Keresés

Részletes keresés

poolbig Creative Commons License 2014.10.03 0 0 525

Félreértettél. De valószínűleg túl röviden és pontatlanul fogalmaztam. Szóval vannak olyan (régi) CD-k, amelyen az autorun.inf egy html fájlt futtat. Logikusan elindul az alapértelmezett böngésző, mondjuk a Chrome. A megnyíló egyszerű weboldalon van néhány gomb, amely egy exe fájlt szeretne elindítani a CD-ről, de a böngésző csak letölteni akarja valahová, nem engedi futtatni. Régebben (nem tudom most hogy van, nem nagyon használom) az IE megkérdezte, mit akarok az ilyen (exe) fájlal, elindítsa, vagy csak letöltse egy mappába. A Firefoxhoz létezik egy ezt a problémát megoldó plugin (Opendownload:http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?f=48&t=1003435). Szerettem volna tudni, hogy Chrome-ra létezik-e hasonló.

Köszi a választ egyébként.

Előzmény: pimre (524)
pimre Creative Commons License 2014.10.03 0 0 524

Nem hinném, hogy ez Chrome-al kapcsolatos kérdés. Pontosabban nem gondolom, hogy a böngészőtől függ. Ez arról szól, hogy távoli gépen akarsz futtatni letöltés nélkül egy programot. Szerintem ez nem fog menni, hacsak a távoli gép tulajdonosa ezt nem teszi lehetővé számodra.

 

Itt van erről egy beszélgetés: http://prog.hu/tudastar/113679/Tavoli+gepen+futo+program+inditasa.html

 

Előzmény: poolbig (523)
poolbig Creative Commons License 2014.10.03 0 0 523

Hali!

Van arra valamilyen plugin, hogy egy exe fájl letöltésénél futtathassam azt, nem pedig letötleni akarja a Chrome?

Köszi

NFix Creative Commons License 2014.09.11 0 0 522

nekem kb 1 honap után abba hagyta. ma kezdet el jó lenni. de magától. nemraktam ujra és nem csináltam vele semmit.

Előzmény: karcsyka (516)
lxt Creative Commons License 2014.09.09 0 0 521

Elfelejtettem: ha törlöd a Chrome programot, innen is törölj mindent; c:Felhasználók(vagy más)Rendszergazda(vagy más)AppDataLocalGoogleChrome

Előzmény: lxt (520)
lxt Creative Commons License 2014.09.09 0 0 520

Az új verzió nem 64 bites?

 

De ilyen problémád is lehet.

Előzmény: NFix (519)
NFix Creative Commons License 2014.09.08 0 0 519

nálam ugyan ez a probléma. egyik napról a másikra elkezdte és egyszerűen nembíróm megcsinálni. hiába indítom rendszergazdaként az se használ. a cookie-k megvannak és semmilyen program nem nyúl hozzá. a gépen se spyware se malware nincs. fogalmam sincs mi okozhatja.

Előzmény: karcsyka (518)
karcsyka Creative Commons License 2014.09.08 0 0 518

Mindenféle beállítást elfelejt, olyan mintha épp akkor telepítettem volna fel.

Cleaner meg nincs a gépen.

agy73p Creative Commons License 2014.09.07 0 0 517

Nem tudom, pontosan milyen beállításokat felejt el, de pl. nem lehet, hogy vmilyen tisztító (mondjuk Ccleaner Pro be van állítva) kitörli a cookie-kat minden bezáráskor? 

Előzmény: karcsyka (516)
karcsyka Creative Commons License 2014.09.06 0 0 516

Sziasztok

 

Kellene egy kis segítség.

a chrome 2 napja elfelejti a beállításokat.

Ha beállítom és ujraindítom már nem jó.

leszedtem a legfrissebbet meg régebbi verziókat is de egyik sem megy rendesen.

Valaki találkozott már ilyennel?

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.28 0 0 515

Köszönöm a segítséget, megpróbálom  az ajánlatokat.

 

Üdv.

Előzmény: agy73p (514)
agy73p Creative Commons License 2014.07.27 0 0 514

Én nem használom egyiket sem, ki kell tapasztalni.

Előzmény: agy73p (513)
agy73p Creative Commons License 2014.07.27 0 0 513

Nem lehet követni a frissítéseket....

 

Próbáld meg a képgyűjtő vagy a képmentő bővítményt vagy vmi hasonlót, image save címszavakra rákeresve esetleg. Talán segít.

Előzmény: Törölt nick (512)
Törölt nick Creative Commons License 2014.07.27 0 0 512

Tisztelt Mindenki!

 

Új vagyok a társaságban, a "Régi magyar rendszámok"-ban néhányszor előfordulok.

Segítséget szeretnék kérni.

 

Az említett topikból képeket szoktam lementeni többnyire Chrome-mal. Eddig minden ment rendben "bal katt, kép mentése másként" persze a "nagyított" képet mentettem.

Pár napja - pontosan nem tudom - csak a megjelenő kis méretű feltett képet lehet így menteni. A "nagyított" változatot "megnyitás új lapon" majd a továbbiakban az eddigiek szerint. Miért???

