Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Gabibp szept. 2. Creative Commons License 3297

Keressük Tasi Norbert károsultjait!

Akit becsapott, jelentkezzen a www.interneteskarosultakert.hu oldalon a fórumban Tasi Norbert károsultjai témánál.

Smafu.w126 szept. 2. Creative Commons License 3296

Volt alkalmam beszélni vele, 2x váltottunk mailt, és hagytam is, valahogy elég sunyinak tűnt a stílus....

Előzmény: Gabibp (3294)
Smafu.w126 szept. 2. Creative Commons License 3295

Én arra írtam, hogy "hamisítvány", ez kissé viccesen hangzik egy hamisítványokból élő ország terméke esetében, aminek nincs eredti alternatívája, szal nem egy klón, ez kínai termék.

Részemről kínai fost soha többet nem veszek, akit tudok lebeszélek róla!

Garancia csak a hirdetésben van, kérdésre, segítség kérésre nem reagál, vagy autoüzi jön....

Soha többet semmilyen kínai fos!

Előzmény: URobi76 (3292)
Gabibp szept. 2. Creative Commons License 3294

KINAI MOBILOK JAVÍTÁSA

sziasztok

inmár 7 éve foglalkozom kinai tipusu telefonokkal azon belüll mindenfajtával 14 évig egyébb márkákat javítottam most átt tértem a kinai telok javítására hála az úrnak nagy sikerrel most már nagyon sok boltoknak magán embereknek segítettem ezek kinai telefonok javításában ha problémád van vagy problémája van kérem keressen bátran.elérhetöség.email:tnorbika@hotmail.com vagy tel:+36309481287 vagy +36705203006

Tények (bemásolom):

Csaló Tasi Norbika ügyben fejlemények...

A ma kapott rendőrségi írásos tájékoztató alapján legalább 10 ember megkárosítása megalapozottnak tűnő tény (ha nyomozást összevonták Szolnokon)

Ezek után a hupont hu - , a vaterán meg leginkább a kinaimobiltelefonszerviz  és stb oldalakon még mindig hirdetett csalásának bedőlni egyéni hülyeség...

mail címe:

tnorbika@hotmail.com

postacím ahová postáztam, és ahonnan visszapostázta a telót:

Tasi Norbert,7200, Dombóvár Teleki utca 75

telefonszámai:

06302070578

06705203006

06309481287

ahová a munkadíjat kellett utalnom:

Balogh Gáborné K&H szám:10401086-83545348-56491005

Facebookon is rá tudtok keresni

https://www.facebook.com/norbert.tasi?fref=ts

Szerintem van az vagy 60 ember is, akiket megkárosított.

Gabibp szept. 2. Creative Commons License 3293

Csaló bizony, ezt én is benyaltam.Sajnos nem néztem utána hamarabb a neten.21 ezerrel húzott le javítás címen.

Adatai, címe, pénz befizetési igazolásom, bankszámla számai, stb. mind megvannak.Most szépen összerakok mindent, és irány a rendőrség.

Ma hívtam telefonon, állítja,h ő megcsinálta :-) na persze.Hát így jártam, sebaj.Mondjuk nagyon gondolkodom rajta,h beülök a kocsiba,és lemegyek Dombóvárra hozzá, meglátogatni :-)

Előzmény: Levente200SD (2795)
URobi76 szept. 1. Creative Commons License 3292

Szerintem a telefonod minősége a vicc.

Előzmény: Smafu.w126 (3290)
Alfika szept. 1. Creative Commons License 3291

A kínai termék már régen nem egyenlő az olcsó gagyi minőséggel... Természetesen vannak kivételek, de egyre ritkább...

Smafu.w126 aug. 31. Creative Commons License 3290

Viccelsz ugye?

Előzmény: URobi76 (3288)
URobi76 aug. 30. Creative Commons License 3289

Na hamisítani azt nagyon tudnak!De tudnak nagyon jót is alkotni.

Előzmény: URobi76 (3288)
URobi76 aug. 30. Creative Commons License 3288

Szerintem ez hamisítvány!

Pocsék egy munka.

Elég drága telefon,abba minőségi munka van,nem ilyen szar.

Láttam már kínai telefont szétszedve,de olyan volt mint a samsung,vagy nokia(minőségi belső).

Előzmény: Smafu.w126 (3287)
Smafu.w126 aug. 30. Creative Commons License 3287

Kínai telefon belseje, snopow M8

China smartphone inside snopow M8

5x volt ki/be rakva az usb kábel, és mehetett csatlakozó cserére...........

WI-FI nem javítható...

Rusznákné Kinga aug. 29. Creative Commons License 3286

Sziasztok! Segítségetek szeretném kérni az alábbi teleofnokkal kapcsolatban. Mit gondoltok a Kingsing s2-ről illetve a Kingelon márkájú telefonokról? Köszi

URobi76 aug. 25. Creative Commons License 3285

Meg ezen is átsiklottál(((-:

Hivatalos szakszervíz,és bolt:

http://www.doogee.hu/

Ha bekapod a vámot akkor ugyan ott vagy,mintha itt vennéd,meg+2 év garanciát is kapsz,és ha nem tőlük vetted akkor is szervizelnek,elfogadható áron!

