Keresés

Részletes keresés

Hagylakk Creative Commons License 2015.07.11 0 0 617

Meg is találtam. A delete lenyomása helyett, a shift+delete kombinációt kell alkalmazni.

Előzmény: pimre (616)
pimre Creative Commons License 2015.07.10 0 0 616

Nem tudom, ezt a funkciót nem szoktam használni. Most megnéztem: Beállítások->Előzmények után amelyik mellé kitettem a pipát, és kértem a kijelölt előzmények törlését, azt nekem törölte. A másik lehetőséget Böngészési adatok törlése" nem próbáltam ki, nem szeretném törölni az előzményeimet. Néha jó az.

Ellenben a google-be - szokásom szerint - bepötyögtem a következő szavakat: "chrome előzmények törlése", amire kaptam egy nagy nagy csomó találatot. A Gondolom, hogy a support.google.com oldalon kapható javaslatok segíthetnek.

Előzmény: Hagylakk (615)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.10 0 0 615

Köszi, akkor majd megszokom. :)

Utolsó kérdés ami egyelőre felmerült bennem: Pl. egy oldal keresője elmenti a keresett címeket. Firefoxban, ha duplán kattintottál a sorba előhozta az összes addigi keresett címet (ez eddig itt is áll), és ha rámentél valamelyikre az egérrel, delete-tel simán törölheted őket egyesével. Sajnos ez itt nem áll fenn és az előzmények törlésével sem törli őket.

Kérdésem hogyan lehet törölni ezeket a címeket?

Előzmény: pimre (614)
pimre Creative Commons License 2015.07.10 0 0 614

Na hát ha senki nem válaszol, akkor megint én. Nem tudok ilyen lehetőségről. Mások sem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__991014-google-chrome-bongeszovel-hogyan-lehet-a-fajlokat-kozvetlenul-megnyitni-mentes-n (Ebben a beszélgetésben az utolsó (6.) hozzászóló utolsó két mondata nem igaz. Lehet, hogy 2010-ben az volt, most nem.)

Előzmény: Hagylakk (613)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.10 0 0 613

Fireoxban van lehetőség fájlok letöltésénél, hogy le is mentse, vagy csak megnyissa azt. Chromeban eddig mindig lementi, utána tudom megnyitni. Van esetleg itt is lehetőség csak megnyitni a fájlokat?

Hagylakk Creative Commons License 2015.07.10 0 0 612

Na jó, én már komolyan nem értek semmit. :) Nem változtattam egyetlen beállítást sem, erre minden helyre állt, a fórum sem dőltbetűs és az említett oldal is normálisan jelenik meg. Biztos volt köze hozzá a kis kutakodásunknak.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Remélem ki is tart. :)

Előzmény: pimre (610)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.10 0 0 611

Ezeket nézegettem már, minden megvan, viszont a normálnál van egy parancsikonokra jellemző nyíl a sarokban. Feltöltöm a képet. Ez lehet a hiba talán?

Előzmény: pimre (610)
pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 610

Ez a hülye fórummotor lenyeli a backslash-eket, illetve az elsőt. Szóval a C:\Windows\Fonts könyvtárra gondoltam. Feltéve, hogy Windows 7-et használsz.

Egyébként ugyanez elérhető a Vezérlőpultról a Megjelenés és személyes beállítások alatt a Betűkészleteknél.

Off: Ha válaszolsz, légy szjves, használd a válasz előtt a forrás hozzászólás balra nyilát (válasz) az új hozzászólás helyett. Ilyen kevés hozzászólásnál persze ez mindegy, később érdekes lehet, hogy kiderüljön, melyik hozzászólásra válaszoltál.

Előzmény: Hagylakk (609)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 609

Igen, IE-ben és Firefoxban sem dőlt.

Nincs ilyen könyvtáram, a kereső sem talál.

pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 608

Még annyit, hogy nálam itt a fórumon nem dőltek a betűk.

