Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Tereza 2013.12.22 18:14:47 © 602

Köszönöm, hogy válaszoltál.

Úgy gondolod, hogyha rosszul válaszoltam, akkor már nem is fogom tudni megszokni, használni? (Lehet, hogy nem vagyunk kompatibilisek egymással : a cipő és én).

Én ezt cipővásárban vettem (ott volt MBT-s bolt is), és ezt már nem vihetem vissza. Ráadásul egyszer volt a lábamon (de csak egyszer). No, jól megjártam.

Előzmény: czelesztin (601)
czelesztin 2013.12.18 20:12:25 © 601

Szia! nem nyavalygás, amit írsz, csak szerintem rosszul megválasztott cipőről van szó.

Én mindenféle márkás és márkátlan gördülőt felpróbáltam, de csak egy fajta jött be, a Fila sport cipő és a Verlon, ami egy csodálatosan puha, kényelmes viselet.

http://verlon.hu/noi-cipo/gordulo-talpu-cipo

tudom Neked nagy szeretettel ajánlani :)))))))

üdv.

Előzmény: Tereza (600)
Tereza 2013.11.12 11:44:01 © 600

Azt még elfelejtettem mondani, hogy van egy KATIKA tip. MBT szandálom, amit már nyáron hordtam (nem minden nap). Így felmerül a kérdés, hogy minden új cipőnél újból kell a beszoktatás?

Szombat óta még mindig fáj a lábam (ma már kedd van). Reggelre leapadt, de már újból dagad.

Mivel ez csak az egyik lábammal történik, lehet hogy az azért van, mert ez lenne elvileg az érzékenyebb, gyengébb lábam? (Mert a férjem kérdezte, hogy hogyhogy csak az egyikkel van baj, hiszen mindkettő ott volt.)

Elnézést, hogy ennyit nyavajgok. Lehet, hogy senki más nem járt így?

Előzmény: Tereza (598)
Tereza 2013.11.11 23:11:10 © 599

Lehet olyan is, hogy részemre nem alkalmas?

Előzmény: Tereza (598)
Tereza 2013.11.11 23:06:37 © 598

A múlt héten vettem Malizia MBT cipőt. Szombaton  fél napot volt a lábamon (bementem a városba). Estefelé kicsit fájt az egyik lábam, azon a részen, ahol a cipőfűzöt megkötjük. 

Gondoltam magamban, hogy biztosan szorosan kötöttem meg, és azért fáj. Otthon aztán kiderült, hogy a bokám bedagadt, még részben felfelé a lábszáram is fájt. Reggelre a dagadás kicsit elapadt, de napközben (pedig nem mentem el itthonról, és igyekezdtem pihentetni a lábamat) a lábam  újból bedagadt, vagy talán visszadagadt. 

Ma hétfő, késő este van, és a lábam csúnyán dagadt.

JÁRT MÁR ÍGY VALAKI? 

Mikor múlhat el a dagadás?

Utána kezdjem betanítani a lábamat, fél óra, egy óra, stb.?

(Igaz, előző nap egy Shape-ups-ban voltam, de azzal (vagy attól)  még sohasem volt bajom, pedig már vagy 2 éve megvan. 

Mit csináljak? Megbántam, hogy megvettem.

xSzukix 2012.08.16 11:25:04 © 597

Sziasztok!

Eladó a képen látható Női szürke-kék színű 37es méretű MBT cipő és a hozzá tartozó Dvd.

Sose használtam, eredeti ára 55000Ft volt, de én már 30000Ft(alkuképes vagyok) megválnék tőle.

Érdeklődni

mobil:            30/520-27-99      

mail: szukipiercing@gmail.com

Szép napot mindenkinek!

Adrienn

zsoltikj 2012.06.22 06:25:39 © 596

Najó, legyen 5000.-+pkg.

Előzmény: zsoltikj (595)
zsoltikj 2012.05.15 16:19:04 © 595

Joyssy Cinderella, csajos, 31-es (bth:20 cm), egy szezont használt, iskolai benti cipőként, eladó.

Nagyon szép állapotban.

http://www.rynshop.hu/joyssy_gyerek_cipo_szakuzlet---cinderella_violet

6000.- + pkg.

cuccos (kukac) lajt (pont) hu

rapcsaki 2012.05.13 22:07:08 © 594

Ma mondta be a rádió,( 2012,05,13-án)hogy Békéscsabán 1200 kg HAMIS MOSÓPORT  foglaltak le a minőségellenőrök.

Gondoljatok már végre bele emberek!!!!!

