Keresés

Részletes keresés

trilla414 Creative Commons License 2016.02.27 0 1 3617

Az aliexpress nem webáruház, hanem egy piactér. És mint olyan, megbízható is. Mint az ebay, vagy a vatera, vagy akár a jófogás. Azért, mert egy eladóval bajod van, rossz hírét akarod kelteni az egész piactérnek?!? Éseztígyhogy?

Előzmény: zsömi57 (3613)
nicko Creative Commons License 2016.02.26 0 0 3616

eleve olyan helyről nem vásárolnék nagyobb értékben, ahol nem lehet PP-al fizetni! Az Alin nem lehet.

Előzmény: zsömi57 (3613)
sjohn Creative Commons License 2016.02.26 0 0 3615
Előzmény: sjohn (3614)
sjohn Creative Commons License 2016.02.26 0 0 3614

...rendelj máshonnan!...

Előzmény: zsömi57 (3613)
zsömi57 Creative Commons License 2016.02.26 0 0 3613

Sziasztok ! Leírnám a tapasztalatomat az Ali... web áruházról .Rendeltem még a tavalyi évben egy Lenovo mobilt ami korrektül meg is érkezett és a mai napig is tökéletesen működik. Viszont a 3300 mAH akksi sajnos egyik napról a másikra borzasztó gyorsan lemerül mostanság használat nélkül is. Írtam az áruháznak, válasz: rendeljek másikat. Mivel csak 2000 mAH találtam az áruházban írtam szeretnék erősebbet rendelni. A válasz kaptam egy linket egy okos karóráról és az üzenet rendeljem meg az órát és akkor mutat nekem egy erősebb akksit! Közöltem nekem nem óra kell hanem akksi de csak akkor hajlandó mutatni erősebbet ha megrendelem az órát! Ez volt az utolsó vásárlásom az Ali... nál!

nicko Creative Commons License 2016.02.08 0 0 3612

ennél a boltnál fizetsz áfát csak így is alacsonyak az árai...

Előzmény: combi27 (3610)
_Zolek_ Creative Commons License 2016.02.08 0 0 3611

Sziasztok,

lenne egy Lenovo A916 telefonom, tudtok esetleg ajánlani valakit, aki vállalná a kijelzőjének a cseréjét (Budapesten)?
Megvan az új kijelző, van hozzá szerszám, de gyakorlatom nincs, nem fognék bele. Új telefon külföldről, kb. fél nap után lett gyakorlatilag használhatatlanul érzéketlen a kijelző alsó része. Resetet próbáltam már.
Esetleg el is adnám a teljes pakkot (telefon + új kijelző + szerszámok), ha valaki normális összeget ajánl érte.
Köszönöm

combi27 Creative Commons License 2016.01.27 0 0 3610

azértengem érdekelne melyik boltból vetted..mert én is vennék, csak áfát nem fizetnék...e-mailem publikus

Előzmény: Törölt nick (3609)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.27 0 0 3609

Sziasztok! Nem a cégnek akarok reklámot, mert amúgy sincs rá szükség :D

De az EU....-boltból rendelt DOOGEE X5 pro remekül működik, és potom pénz volt. Egy hasonló felszereltségű neves gyártó 2x ennyibe került volna. 4G, 4-magos processzor, 2 GM RAM, 16 GB ROM, android 5.1.

higirihopp Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3608

Köszi a választ Nicko!

 

Hát őszintén megvallva nekem erről fogalmam se volt, hogy webshopos rom van ezeken... én az Aliexpress-ről rendeltem, s akkor valószínű, hogy ezen sem gyári rom van. A needrom.com oldalon gyáriak vannak?

Rom cserénél elveszlődnek a telefonon lévő adatok? (gondolom igen)

Én meg tudnám csinálni a rom cserét? Ha igen, akkor hogy kell? :)

 

Esetleg te, Nicko tudnál nekem segíteni, meg tudnád esetleg csinálni? vagy valaki más?

Természetesen nem ingyen kérem.. mail címem: kooselod@yahoo.com

Budapesten bárhova elmegyek a segítségért, én a X. kerületben lakom.

 

A Tescossal csak az a baj, hogy egy hetes átfutással tudta vállalni, amit ha nem muszáj nem várnék ki egy 10 perces melónál..

Előzmény: nicko (3607)
nicko Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3607

kínai webshopokból rendelt mobilokon közismerten rajta van egy nem gyártói, hanem webshopos rom. Ezeket kapásból le kell cserélni eredeti gyári romra, mert csak a jó ég tudja mit csinál használat közben az a rom a telefonodon. N meg pl. xiaomi esetében ki kíváncsi a kínai nyelvre. ;)

3000-ért nem rossz órabér egy 10 perces dologért.

