Keresés

Részletes keresés

deregato Creative Commons License 4 órája 0 0 3794

Még nemm írtam de ami érdekelne, a hosszas üzemidő, tehát erős aksi.

Jó térképkezeléés,

Nem érdekelnek a divat dolgokmint pl újlenyomat, meg hang felismerő,meg arc felismerő stb

Szívesn venném ha valaki konkrét típust ajánlana mert én képtelen vagyok választnai.

Imperator23 Creative Commons License 4 órája 0 0 3793

Nálam két márka, amire, csak akkor költenék max vagy akkor sem, ha milliomos lennék.

Ezek a Samsungok illetve az almás telefonok.

Előbbi, ami nálam az utolsó márka lenne, ha választanom kéne. 

Huawei, Xiaomi vonalon nézegetnék a helyedben.

Ilyen árkategóriában szerintem verhetetlenek. 

Előzmény: deregato (3792)
deregato Creative Commons License 4 órája 0 0 3792

Üdv

Legyen szives ajánljatok vallami 2 kártyás mobiltelefont, max 60.000 Ft-ig

Én talán a samsumng 6 dual kartyásra gondoltam

VAgy volna jobb?

Esetleg megmondatátok hol lehetne ezt megvenni?

nicko Creative Commons License 5 órája 0 0 3791

igen, de ezt irja is ezert nem tartottam szuksegesnek irni.

csak azt nem irja, hogy ez a muvelet nem 10 mp-ig tart

Előzmény: trilla414 (3789)
Buchenwalder Creative Commons License 6 órája 0 0 3790

Köszi a segítséget! Benéztem a fórumra, elolvastam és már kapcsoltam! Időt vett igénybe, a beolvasást mutatja az ujjlenyomatrajz elszíneződése, ami nekem 7 érintés után teljesült. Kössssz! :)

trilla414 Creative Commons License 7 órája 0 0 3789

mármint nem egyszerre... sokszor kell rátenned az ujjadat... ahányszor rezeg, mindig újra és újra... lehet, hogy akár 15x is

Előzmény: nicko (3788)
nicko Creative Commons License 8 órája 0 0 3788

az a trukkje, hogy jo sokaig kell hagyni hogy olvassa az ujjad :)

lehet 1 perc is.

Előzmény: Buchenwalder (3787)
Buchenwalder Creative Commons License 29 órája 0 0 3787

Hello megjött a Redmi 4x 3/32, nagyon tetszik, jóóóóóó lessssz! Azért van kérdésem: Az ujjlenyomatolvasót nem sikerül aktiválnom. Rezeg, mutatja a lenyomatot, és ennyi. Nem tudok mást csinálni, a mégse írásra kattintva tudok kilépni. Így persze nem lett beállítva. Előtte több engedélyezést elutasítottam. A beüzemelt telefonnál is próbáltam beállítani a lenyomatolvasót, hiába. Nicko, vagy Valaki más, tudtok megoldás rá?  Köszönet előre is.

Androidfan Creative Commons License 29 órája 0 0 3786

Például: https://www.tinydeal.com/xiaomi-redmi-note-4-4gb-ram-64gb-rom-snapdragon-625-55-fhd-android-m-4g-phone-p-165156.html 

Ha lentebb görgetsz, írja több ország szolgáltatói kompatibilitását.

Előzmény: HG5villanyosember (3785)
HG5villanyosember Creative Commons License 1 napja 0 0 3785

Oké, mivel nem igazán ismerem ezeket, megtennéd, hogy ajánlasz egy olyan Xiaomi modellt, ami Európában és az amerikai kontinensen működik, és kb a Samsung A5 tudásával rendelkezik? Mert ezt hallom nagyon dicsérni a kínaiak közül. 

Az a baj, nem igazán találok részletesebb műszaki leírást se az international se a global version-okról ... És feltételezem, hogy amiket pl német nagykerek árulnak, azok automatikusan Európai sztenderdes kivitelek. 

Előre is köszönöm.

Előzmény: nicko (3783)
nicko Creative Commons License 4 napja 0 0 3784

de az eustock csak ilyen verziokat arul a tobbit a telefon leirasokban megtalalod.

Előzmény: nicko (3783)
nicko Creative Commons License 4 napja 0 0 3783

csak xiaomira pl. redmi note 4 es abbol a global version kell.

