Keresés

Részletes keresés

cutit11 Creative Commons License 2020.04.19 0 0 5399

Sziasztok!

 

Egy kisebb vállalkozás/projekt indításán gondolokozom és ezzel kapcsolatban vagyok a véleményetekre kíváncsi. 

Óriási probléma napjainkban az élelmiszerpazarlás és ennek az egyik legfontosabb színtere a háztartás. Sok minden olyan dolgot megveszünk ami aztán csak áll a hűtőben és felbontás nélkül landol a kukában. 

Ennek a problémának orvoslására gondoltam egy olyan felületet létrehozni, ahol az emberek, akár egy piactéren cserélgetni tudnák a még teljesen ehető állapotú, de számukra már nem kellő élelmiszereket. Természetesen ingyen történne az egész, a vevőnek csak az átvételről kellene gondoskodnia.

 

Például: Túl sok búzadarát vettél, nem fogod tudni mire használni és nem akarod, hogy bemolyosodjon. Felteszed a felületre és két utcára tőled valakinek éppen szüksége van búzadarára. Itt összekapcsolódtok és meg tudjátok a részleteket beszélni utána.

 

A későbbiekben e-könyv/blog szerűen szeretnék maradékmentő, környezetbarát recepteket, házi praktikákat is kitenni.

 

Köszönöm szépen a kedves véleményeiteket és válaszokat!

 

Legyen szép napotok! :)

zöldportéka Creative Commons License 2020.03.06 0 0 5398

Sziasztok!

 

Szeretném ajánlani a CleanEco termékeit:

 

Környezetbarát • Öko • Magyar termék • 100%-ban lebomló • Természetes eredetű alapanyagokból készült • Irritatív és allergén anyag mentes termékek.

 

A CleanEco termékei már megtalálhatók a Zöldportéka bio webáruházban is.

 

Tünde99 Creative Commons License 2019.05.24 0 0 5397

Sziasztok!

 

Szeretném megosztani tapasztalatomat az Orgalco bio tisztítószerekkel kapcsolatban! Ha az egész háztartásra kiterjedő öko, környezetbarát, bio tisztítószereket szeretnétek használni, akkor az Orgalco termékek azok! A Citrex 2000, egy olyan erős zsíróldó hatású koncentrátum, ami szinte minden erős szennyeződét felold. Emellett, teljesen lebomló bio tisztítószer, a környezetet nem szennyezi. 

http://www.orgalco.hu/

robert_0605 Creative Commons License 2019.05.10 0 0 5396

Sziasztok!

Néhány évvel ezelőtt határoztam el magam, hogy igazán egészséges életmódot fogok élni. Az étrendembe rendszeresítettem a gyógyteák fogyasztását, amelyek közül eddig a kedvencem a gyömbér tea. Linkeltem egy cikket nektek, amiben leírják mennyi mindenre hasznos a rendszeres fogyasztása, és azt kell mondjam tényleg ezeket tapasztalom én is. Kíváncsi lennék Ti szoktatok-e gyógyteákat inni, és ha igen milyeneket, illetve mik a tapasztalatitok? 

Anikó Keserű Creative Commons License 2019.05.01 0 0 5395

Sziasztok,

 

Találtam egy számomra új céget, amelynek kiváló tisztító és mosószerei vannak. Nincs káros anyag benne és csodálatosan tisztítanak. Ráadásul nem is drága ha valaki a webshopból vásárol.

Itt olvashattok róla:

https://www.farmasiuzlet.hu/mr-wipes-bio-home/

 

Másnak is van tapasztalata vele?

 

Üdv.:

Anikó

MatyascorvinusCZHU Creative Commons License 2018.02.20 0 0 5393

Kedves Látogatók,

 

sok szeretettel várunk Benneteket újonnan nyíló webshopunkban, melynek neve Bio-Detox 😊

 

Elérhetőségünk: www.bio-detox.hu : Bio-Detox webáruház : Prémium minőségű biotermékek

 

Saját márkájú, eredeti Bio-Detox biotermékeket és egyéb étrend-kiegészítőket kínálunk első osztályú minőségben, széles választékban és nagyon kedvező áron.

 

Várjuk szíves érdeklődésüket és jó egészséget kívánunk!

