Keresés

Részletes keresés

az egyszarvú gyöngytyúk Creative Commons License 2009.12.16 0 0 93
A gyógyszerekben(antibiotikum) én a kis emnnyiséget sem tartom túl jónak, nem hogy a nagyot...
Előzmény: nayan00 (92)
nayan00 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 92
Nagy mennyiségben különben a gyógynövények se tesznek jót. De ezekben a tablettákban nem annyira koncentrált adagokban található meg, hanem egy picit higítva, hogy ne legyen káros.
Előzmény: az egyszarvú gyöngytyúk (91)
az egyszarvú gyöngytyúk Creative Commons License 2009.12.16 0 0 91
pontosan azért nem, mert természetes anyagokból vannak.Én is úgy szedem, ahogy meg van adva, és semmi bajom tőle... sőtt kihoz a betegségből:)
Előzmény: turner888 (84)
nayan00 Creative Commons License 2009.12.16 0 0 90
Azt mondjuk gondoltam, hogy egy tablettát ugyanazzal a technológiával állítanak elő, csak más alapanyagokat raknak bele.
Előzmény: afintha (89)
afintha Creative Commons License 2009.12.16 0 0 89
A homeopathias es egyeb gyogyszerkeszitmenyek eloallitasa soran hasznalt technologia igen-igen hasonlit egymasra - eszkozok, protokollok, alapanyagok.