Előzmény: higirihopp (3606)
higirihopp Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3606

Azt elfejetettem még írni, hogy egy Tesco ban lévő mobilos mondta, hogy valószínű, hogy nem eredeti szoftver van rajta, de ő ráteszi 3000 ért. Ez jó ötletnek tűnik szerintetek? Vállaljam be? (nem a pénz miatt kérdem, hanem hogy van-e rá esély, hogy az ő szoftver cseréjétől helyrejön?)

higirihopp Creative Commons License 2016.01.21 0 0 3605

Sziasztok!

 

Decemberben érkezett meg a Cubot X15 telefonom kínából. Nagyon szép meg minden.. Csak néha azért vannak szoftveres gyengeségei ahogy én észrevettem.. Egyszer mintha a galéria "alkalmazás" bénázott volna: csináltam egy fotót, de a galériában csak egy fekete "vak" kép volt helyette. Ha valaki küldött egy képet wiberen, azt nem tudtam letölteni és megnyitni. Ilyen esetekben újraindítottam a telefont, és ezek a tünetek elmúltak. 

Mostanában meg azt veszem észre, hogy ha a telefon nyugalmi állapotban van, (be van kapcsolva s csak a képernyő van lezárva) néha nem jönnek be a wiberes üzenetek, email értesítések, sőt ha hívnak, még akkor is néma és változatlan marad a telefon. Ezért néha feloldom a telefont, hogy ránézzek, nem keresett-e valaki, vagy kaptam-e mailt, mert önmagában nem minden esetben értesít, vagy szólal meg a telefon.

 

Esetleg valakinek, valami ötlete?

 

Láttam itt a fórumon, hogy létezik ez a needrom.com oldal. Az X15-höz tartozó legfrissebb rom 2015.11.17-es. Az én telefonom is ez fut most, én frissítettem erre a rom-ra decemberben wifi-n keresztül.

Szerintetek létezhet az, hogy ami a needrom oldalon fenn van az eredeti szoftver és ami most a telefonomon van, az nem? Esetleg segíthetne a telefonon a szoftvercsere? Vagy esetleg más ötlet?

 

Előre is köszi!!

combi27 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 3604

töltsd le valamelyik ROM-ot rá , és telepítsd fel, (sztem a gyárit) és nem lesz vele gond....amelyik szerviz ennyit nem tud megcsinálni az meg se érdemli a szerviz nevet....

 

http://www.needrom.com/category/thl/thl-w200/thl-w200c/

 

 

ha nem csináltál ilyet kérj meg valakit rá aki csinálta, de nem egy nagy ügy...ha rákattintasz a ROM-ra akkor új képernyőn leírja angolul hogy miként kell csinálni.. 

Előzmény: Kacsa008 (3603)
Kacsa008 Creative Commons License 2016.01.20 0 0 3603

Sziasztok!

Kérem a segítségeteket van egy Thl w200c telefonom egy év három hónapja használom eddig hibátlanul működött. Viszont most előjött egy olyan probléma hogy nem indul el rajta semmilyen app. Nem tudok bejelentkezni a play storba sem. Azt írja ki mindig hogy "Sajnos a com.google.process.gapps alkalmazás leállt" Van valakinek valamilyen ötlete a probléma megoldására? Bevitte két mobil szervizbe is azt mondták szemét kínai dobjam ki. Gyári visszaállítás ki lett próbálva de így se jó. Előre is köszönöm a segítséget! Az email címem: bandi.android112@gmail.com

Ati73 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 3602

Dehogynem! Enyém az utolsó szó, "igen Drágám" :)

Ez kellett neki. Aztán majd meglátjuk a Samu után hogy fog neki tetszeni a Xiaomi, meg a miui...

 

Előzmény: nicko (3601)
nicko Creative Commons License 2016.01.12 0 0 3601

nem te vagy a góré otthon? :)

mondjuk az jobb alternatíva.

Előzmény: Ati73 (3599)
nicko Creative Commons License 2016.01.12 0 0 3600

120 dollár..ettől olcsóbban jutottál volna hozzá másik boltból.

legközelebb olyan helyről rendelsz már ahol van eu raktár így sem áfa, sem vám, sem tehó, sem tahó nem jön már rá teljesen legális mivel ők már kifizették az adót mikor behozták európába te meg unión belüli országból kapod a vásárolt cuccot.

pl. ugyanez a telefon eu raktárról:

Subtotal: US$ 117.99

EU Express (Shipping to HU : 1.1 kg): US$ 18.60

Grand Total: US$ 136.59

 

több ilyen kínai webshop van ahol van eu raktár (gearbest,banggood,tinydeal,spemall stb.) 

