Keresés

Részletes keresés

báró Maki von Streifenschwanz Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2097

Vajon ki lehetett? Az biztos, hogy

20

nap múlva sokat fog csuklani. :))

Előzmény: medvegyu (2089)
csanya. Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2096
Remélem ez nem rám vonatkozik. Pláne mert én szeretnék több körös verseny rendezni....
Előzmény: carlos80 (2071)
Fat Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2095
Kicsit lehetett volna több szopóbódé. :) Bár az útvonal kitalálója nagyon igyekezett.

Köszi a befektetett munkát, tetszett a verseny, örülök, hogy itt lehettem.
Előzmény: Lúdtalp (2087)
Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2094
Tartotta bennem a lelket sokáig, hogy csak a 10-es útig kell eljutnom, onnan meg már a hátadon is! :-)

Az ott látótérbe került két "skalpjelölt" begyűjtése pedig szárnyakat adott a célig!

Neked is nagy gratula, nem semmi kombot nyomtál így!
Előzmény: norb29 (2093)
norb29 Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2093
Azt gondolom, hogy T100 elővezetése a nehézségéről nem hiába való volt. Az indulók tudták mire jönnek. Az utolsó frissítőpontnál meglepő volt a futók felkészültsége (1-2 eset kivételével), vagyis inkább fejbeni "ottléte". Nem csodálkoznék, ha a terepfutók körében az elkövetkező években a T100 lenne "A Terepverseny".
Talán egyszer én is rászánom magam. :-) Mindenesetre jobb volt most a segítői oldalról beletenni....
Jó volt látni a nagy feltámadásokat, és számomra sok meglepő eredmény született. Nem tudom hány 17 órán kívüli, de még szintidő belüli célba érkező volt. Szerintem nem sok.

Azért az előjelek ellenére egész "repülős" beérkezés sikeredett egy százas után :-)
http://www.edzesonline.hu/upload/17/16320.jpg
Sok ilyet még...

Előzmény: Lúdtalp (2087)
olipapa Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2092
viszek sütit, valamelyik távon ott leszek (valszeg nem a hosszún)
Előzmény: medvegyu (2089)
-ethka- Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2091
Beszámolókat még, még! :)
medvegyu Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2090
Gratulálok minden teljesítőnek!
Szerintem az új útvonal nagy továbblépés a korábbihoz képest!
Jövőre talán én is bevállalom, idén sajnos semmi se fért be az április-májusba, ami nem Mátra.
Előzmény: -balazs- (2070)
medvegyu Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2089
Szomorú hír, viszont tegnap a Mátrában egy milliméter hó sem volt, megnéztem a koponyeg.hu-n a 15 napos előrejelzést, kevés esélyt látok fordulatra június 6-ig :-).

Kerékkel mentem, mértem meglepő eltéréseket is a tuhu-hoz képest, de leginkább az a 2500 szint lepett meg az első bő 30 km-en, ki volt az az idióta, aki ezt kitalálta...
Előzmény: olipapa (2080)
FelkupicaFeherFonok Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2088
Verdikt:
Utvonal: 98/100 (a Koves-berc nem hianyzott a vegen :)
Szalag, jelzesek: 98/100 (Koves-berc eleje)
Itiner: 98/100 (a Kevely-nyereg es Pilisborosjeno kozott szerintem tobb, mint 3 km a tav)
Ellatas: 100/100
Rendezok hozzaallasa: 300/100 (az elvarhatonal sokkal tobb es meg arra egy lapattal)
Koszonjuk!
:)
Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2087

A célban meg is beszéltük a női győztessel, hogy jövőre a fiúk ismét Prédikálószékre, a lányok pedig Pap-rétre hordanak fel majd vizet a Pálócky-rét/Pap-rét magasságába. Pontőrünk reméljük jövőre is bevállalja a feladatot.

Én is csatlakoznék egyébként a szervezést méltatókhoz. -balazs- nagyon összerakta nekünk ezt a versenyt - rengeteg munka van benne!

