Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

kutyA 9 órája Creative Commons License 50781
Előzmény: Fridman (50769)
csanya. 10 órája Creative Commons License 50780

Az erdészet szerint leghamarabb február második felében lesz járható ( versenyezhető) a Budai Trail útvonala. 

Előzmény: rufusss (50778)
cálaci 17 órája Creative Commons License 50779

Sziasztok!

Rendeltem egy Merrell TrailGlove2 mezítlábas terepfutó cipőt a neten UK11, EUR46, 295mm méretben (az általában 45-ös lábamra). Persze kicsi lett. Azóta megjött az egy számmal nagyobb, az tökély.

Az elsőt eladnám 20 kHUF-ért (vadi új, gyári dobozban). Ha valakit érdekel keressen rá az OLX-en (szerintem aki általában 44-44 feles cipőt hord, annak lesz jó). Törökbálint-Biatorbágy vonalon lehet átvenni.

Laci

rufusss 22 órája Creative Commons License 50778

Ha mar szobajott, a Budai trailrol van valami fejlemeny? Emailt kapott valaki a szervezoktol?

zoncsi 2 napja Creative Commons License 50777

Nem, nem olvastam. :)

Előzmény: csanya. (50776)
csanya. 2 napja Creative Commons License 50776

Remélem ezt is olvastad:

CANCELLATION OF AN ENROLMENT

Any cancellation of registration must be made by email or post. No cancellations are accepted by telephone or fax.

In the case of cancellation for a cause described in the paragraph above, the competitor can, if they have subscribed to it at the time of their enrolment, make his guarantee of enrolment cancellation function by sending us with his letter of withdrawal the necessary document (see above paragraph).

If a competitor registered has not taken out the cancellation guarantee upon registration or wishes to cancel their registration for a reason not covered by this cancellation guarantee, reimbursement of a percentage of the registration fee will be made by crediting the bank account associated to the credit card used upon registration in accordance to the following conditions:

Send dateAmount credited in % of the registration cost (excluding charges)Before March 1560%From March 16 to May 1550%From May 16 to July 3140%After the 31st July no reimbursement can be made

No exchange of race number is possible.

Előzmény: zoncsi (50775)
zoncsi 2 napja Creative Commons License 50775

Á, előbb olvastam volna!

"It is possible to pre- register in a group (minimum 2 persons, maximum 12 persons with your partner, your running mates etc.) The only interest in group registration is having the same result for all group members in the draw, whether it be positive or negative...

A group may consist of runners pre-registered for different races (excluding the PTL™). In this case, the group participates in the draw for the race for which the percentage of chance of winning is the weakest."

Tehát ezt ügyesen megoldották!

Előzmény: zoncsi (50774)
zoncsi 2 napja Creative Commons License 50774

Gondolom sokan UTMB jelentkezés vagy a rajta való lamentálás közepette vagytok. Van vajon arra lehetőség, hogy nejem és az én jelentkezésemet összekössük a sorsolást illetően? Azaz vagy mindketten vagy egyiken se nyerjünk? Mintha régen lehetséges lett volna ez. Persze a dolgot bonyolítja, hogy én a CCC ő az OCC-re menne. Igazából persze az lenne a tuti, ha az én sikeres sorsolásomon múlna dolog, mert egy OCC-ért nem utaznánk ki.

Belelóg a kezem az éjjelibe? Vagy valahogy megoldható ez?

zoncsi 2 napja Creative Commons License 50773

Jó, meg a BÉF. De ezt leszámítva mit adtak nekünk a rómaiak?! :)

Előzmény: csanya. (50772)
csanya. 3 napja Creative Commons License 50772

"Ezt Csanyáék valamiért vállalták, szerencsére a mostani Buda Trailt leszámítva tán egyszer sem kellett alkalmazniuk!"

Lásd Börzsöny Éjszakai Futóverseny...

Előzmény: zoncsi (50770)
zso70 3 napja Creative Commons License 50771

Zoncsi,

7. Tudomásul veszem, hogy ha a versenyt az időjárás, vagy természeti katasztrófa, előre nem

várt, extrém, nem tervezhető szituáció miatt nem lehet megrendezni, a rendezőség

részemre a díjat nem fizeti vissza.

mire vonatkozHAT ez? nyáron jégkár, vagy teljes ónos jegesedés nem annyira várható. Ha a verseny előtt 1 héttel leég a fél Mátra vagy Cserhát, akkor a nevdíj visszajár, ha előtte 2 nappal, akkor nem tudok mit tenni. Nyilván ilyesmi esetben az ember a legoptimálisabb megoldásra törekszik és a lemondás az utolsó a sorban, útvonal változtatás a legvalószínűbb.