Az un. termeszetes alapanyagu termekek gyartsasa soran hasznalt eszkozok gyakorlatilag ugyanazok, mint a nagy gyogyszergyarak eszkozei.
Előzmény: nayan00 (86)
afintha Creative Commons License 2009.12.16 0 0 88
mire kellenek neked ezek a gyogyszerek?
orvosodnak mi a velemenye ezzel kapcsolatban?
Előzmény: aatil (87)
aatil Creative Commons License 2009.12.11 0 0 87
Sziasztok! Keresem az alábbi „ olcsó” eladó gyógyszereket : Aurorix, Edronax,Viregy-k, Phlogenzym, Grandaxin . aatil@freemail.hu
nayan00 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 86
Ez azért van, mert a homeopátiás készítmények természetes anyagokból készülnek. A többi gyógyszer pedig mesterséges úton előállított. Ez olyan, mintha sok zöldséget ennél egyszerre. Ehetsz belőlük amennyit akarsz, nem lesz semmi bajod, max kipukkadsz :D
Előzmény: turner888 (84)
bigusz3 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 85
ha te "mondod" ...
Előzmény: turner888 (84)
turner888 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 84
Elsőre furának tűnhet hogy ilyen sokat be lehet venni belőle, de csak azért mert ahhoz vagyunk szokva hogy ha többet veszel be az antibiotikumból az előírt adagnál akkor komoly következmények lehetnek, de szerencsére az ilyen homeopátiás gyógyszereket nem nagyon lehet túladagolni.
Előzmény: bigusz3 (81)
bigusz3 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 83
Köszi a választ, utánna olvasok még.
Előzmény: nayan00 (82)
nayan00 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 82
Eleinte amikor elkezded szedni, az első nap, akár egy fél levéllel is bekell venned. Majd fokozatosan egyre kevesebbet. Ez persze betegség esetén van, nem a megelőzéskor.
Előzmény: bigusz3 (81)
bigusz3 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 81
"óránként kétóránként lehet bevenni belőle" az nem sok egy kicsit?? Nekem ez fura.
Előzmény: nandika87 (77)
betonacel84 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 80
Én csak akkor szedek gyógyszert ha muszáj. Például amikor allergiás vagyok, vagy fáj a fogam. Mondjuk pont most hétvégén szedtem valami homeoizét, mert náthás voltam, és egy barátom ajánlotta. Igazából bevált, mára jól vagyok tőle.
nayan00 Creative Commons License 2009.11.30 0 0 79
Ez a jó a homeopátiás gyógyszerekben hogy nem tudsz rászokni, nincsenek mellékhatások és nem igazán lehet túladagolni.
Előzmény: kistorpikee (76)
aronvonal Creative Commons License 2009.11.30 0 0 78
Gyógyszerfüggő nem vagyok, de a vitaminok sose ártanak :)
nandika87 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 77
Igazából fokozatosság nélkül is el lehet hagyni. De ez úgy van, hogy óránként 1-1 tabletta. Más gyógyszer vagy készítmény esetén meg pár óránként több tabletta, csak gondolom máshogy oldódik fel, vagy nem tudom... Lényegében tényleg a folyamatos adagolás a lényeg, mert gondolom így hat. Mindenesetre tény, hogy a tapasztalat azt mutatja, hogy működik.
Előzmény: kistorpikee (76)
kistorpikee Creative Commons License 2009.11.24 0 0 76
jaja, utána nézve a neten tényleg elég durva, hogy óránként kétóránként lehet bevenni belőle, mégsem adagolod túl magad és nem leszel tőle rosszul, illetve érdekes, hogy fokozatosan el lehet hagyni, ha jobban érzed magad, tehát nem kell beszedned kötelezően egy levelet belőle. :)
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.24 0 0 75
igen
én még nem láttam olyan gyógyszert, amit óránként be lehetett volna venni
még a septofort-nál (nem biztos h így kell leírni,mert rég találkoztam vala) is volt valami korlátozás, pedig az csak egy nyalogatós torokvalami
nandika87 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 74
Igazából a higítás az nem teljesen úgy van. A pontos gyártási eljárást nem ismerem, de nem úgy működik ez, hogy ezerszers higítás esetén megeszel ezer darabot, és akkor annyi hatóanyag kerül beléd, mint az a kiindulásnál volt. Túladagolni meg persze, hogy nem lehet. De a gyógyszert lehet? Van aki szokta? Legalábbis tudatosan szerintem nem...
Előzmény: kistorpikee (73)
kistorpikee Creative Commons License 2009.11.24 0 0 73
de elvileg ebben hígított a cucc nem? tehát nehezebb túladagolni, mint a "rendes gyógyszert"?
Előzmény: nandika87 (71)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.24 0 0 72
nálam a Coryzalia vált be, nem vagyok orvos, tehát nem tudom hogy működik, de azt tudom hogy használ, nem vagyok tőle bamba, nem szárad ki a fejem és nem is drága
(ami ugye nem mellékes manapság)
és kibírok nélküle 11 hónapot, szóval nem hiszem, hogy rá lehet szokni:)
nandika87 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 71
Szerintem, ha nagyon sok homeopátiás gyógyszert beveszel, akkor eléggé sok anyag is juthat a szervezetedbe, ami habár hígítva van, mégis azért elgondolkodom rajta, hogy vajon egészsges-e. Inkább úgy kéne ezt szerintem, hogy folyamatosan szedni, nem pedig egyszerre sokat, így megkíméled a szervezeted a túladagolástól :D
Vagy lehet, hogy félreértelek?
Előzmény: zoldbeka55 (70)
zoldbeka55 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 70
Ennek szerintem inkább az a lényege, hogy a hatóanyagokat hígított formában juttatod be a szervezetedbe, így nehezebb túladagolni, és nem juttatsz be több gyógyszert a szervezetedbe, mint amennyire szükséged van.
Persze az sem hátrány, hogy nem mindenféle "emberi kéz által összekutyult" kemikáliát tömsz magadba egy olyan orvos tanácsára, aki a felírt gyógyszerek után kapja a pénzt...
Előzmény: kistorpikee (69)
kistorpikee Creative Commons License 2009.09.23 0 0 69
Értem tehát bio cucc, az jó. Az ilyen dolgoknak híve vagyok.
Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 68
Homeopátia, avagy különleges természetes gyógymód... tehát igen :-)

Legfőbb alapelve az úgynevezett hasonlósági törvény, amelynek értelmében a hasonlók hasonlókkal gyógyíttatnak (similia similibus curantur). A beteg azt a gyógyszeranyagot kapja homeopátiás hígításban, ami hígítatlanul adva az egészséges emberben kiváltja a beteg panaszaihoz hasonló tüneteket.
Előzmény: kistorpikee (67)
kistorpikee Creative Commons License 2009.09.23 0 0 67
Nem tudja valaki, hogy ezek a készítmények természetes anyagokból vannak?
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.23 0 0 66
Az 1 dolog, viszont még mindig nem bizonyított a hatása... Szerintem csak reklámfogás/parasztvakítás az egész.
Előzmény: candygrapher (65)
candygrapher Creative Commons License 2009.09.21 0 0 65
Nem tartalmaz olyan anyagokat amik bármiféle függőséget okozhatnának, ezért is jobbak a nyugtatóknál.
Előzmény: Puruttyaja (64)
Puruttyaja Creative Commons License 2009.09.21 0 0 64
nagyon vigyázni kell mindig azzal, hogy az ember mit szed be. én nem hiszem, hogy az ember ezekre a homeopátiás szerekre nem szokhat rá.
én tuti, h csak legvégsőbb esetben nyúlnék ezekhez..:S

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!