Sokkal könnyebb profitot termelnie egy kopintásos,hamis terméknek,mint egy noname,márkázatlan nevenincs termékkel piacot szerezni: vagyis minek erőlködni egy kis márka piaci bevezetésével,marketingre költeni -mikor azt már rég megfizette egy nagy márka!

Úgyanazt lekoppintva- persze messze nem azzal a m inőséggel,de annak látszó megjelenéssel harmadáron: majd a csóró magyar meg megveszi!!!!!

A román cigányok évek óta árulták piacokon az Adideas cipőket,ugyanolyan színben,kartondobozban...egy apró kis eltéréssel a nevében..

melcsi176 2012.05.13 10:15:54 © 593

Sziasztok, harántboltozat süllyedésem van és szeretnék érdeklődni, hogy van e valakinek tapasztalata, hogy az Mbt cipőnek van e gyógyhatása e betegségre? Válaszotokat előre is köszönöm.

sagirobi 2012.04.24 15:45:34 © 592

Sziasztok!

Régen volt egy imádott MBT cipőm, még abban az időben amikor az MBT bejött Magyarországra (2006-2007??) és tényleg nagyon szerettem de sajnos mivel mindíg ez volt rajtam elkopott, a szenzor szétmálott, a cipő használhatatlan lett. Sokáig nem volt pénzem új MBT-re, most újra elkeztdem nézelődni, és az egyik MBT Pontban felpróbáltam egy modellt, nagyon tetszett, de 54900Ft-ért (akciósan) nem szerettem volna egyből beleugrani a vételbe. Nézegettem a neten azokat a "bizonyos oldalakat" ahol az összes létező MBT cipőt meg lehet kapni az összes színben és összes méretben az eredeti ár kb harmadáért. Több heti keresgélés, olvasgatás és tépelődés után végülis úgy döntöttem hogy a boltban veszem meg, ennek az fő oka az volt hogy mivel már volt eredeti MBT-m volt mihez viszonyítani és bizony a felpróbált RYN, Joya és Batz cipők köszönőviszonyban sem voltak az MBT-vel nagyon szomorú lettem volna ha kiadok 25-30eFt-ot és nem vagyok elégedett, esetleg minőségben vagy méretben sem azt kapom amit rendelek. Én is azt mondom ha valaki megteheti hogy naggyából a háromszorosát költse el cipőre egy átlagos lábbeli áránál akkor ne számítson az a 20ezer forint. Higgyétek el hogy cipőt csak cipőboltban érdemes. És nem azért mert istenítem az MBT-t nincs érdekeltségem csupán egy elégedett használó vagyok, de tényleg az a tuti amit boltban fel tudsz próbálni, tudsz tenni benne pár lépést, esetleg meg tudod próbálni az egyel kisebb és nagyobb méretet is hogy jó szívvel hozhasd meg a döntést és ne legyen benned tüske utólag hogy talán lehet hogy mégsem a netről kellett volna megrendelni.

Ha valakit érdekel hogy hogy néz ki manapság egy (vélhetően eredeti) MBT Tembea M Sand cipő és doboza akkor szívesen teszek fel vagy küldök képeket.

Jó lépegetést! :)

gdominika 2012.04.08 13:57:47 © 591

Sziasztok, megválnék 35-ös méretű szürke mbt -től, hibátlan külső - belsővel. Ár megegyezés tárgyát képezi, mondjuk én 15 e Ft  -re gondoltam. :)

zsoltikj 2012.02.18 07:28:59 © 590

Egy év után döntöttem úgy, hogy mivel a garanciára már nem várok, így is a cipő áron felül több, mint 10.000.- ot költöttem bevizsgálásra, szakértőkre, Fogyasztóvédelemre (MBT-vel szemben semmit sem érnek), hogy

ELVITTEM cipészhez, 3000.-ért megjavította a membránnál a hibámat. Igaz, külalakra a membránnál lett egy fekete "kocka" kívülről, de legalább újra használhatom a cipőt.

Egy szemét, lehúzó cég az MBT, gariproblémákkal ne is forduljatok hozzájuk.

Előzmény: zsoltikj (544)
marcsi_58 2012.01.30 20:02:21 © 589

Eladó 1 pár új 40 1/3-os MBT UNONO fekete férfi klumpa. Méret probléma miatt sajnos nem tudom használni. Akit érdekel, írjon: halasz_laszlone@freemail.hu

zsuzstib 2012.01.24 19:59:51 © 588

Sziasztok!