Előzmény: pimre (607)
pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 607

Nem tudok biztosat. Ezzel nem foglalkoztam. Azt mindenesetre meg kellene nézned, hogy a C:WindowsFonts könyvtárban a Times New Roman-t megnyitva (ami szintén könyvtárként viselkedik) megvan-e a dőlt, félkövér, félkövér dőlt és a normal?

Ha nem, akkor esetleg annak pótlólagos telepítése megoldja. De innentől le kell állnom, mert ebben nem vagyok szakértő.

Előzmény: Hagylakk (606)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 606

Igen, furcsálltam is hogy sok helyen dőlt betűt használ alapból (pl itt a fórumon is). Lehet, hogy ezt valahol a vezérlőpultban lehet megoldani?

pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 605

Na most még egyszer megnéztem a betűtípusokat. Nálam ez a kép jelenik meg azok beállításánál:

A különbség eddig nem tűnt fel. Most még egyszer megnézve nálad az első kettő dőlt betűs. Lehetséges, hogy a Times New Roman nincs jól telepítve, és ezért használ helyette mást a Chrome? Amit a Firefox meg az IE valahogy meg tud oldani. Megoldást egyelőre nem tudok, ezzel a témakörrel eddig nem foglalkoztam, de hátha.

Előzmény: Hagylakk (604)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 604

Igen, ugyanezt látom, csak eredményekkel.

Csatolom a képet mindkettőről, köszi a tippet, sajnos nem a betűtípus a baj.

pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 603

Biztos, hogy ezek vastag betűk? Lapozz már vissza tegnapra, ahol eredmények is vannak! Ott hogy néz ki a győztes és a vesztes?

Egyébként ez betűtípus beállítási kérdésnek tűnik. 

A Chrome képernyőn jobb oldalt fenn van egy ikon, benne 3 csíkkal. Erre kattints, és a felugró ablak alján (lentről a 4.) megtalálod a Beállításokat. Erre kattints, majd a lap alján válaszd a Speciális beállítások megjelenítését. Itt kicsit görgesd a képernyőt az egérrel, amíg meg nem jelenik az internetes tartalom.  A betűtípusok megjelenítésével próbálkozz! Én például a Times New Romant szeretem, de jó az Arial is. Amit mutatsz, az valami másnak látszik.

Előzmény: Hagylakk (601)
pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 602

De látod, nálam eleve jól néz ki. Azt javaslom, hogy addig is, amíg itt jelentkezik valaki, aki a Chrome oldaláról tud valami megoldást a problémádra, kérdezd meg ugyanezt magán az eredmenyek.com oldalon. A lap alján van egy kapcsolatfelvétel gomb. Kérdezd meg, találkoztak-e hasonló jelenséggel! Hiszen, ha nálad előjött ilyen hiba, lehet, hogy már másnál is előjött hasonló.

Előzmény: Hagylakk (600)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 601

ehelyett

Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 600

Igen, így szeretném, ha kinézne. :)

Firefoxszal és IE-vel tökéletes, ezért gondolom, hogy a Chrommal lehet a baj.

pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 599

Azt, hogy mi okozhatja nálad a gondot, egyelőre nem tudom. Annyit viszont látok, hogy nálam a Chrome alatt (eleve ezt használom) jól jelenik meg az oldal:

Remélem, lesz valakinek ötlete, hogy nálad mi lehet a probléma.

Előzmény: Hagylakk (598)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 598

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a következő problémával kapcsolatban.

Most térek át Firefoxról Google Chrome-ra, és a következő hibát vettem észre. Az eredmenyek.com oldalt megnyitva a Chrome mindegyik csapat nevét kivastagítva jeleníti meg, míg normál esetben a végeredménynél a győztes csapat neve lenne félkövér. Hiába telepítem újra, a hiba fennáll. Próbáltam a kódolással kezdeni valamit, de nincs semmi előrelépés.

Köszönöm előre is a segítséget!:)

pimre Creative Commons License 2015.07.01 0 0 597

Eszembe sincs!