Bio-Detox : Prémium minőségű biotermékek
E-shop: www.bio-detox.hu
info@bio-detox.hu

KLia33 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 5392

Ne felejtsétek el, hogy az egészséges táplálkozás mellett van egy nagyon fontos dolog, amire nagyon gyakran nem is gondolunk… ezek pedig a tisztítószerek. Használjatok biotiszítószert! Én is akkor döbbentem rá, amikor rendeltünk takarítónőt a Renditől, náluk van lehetőség arra, hogy hozzanak magukkal bio tisztítószereket. Úgy vélem ez elég fontos, hiszen mezitláb megyünk a vegyszeres padlón és eszünk a pultról, amelyet előtte spricceltünk le kemikáliákkal? Nézzetek utána: https://www.rendi.hu/site/rendeles#1  

Sanya201 Creative Commons License 2017.06.26 0 0 5391

Hosszútávú fogyasztás miatt keresek olcsó xilitet. Havi szinten a háztartásban elfogy 2 kg.

Egyelőre ez a legolcsóbb, amit találtam:

http://www.egeszsegesetelek.hu/cuki-xilit-1000g

 

Vki tud olcsóbbat?

marcsiiii Creative Commons License 2017.01.03 0 0 5390

A Dr.M-es termékcsalád iszonyatosan jó! Csak azt használjuk a mosáshoz, a mosogatáshoz, a folttisztításhoz, vízkőoldás és a társai! Nekünk is ajánlották, kipróbáltuk! Érdeklődtünk utána, kérdeztünk-kedvesen válaszoltak. Tényleg nagyon ajánlom! A vegyszermentesség volt nálam is az első, kételkedtem a hatékonyságban de meggyőzött!

so_25 Creative Commons License 2016.06.20 0 0 5389

Kedves Látogatók, 

 

sok szeretettel várunk Benneteket újonnan nyíló webshopunkban, melynek neve BioHamm. :)

Folyamatosan bővülni fog a kínálatunk élelmiszerekkel, biokozmetikumokkal, különlegességekkel. 

Elérhetőségünk: 

 

http://www.biotech-shop.hu

Nézzetek be hozzánk, ha fontos számotokra az egészség, a jó közérzet és a természetes szépség, mindez elérhető áron, különleges termékekkel megfűszerezve. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.14 0 0 5388

Sajnos úgz tűnik elhalt ey a fórum, pedig nekem eléggé tetsyettek ay írásaitok.

Hóvirágszál Creative Commons License 2015.05.11 0 0 5387

én házilag készítem a tisztítószert fillérekből - keressetek rá az enzimes tisztítószerre, Antal Vali honlapján is fent van hogyan kell elkészíteni

 

tökéletes, 100%-san természetes megoldás

Kris94 Creative Commons License 2015.03.05 0 0 5386

Sziasztok! Bio piac ma is lesz a Király utcában.Nagyon jó! Bio,kézműves termékek,finomságok. Budapest Király u.8-10 Több Bio árus is kint lesz.Többek között: http://bioharmony.hu

 

Daly Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5385

2015.02.07-én ismét a Pesti Biopiacon leszünk!

 

Gyere és válogass magyar környezetbarát tisztítószereink közül.

 

www.zolddalma.hu

Daly Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5384

2015.02.07-én ismét a Pesti Biopiacon leszünk!

Daly Creative Commons License 2015.02.04 0 0 5383

2015.02.07-én ismét a Pesti Biopiacon leszünk!

 

Daly Creative Commons License 2015.01.27 0 0 5382

Magyar környezetbarát tisztítószerek.

 

Kedvező áron!

 

öko mosogatószer

öko vízkőoldó

öko mosógél

okö szanitertisztítószer

...

...

stb

 

www.zolddalma.hu

 

hatékony, környezetbarát, olcsó és magyar!

VKOrsi Creative Commons License 2014.11.25 0 0 5381

:) :) :)

Előzmény: dalia (5380)
dalia Creative Commons License 2014.11.24 0 0 5380

Szia!

 

At hiszem erről a hidrogénes vízről már én is olvastam, ha mértékkel fogyasztjuk állítólag nagyon egészséges. Ez az amiben kétszer annyi hidrogén van, mint oxigén?

 

köszi

 

dália

Előzmény: Pumpók (5379)
Pumpók Creative Commons License 2014.11.24 0 0 5379

Sziasztok!

Én csak szeretném veletek megosztani a pozitív tapasztalataimat egy olyan csodás dologról amire szerintem minden háztartásnak szüksége lenne!

Mi mindig is odafigyeltünk arra, hogy egészségesen táplálkozzunk, bio ételeket fogyasszunk, tisztított vizet igyunk.. stb.  De nagyon sokat fájt a fejem, szinte nem volt olyan hét, hogy ne fájt volna. Állandóan vettem a fájdalomcsillapítókat, már csak, ha úgy éreztem, hogy fájni fog,de még nem fájt, már vettem be a gyógyszert (persze orvosnál is voltam, de ők se tudtak mit mondani).  Aztán a víztisztítóm éves karbantartása során, szóba került, hogy milyen fejfájós vagyok és, hogy már úgy unom, hogy így mérgezem magam, de egyszerűen nem tudom elviselni a fájdalmat, mikor a szervizes a kezembe nyomott egy szóróanyagot a hidrogénes vízről! Utána érdeklődtem, és úgy voltam vele, egy próbát megér, ha a fejfájásom, nem is mulasztja el teljesen, antioxidánsra mindig szüksége van a szervezetünknek.

