Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2008.11.14 0 0 51
Qed, Tacsk0 szerint tehat a magyar egy rasszista nep es ezert rohanni fpog kulfoldre a googlehoz feljelenteni!

Előzmény: Törölt nick (49)
geszthi Creative Commons License 2008.11.14 0 0 50
Huu mi lesz ebbol ha tacsk0 megint (2008.11.06) rohan kulfoldre feljelenteni, hogy a szinesborueket es a szemet- vagy roncstelepet egymas melle rakta valaki.

Előzmény: Törölt nick (-)
tuutuu Creative Commons License 2008.11.14 0 0 48

Hát ez az ! ((c) Dadus, a Vánnyadt Vánnyadtovicsból...:}})

 

(rosszkor volt rossz helyen...)

 

tuutuu

most Elemző

Előzmény: Antisystem (47)
Antisystem Creative Commons License 2008.11.14 0 0 47

Nyíregyházán még megvan:)))

Egyébként a képzeletbeli Guszev nem volt komenista, hanem egy orosz cári tiszt, aki átállt 1849-ben a magyarok oldalára. A baj az, hogy Illés Béla ujságíró képzeletében létezett kizárólag...de mire ez kiderült, már az összes nagyobb várusunkban lett Guszev utca...

 

ÜdV

 

ps: a sors igazságtalansága meg az, hogy Rulikovszky Kázmér lengyel származású cári kapitányról, aki csakugyan átállt a magyar szabadságharc oldalára, és akit Világos után ki is végeztek ezért, sz*rt se neveztek el... sic transit gloria mundi

Előzmény: tuutuu (46)
tuutuu Creative Commons License 2008.11.14 0 0 46

Hagyd el, valaha volt ügyem a z SZF-el. Kérdem a tudakozót, hogy ugyan hol a francban van a Sas utca ( akkoriban neveztek át mindent).

Aszondja, Damjanich volt.

 

- Nade a Damjanich nem volt kommunistaa!!!

 

10 percbe telt, mire kiderült, hogy a Guszev u.

- Ja, akkor tudom...:}}

Előzmény: Antisystem (44)
KiforditottSuba Creative Commons License 2008.11.14 0 0 45

Sok forumnak van ehhez hasonlo sajatossaga. Talan a nullazo olvtarsaknak tul keves sikerelmeny adatik meg a valodi eletben. A klubradio foruman meg figyelni sem kell. Valakinek a hozzaszolasszama ket, vagy harom nullara vegzodik, maris jonnek a gratulaciok: "kerexam" :-(

Előzmény: jakyg (6)
Antisystem Creative Commons License 2008.11.14 0 0 44

Á, ebben a világrekorderek amúgy is mi vagyunk a Guszev utcával:)

 

ÜdV

Előzmény: pert1 (43)
pert1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 43
Ha egyszer a Google berakta az adatbázisába, attól kezdve van, és száz év múlva majd kutatják a történészek, hogy ki is volt az a Fekete Pákó, akiről utcát neveztek el Csepelen:-)
Előzmény: Antisystem (40)
Madmax2 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 42
www.holvan.hu itt sincs ilyen...
Előzmény: méregkeverő (17)
Madmax2 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 41
Google regionális térképi adatbázis beszállítója a Tele Atlas, ott kell keresni a problémát, főleg amióta nem Top Map adatbázist használnak (amelyet pl I-Go ban lehet találni)
Antisystem Creative Commons License 2008.11.14 0 0 40

Persze, hogy nincs, az a volt budafoki komp csepeli kikötője melletti ártér-terület, ahol max egy cserjés ösvény lehet. De mondom, felőlem leverhetünk egy karót a susnyásba az ebaknák mellé, és kiírhatjuk öles lángbetűkkel, hogy "Fekete Pákó utca". Legalább, ha összehasonlítod a Blaha Lujzáról vagy a Jászai Mariról elnevezett közterületekkel, nyilvánvalóvá válik a névadók művészete közötti értékrendi különbség is:)))

 

ÜdV

Előzmény: 3x (39)
3x Creative Commons License 2008.11.14 0 0 39
Mondjuk, 1. tisztán látszik, hogy nincs ott semmilyen utca
2. Azért megnéztem a legújabb IGO 2006-os térképet, ott sincs semmiféle utca az adott helyen.
Előzmény: Antisystem (38)
Antisystem Creative Commons License 2008.11.14 0 0 38

Azért nehogymár bűnügyet csináljunk - költve a közpénzt többeknek közötte - egy ilyen baromságból. Felőlem akár maradhat is az az utca, nem árt az senkinek, originális hungarikum.:)

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (35)
pert1 Creative Commons License 2008.11.14 0 0 37
Akkor nagyon ügyesen csinálhatta, mert a Google Eatrh-ben is szerepel, és az utcanevek kikapcsolásával együtt tűnik el.
Előzmény: méregkeverő (36)
méregkeverő Creative Commons License 2008.11.14 0 0 36
Az én tippem továbbra is: (9)
Előzmény: Törölt nick (35)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 35
"Szóval ilyen easter egg-eket raknak a térképre, ami elég jó azonosító jel :)"

Tévedés!

