Keresés

Részletes keresés

Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 601

ehelyett

 

 

Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 600

Igen, így szeretném, ha kinézne. :)

 

Firefoxszal és IE-vel tökéletes, ezért gondolom, hogy a Chrommal lehet a baj.

pimre Creative Commons License 2015.07.09 0 0 599

Azt, hogy mi okozhatja nálad a gondot, egyelőre nem tudom. Annyit viszont látok, hogy nálam a Chrome alatt (eleve ezt használom) jól jelenik meg az oldal:

 

 

Remélem, lesz valakinek ötlete, hogy nálad mi lehet a probléma.

Előzmény: Hagylakk (598)
Hagylakk Creative Commons License 2015.07.09 0 0 598

Sziasztok!

 

Szeretnék segítséget kérni a következő problémával kapcsolatban.

 

Most térek át Firefoxról Google Chrome-ra, és a következő hibát vettem észre. Az eredmenyek.com oldalt megnyitva a Chrome mindegyik csapat nevét kivastagítva jeleníti meg, míg normál esetben a végeredménynél a győztes csapat neve lenne félkövér. Hiába telepítem újra, a hiba fennáll. Próbáltam a kódolással kezdeni valamit, de nincs semmi előrelépés.

 

Köszönöm előre is a segítséget!:)

pimre Creative Commons License 2015.07.01 0 0 597

Eszembe sincs!

Előzmény: agy73p (596)
agy73p Creative Commons License 2015.07.01 0 0 596

Dobd ki az Avastot.

Előzmény: pimre (595)
pimre Creative Commons License 2015.06.27 0 0 595

Kösz a tippet. Megtettem. Kiderült, hogy a google (vagy talán inkább az Avast) a következő "fontos" információt akarta egyszázad másodperc alatt a tudomásomra hozni: 

Online Security

Ez a webhely még nincs minősítve.

 

Ettől ugyan nem lettem okosabb, de azt hiszem, ezzel nincs teendőm.

Előzmény: Törölt nick (594)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.26 0 0 594

videózd le telefonnal, és majd játszd le, állítsd meg a képet ahol lesz az irás

Előzmény: pimre (593)
pimre Creative Commons License 2015.06.24 0 0 593

Sziasztok.

 

Néhány napja újratelepítettem a gépemet. Beletettem egy SSD winchestert. 

A Google Chrome fiókomnak a a gép bekapcsolása utáni első megnyitásakor egy új jelenséget tapasztalok. A fiók rendben megnyílik, de felvillan egy kétsoros üzenet a bal felső sarokban. Talán hibaüzenet lehet, vagy valami figyelmeztetés. Csak éppen a másodperc törtrésze alatt el is tűnik, így esélytelen, hogy elolvassam.

 

Tudja valaki, hogy mi lehet ez, találkoztatok vele ? Vagy legalább, hogy van-e mód megállíttatni a Chrome-ot, amíg elolvasom?

 

agy73p Creative Commons License 2015.06.09 0 0 592

1. Törölheti az össze sütit és beállítást kilépéskor.... nincs vmi ilyesmi beállítva?

2. Google Mapset ne is mondd, szétcseszték az egészet, kuka az egész, nagyon csúnyákat tudnék rá mondani. Én napi szinten ezzel dolgoztam, most úgy utálom.....

Előzmény: Vuvuzela Béla (590)
ifjú padavan Creative Commons License 2015.06.06 0 0 591

Aha, kösz! Végre egy értelmes válasz. Akkor használok Firefox-ot.

Előzmény: lxt (589)
Vuvuzela Béla Creative Commons License 2015.06.05 0 0 590

Sziasztok!

 

Nekem két kérdésem lenne. Az egyik a chrome-al kapcsolatos. A másik is google termék és talán tudtok segíteni.

 

Az első az, hogy "újabban" mindig be kell jelentkeznem a chrome-ba. 

Kétlépcsős azonosítás, beírom a generált kódot, kipipálom, hogy ne kérjen megint kódot  és belépek.

De ha bezárom a chromot majd újra megnyitom, akkor újra be kell jelentkezni. Mi a bánat lehet a probléma? Régebben ez tök jól működött, most meg....

 

 

A másik a google maps-al kapcsolatos, hátha....

 

Szóval ez is régebben úgy működött (sokan nem is látták ezt a fícsört), hogy ha csináltam egy útvonaltervet A-ból B-be, akkor ha a részletekre rákattintottam és lenyílt a menü az alján meg lehetett nézni a körülbelüli üzemanyagköltséget. Be lehetett állítani, hogy mennyi az üzemanyag ára és ezt vette alapul egy átlagszámításhoz. Nem volt pontos természetesen, de kalkulálni lehetett vele.

Most viszont ez sehol sincs és nekem ez hiányzik.

 

Köszi!

lxt Creative Commons License 2015.05.15 0 0 589
Előzmény: ifjú padavan (585)
yamahamintfan Creative Commons License 2015.05.14 0 0 588

Sziasztok !

Youtubot akartam nézni és nem jeleníti meg a szövegeket , nincs ott a számcím !
Bejelentkezés gomb is csak kék színű XD

Ilyenkor mi a teendő ? Már letöröltem és újratettem a böngészőt de semmi.