Előzmény: HG5villanyosember (3782)
HG5villanyosember Creative Commons License 4 napja 0 0 3782

Ázsia nem érdekes, inkább az amerikai kontinens és Európa a lényeg. 

És ezt csak a Xiaomira mondod, vagy általánosságban? 

És azt is lehet tudni, hogy miben térnek el pl az itteni verziótól? (ill. ha international, akkor egyben európai is, feltételezem)

Előzmény: nicko (3779)
Buchenwalder Creative Commons License 4 napja 0 0 3781

Hello fórumtársak, kösssssz a segítséget B20 ügyben! Előbb-utóbb rendelek.

Androidfan Creative Commons License 4 napja 0 0 3780

Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. 

Más, érdemes ránézni az új AndroidOne-os xiaomira: https://www.frequencycheck.com/models/A4mXx/xiaomi-mi-a1-global-dual-sim-td-lte-mdg2-mi-5x-xiaomi-tiffany

Előzmény: nicko (3779)
nicko Creative Commons License 4 napja 0 0 3779

a xiaomi kiad telefont kinara,indiara,malajziara meg a vilag tobbi reszere. :)

amennyiben az elso 3 helyre nem mesz akkor az international verziora lesz szukseged

Előzmény: HG5villanyosember (3778)
HG5villanyosember Creative Commons License 4 napja 0 0 3778

Hát ez nem túl biztató. De legalább letettem arról, hogy kísérletezgessek, aztán vagy működik vagy nem ...

Előzmény: XANTIi (3777)
XANTIi Creative Commons License 4 napja 0 0 3777

Vegyél Thuraya vagy Inmarsat telefont. Ugyan qva drága de a Föld minden pontján müxik ha szabadban vagy.

A mai mobilokban van 8-10 sáv és üzemmód. Egy-kettő biztos müxik mindenhol.

Előzmény: HG5villanyosember (3776)
HG5villanyosember Creative Commons License 4 napja 0 0 3776

üdv,

Ahogy itt pont olvasgatom, hogy Európa és stb, lenne egy nagy kérdésem: 

Sokat utazok a világban, és szeretnék rendelni egy olyan (lehetőleg) dual simes telefont, lehet az Samsung is és Xiaomi is, de Umi is, ami használható bárhol a világon.

Nézegettem egy oldalon, és ott volt egy ilyen bejelölési lehetőség, hogy "international version" meg "EU version", na most ezt azt jelenti, hogy az international fog működni pl Dél-Amerikában is és Ausztráliában is? 

Vagy milyen paraméterekben térnek el pl az amerikai és az európai piacra szánt modellek? Esetleg technikailag semmiben, csak max európai igényeknek megfelelő többletszolgáltatások? 

Vagy más a teljes rendszer frekvenciája, akármi egyéb jellemzője, vagy egyáltalán mi az, amit nézzek, hogy garantáltan működjön akár Nicaraguában, akár Chilében, akár Ausztráliában, és persze akár Európában is? 

Létezik egyáltalán ilyen vagy lehetetlent akarok? Valakinek vannak erről mélyebb ismeretei, netán tapasztalatai? 

nicko Creative Commons License 5 napja 0 0 3775

én csak arra céloztam, hogy neten írták másutt, hogy van benne B20 meg azt is, hogy nincs.

De már tudom Európába szánt modellekben van B20, kínába szánt esetében nincs.

Előzmény: Androidfan (3774)
Androidfan Creative Commons License 5 napja 0 0 3774

eustocknál már az összes telefon tudja a B20-at. Régebben árultak csak pl Redimi3-at, ami nem tudta, de már más idők járnak xiaomiéknál is.

Előzmény: nicko (3773)
nicko Creative Commons License 5 napja 0 0 3773

igen.

Előzmény: bakibaby (3772)
bakibaby Creative Commons License 5 napja 0 0 3772

A 4G-re gondolsz? Azt tudja.

Előzmény: nicko (3771)
nicko Creative Commons License 5 napja 0 0 3771

most akkor abba van B20 vagy nincs?

mert írnak ezt is meg azt is.

