Keresés

Részletes keresés

Fonemes19 Creative Commons License 2016.11.26 0 0 3730

Vernee Thor. Nagyon új, Marshmallow-val telepített, pár hónapos mobil. 40-ért kaptam hozzá tokot és üvegvédőt is. Szlovákiából rendeltem, magyar garanciát is kaptam. Vannak olyan szlovákiai áruházak, amelyek kínálnak magyar garanciát. Ugyan van magyar menü, de nem használom. Előző telefonomon nem is volt, de hát az egy Kínában vett készülék volt. Összetörtem sajnos, elestem a biciklivel, pont ráestem. Ajánlom másnak is.

malócz Creative Commons License 2016.11.04 0 0 3729

2014 februárjában jelent meg, már rég nincs rá támogatás, csak 4.4-es az android rajta. 

Kínából jönne, tehát vámolnák. 

Olyan helyrol vasarolj, ami az EUban van. Itt keresgelj ennel a cegnel http://eu.banggood.com/

de majd mindnek van mar

Előzmény: bojo (3728)
bojo Creative Commons License 2016.10.14 0 0 3728
macso85 Creative Commons License 2016.10.06 0 0 3727

helló.

tudna nekem valaki segiteni?

van 1 cubot x12 tipusu telefonom.

le ejtettem berepedt ,az alsó 3 gomb abszolult nem érzékel csak világit és nemmindenhol érzékel.

a három gombot megoldottam letöltöttem pót gombokat azzal

nem is lenne gond de a menügombot sajnos nem tudtam beszerezni.

igy cseréltetni szeretném az érintőt.

tud valaki olcson szerelőt rá?

elöre is köszönöm a válaszokat 

oys... Creative Commons License 2016.10.02 0 0 3726

Jövő hétvégén a Glamour újság kuponjával röpke 64e Ft lesz a Huawei P9Lite az EURONICS boltjaiban!!!

oys... Creative Commons License 2016.09.23 0 0 3725

Ja, mindössze egy baja van, a 2200mAh-ás akksija, ami kb. másfél naponként töltést igényel.

És júzere válogatja, de a 16GB tárhely is kinőhető, ami viszont kétkártyás használat esetén nem bővíthető.

Ezek tekintetében van egy ütősebb telefon is hasonló árfekvésben a mai piacon, a XIAOMI Redmi 3Pro.

4100 mAh és 32GB! No, meg fém hátlap!

Egykártyásként az is tovább bővíthető, illetve arra a célra a kezelői felülete annak is remek (a két sim külön paraméterezhetősége viszont nem megy jól azon).

Előzmény: zozo.1982 (3723)
oys... Creative Commons License 2016.09.23 0 0 3724

Szerintem jól választasz!

Akkor, ha a kétkártyás funkcióra is szükséged van.

Amíg válogatgattam a közelmúltban a mostani - szintén HUAWEI P8 Lite - telefonom beszerzése előtt, arra jöttem rá, hogy erre a célra szinte kizárólag a HUAWEI és a Honor készülékek hozták a legjobb kezelői felületet.

A P8 Lite mérete még épp jó, habár a szögletes kialakítása miatt egy kicsit nagyobbnak érződik. De gond nélkül lehet egykezes telefonként használni.

A kijelző felbontása 720-as, de ez is bőven elég. Még netezni is.

Eredetileg 5-ös Android van rajta és 3-as EMUI kezelőfelület. De egyszercsak okoskodni készült az okostelefon és közölte, hogy a jobb felhasználói élmény érdekében ajánlott egy teljes rendszerfrissítés, amit leokézva felkúszott rá a 6-os droid és a 4-es EMUI. No, azóta ugyanazt tudja, mint a P9 Lite, legfeljebb egyszerűbb képernyővel.

És mindez 54e volt nemrég még az EURONICS üzletekben. NANÁ, hogy megéri!

Előzmény: zozo.1982 (3723)
zozo.1982 Creative Commons License 2016.09.15 0 0 3723

Sziasztok!