Minden pillanatban érezhető volt, hogy terepfutók rendezik terepfutóknak.

Részemről külön öröm volt, hogy értő kezek (SK, zsotyek, csanyáék, larzen, szaszáék, -balazs-, és a többiek) profin erősítették meg a jelzéseket. Nagyon klasszak voltak a Tuperman zászlócskák és graffitik is, illetve Csikóváralján az érkezési sorrend nagy táblás kijelzése.

 

A terepfutás nem "fűnyírás". Időnként fel kell nézni a földről... A sikerhez hozzátartozik az ismételt bejárások során szerzett pályaismeret ugyanúgy, mint a 100 km-en át fenntartott figyelem/összpontosítás nemcsak az iramra és a fogyasztásra, hanem az útvonalra és a pálya szépségeire...

 

100 km-es terepfutó versenyt elkavarás nélkül - kísérő híján - nehéz teljesíteni.  Ha senkinek nincs felvezetője, egyenlőek a feltételek... :-( 

 

Különösen jó volt olvasni tőletek, hogy volt erőtök élvezni a környezetet - nemcsak a kihívás nehézségeit :-).


Nagyon jó érzés, hogy ilyen csapatnak voltam részese, és egy kicsit én is beletettem a "közösbe" amibe olyan sokan nem sajnálták beáldozni a szabadidejüket, energiáikat, csak mert szeretik a futást és a futókat.

 

Még egy: kössz annak is, aki a Varga-lósz-Kis Rigó szakasz piros keresztjét magas szakmaisággal újította fel. ;-)

 

Jó pihenést mindenkinek!

Előzmény: amat (2082)
bükki farkas Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2086
Hálásak lehetünk az Enciánnak, hogy nem akartak közösködni velünk. Tökéletes szervezés, tökéletes, de nehéz útvonal. Eddig nem ismertem ezeket a helyeket, szépek és látványosak. Gratulálok a versenyhez még egyszer. A frissítőpontok személyzete minden dicséretet megérdemel, minden ponton maximális figyelmet és kiszolgálást kaptunk. Jövőre veletek ismét.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2085
Ja, hogy Future ötvenes volt?
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (2084)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2084
Ez nagyon kemény, két lány az abszolút dobogón, gratulálok!
Future hova lett?
Lúdtalp szerintem nagyon a határon futott, én még ilyennek nem láttam. Talán háromszor találkoztunk a nap során, és arcra mindig elég kétesélyesnek látszott. Gratulálok a kiváló teljesítéshez, de most aztán rendesen tessék pihenni!
Előzmény: -balazs- (2070)
norb29 Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2083
A jól sikerült Mátrabérc után hittem azt, hogy ez a T50 (51,8 km) nekem jobban fekszik. Az útvonalat ismertem, így nagy biztonsággal mertem egyedül is haladni a saját tempómban. Tudtam hogy 6:00 belüli időre jó leszek, az 5:30-as idővel meg egyenesen elégedett leszek.
A rajt után sok időt nem hagytam a bemelegedésre, rögtön a szökevények után eredtem és Piliscsabáig látótávolságon belül is maradtak. Akik előttem voltak meg voltam győződve róluk, hogy ötvenesek, mert ki az aki egy 100-as kemény versenyen úgy bekezd, (mint később kiderült S. M. és H. B. és persze a belga srác) és még előttem volt Pész A. és Peyer Z. szóval borítékoltam hogy 5. vagyok. A futás mindenesetre jól ment, ettem, ittam rendesen és szerencsére ekkor még hűvös is volt. A 10 es utat 1:31 kor értem el, Klastrompusztát 2:21 kor.Előzetes tervem az volt, hogy a Két-Bükkfa nyeregig 3 órára fel kellene érni (akkor meglehet az 5:30) ez 2:51-re sikerült. Időközben JB leelőzött. Dobogókőt 3:11 kor hagytam el, utólag azt gondolom a lefeléből nem hoztam ki mint ami benne volt (ez a rész nem ment).3:54 re értem Dömöshöz. A kápolnánál kényelmesen elmajszoltam egy gélt és elindultam a hegymeneten. 34 perc alatt értem fel a Prédire, itt szinte semmit nem futottam. Gyors frissítés közben látom,hogy S.M. pihen, de valahogy nem fogtam fel öten vannak előttem(JB, Belga srác százast megy, ketten ötvenest az ötödik meg talány hogy mit. A Prédin ért utol Maki, egy darabig együtt futottunk, aztán felvetette a döntetlent majd hogy hajrázzunk egy jót. Én nem léptem egyik ötletére sem, elszaladt, elvoltam a ritmusommal. A célban érte őt is a meglepetés.
5:14 az időm, 154 átlagpulzussal, a jó tempó meg pont kitartott a végéig. :-)