Előzmény: zoncsi (50770)
zoncsi 3 napja Creative Commons License 50770

Igen, ez egy érdekes kérdés! (Én mindenképpen megyek, mert bízom abban, hogy nem fog éppen fejünkre szakadni az égbolt.)

Először is : nagy örömmel láttam, hogy Zsuzsáék beépítették már a szabályzatba a nevezés átadásának lehetőségét! Nagyon nagy piros pont, mert meghallgatták a plebeiusok hangját!! :) Aug 1-i start, júl. 20-ig lehet lemondani (80% visszatérítés), 27-ig átadni (2000 Ft kezelési ktg). Ez határozott előrelépés!

És akkor a másik ügy:

tudom, hogy legjobb szándékom ellenére is vihart fog kavarni ez a téma - nagyon rossz tapasztalatom, hogy egyszerűen képtelenek vagyunk kulturált keretek között megvitatni bármit is - de ez a vis maior esetére alkalmazott 0 Ft visszatérítés kicsit fura. Hirtelen belenéztem a bibliába :-p (terepfutas.hu / Terep 100) és itt az szerepel, hogy meg nem rendezés esetén a teljes összeget visszautalják a rendezők. Persze lehet, hogy ez már csak a múlt, mert az UTH kiírásában már nem találtam erre vonatkozóan semmit. De ezek szerint nagy léptékű verseny esetén is van rá példa, hogy megoldják a vis maior miatti törlést. És innentől kezdve én már csak hangosan morfondírozok, mert nem vagyok versenyszervező. Nyilván ha mindent visszafizetnek, akkor az egy nagy bukta a rendezőknek. Ezt Csanyáék valamiért vállalták, szerencsére a mostani Buda Trailt leszámítva tán egyszer sem kellett alkalmazniuk! Ha semmit nem fizetnek vissza, az a résztvevőknek nagy bukta. Nem tudom, a biztosítás alkalmazásánál a biztosítási díj tétele mennyivel növelné meg a nevezés díjat.

Érdekes, sokparaméteres kérdés ez...

(Zsuzsa, ha véletlenül olvasod :) , meg ne haragudj érte!! :) Csak kérdések, gondolkozás. - "Ne lőj fiam, mert én is ott leszek!" :-D )

Előzmény: ubp2011 (50768)
Fridman 3 napja Creative Commons License 50769

Üdv !

Szerintetek meg lesz rendezve a BHMTCS 2015-ben (azaz most, Jan.03-án)  ???

Látva a jégkáros terepviszonyokat nem gondolnám...

fridman.

ubp2011 4 napja Creative Commons License 50768

Tetszik ez az Ultra-Kék :) Egy megfontolandó javaslatom lenne. A szabályzat szerint nem fizetitek vissza a nevezési díjat, ha elmarad a verseny bármilyen okból. Nem kevés pénzről van szó. Ezért azt javasolnám, hogy kössetek rá biztosítást ilyen esetre. Az önrészt levonjátok a nevezési díjból, a maradékot meg a biztosító fizeti. Így bár kevesebbet, de kb 80%-ot visszakapnak a nevezők. Ez már elfogadható lenne szerintem. Nem vagyok érdekelt :) de ha kell, tudok javasolni elérhetőséget, hol érdeklődj.

Előzmény: zso70 (50767)
zso70 4 napja Creative Commons License 50767

Lesz egy ilyen jövőre, a harcdcore arcok egyéniben, közepes haladók párosban, kezdők csapatban indulhatnak!

http://okofutas.hu/index.php/tura-es-versenynaptar/257-ultrakek-trail-versenykiiras

lovapete 4 napja Creative Commons License 50766

Igy nez ki a Matra. Galyateto-rol Kekesre futottunk at. Gatfutas.

