Rajtam gyakorolhatsz ha gondolod... eos.kukac.freemail.hu

Előzmény: Cicica (256)
Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 259

Üdvözlöm!

Gergely vagyok 25 éves nagyon sok prosztata masszázst csináltam már, hatalmasakat élveztek a partnereim rásegítés nélkül 3 éve intenzíven segítek a partnereimnek anélkül éri őket ejakuláció, hogy rá segítenének! Természetesen ennek díja van egy alkalom 10. ezer forint!
amennyiben fel keltettem az érdeklődését kérem írjon e-mailt a rebelheart0250@gmail.com

Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 258

ilyen fasszágokon fennakadsz?

Előzmény: jkl1 (231)
Cody Dorian Smis Creative Commons License 2015.03.26 0 0 257

prosztata masszázst vállalok!

rebelheart0250@gmail.com

Cicica Creative Commons License 2015.03.26 0 0 256

Sziasztok! Nőként érdekelne a dolog. Sokat olvastam a témáról és szeretném a párommal kipróbálni, de eddig úgy vettem észre ellenérzésekkel viseltetik ez iránt. Úgyhogy nem erőltettem. Ha vannak, gyakorlati tanácsokat is szívesen veszek, de inkább a mentális, lelki része érdekel. Ha van itt olyan, aki a hölgy partnerével szokta ezt gyakorolni, leírhatná, hogy az első alkalommal milyen volt. Attól félek, hogy nem tudja magát ellazítani (lelkileg), emiatt nem lesz jó, és jön a "látod, én tudtam, hogy ez nekem nem jön be" szöveg. Köszi.

apa1961 Creative Commons License 2015.03.26 0 0 255

Sziasztok 54/172/87 bajszos Budapesti vagyok olyat keresek aki csinálna nekem prosztata masszást

epsone202@gmail.com

pervipasi Creative Commons License 2015.03.26 0 0 254

valaki megmasszírozná az enyémet?

cserébe... ;)

formásmakk Creative Commons License 2015.03.23 0 0 253

Én ilyet használok egyébként.

Prosztatavibrátor.

Pont oda ér ahova kell.Régebben volt egy g-pont vibrátorom,de az

hosszú volt és az izgalom hevében gyakran túlságosan felnyomtam

amitől kicsit kellemetlen érzés volt.

Olyankor meg természetesen a gyönyör is alábbhagyott.

Ezzel viszont folyamatosan tudom ingerelni a prosztatámat,

bár a teljes prosztata orgazmust még nem sikerült elérnem.

Kicsit kézzel rá kell mindig segitenem,de amikor indul a kéj

akkor abbahagyom és csak a prosztatámat izgatom ezzel.

Nagyon mélyről jövő orgazmust szoktam igy átélni.

szabadaluk Creative Commons License 2015.03.11 0 0 252

nagyon izgató amit írsz

Előzmény: formásmakk (235)
szabadaluk Creative Commons License 2015.03.11 0 0 251

írj erről részletesebben. 

Előzmény: formásmakk (240)
darthweeder Creative Commons License 2015.03.10 0 0 250

Camozni ha szeretne valaki 21 éves sráccal,borotvált popsi,farok,perverz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!