Közismert élő személyről (ráadásul tudta nélkül), ilyen feltűnően tilos fennhagyni feliratot...
(ráadásul ennyire publikus térképen)

Az easter-eggelésnek is megvannak az íratlan szabályai, és ez a Pako u vastagon megszegte.

Ez nem easter-egg, hanem hack... Büntetendő!

(ezen kívül mellesleg még jó néhány egyéb vádpont is található lenne ezügyben..)
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.14 0 0 34
Inkább a jópofa belső embert (Google alkalmazott) fogják megbüntetni, nem kicsit...

Hacsak nem hekker csinálta...
Antisystem Creative Commons License 2008.11.14 0 0 33

Ha a Bombagyár a forrás, akkor már mindent értek:)

Legalábbis valami olyasmi rémlik, hogy mostanság fog pörösködni ez a két feltűnési viszketegségben szenvedő egyed, már a Tomcat meg a Pákó.

 

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 31
Ellentmondásba keveredtél. Majomról beszélsz,a következő mondatban "élő emberről". Bötű szerint nem sérült a törvény? :-))
Előzmény: LUCzI FERencz (25)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 30

Ebben az a politika, hogy valaki kitalál egy hülyeséget, számítógéppel megoldja, majd ország világ előtt kihirdeti, hogy milyen hülyék vagyunk mi magyarok.

Ennek aztán sokan bedőlnek és tovább terjesztik saját szegénységi bizonyítványukat.

És mivel hülyének lenni állampolgári jog, mint azt Simlicska óta tudjuk, így ez már politika.

Előzmény: Törölt nick (29)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.13 0 0 28

ahol a terry black könyvtár épülete találkozik a horváth ágnes gyermekkórház tüdőgondozó szárnyával

 

Jaj. Vigyázz, mert még ötleteket adsz némely városvezetőknek!

Előzmény: neménvagyok (7)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2008.11.13 0 0 26
Egyébként meg nézzétek meg csak a műholdképet térkép nélkül! Rögtön látszani fog, hogy ott nincs utca.
LUCzI FERencz Creative Commons License 2008.11.13 0 0 25
Ki ütötte agyon ezt a majmot?
Abból gondolom, hogy agyoncsaphatták, hogy a fennálló törvények szerint Magyarországon élő emberről nem lehet utcát elnevezni.
carl solomon Creative Commons License 2008.11.13 0 0 24
off
Jáccani is engedd!

mottó:
"A feleségem alapjában véve infantilis. Ülök békésen a fürdőkádban, ő meg bejön és elsüllyeszti a kishajóimat!"
Woody Allen

on
Az igo8 nem hozza.
Előzmény: jakyg (6)
zividivi Creative Commons License 2008.11.13 0 0 23
De még mennyire!


"A pákász, az egykori bihari rétségnek, mocsárvilágának ura és őslakója ... A pákász-világ letünt, a mióta a folyók gátak közé fogva hömpölyögnek tova."


Imádom a letünt korok visszamaradt szellemiségeit.
Előzmény: Zka (20)
méregkeverő Creative Commons License 2008.11.13 0 0 22

Tévedtem, a térképen van, de az is Google-ból dolgozik..

:-)))

Előzmény: méregkeverő (17)
T.Howard Creative Commons License 2008.11.13 0 0 21
/Sí Pánka néne hímzőkör/



áááá...:))))))))))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (11)
Zka Creative Commons License 2008.11.13 0 0 20
Jaja a devianciát te is gyakorlod ahogy elnézem... szellemileg...
Előzmény: zividivi (16)
jakyg Creative Commons License 2008.11.13 0 0 19
A valóságban ott csak bozót van. Kizártnak tartom, hogy lenne ott egy városrendezési tervben létező utca, aminek már neve is lenne, méghozzá élő emberről elnevezve, azzal nem is foglalkozva, hogy ki ez az ember.
Előzmény: Törölt nick (12)
zividivi Creative Commons License 2008.11.13 0 0 18
Az a pákó biztosan nem ugyanaz a Pákó.

A színe nem zavar, csupán az intelligenciája.
Előzmény: kábelbúvár (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!