Eladó egy kitűnő állapotú 38 1/3-os Changa Cork női MBT cipő. Egészségügyi okok miatt sajnos
nem tudom használni. Akit érdekel, írjon: zsuzsatoth76@gmail.com

wircsi 2011.12.23 19:48:31 © 587

Óva intelek ettől a lépéstől. Én is rendeltem Kínából, első ránézésre tökéletes volt volt, de néhány hét(!) alatt rommá szakadt. A szandál belseje textilből volt, rongyosra szakadt, a talpán már egy hét alatt látszott, hogy kopik a mintázat, a szíjak kiszakadtak a helyükről... Az a legnagyobb baj, hogy már a boltokban is árulnak hamisítványokat. Erre a hivatalos honlapon is felhívják a figyelmet, és közlik a gyanús MBT Pontok(!) listáját.

Másrészt, ha már ott is lehet, hogy hamisítványt veszel, akkor végülis érdemes megrendelni 1/3 áron...

De én már annyi ilyen oldalt átböngésztem, hogy kilométerekről kiszúrom a hamisítványt. Nézz meg pl. egy-két Kisumu szandált, amelyiken négyszögletes a logo, az már biztosan utánzat. de találtam egy oldalt, ahol nem kínai, hanem vietnámi gyártmányúakat árulnak, tavasszal lehet, hogy teszek egy próbát, és rendelek egy szandált, de csak elkeseredésemben, mert már a hazai boltok sem megbízhatóak.

Előzmény: jabba1 (585)
rapcsaki 2011.12.13 21:40:42 © 586

háát.. próba cseresznye,bátraké a szerencse!

aztán ne vedd sértésnek,ha majd kínaji használati utasitás lesz a dobozban...

bár a józsefvárosin ócóért majd lefordítják neked..

a hüje importőr meg talán azé nem hoz be újabb modelleket,mer talán a fizetőképes kereslet kezd csappani,pl ilyen  bóvli wevbáruházos rendelhetőségek miatt is,mint amilyet te is ajánlottál..

Előzmény: jabba1 (585)
jabba1 2011.12.10 19:07:01 © 585

Köszi az infót.....

De az a helyzet, hogy egy olyan modellra fáj a fogam, amit itthon nem lehet kapni.....mert ugye a magyar piacra csak a tucat terméket hozzák be!

Már 3 pár eredeti MBT cipőm van és abban is járok, de szertnék egy magasszárú téli modelt is!

A magyarországi importőr nem hoz be, és nem is tudok náluk rendelni.....

szóval ezért nézelődök külföldi oldalakon......

Előzmény: rapcsaki (584)
rapcsaki 2011.12.03 07:47:32 © 584

hogy biztonságos ez a weboldal,ahol harmadáron lehet vásárolni MBT-t....?

hát körülbelül annyira,mint amikor a Józsefvárosi piac bejáratánál veszel eredeti Chanel parfümöt egy erősen napbarnitott hölgytöl,akinek a keresztfia a Douglasnál raktáros,és a polcról leesett parfümöt adja féláron...

persze azt is megveszik ott - holott sem garancia,sem raktára nincs! a Douglasnak..

gondolom ezen az oldalon is sokan fognak vásárolni,mert nagyon olcsó....de valszeg ez is volt a cél,hogy reklámoztad!

mindenesetre semmi,azaz nulla beazonosító,cím,elérhetőség,stb.... na most,ha nem tudod beazonosítani az eladót,akkor te melegvizet ihatsz a garanciádra !

sok szerencsét :-)

Előzmény: jabba1 (582)
SzáSa 2011.11.24 08:35:14 © 583

Sziasztok!

Szeretnék kp-hez jutni az egészségszámlámról, így aki spórolna 25%-ot egy cipő vásárlásán, keressen meg email-ben. Csak olyan írjon aki Budapesten vásárolna.

jabba1 2011.11.17 21:23:13 © 582

Sziasztok!

MBT magasszárú cipőt szeretnék már venni több éve, de Mo.on nem lehetett kapni, végre találtam egy internetes oldalon..itt

http://www.mbtcipoarak.org/

Tud vki vmit erről az oldalról? ERdeti cipők? rendelt már innen vki?

előre is Köszi

czelesztin 2011.10.31 08:40:55 © 581

Oldalról is tehetnél fel képet, méreteket, egy árat, hol lehet megpróbálni esetleg fővárosi vagy?

csomopontoknál lehetne találkozni:) Nem tudom, írtad-e, hogy fekete és női, vagy férfi?

köszi

Előzmény: Petivalodi (580)
Petivalodi 2011.10.30 19:13:01 © 580

Erről a cipőről lenne szó - az MBT Pont OUTLetből származik (október 23. utca a hitelesség kedvéért :)

Előzmény: Petivalodi (579)
Petivalodi 2011.10.30 19:06:25 © 579

Sziasztok!