Huawei P8 Lite telefonban gondolkodom. Jelenleg 60k környékén már meg lehet venni újonnan.  Megéri ezt a pénzt, vagy ennyiért már tudnék venni jobb telefont is? A telefonálás mellett kismértékű netezésre használnám elsősorban.

nicko Creative Commons License 2016.09.15 0 0 3722

Ha kínai shopból van a telefon nézd meg milyen rom van rajta. Ha nem a hivatalos gyári verzió szám van rajta cseréld le, mert ezek a webshopok előszeretettel rakják fel a sajátjaikat.

Előzmény: Viktor13s (3721)
Viktor13s Creative Commons License 2016.09.14 0 0 3721

Sziasztok!

Segítséget kérek tőletek, hátha tudtok megoldást.

Adott egy Doogee X5 Max telefon, kb 1,5 hónapja rendeltem. Az utóbbi két hétben viszont elkezdett reklámokat küldeni Play áruházas programokra.

Csak ilyeneket, kapok. Aliexpress, Scout 24 stb.

Semmi értesítés nincsen róla, csak megjelenik a képernyőn, legyen akár a főképernyő is.

Gyári visszaállítás már megvolt és akkor is visszajön a probléma az első kikapcsolás után.

Valakinek esetleg ötlete?

Köszi

oys... Creative Commons License 2016.09.11 0 0 3720

No, végülis a sok keresgélés után HUAWEI lett a befutó.

Az Android 6-oson alapuló EMUI rendszerükben is állítható a külön csengőhang Sim-enként, illetve a lenémítás is.

Ugyanez a rendszer van a Honor-okon is, azok is tudják.

(A Xiaomi ezt nem tudja a forgalmazója szerint, még az 5-ös droiddal sem.):

Előzmény: Ordas (3685)
Androidfan Creative Commons License 2016.09.08 0 0 3719

Legfrissebb viber-t használod? Régebbi verziónál engem is halkan hallottak.

Előzmény: Pál Tomi (3718)
Pál Tomi Creative Commons License 2016.09.07 0 0 3718

Redmi 3

A telefon jól működik, attól az apróságtól eltekintve hogy Viber-en engem nem hallanak, olyan mintha le lenne némítva a mikrofonom.

Van erre valami megoldás ?

Matya628 Creative Commons License 2016.09.04 0 0 3717

Nemrég vettem egy Doogee X6 port. Én teljesen meg vagyok elégedve vele, csak annyi idegesít, hogy bekapcsoláskor, kikapcsoláskor, töltés végeztével, bejövő híváskor stb egy női hang állandóan elmondja a tutit. Már az összes menüpontot végignéztem, de nem találok ilyen letiltási lehetőséget....mi lehet a megoldás?

nicko Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3716

nem vagyunk nincs is ezzel semmi gond.

xiaomi a GPS teren baromi gyors hiszen orosz,amcsi, kinai muhdhoz tud kapcsolodni a samsung es tarsai jo ha kettohoz.

nincs okom a 2eves redmi1s lecserelni mivel semmi baja.

Előzmény: Androidfan (3715)
Androidfan Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3715

Ezért jó, hogy nem vagyunk egyformák. :)

Nálam igenis működjön minden rendben, sokat fényképezek, használom a navit, tehát a GPS is legyen pontos, ilyenkor ne melegedjen túl, hogy ne lehessen használni, ne legyenek scroll problémák,  stb.

Ja, és mielőtt azt hinnéd kínai mobil ellenes vagyok, elsők között volt az országban Xiaomi Redmi3 készülékem brutál 4100 mAh-s akksival, amit azóta is teljes megelégedettséggel használok a fentebb írt kritériumoknak megfelelően. Előtte Redmi 1-em volt (nem 1S), amit fiam használ még most is szintén megelégedve, pedig közelebb van már a telefon a 3 éves korhoz, mint a 2-höz. :)

Redmi3 egyetlen hátránya a B20 hiánya, de már külföldi rendeléssel elérhető a B20-as 3S is, illetve az általad említett eustock.euis tervezi a forgalmazást. 

Előzmény: nicko (3712)
Airbag. Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3714

mindent leirtam az árat nem :-)

irányár:14e ft

Előzmény: Airbag. (3713)
Airbag. Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3713

Eladó lett egy Lenovo A369i tipusú,dual sim-es telefon,

karcmentesen,még a gyári fólia van rajta,minden tartozékjával együtt,/töltő ,doboz,/

plusz 2 darab fólia ajándékba.

drágább csere érdekelne.