Előzmény: bakibaby (3770)
bakibaby Creative Commons License 5 napja 0 0 3770

Én is javaslom az eustock-ot, hasonló telóval:

Xiaomi Redmi 4X 3/32

bb

Előzmény: nicko (3769)
nicko Creative Commons License 5 napja 0 0 3769

én innen vettem magyar gari 1 évvel Xiaomi redmi Note 4 B20-as verzió. Jelenleg nagy sláger a piacon ez a modell, a mostani telefonok között (kijelző, procik) nem akar lemerülni a 4100-as akksija. :)

Előzmény: Buchenwalder (3764)
XANTIi Creative Commons License 6 napja 0 0 3768

Bő 3 hete gyötröm a lentebb hivatkozott telót. Umidigi c-note 2-es. Nagyon fájin telefon.

Elsőre pár apróság zavart. Mára kiismertem és mindenben jól teljesít. 3 bő napot elmegy egy töltéssel. Durva proc terhelő funkciók is jól mennek. Nem melegszik, nem lassul be nagyobb agyalás közben sem. Pl. Navi program, offline térképekkel, közben élő dashboard videó rögzítés. közben még egy-egy telefon is bejön BT kihangosítással.

A tomtop.com  -ról tényleg pikk-pakk ideért német földről. Más cuccomon, amit dőre fejjel "rendes" postai úton rendeltem, már több mint 4 hete szarozik a tetves posta.

Szóval nagyon korrekt ez az Umidigi. Full HD-s a kijelző, nagyon jó kontraszt, alig valamivel gyengébb egy Samu OLED-nél.

Egy Galaxy S4-ről váltottam. Töredék áron. Az bénaság, hogy nem lehet 2 SIM plusz SD benne. De a 64 GB elég magában is sokáig. 42 ezerért nem tudok elképzelni jobb ár/érték arányú telót.

A fényképező részét még nem teszteltem komolyan, de nagyon közelről is jó a makrója.

A vételi érzékenysége kicsit jobb is az S4-nél. Ahol az már akadozik, ez még épp használható. Kellemes a legömbölyített fémház fogása, bár jó nehéz a teló. A magyar nyelv nem teljesen járja át, jó pár menü mélyebb részein nincs fordítás.

Csak ajánlani tudom. A Tomtop is szimpi társaság.

csárlisín Creative Commons License 6 napja 0 0 3767

a napokban vásároltam egy okostelefont a mm-ban.

navon d501  17 ezerért.

kicsit tartottam is tőle , mert a navon cuccokról nem olvastam túl sok jót a neten.

akku ,sim kártya bele aztán már működött is, hazavittem este feltöltöttem 100 százalékra , reggelre már

feleannyi sem volt benne a szufla.

ráadásul a net is szarakodott rajta.

ezt a telefont a neten kb. egy tízessel többért vesztegetik , csodálkoztam is, hogy a mm hülék ennyiért

adják, mert általában náluk minden drágábban van árazva.

ennek bizony gebasz az akksija, másnap már vittem is vissza , eladó megnézte, jóváhagyta.

pénzt nem adnak vissza, le lehet vásárolni.

volt még kettő belőle, elhoztam az egyiket, ez már jól működik.

tudom, hogy nem csúcskészülék de az ára sem nagy bukás.

Jroux1 Creative Commons License 6 napja 0 0 3766

Sziasztok!

Évek óta használok egy Alcatel 997D-t, nagyon megfelel nekem. Sajnos néhány napja újra kellett boot-olnom a  rendszert. Minden tökéletesen sikerült egy dolog kivételével: a felkínált nyelvek között nem szerepel a magyar. Úgyhogy most németül kommunikálok, de sokszor saccolás alapján választok funkciót, stb. Tud valaki segiteni olyan linkkel, amiről letölthetek egy "magyarító" szoftvert?

Köszönettel: Jroux1

trilla414 Creative Commons License 2017.09.14 0 0 3765

Én ezt vettem: http://bit.ly/2wZ5sff

Mindenképpen EU-s szállítással, és nincs plusz áfa!

Én international verziót vettem, nincs B20, de van a családban B20-as is, gyakorlati eltérés nincs.

Szintén Telenor, kisváros. Nagyon jó telefon, nem akad, akksija elég jó, most éppen 2napja és 22 órája megy, 27%-on van... Bluetooth, WIFI, GPS mindig bekapcsolva. Csak bátran, jó lesz!!! :)

Előzmény: Buchenwalder (3764)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!