Előzmény: Smafu.w126 (3282)
Smafu.w126 aug. 24. Creative Commons License 3284

Hopp, átsiklottam, ezek szerint már rendben a telcsi, tárgytalan :)

Előzmény: zekatty (3281)
Smafu.w126 aug. 24. Creative Commons License 3283

Ha visszaküldöd, keresztet vethetsz rá kb, a kínai patkány hamarabb utal vissza 15 fontot, mintsem foglalkozzon veled, és a garis gondjaiddal!

Van egy mobilos barátom, náluk van az én "csúcs" kínaim usb port cserére, megkérdem vállalják e, ha igen, még mindig ott a kockázat, hogy találjanak bele valót, egyezzen valamivel ami nem kínai kotvány.

Előzmény: zekatty (3279)
Smafu.w126 aug. 24. Creative Commons License 3282

Te amúgy a Doogee fizetett embere vagy? :D

Előzmény: URobi76 (3278)
zekatty aug. 23. Creative Commons License 3281

ez fantaszikus.... :) megcsináltam amit mondtál, és csodák csodájára nekem is működik. elég érdekes javítási módszer, de bevált

egy sörrel jövök Neked :) Köszi szépen!

Előzmény: JC05 (3280)
JC05 aug. 23. Creative Commons License 3280

Én 2 hete ugyanígy jártam, leszedtem a hátlapot a hangfal körüli részt jól megütögettem és beindult... lehet kontár megoldás, de nálam működött.

Előzmény: zekatty (3279)
zekatty aug. 23. Creative Commons License 3279

Sziasztok,

vettem egy kínai okostelefont az aliexpressen. mint utólag kiderült, sajnos nem működik a hangszórója (engem hall a másik fél viszont én nem, csak akkor ha fülesről vagy kihangosítva)

tudtok olyat budapesten, aki ilyen noname készülékeket esetleg szervízel?

azért kérdezem, mert visszaküldeni lehet, hogy drágább és macerásabb

Köszönöm

szabi

URobi76 aug. 23. Creative Commons License 3278
URobi76 aug. 23. Creative Commons License 3277

A DOOGEE fajtákat mindenképp ajánlom!Mint visszább olvastad,sokan meg vannak vele elégedve,köztük én is.Nagyon is!!

A Legalább 4 magos-ba gondolkodjál,!Nem rossz a 2 magos sem,de a 4-es sokkal fürgébb!

A többiről nem igazán tudok véleményt alkotni,mert nem próbáltam!cubot,haiwai,thl ,jónak tartják.

Előzmény: JC05 (3276)
JC05 aug. 23. Creative Commons License 3276

Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen kínai androidos mobilokat érdemes venni? Örülnék, ha minél többet feltudnátok sorolni. Z.doxio kihúzva, mert az nem ér semmit... Előre is köszönöm!

URobi76 aug. 20. Creative Commons License 3275

Sajnos a klónok csak össze vannak dobálva.

Legalábbis ilyeneket olvastam,már párszor.

Valahogy próbálj rom-ot frissíteni.

Nézd meg a verzió számot,stb,és vannak fórumok ahol értenek az ilyenhez.

https://www.youtube.com/watch?v=0JaWZ_G6bq8

https://www.google.hu/?gws_rd=ssl#q=iphone+5+clone+rom+download

Ha sikerül,akkor megoldódik a problémád,ha nem akkor nehezék lesz belőle,mint per pillanat.

Előzmény: Tapicica (3274)
Tapicica aug. 20. Creative Commons License 3274

Sziasztok!

Kínai iphone5 klónt vettem, még tavaly (vatera) és nem tudok vele már egy ideje fotózni, mivel az írja ki, hogy kapcsoljam ki a vakut, de azt is írja, hogy ki van kapcsolva. Valamint töltés közben nem lehet használni. Amikor telefonálok és nem hangosítom ki, akkor nem hallok semmit. Telefonálás közben sokszor elindít alkalmazásokat. Ha még egyáltalán lehet javítani, akkor tudtok valami Budapesti szervizt. Előre is köszi!

combi27 aug. 20. Creative Commons License 3273

nekem Doogee DG500.asom van, asszonynak Doogee DG100, munkatársamnak Doogee DG550..másik munkatársam erősen gondolkodik egy Doogee Turbo2014-en..nincs velük semmi baj, most már lehet kapni Magyarországon is 1+1 év garival (magyarországi szervizzel)

Előzmény: Balu424 (3266)
URobi76 aug. 19. Creative Commons License 3272

Nem csak nálatok vannak jó tapasztalatok(((-:

Van néhány haverom akinek bejöttek.

Előzmény: rauchkrake (3271)
rauchkrake aug. 19. Creative Commons License 3271

Nálunk mindegyik "kínai csoda" családon belül van. A ZTE kb másfél éve műxik gond nélkül, a Tronsmart egy éves.  A THL két hetes , de remélem, ő is hosszú életű lesz :)
Senkinek sem akar rábeszélés lenni, nálunk egyszerűen ez a tapasztalat.

Előzmény: Balu424 (3266)
URobi76 aug. 18. Creative Commons License 3270
Előzmény: URobi76 (3269)
URobi76 aug. 18. Creative Commons License 3269

Itt is érdememes olvasgatni:

Előzmény: PeterPirate (3268)
PeterPirate aug. 18. Creative Commons License 3268

Ezen a blogon lehet érdekes újdonságokat olvasni a témában: http://keletikapcsolat.blogspot.hu/

Előzmény: URobi76 (3267)