 

Előzmény: Discman68 (3597)
Ati73 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 3599

Mondtam a csajomnak, de inkább Note 3 kellett neki..

 

Előzmény: nicko (3598)
nicko Creative Commons License 2016.01.12 0 0 3598

valaki rendeljen egy ma debütált Xiaomi Redmi 3-ast és írja meg a véleményét róla. :)

Discman68 Creative Commons License 2016.01.12 0 0 3597

Sziasztok!

Én csak megakarom osztani veletek hogy decemberben rendeltem egy umi rome kinai telefont! Nagyon megvagyok vele elégedve. Ezt tudja :http://www.pandawill.com/umi-rome-4g-smartphone-55-inch-amoled-3gb-16gb-mtk6753-sony-camera-golden-p110796.html én innét rendeltem akkor még 99 dollár volt. A vámon fennakadt igy az áfát kikellet fizetnem de igy is megérte mert nagyon szép és jó telefon. decem ber közepén kezdték árulni és szilveszterkor meg is jött.Én most rendeltem előszór kínai mobilt de nem csalódtam benne merem ajánlani másnak is! 

Üdv mindenkinek

_MG_ Creative Commons License 2016.01.04 0 0 3596

 

Ismét érkezett egy készülék, méghozzá egy UMI Iron Pro. A csomag kicsit több mint 2 hét alatt ért ide, bár ez valószinűleg a karácsonynak köszönhető. (feladás: dec 11.átvétel: dec 28. - amúgy már dec 23.-n az országban volt).

A készülék doboza igényesen kialakított négyzet formájú, viszonylag lapos. A belső részt kihúzva majd azt kinyitva lehet hozzáférni a telefonhoz, valamint a hozzá tartozó töltőhöz a micro USB Type-C töltő kábelhez és a készülékhez tartozó rövid kis leíráshoz.

A készüléken Android 5.1 rendszer fut, amelyben választható a magyar nyelv is. A telefonban egy MTK6753 1.3GHz 64bit 8 magos processzor van, a GPU egy ARM Mali-T720 valamint 3Gb RAM és hozzá 16Gb ROM társul. Az Antutu teszt alapján több mint 38000 pontot ért el. - (fejlesztői módban néhány beállítással 40000 fölé is fel lehet tolni)

 

Kettő darab nanoSIM vagy egy nanoSIM és egy microSD (64Gb-ig) kártya helyezhető a készülékbe. A felsorolt kombinációkat a sim tálcára helyezve tudjuk a készülékbe juttatni, eltávolításhoz a gyártó által biztosított SIM tű lehet segítségünkre.

 

Kamera
- 13 MP Sony IMX214 Back Camera
- 8 MP OV8858 Front Camera

 

A telefon különlegessége, a minőségi kamerán felül, hogy az előlapi kamerához is tartozik egy vaku, így viszonylag kevés fény sem probléma a szelfi készítéshez. A hátlapi kamerához kétszínű villanó tartozik.

Az akkumulátor 3100mAh kapacitású, folyamatos használat mellet másfél - két napig elvan egy töltéssel. Mivel a készülék nem szétszedhető, az akkumulátor sem cserélhető. Legalábbis anélkül, hogy meg lenne bontva a készülék. A gyári töltő 5V / 1A, csatlakozási felülete micro USB Type-C.

Támogatott mobil hálózatok
- Band: GSM 900/1800/1900MHz, WCDMA 900/1900/2100MHz, FDD-LTE B1/B3/B7, Support 2G & 3G & 4G LTE Network

Kijelző:
- 5.5 Inch IPS kijeéző, FullHD, tehát 1920*1080 Pixel felbontással.

Az android készüléken megszokott három gomb itt a kiejlző része, az alkalmazásokban rejtve van de amikor szükséges akkor megjelenik, vagy elő lehet hozni. A gombok megjelenítésének sorrendje a menüből felcserélhető.

 

A készülék alján található egy értesítési sáv, amely három különböző színben képes jelezni, beállítástól függően. (zöld, piros, kék)

További érdekesség, hogy a készüléket vendég módba lehet kapcsolni, így minden telepített program, üzenet és file rejteve marad a vendég felhasználó előtt. Gyakorlatilag egy gyári beállítás visszaállítása utáni állapotot lehet a vendég felhasználó elé varázsolni. Ebből a munkamenetből egy gombnyomásra vissza lehet térni saját felületünkhöz.