Aztán kis pihenés Pész A., én és még ketten megcéloztuk a pilisborosjenői pontot. Ijesztő volt a kocsi forgalom, szinte csak este 10 től kezdett el csendesedni. Örülök, hogy mindkét szempontból részese lehettem a versenyek.
amat Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2082

Gratulálok a T100 szervezőknek, nagyon jó verseny volt. Baromi nehéz, de szép utakon haladtunk. A pontokon a kiszolgálás tényleg mennyei volt:-)

Én ezen a versenyen laza futást terveztem, persze ezen a pályán lazázni talán nem is lehet. Kétszer sikerült eltévednem, az első még paprét előtt, ez agyilag nagyon megviselt, teljesen bepánikoltam. Aztán mire a Kisrigóhoz értem elfogyott mindenem, kajám, innivalóm, erőm:-). A személyzet hatásos közreműködésének köszönhetően magamhoz tértem és újult erővel haladtam tovább. Következhetett az újabb para, láttam, hogy elbúcsúzhatok a világosban beérkezéstől, új cél következett, legalább a Kevély nyeregbe érjek fel lámpa nélkül, ez sikerült. Itt elnéztem a térképvázlatot és a kéken indultam tovább, gyakorlatilag elindultam vissza arra amerről jöttem:-). Nagy mákom volt, hogy a kék és a piros párhuzamosan talán 50-60 méterre egymás mellett halad, így észrevettem az érkezőket és ők is észrevettek. Becsatlakoztam egy gyaloglós szekcióba, nem akartam többet elkeverni, így innen szépen begyalogoltam a vezetőimmel. A vége sokkal gyengébb lett, mint amire számítottam: 16:27, lesz min javítani jövőre:-).

Újból csak gratulálni tudok a szervezéshez és az egész versenyhez, nekem egyetlen frissítésel kapcsolatos problémám volt, az előbb már említett Visegrád - Kisrigó közti 15 kilis szakasz, ide kevés volt amit magamba tömtem a ponton, ill. amit magammal vittem izóizé.

Most egy hét regenerálódás, pihenés következik, aztán jöhet a K100, már a térképet nézegetem:-) Persze titkon reménykedem a javításban ( 2008: 12:58 ), de alapfeltétel az egészség megörzése, hiszen közeleg az év versenye a Balaton karika.

Hajrá!

cs70 Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2081
Hát angyalnak már régen néztek... Ott még világos volt, könnyen kiszúrtam, nem úgy, mint a kevély-nyergi lejövetelt, ahol nemes egyszerűséggel továbbkepesztettem, új elemekkel bővítve e kiváló sportesemény kihívásait.
Előzmény: ervin68 (2079)
olipapa Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2080
Gratulálok a T100 versenytőknek és a rendezőknek is! Várom a beszámolókat..

