Keresés

Részletes keresés

varjúistván Creative Commons License 2017.03.19 0 0 2558
Mendoza Creative Commons License 2017.03.16 0 0 2557

Sziasztok,

Van egy kb. 7 eves Tomtom XL navim.

Full Europa tetkeppel jott, de mostansag eszrevettem, hogy rengeteg ut epult, amit ez a navi nem ismer.

Tovabba szuksegem volna Szerbia, Macedonia, Gorogorszag terkepeire is.

Lehet ezt a keszuleket updatelni, vagy be kell ruhaznom egy ujra?

Köszönöm

optika0 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2556

Szia.

Köszönöm.

Megpróbálnám én, de most csak térkép zóna váltás ajánl fel. Korábban jelezte, h nincs elég hely, és szerintem át rakta a my driveba az adatokat. Most viszont nem ajánlja fel azt a két ablakos megoldást, amikor a mydrive és a készülék memória között enged pakolni (nem memórikártyás a készülék)- :-(

Előzmény: lala96 (2555)
lala96 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2555

Ott van az,csak nem olvassa be. Lehet a készülék memóriájában van,vagy sd kártyán.Attól függ melyiket használja.Tedd a mydrive-ra,hátha  újrarakja

Előzmény: optika0 (2554)
optika0 Creative Commons License 2017.03.14 0 0 2554

Sziasztok!

Vettem egy használt TomTom navi készüléket (blue&me tomtom live). Dobozán 45 ország szerepelt, de mikor kipróbáltam csak nyugat Európa szerepelt. Sok utána olvasás és próbálkozás után a my drive-al sikerült olyan zónát telepíteni, amin van Magyarország. Viszont menet közben a magyar Marika és Eszter hang eltűnt (szürke a menüben). Mit tudok csinálni? Honnan tudom felrakni ismét?

Előre is köszönöm.

üdv:

András

Nizidor Creative Commons License 2017.03.08 0 0 2553

Üdv! Nem rég vásároltam egy megane-t és csak olasz térképpel volt a navi! Mivel ezt a procedurát én is végig jártam a neten és sokalottam is amit kérnek europáért (60eu) Kis keresgélés után találtam aki 20euroért megoldja a problémát ,igaz hekkelt de bár nem 60!

Vajdaságban élek, ha itt megoldhato akkor máshol is!

Előzmény: DrágaTomTom (2545)
buksi5 Creative Commons License 2017.03.07 0 0 2552

Nagyon köszönöm a segítséget!

Polemius Creative Commons License 2017.03.06 0 0 2551

Sziasztok!

Frissítettem (Rider 400/410), de sajnos került az aktuális verzióba egy nagyon bosszantó hiba, szóval inkább visszatérnék korábbi verzióhoz.

Vajon van mód downgradelni?

varjúistván Creative Commons License 2017.03.05 0 0 2550

Nem ismerem tipo-t, nálam (go live 1005)  az alábbiak szerint lehet köztes pontot beszúrni:

1. megtervezed az útvonalat

2. rámész az útvonalvázlatra

3. majd az útvonal módosítására

4. majd az "útvonal érintse" ikonra

5. majd a "mutatás térképen " ikonra

6. és itt rá tudsz bökni a térképen a köztes pont(ok)ra

7. sorrendet is felállíthatsz vagy módosíthatsz ha szükséges.

Előzmény: buksi5 (2549)
buksi5 Creative Commons License 2017.03.05 0 0 2549

Sziasztok!

Eddig IGO navigációm volt, most vettem egy Fiat Tipot, amibe gyári TOM TOM navi van. Kicsit szokatlan, de nem rossz. A kérdésem az lenne: van - e arra lehetőség hogy a térképen rábökök egy pontra és kijelölöm köztes célpontként, mert nem az Ő által kijelölt úton, vagy a három megadott alternatíván szeretnék menni.Köszi

soryton Creative Commons License 2017.02.20 0 0 2548

...keres a POI pláza-n ...      http://poiplaza.com/?lg=hu

Előzmény: BeeBaa (2547)
BeeBaa Creative Commons License 2017.02.19 0 0 2547

Tudna valaki segíteni?

A sebességmérő kamerákat hogyan lehet frissíteni ha lejárt a 3 hónapos határidő?

Előre is köszi a segítséget.

soryton Creative Commons License 2017.02.15 0 0 2546

...másképp pedig nem valószínű nem fog menni ...

Előzmény: DrágaTomTom (2545)
DrágaTomTom Creative Commons License 2017.02.15 0 0 2545

Üdv!