Segítséget előre is köszönöm.

ifjú padavan Creative Commons License 2015.05.11 0 0 587

Köszi! Végre valaki aki nem csak kötözködik! Akkor majd megpróbálom, hátha már működik. Az az érdekes, hogy másik gépen is ugyanezt csinálta.

Előzmény: szévike (586)
szévike Creative Commons License 2015.05.10 0 0 586

A chrome böngészőnél szokott előjönni ez a gond.

Nálam is igy volt már sokszor, ezt  a hibaüzenetet adta, pedig telepitve van. Tenni nem tudtam ellene semmit.

Inkább használtam más böngészőt. Aztán pár nap múlva mintha mi sem történt volna, újra működött chrommal is.

 

Nekem főleg az RTLmostnál mutatkozott ez a gond. Legutoljára kb 2-3 hete, aztán a múlt héten megpróbáltam és ment a chrommal is.

Előzmény: ifjú padavan (585)
ifjú padavan Creative Commons License 2015.05.10 0 0 585

Látom segítség az nincs, csak kötözködés :(

Előzmény: pimre (583)
ifjú padavan Creative Commons License 2015.05.07 0 0 584

Onnan, hogy:

1. Amikor telepíteni akarom kiírja, hogy már telepítve van.

2. Más böngészővel működik.

Egyéb kérdés?

Előzmény: pimre (583)
pimre Creative Commons License 2015.05.05 0 0 583

Akkor honnan tudod, hogy tényleg telepítve van?

Előzmény: ifjú padavan (582)
ifjú padavan Creative Commons License 2015.05.02 0 0 582

Telepítve van a gépemre a Silverlight, de a Chrome plug inek között nincs ott. Hogy tudom bekapcsolni? 

pimre Creative Commons License 2015.04.26 0 0 581

Pardon. sűrők = szűrők.

 

Előzmény: pimre (580)
pimre Creative Commons License 2015.04.26 0 0 580

Időközben beugrott, mi nem tetszett. Lehet, hogy én voltam a hibás, mert nem találtam a megoldást a sűrők és a kivételek kezelésére. Most mindenesetre a chrome-extension://cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb/options.html címet használom, és megnyugtatóbb, mint egy nevében adathalászatra utaló link:-)))

Előzmény: pimre (579)
pimre Creative Commons License 2015.04.25 0 0 579

Na én ezt a sőt-öt nem látom benne. Tény, hogy nem olvastam végig az összes hozzászólást, de amit olvastam, abban is inkább találgatásokat láttam. Sajnos nem emlékszem már, hogy néhány napja mitől lett gyanús, mert ilyenkor szeretek gyorsan lépni, és kitakarítottam. De majd ha egyszer a Google tájékoztat, hogy miért kellett az új név választása a saját jól bejáratott nevük helyett, akkor majd letöltöm az ő oldalukról, és megnézem. 
Addig inkább kuka.

Előzmény: agy73p (578)
agy73p Creative Commons License 2015.04.25 0 0 578
Előzmény: agy73p (577)
agy73p Creative Commons License 2015.04.25 0 0 577
Előzmény: pimre (576)
pimre Creative Commons License 2015.04.25 0 0 576

Kösz, meg fogom nézni.

 

De azért továbbra is érdekelne, hogy ez a Betafish egy kártékony beépülő (nekem ez a sejtésem), vagy sem.

Előzmény: agy73p (575)
agy73p Creative Commons License 2015.04.25 0 0 575

Próbáld meg ezt a uBlock Origint, állítólag sokkal kevesebb erőforrással beéri. Én használom.

 

Előzmény: pimre (574)
pimre Creative Commons License 2015.04.25 0 0 574

Sziasztok!

 

Nagyon szeretem a Chrome AdBlock, illetve az AdBlock plus bővítményét. Egy ideje azonban az utóbbi helyett a

betafish adblocker jelentkezik, de úgy tűnik, mintha ez nem rendesen működne. Sőt! Ezért inkább letiltottam. 

 

Ismeri valaki ezt a verziót? Ez egy tisztességtelen beépülő, vagy én látok rosszul valamit? A google kereséssel nem találtam használható információt erre vonatkozóan. Az mindenesetre gyanús, hogy a Chrome a saját fejlesztését miért nevezné Betafish-nek.

Előzmény: Veisace (573)
Veisace Creative Commons License 2015.04.23 0 0 573

Sziasztok! 

Egy szakmai kérdés lenne. Google Chromeban hogyan törlöm pl facebook belépéskor a korábban begépelt emailcímeket amiket egy felugró kis ablakban jelenít meg mint választási lehetőség? Mozilában csak fogom magam és amelyikre rámegyek del gombbal lehet törölni de itt nem.... 

Sakhalin666 Creative Commons License 2015.03.30 0 0 572

Hali.Mostanában vettem észre,hogy 2K/4K videoknál HTML 5 alapon a Youtube iszonyatosan szaggat.

Mit lehet tenni?

Gép elég hozzá IE vaj sima.

 

Tech info :

windows 8.1 x64

Chrome : 41.0.2272.101 m (64-bit)

 

 

Köszi.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!