Megvettem, és azóta mint akit kicseréltek! Kevesebbet kávézom, tele vagyok energiával, és fejfájásom is egyre kevesebbszer van, egyszerűen könnyen kelek fel reggelente, és családom is így van vele! Én csak ajánlani tudom, mindenféle vitamin, meg gyógyszerek helyett, mert benne van minden! http://lourdes.hu/index.php

 

Szép napot nektek!

 

pemete57 Creative Commons License 2014.11.19 0 0 5378

Régi a komment, de nem tudjátok, létezik még ez a pénteki piac ?

Előzmény: noagatha (5061)
Lévai Fruzsina Creative Commons License 2014.08.13 0 0 5377

Sziasztok!
Szeretnék megkérni mindenkit, hogy akinek van pár perce kérem töltse ki a szakdolgozatomhoz tartozó kérdőívemet. A bioélelmiszerekről és az egészséges életmódról írok. Szerintem nagyon sokat segítene már az is ha a fórumon belül egymásnak kitöltenénk a kérdőíveket :) Előre is köszönöm a segítséget 

http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/236b24eb4284 847b1091638f5f7ca4b4

laszlohenrik Creative Commons License 2013.12.30 0 0 5375

Nagyon kedvező áron!

 

Bio kozmetikumok.

Dr. organic termékek!

például deok
Dr. Organic Deo aloe vera     50ml     1650 ft
Dr. Organic Aloe-verás tusfürdő 250ml   1650 ft
Dr. Organic aloe vera testápoló 200ml   1965 ft

http://www.drorganic.co.hu/data/cms/page/files/1460/s0-Organic%20Aloe%20Vera%20Deodorant.jpg

http://www.biokiraly.hu/testapolas/dezodor?product_id=95

 

Minden féle földi jóval találkozhatsz még

a www.biokiraly.hu -n

 

VKOrsi Creative Commons License 2013.06.25 0 0 5374

igen a másik nálam spenótba az a tejbe ázatott zsemle.

Ha darabos akkor szórom liszttel, ha pürés akkor zsemle megy bele

 

én most paradicsomso gombócot - aka töltött paprika ohne paprika - csináltam hétvégén, abba nekem semmi sürítő nem megy

Előzmény: rollller (5373)
rollller Creative Commons License 2013.06.25 0 0 5373

oooo, mekkora adag spenotba teszel ennyit?

habarj, staubolj, hasznalj kemenyitot (keveset!), keves krumplit, turmixold a cucc egy reszet, akarmi (spenotba lehet tenni zsemlet is suritoanyagnak), plusz hat azert a spenot nem kell, h kokemeny legyen - mondjuk a paradicsomos kaposzta meg aztan remekul elvan surites nelkul am

nem tudom, en ujragondolnam ezt a rantas dolgot a helyedben, most, h kaptal egy csokor tanacsot:)

Előzmény: moes (5368)
zso70 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 5372

habarok, ha nagyon kell, de általában magával sűrítem

Előzmény: moes (5369)
Micimalacka Creative Commons License 2013.06.24 0 0 5371

sose rántottam még spenótot;-)

meg alig vmit amúgy is

Előzmény: moes (5368)
VKOrsi Creative Commons License 2013.06.24 0 0 5370

én szerintem még sosem készítettem 3-4 ek lisztből rántást :D

lehet, hogy nálunk minden hígabb :D :D

Előzmény: moes (5368)
moes Creative Commons License 2013.06.24 0 0 5369

mivel sűrítesz akkor? 

Előzmény: zso70 (5367)
moes Creative Commons License 2013.06.24 0 0 5368

hát én biztos nem vezetek trendi háztartást, vagy nem tanítottak meg rántani, vagy túlsűrítem az ételt, vagy ezek kombinációja, de ha 1 ek olajba teszek 3-4 ek lisztet, abból mi lesz? nekem ennyi liszt kell egy sóska vagy spenót rántásába. abból egy lisztcsomó lesz, nem rántás nekem. ezért aztán tolom bele az olajat és szörnyedek. mondjuk beleteszek 3-4 ek olajat. igaz, ez csak a sóska-spenót vonalon megy így, mást nem sűrítek ennyire, esetleg még a paradicsomos káposztát, de ott a kondér nagy adagba megy ennyi liszt, következésképp ennyi olaj.  

Előzmény: rollller (5366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!