Budapesten személyes átadással is.

nicko Creative Commons License 2016.09.03 0 0 3712

erre valók a fórumok mint a ph ahol infókhoz jut az ember.

de én pl. nem várom el a fényképező gépemtől, hogy felhívja anyámat így nem várom el, hogy baromi jó képeket készítsen a telefon...vannak elvárásaim azoknak feleljen meg.

fontos, családi fotókhoz vannak jó fényképezőgépek, fb-ra posztolni nem családi képet, bármelyik kínai telefon megfelel..

Előzmény: Androidfan (3711)
Androidfan Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3711

Azért tegyük hozzá, hogy nagyon sok panasz is van a készülékre. Sokaknál csak jelzésértékű GPS, scroll probléma, megbízhatatlan akksi kijelzés, melegedés, kategórián aluli kamera, karcsú szenzor repertoár stb...

Előzmény: nicko (3710)
nicko Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3710

de azt nézted milyen hw van egy 75K-s felső középkategóriás telefonnak?

Ilyet 100K alatt nem kapsz nevesnek mondott gyártó esetén.

ismerős megvette azóta rám ír fb-on, hogy ez bitang gyors telefon..mondtam neki csak el ne olvadjon a kezében, azt írta nem melegszik. :)

de ott van ennek a kisebb testvére a Thor ami elég nagy sikert aratott középkategóriában 40K-ért, ráadásul Ajándék flip tok és fólia & ingyen házhozszállítás

http://eustock.eu/shop/okostelefon/vernee-thor-fekete-reszletek

Előzmény: oys... (3709)
oys... Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3709

Azért ez a Vernee számomra almásnak tűnik a 6-os droidjával.:-(

Előzmény: nicko (3680)
nicko Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3708

Korábban itt más is ugyanezt írta kérdezd meg töle, hogy tud mondani valamit, feltéve ha az emauk címe publikus. Ő asszem szervízbe is elvitte.

Előzmény: lassze (3707)
lassze Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3707

Ez  megvolt, nem nagyon változott a helyzet...

Előzmény: nicko (3706)
nicko Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3706

ennek a telónak van pár gondja közte a mikrofonnak.

Van egy ilyen verzió a megoldásra gugli szerint:

Engineering mode: A tárcsázóba üsd a következő kódot: *#*#8612#*#*
Válaszd ki: Hardware testing - Audio

Csörgés: LoudSpeaker Mode >> Ring
Hívás: Normal Mode >> Sph
Hívás kihangosítva: LoudSpeaker Mode >> Sph
Zene hangerő: LoudSpeaker Mode >> Media
Hívás a fej/fülhallgatóban: Headset Mode >> Sph
Zene a fej/fülhallgatóban:- Headset Mode >> Media
Mikrofon: Normal Mode >> Mic

Előzmény: lassze (3705)
lassze Creative Commons License 2016.09.02 0 0 3705

Sziasztok ! Nemrég lettem tulajdonosa egy doogee x5 pro telefonnak. Azt tapasztaltuk, hogy ha hívok valkit az nagyon cudarul hall engem. Ez típushiba vagy a készülékem hibás? Van rá megoldás ?

Köszönöm 

Ordas Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3704

SONY (tehát kakukktojás vagyok itt), de főnököm Lenovojával dettó ez a helyzet

Előzmény: oys... (3698)
j4ck Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3703

Erre van tippe valakinek? Nem szívesen kukáznám ki a 60 ezer Ft-os telefont, főleg, h eddig nagyon szerettem. :S

Előzmény: j4ck (3673)
nicko Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3702

csak azért jeleztem, mert van akinek ez fontos és nehogy a vásárlás után derüljön ki.

én is wifin netezek vele itthonról ha nincs kedvem a fotelből kimászni este vagy hétvégenként kora reggel a streamet behozom rajta és kilövöm a tv-re :)

Előzmény: oys... (3700)
oys... Creative Commons License 2016.09.01 0 0 3701

Esetleg ugyanezeket az érdeklődéseimet szívesen kiterjeszteném a HUAWEI P8 Lite-ra is.

Ilyen telefonja van-e itt Valakinek?

És, ha igen, akkor ezek az említett funkciók (a kártyák szétválasztottan külön kezelhetősége) jól használhatóak rajta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!