Renault Carminat navigációt szeretnék frissíteni.
2008-as van az SD kártyán.
A TomTom szoftverével sikerült csatlakoznom a kártyához szgépen, de kiderült, h a frissítés fizetős lenne.

Kerestem alternatív megoldást/leírást hozzá neten, de nem nagyon találtam.
Térképeket azt igen, de nem sokra megyek vele, copy paste módszerrel nem működik a frissítés.

Van itt valaki, aki ismeri a frissítés metódusát?

Renault szalonban 25ezret mondtak rá, a TomTomos lifetime frissítés meg valami ~17ezer.
Ennyiért nem kell, akkor inkább marad az okostelefonos navigáció, csak bosszant, h ott a kocsiban a navi, és nincs kihasználva. :/

Plalc Creative Commons License 2017.02.12 0 0 2544

Köszi!

Előzmény: kozgab (2543)
kozgab Creative Commons License 2017.02.11 0 0 2543

Szia

Magyar térképével már szerintem régóta nincsen semmi gond, a kelet EU meg egyik gyártónak sem az erőssége.

Mostanság átmentek az okostelefonon leosztjuk a netet bt-n és azon kommunikálunk stílusra, olcsóbb és felhasználónak sem rosszabb, sőt, nem kell két előfizu, csak egy telefonon mobilnet.

Előzmény: Plalc (2542)
Plalc Creative Commons License 2017.02.11 0 0 2542

Sziasztok,

A TomTom-nak már nem kapható beépített Sim kártyás készüléke?

Jelenleg az 520/620 a legjobb TomTom , ami kapható?

Az továbbra is igaz, hogy a magyar és kelet-európai térképei nem a legjobbak?

SbyZsolt Creative Commons License 2017.02.04 0 0 2541

Hello mindenki!

Ért valaki a TomTom one 15644 navi Frissítéshez??  (Nem a TomTom oldaláról) :) szeretnék rá egy frissebb térképet.Köszönet.

tothkalman Creative Commons License 2017.01.04 0 0 2540

szerintem ezt akartam én a VIA135-ömre feltelepiteni a MyDrive Con. programmal. 9.0-as vagy melyik verzióju térkép ez. mondhatni, hogy már rutinos voltam a telepitéssel, eddig még sosem volt gond, rádugtam, tettem, amit a program mondott, majd 1-2 óra alatt szépen feltelepitette az új térképet a navigációra ahogy kellett, és mindent tudtam azonnal használni. na most ez meváltozott: a telepités után a navigáció nem talál térképet. kb. 6-7x próbáltam kijavittatni a hibát a MyDriveC-el, vagy ujratelepiteni a térképet (a régi törlése után) vagy egyszerűen csak felülirni, de nem megy. felajánlott frissiteni 2 másik összetevőt is azok gond nélkül felmentek a navigációra, de a térkép nem tetszik neki. felhivtam a magyar Tomtom képviseletet, illetve a magyar telefonszámot, (csak német vagy angol nyelven lehet beszélni) amin végülis 12 percet beszéltem a csajjal, majd nem tudott segiteni, és letettük a telefont. a végén már azt kérdezte meg 4. alkalommal, hogy milyen viruskergetőt használok a gépemen, illetve, hogy miylen számitógépem van. egyszerűen nem tudtam a csajnak betáplálni, hogy kb. 2-3x már frissitettem sikeresen a navigációmat, ugyanezzel az összeállitással, és nem volt probléma, valamint a frissitések végén most is azt irja ki a navigáció és a számitógép is, hogy "sikeres volt a telepités" és lecsatlakoztathatom a navigációt.

2 verziót tartok jelen szituációban elképzelhetőnek: segit valaki hogy mi a péniszt csináljak hogy újra működjön a navigációm, vagy földhözb*szom a zsinórjánál fogva több izben.

Előzmény: TheGyurci (2539)
TheGyurci Creative Commons License 2016.11.24 0 0 2539

Sziasztok megjelent a legfrissebb v980-as TomTom térkép (kis testi hibával):

http://navigyurci.hu/2016/11/23/megjelent-a-tomtom-uj-v980-as-terkepe/

Jó olvasást,

Gyurci

tatombak Creative Commons License 2016.11.17 0 0 2538

Sziasztok !

Kérdésem lenne ,lehet kicsit láma ,de már nem emlékszem hogy oldottam meg annó.