Előzmény: Áron86 (50751)
atros 5 napja Creative Commons License 50765

Hali, megy valaki Szombaton (vagy péntek este) Tortúrára Budapestről autóval és van nála még hely? Érdekelne :)

Balazito 5 napja Creative Commons License 50764

Jó, hogy szóltál! Pont most akartam írni Csanyának, hogy mentem egy 1,27-es Balboát:-)

Előzmény: Blatur Carlsson (50760)
bmalag 5 napja Creative Commons License 50763

kösz, jó volt olvasni. kedvet kaptam egy privát teljesítéshez.

az elmúlt 4 évben ez volt az egyik fix túrám, most kihagytam.

tavaly nekem is ilyen cipőgondjaim voltak a vulkánon, most meg porosodik a szekrényben a hoka június óta, de majd...

Előzmény: Skeletron (50762)
Skeletron 5 napja Creative Commons License 50762

Remek volt a hétvégi Vulkántúra!

A szervezők és az erdészet nagyszerű munkát végeztek a héten! Gyakorlatilag az egész útvonal akadálymentes, a Hollókő gerince pedig ki is maradt a "jóból" szerencsére.

Úgyhogy aki azon kesereg hogy nem tud 400m fölé menni a Budaiban hogy szinteket gyűjtsön az nyugodtan indulhat a Börzsönybe a túra útvonalán:). A királyréti hotdogos szerint azonban a Kemence, Diósjenő felé eső területeken nagyságrendekkel nagyobb a rombolás...

Mérésem szerint nem változott az útvonal hossza;)

lpr 6 napja Creative Commons License 50761

Köszönöm, megadtad a végső lökést, normál cipőben teljesen jó volt.

Viszont vagy hosszabb lett a táv, vagy én voltam nagyon csoffadt az előző évekhez képest.

Mérte valaki a track-et?

Előzmény: DonRazzino (50759)
Blatur Carlsson 2014.12.13 Creative Commons License 50760

Mi a Balboa körön voltunk tegnap este. Járható, de sok a kidőlt fa, így értelmes időt nem lehet futni, helyenként az utat is keresgéltük. Érdekes, hogy egy helyen nagy méretű vízjég darabokat találtunk még mindig, melyek egy fenyőággal együtt estek az útra és számomra meglepő volt, hogy még a János-hegy alatti aszfalton is jócskán vannak keresztbe dőlt fák. Egyébként a terület la van zárva, ki is van írva, hogy tilos és életveszélyes az ott tartózkodás, mivel a magasban sok a fennakadt nagy faág. Nem gondolnám, hogy meg fogják várni a turisták-futók, míg 15-20 méter magasból lekerülnek az ágak, valszeg a Vulkán útvonalán sem szedegették le mindet :)

DonRazzino 2014.12.12 Creative Commons License 50759

Valamennyi jég van a hó alatt az NHH-Magosfa szakaszon, de elenyésző. Szögest nem koptatnék a maradék 36 kilométeren...

Előzmény: lpr (50758)
lpr 2014.12.12 Creative Commons License 50758

Milyenek a talajviszonyok? Igazából az érdekelne, vannak-e fagyos-jeges részek.

Előzmény: atros (50757)
atros 2014.12.12 Creative Commons License 50757

Lesz vulkántúra!

Mi tegnap voltunk bejárni és járható a teljes útvonal. A változás a túrán annyi lesz, hogy NHH-ról lefelé ugyanott kell majd visszamenni, ahol feljöttél, mert a piros állítólag járhatatlan (nem az, mi ott jöttünk le, bár valóban nem könnyű rajta a lejutás)

Előzmény: ubalika76 (50756)
ubalika76 2014.12.11 Creative Commons License 50756

Milyen módosított útvonalon? Én csak NHH-n voltam, de rókaút nincs, K4szög nincs, csóvira nem tudtak Verigáék átjutni. Mindez vasárnap.

Előzmény: lpr (50755)
lpr 2014.12.11 Creative Commons License 50755

Az egyik főszervező FB bejegyzése szerint LESZ Vulkántúra (kicsit módosított útvonalon)! :))))

lovapete 2014.12.10 Creative Commons License 50754

Hurrrraaaa!!!!

Előzmény: Áron86 (50751)
norb29 2014.12.09 Creative Commons License 50753

Előzmény: norb29 (50752)
norb29 2014.12.09 Creative Commons License 50752

Lesz 2015-s terepfutónaptár... aki szeretne ITT tud rá nevezni :-)