Kaptam egy MBT cipőt ajándékba, de én nem használom - ebből adódóan kitűnő állapotban van. Ha valakit érdekel, akkor 45-ös méretben eladó 15 000 Ft-ért. Üdv, Montolivo

czelesztin 2011.10.25 17:33:20 © 578

Például itt, ha megírod a méreteket és felteszel egy képet róla:) vagy a Vaterán. Az enyém Fila, nagyon kényelmes, na, ilyen:))))))))

Előzmény: cip-cirip (577)
cip-cirip 2011.10.04 19:35:40 © 577

Sziasztok!

Tudnátok-e segíteni abban, hogy hol lehetne eladni alig használt MBT cipőt? Másfél éve vettem magamnak 55.000.- Ft-ért. A derékfájásomra jó volt, viszont mivel harántboltozat-süllyedésem van, a lábam nem bírta. Többször próbáltam hordani, de pár méter után mindig le kellett tennem. Szóval alig használtam, ahhoz drága volt, hogy kidobjam. Köszi előre is!

SiriusBlack 2011.09.29 01:19:11 © 576

szerintem pontosan úgy van, hogy vannak márkák, amik minőséget jelentenek. nem mindegyik. mondjuk a miele igen. vagy a sony. speciel azt próbáltam emondani, hogy az mbt az egy talpforma, sokan csinálják már, és azok között is vannak jók. és a hamisítványok között is vannak jók. félreértés ne essék, nem pártolom a hamisítást. de mondjuk ha valakit arról ítélnek meg, hogy van-e xy márkájú cucca, én abszolút nem ítélem el azért, ha vesz mondjuk egy replika órát. amíg lószar van  veréb is van. az igény szüli az ilyesmit. senkinek nem jutna eszébe  hamisat csinálni, ha nem lenne benne üzlet. 

a blue up-pal kapcsolatban nincs igazad. sok jó van közte. nem törekszik azonosságra. én eléggé parfümmániás vagyok, ismerem az elérhetőket, és mondom, hogy két eredeti is van hogy kurvára hasonlít. mert vannak illatdivatok, és akkor minden nagy márka csinál olyat. van hogy a gyümölcsös, van hogy a fás orientális a sláger. és akkor minden nagy márkának van olyanja. amik sokszor nagyon hasonlóak. 

viszont nem szeretném szétoffolni a topikot, ezért az mbt-hez mondom, hogy szerintem amennyire jó sík terephez, annyira nem jó emelkedőhöz, lejtőhöz. nekem totál kikészült a vádlim tőle, ahogy átvettem egy jól épített magas szárú edzőcipőt, rögtön elmútak a panaszok. nem véletlenül nem látok itt senkit mbt-ben. ez egy lejtős-dombos város, gyakolatilag nincs vízszintes utca. 

Előzmény: rapcsaki (573)
rapcsaki 2011.09.28 20:29:40 © 575

majd elfelejtettem... a blu up,az farnkón gagyi...pláne azzal a süket dumával,hogy a francia gyáraktól van,csak ócsó üvegbe árúlják... ezt már Mátészalkán sem nyalják be a cigók sem, úgyhogy elég égés :-(

Attól még az AVON is menőbb..bár lehet,hogy azt már nem tudják a sóher svejciek megfizetni gyenge hozzá a valutájuk ! :-)

rapcsaki 2011.09.28 20:29:40 © 574

majd elfelejtettem... a blu up,az farnkón gagyi...pláne azzal a süket dumával,hogy a francia gyáraktól van,csak ócsó üvegbe árúlják... ezt már Mátészalkán sem nyalják be a cigók sem, úgyhogy elég égés :-(

Attól még az AVON is menőbb..bár lehet,hogy azt már nem tudják a sóher svejciek megfizetni gyenge hozzá a valutájuk ! :-)

rapcsaki 2011.09.28 20:24:41 © 573

amihez én hozzászólok,ahhoz kicsit értek is,megmondani meg csak úgy simán szoktuk mi itthol,nem kúrvára mint nálatok!

a sznobizmus és márkavállasztás között óriási a különbség!

a MÁRKA képvisel egy minőséget és szaktudást,aminek ugye ára van !

kínai gagyit venni ugyanazzal a márkajelzéssel ( esetleg a neten,vagy az ázsia centerben) na az a műmájer,űbergagyi sznobizmus!

pláne ha még van is pénzed az eredetire....na  akkor az tényleg gááááááz !

Előzmény: SiriusBlack (572)