Van nekem egy Tomtom One XL -em. Van benne egy 2GB SD. Egyszer már sikerült feltennem "TomTom.Navigator.v8.00.9117.Multilanguage-WaXTration" ezt és ezt "Central_and_Eastern_Europe_875_3615" van még hozzá - innen onnan - AutoActivate.exe és FastActivate.exe programok.

Na arra nem emlékszem pontosan ,hogy kit mikor kell aktiválni és ,hogy az SD kártyán , kártyaolvasóban a PC-n ,vagy már a Tomiban PC-vel összekötve...

Nagyjából megy a dolog ,de ha a fene fenét eszik is nincs magyar "Marika" ,sem senki más :(

Ha valaki guruja ennek kérem a fent említett sorrendi kérdésre válaszoljon nekem ,illetve ,ha ezeknél vannak frissebb progik,térképek ,amik felmennek erre az ős kövületre ,kérem szánjon rám pár percet!

Nem tudom pl hol tárolódnak a hangok....sejtem ,hogy a Voice könyvtárban ,csak nem értem miért az 1GB -nál nagyobbakat teszi csak be.

Előre is köszönet !

Üdv : István

nagyjanos72 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 2537
Pécsi Erik Creative Commons License 2016.11.01 0 0 2536

Sziasztok ! Nincs valakinek véletlenül computer hangja Carminathoz? Szeretném ha bemondaná az utak számát utcaneveket. Belgiumban vettem azért nincs rajta. Vagy hol tudok letölteni?

daty55 Creative Commons License 2016.10.29 0 0 2535

Üdv Mindenkinek.

Az autóban lévő multimédiás, Androidos fejegységemre tegnap tették fel a TomTom navigációt az elavult IGo helyett.

Azt írja, 1.4-es verzió.

Az újabbnak tekinthető, vagy réginek?

Vagy van még valami ami alapján ezt el lehet dönteni.

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Daty

soryton Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2534

...nem hinném hogy van másik lehetőség a 15e/év-es frissítésen kívül ami tényleg drága ..nekem is ilyen volt , egyszer vettem hozzá egy ilyen frissítést ... aztán  inkább lecseréltem egy VIA 135-re ingyenes élettartam frissítési lehetőséggel....

Előzmény: Bogyó bá' (2532)
varjúistván Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2533

A frissítést majd a Gyurci beírja viszont azt bátran állíthatom, hogy a románia térkép jó. 2013 őszén voltam erdélyben és már az akkori aktuális térkép is teljesen o.k. volt a vidéki mellékutakon is.

Előzmény: Bogyó bá' (2532)
Bogyó bá' Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2532

Üdv az uraknak!

Meg szeretném tudni, hogy 4 éves VIA125 készülékemet hol és hogyan tudnám egyszeri, hivatalos térképfrissítésnek alávetni a legolcsóbban?

Refurbished készülék volt anno a Tesco-ból, így járt hozzá az akkori legfrissebb térkép, viszont további frissítések már nem. A készülék hibátlan, karcmentes, sajnálnám kidobni. A régi térkép már nagyon pontatlan itthon is, Romániában meg teljesen használhatatlan, a főbb utakat sem ismeri. Ha jól tudom, a mostani már tökéletes. 15 ezret nem szívesen adnék a frissítésért, mert akkor már inkább másik (nem TomTom) készüléket veszek a kocsiba.

Ennél létezik olcsóbb, egyszeri frissítési lehetőség?

TheGyurci Creative Commons License 2016.09.22 0 0 2531

Sziasztok!

Friss hír a TomTom-tól:

http://navigyurci.hu/2016/09/21/az-uj-go-sorozathoz-is-letoltheto-a-tomtom-v975-os-terkepe/

A kamionos készülékek frissítésére még egy kicsit várni kell.

Üdv,

Gyurci

TheGyurci Creative Commons License 2016.09.05 0 0 2530

Sziasztok!

Két érdekes hír a TomTom háza tájáról:

A fontosabb - megjelent a v975-ös térkép:

http://navigyurci.hu/2016/08/28/megjelent-a-tomtom-uj-v975-os-terkepe/

Több új készülék is megjelenik hamarosan. Érdekesség a számítógép nélküli frissítés lehetősége:

http://navigyurci.hu/2016/09/04/uj-keszulekekkel-bovul-a-tomtom-kinalata/

Üdv,

Gyurci

400 Nm Creative Commons License 2016.09.01 0 0 2529

Hello. megvettem a Rider 40 tip. gépet és szomoruan tapasztalom hogy nincs rajta horvátország. ezt lehet valamilyen modon potolni?

Előzmény: hodila (2527)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!