A telefon bizotonsági beállításai között a megszokott képernyő zárolás feloldásai mellet (söprés, hangkioldás, minta, pin kód, jelszó) megtalálható a már egyre elterjedtebb ujjlenyomat olvasó és egy retinaszkenner.
Az utolsó kettőből az előbbi kimondottan jól működik, miután konfigurálva lett, 10-ből 10-szer hibátlan és nagyon gyors volt a feloldás. Az utóbbi, tehát a retinaszkenner viszont szerintem még kicsit kezdetleges... legalábbis eléggé nyögvenyelőssen sikerült már a konfiguráció is. Ezen segítene az előlapi kamerához dedikált vaku, viszont erre vonatkozólag nem találtam beállítási lehetőséget. Mentségére szolgáljon, hogy ha megfelelőek a fényviszonyok akkor azért ez a funkció is tette a dolgát.

 

A coolicool EU raktárából 199,99$ helyett 194,99$ rendelhető. ITT (aktualizálva 2016.01.02.)

 

 

 

A gyártó oldaláról elérhető a ROOTJOY aminek segítségével könnyen akár ROM-t is cserélhetünk a telefonon, de alkalmas akár az alkalmazások kezelésére de még a beállított biztonsági jelszó törlésére is, ami elég fura. Az egyenlőre viszont érdekes, hogy nincs a szoftver által felkínált letölthető ROM a készülékhez, ami viszont ennél is érdekesebb, hogy UMI Zero ROMokat felkínál hozzá és le is leht tölteni az Iron Prohoz, természetesen nem próbáltam rá lecserélni, de ha szó nélkül meg is teszi, akkor könnyen téglagyárosak lehetünk, tehát csak óvatosan vele egyenlőre.

Összességében az UMI Iron Pro egy masszív és jó telefon, ajánlani tudom.  Valamint itt van néhány kép, sajnos az a telefon amivel csináltam kevésbé szép képet csinált.

 

Ha bárkinek bármilyen kérdése lenne, akkor hozzászólásban felteheti, igyekszem válaszolni is majd. 

 

combi27 Creative Commons License 2015.12.24 0 0 3595
Előzmény: fules600127 (3593)
Szeiff Creative Commons License 2015.12.22 0 0 3594

Sziasztok ! Hátha találkozott evvel már valaki.

Van egy Anycool i9+++ telefonom. A nyomógombjai egymás után adták fel a szolgálatot. Hardver javítás kísérletem, csak azt derítette ki, hogy maguk a kapcsolók nyitnak zárnak hibátlanul. Majd jött a meglepetés: JAVA programok alatt minden techalott gomb működik. Ahogy a JAVA alkalmazásból kilépek, újra üzemen kívül. Zavaró, pl. nem tudok alapvető hangerőket állítani. Mintha az egész egy elfuserált, JAVA.val lebuktatott tervezett elavulási mechanizmus lenne.

Üdv. Árpád

fules600127 Creative Commons License 2015.12.06 0 0 3593

Sziasztok!nem tudna valaki egy ilyen típusú telóhoz egy backup file-t boot logonál elakad és nem megy tovább,megpróbálnám recoveryből sd-ről telepiteni.Note 3 ALPS N9002 copia china. QuadCore 1.3, Android 4.3, RAM: 1GB, ROM: 8 GB, Microsd hasta 64gb, Pantalla táctil Multipunto capacitiva IPS 5.7" Resolución 1280x720 előre is kössz!

bojo Creative Commons License 2015.11.28 0 0 3592

A t-mobil ingyen cseréli, a Voda az pénzt kér érte, a Telenornál bizonyos esetekben fizetni kell érte.

Előzmény: terképű (3589)
nicko Creative Commons License 2015.11.28 0 0 3591

szolgáltató üfsz-en is bevágják szerintem.

Előzmény: terképű (3589)
Ati73 Creative Commons License 2015.11.28 0 0 3590

bemesz barmelyik mobil  boltba es egy pillanat alatt vagnak belole.

szerintem meg penzt sem kernek erte.

Előzmény: terképű (3589)
terképű Creative Commons License 2015.11.28 0 0 3589

Sziasztok.

Vettem egy Doogee X5-st,de a régi sim kártyám nagyobb mint kellene,nem megy a helyére. Kuka vagy levágjak belőle? (szeretném megtartani a régi számom.)

_MG_ Creative Commons License 2015.11.19 0 0 3588

meg vagyok győzve :)

Előzmény: nicko (3587)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!