Előzmény: agy73p (596)
agy73p Creative Commons License 2015.07.01 0 0 596

Dobd ki az Avastot.

Előzmény: pimre (595)
pimre Creative Commons License 2015.06.27 0 0 595

Kösz a tippet. Megtettem. Kiderült, hogy a google (vagy talán inkább az Avast) a következő "fontos" információt akarta egyszázad másodperc alatt a tudomásomra hozni: 

Online Security

Ez a webhely még nincs minősítve.

Ettől ugyan nem lettem okosabb, de azt hiszem, ezzel nincs teendőm.

Előzmény: atti_77 (594)
atti_77 Creative Commons License 2015.06.26 0 0 594

videózd le telefonnal, és majd játszd le, állítsd meg a képet ahol lesz az irás

Előzmény: pimre (593)
pimre Creative Commons License 2015.06.24 0 0 593

Sziasztok.

Néhány napja újratelepítettem a gépemet. Beletettem egy SSD winchestert. 

A Google Chrome fiókomnak a a gép bekapcsolása utáni első megnyitásakor egy új jelenséget tapasztalok. A fiók rendben megnyílik, de felvillan egy kétsoros üzenet a bal felső sarokban. Talán hibaüzenet lehet, vagy valami figyelmeztetés. Csak éppen a másodperc törtrésze alatt el is tűnik, így esélytelen, hogy elolvassam.

Tudja valaki, hogy mi lehet ez, találkoztatok vele ? Vagy legalább, hogy van-e mód megállíttatni a Chrome-ot, amíg elolvasom?

agy73p Creative Commons License 2015.06.09 0 0 592

1. Törölheti az össze sütit és beállítást kilépéskor.... nincs vmi ilyesmi beállítva?

2. Google Mapset ne is mondd, szétcseszték az egészet, kuka az egész, nagyon csúnyákat tudnék rá mondani. Én napi szinten ezzel dolgoztam, most úgy utálom.....

Előzmény: Vuvuzela Béla (590)
ifjú padavan Creative Commons License 2015.06.06 0 0 591

Aha, kösz! Végre egy értelmes válasz. Akkor használok Firefox-ot.

Előzmény: lxt (589)
Vuvuzela Béla Creative Commons License 2015.06.05 0 0 590

Sziasztok!

Nekem két kérdésem lenne. Az egyik a chrome-al kapcsolatos. A másik is google termék és talán tudtok segíteni.

Az első az, hogy "újabban" mindig be kell jelentkeznem a chrome-ba. 

Kétlépcsős azonosítás, beírom a generált kódot, kipipálom, hogy ne kérjen megint kódot  és belépek.

De ha bezárom a chromot majd újra megnyitom, akkor újra be kell jelentkezni. Mi a bánat lehet a probléma? Régebben ez tök jól működött, most meg....

A másik a google maps-al kapcsolatos, hátha....

Szóval ez is régebben úgy működött (sokan nem is látták ezt a fícsört), hogy ha csináltam egy útvonaltervet A-ból B-be, akkor ha a részletekre rákattintottam és lenyílt a menü az alján meg lehetett nézni a körülbelüli üzemanyagköltséget. Be lehetett állítani, hogy mennyi az üzemanyag ára és ezt vette alapul egy átlagszámításhoz. Nem volt pontos természetesen, de kalkulálni lehetett vele.

Most viszont ez sehol sincs és nekem ez hiányzik.

Köszi!

lxt Creative Commons License 2015.05.15 0 0 589
Előzmény: ifjú padavan (585)
yamahamintfan Creative Commons License 2015.05.14 0 0 588

Sziasztok !

Youtubot akartam nézni és nem jeleníti meg a szövegeket , nincs ott a számcím !
Bejelentkezés gomb is csak kék színű XD

Ilyenkor mi a teendő ? Már letöröltem és újratettem a böngészőt de semmi.

Segítséget előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!