Kevésbé jó hír néhányunk számára, hogy az idei Cromagnon még mindíg baromi nagy hó miatt elmarad.
ervin68 Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2079
Szeretném megköszönni annak az ismeretlen, sasszemű angyalnak, aki megtalálta a dugókámat Pilisszentlászló és Lajos-forrás között. Én már lemondtam róla, az esély erősen konvergált a nullához, hogy az enyészeté lesz, de történnek csodák. Amikor Csanya a célban a kezembe nyomta, azt hittem tréfál. Ha kedves ismeretlen olvasod, jelentkezz, mert jó lenne tudni, ki az, aki futás közben ilyen kicsi tárgyat 70 x km-rel a lábában észrevesz.
A pálya nagyon klassz volt, fantasztikus ellátással. Köszönöm a rendezőknek.
asciimo Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2078
Neked hogy ment? Mesélj, ne csigázz!
Előzmény: sistergő (2076)
atom. Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2077

Gratulálok minden Terep Százas és Terep Ötvenes teljesítőnek! Nagyon kemény, de nagyon szép pálya volt!

 

No és köszönet -balazs-nak és csapatának, hogy ilyen kitűnő versenyt szerveztek! Külön köszönet a pontokon dolgozó csapatoknak: nemhogy kérni nem lehetett tőlük olyat, ami ne lett volna, de minden versenyzőt úgy szolgáltak ki, hogy a tíz ujjunkat megnyalhattuk utána :-)

sistergő Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2076
Persze, hogy jót tett neki. Versenyláz volt. :-)
Előzmény: asciimo (2075)
asciimo Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2075
Szép volt ZsebRambó!

Ugy látszik jót tett Neked a 38-as testhő...
Mi lett volna Veled, ha 39 fokos lázad van? első leszel?

asciimo
Előzmény: Lúdtalp (2074)
Lúdtalp Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2074

solkima, 7241gabi, SC, SK, norb29

Köszönöm a bíztatást, bizalmat.


 

FelkupicaFeherFonok Creative Commons License 2009.05.17 0 0 2073
Kerem szepen azt a sporttarsat, aki a celban veletlenul elvitte a sarga-kek Mammut kabatomat, jelentkezzen... Koszi!
DJ_RushBoy Creative Commons License 2009.05.16 0 0 2072
Az igen!! A csajok aláztak? :)
Előzmény: -balazs- (2070)
carlos80 Creative Commons License 2009.05.16 0 0 2071

érdekes amimt írsz, mert mi van akkor, ha az első rendezésen 50 fő van, a másidokon meg ötszáz (egy körös pálya)...meghosszabítod a pályát a 10-szeresére, hogy a tömeg szétszéledjen...így gondolkodnak manapság a környezetvédők is, ezért van ennyi zöld mezős beruházás, nem tudom Csanyával mivel érveltek  nagyobb igénybevételnél, egy túristaúton, ha jól gondolom egy versenyen iduló tömeg több százszorosa halad át, lehet limitáni kellene, melyik útra hány fő mehet, bár én nem fogo itt vitatkozni, aki akar él ezzel a lehetőséggel, a semmire se jó ajánlómat is használták már páran....

 

Üdv, Carlos

 

ui: szerintem ettől értelmesebb észrevételeket is lehetne tenni, de úgy látom vannak a fórumon egyesek, akiknek minden újítás piszkálja a....

Előzmény: Joeyline (2062)
-balazs- Creative Commons License 2009.05.16 0 0 2070

IV. Terep Százas

 

1. Hajduska Balázs, 10:40:06

2. Balogh Andrea, 11: 04:41

3. Wermescher Ildikó, 11:17:38

4. Tóth Attila, 11:24:19

5. Horváth Péter Gábor, 11:26:22

5. Juhász Balázs, 11:32:36

 

drakulady Creative Commons License 2009.05.16 0 0 2069
Biztos a reggeli kolbász is hozzájárult=)
Előzmény: olahtamas (2068)
olahtamas Creative Commons License 2009.05.16 0 0 2068
Előzmény: olahtamas (2067)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!