Valahol olvastam mostanában, hogy valamelyik frissítés után valami nem fog működni?! Sajnos nem figyeltem rá, lehet, hogy elpiszkáltak valamit?

 

Még valami:

Honlapokról is mentek néha oldalakat - képekkel együtt - és nem tetszik a teljes lap mentése forma. Az IE-ben ez sokkal egyszerűbb és szerintem jobb konstrukció (Webarchívum egyetlen file).

 

Tisztelettel 

 

agy73p Creative Commons License 2014.07.24 0 0 511

Arra tudtok valamit mondani, hogy egy hónapja miért szórakozik velem a Chrome? Win7.

Ezt csinálja:

Hiába nyitok új lapokat, azok is így jelennek meg. Hiába telepítettem le, meg vissza. a bővítmények is le voltak tiltva, de akkor is ezt mutatja.

 

Áttértem az Operára, mert ezt így nem lehet használni.

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.18 0 0 510

Hogyan tudom összhangba hozni a chrome-ot és az Utorrentet ?

Mint utóbbi esetben a firefoxnál,autómatikusan az utorrentbe teszi a letöltendő fájlt.

Míg a chrome-nál,meg elöszőr le kell tölteni a fájlt,és a fájlra kattintva akkor adja hozzá a utorrent-hez.

agy73p Creative Commons License 2014.06.17 0 0 509

Feltettem az Operát próbaképpen pár napja. Nem jobb, de azóta az Operát használom, mert szinte mindent tud, amit a Chrome. 

Előzmény: Törölt nick (506)
lxt Creative Commons License 2014.06.16 0 0 508

Próbáljatok egy régebbi Chrome verziót (sacc 30, hiszen Win XP) telepíteni és/vagy (Chrome) Beállítások - Rendszer - Hardveres gyorsítás... kikapcs - feltételezve, hogy a gyári driver csomag (VGA stb) lett telepítve, a RAM mérete > 512 stb.

Előzmény: Törölt nick (506)
pimre Creative Commons License 2014.06.12 0 0 507

Valahol ezen a környéken próbálj utánanézni: https://support.google.com/chrome/answer/95411?hl=hu&ref_topic=14660

 

Előzmény: Törölt nick (506)
Törölt nick Creative Commons License 2014.06.12 0 0 506

Sziasztok!

 

A szomszéd ősrégi laptopján XP SP3 van (új telepítés, mert javították) és egyszerűen nem megy fel a Chrome...

Vagy azt írja, hogy nem megfelelő a hardver vagy egyszerűen egy hibakóddal elszáll...

Az MS oldalán sem találtam a hibakódra megoldást, CC-t már futtattam, még nincs telepakolva programokkal a gép, sőt több, régebbi verziót is megpróbáltam de semmi...

 

Van ötletetek, hogy mi lehet, mert mondja, hogy régebben fent volt már és szépen működött is...?

(a tűzrókát fel tette de azt nem szereti)

szévike Creative Commons License 2014.06.06 0 0 505

Ez jó megoldás, nem jutott eszembe, pedig anno az Elmű sem fogadta el a Chromot és az óraállást is igy diktáltam, de állandóan vacakolt, ezért aztán az Elműre az explorert használtam.

 

Mondjuk az is szegénységi bizonyitvány, hogy a K&H nem érzi úgy, hogy haladnia kéne a korral.

Ez engem is meglepett:

Chrome   34% Firefox 28%  Explorer 5% !!

/forrás Gemius Traffic 2014. 05. 12-18 között/

Előzmény: Szilárd 76 (504)
Szilárd 76 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 504

Megkérdeztem Őket és azt mondták nem működik vele.

Azt a megoldást találtam,hogy telepítettem az IE Tab nevű bővítményt. És ha a K&H webbank oldalára lépek, benyomom a jobb felső sarokban lévő IEtab gombot és már úgy viselkedik mintha Internet Explorer lenne . Innentől fogva már tudom használni a webbankot.

Előzmény: szévike (503)
szévike Creative Commons License 2014.06.06 0 0 503

Szerintem a K&H supportot kéne megkérdezned, hogy van-e valami tudnivaló, vagy sajátosság. De hát végső esetben használhatod minden másra a Chromot, mig a bankoláshoz a régi böngésződet. 

 

Azt ugyis fennhagyod, nem? Nálam biztonságból még fenn van az explorer, és előfordul, hogy egy video chrommal nem indul, és a másikkal igen.

Előzmény: Szilárd 76 (502)
Szilárd 76 Creative Commons License 2014.06.06 0 0 502

Sziasztok!

Szeretnék áttérni a Google Chrome böngészőre. Eddig mindent sikerült átmásolnom korábbi böngészőmből, de sajnos a K&H netbankját nem tudom használni. Van valami megoldás?

 

szévike Creative Commons License 2014.05.24 0 0 501

A beállitásoknál itt a pipát ellenőrizted?:

 

Az általam az interneten beírt jelszavak mentésének felajánlása. Mentett jelszavak kezelése

Előzmény: HT Miskolc (500)
HT Miskolc Creative Commons License 2014.05.24 0 0 500

sziasztok, egy rövid kérdés:

 

lecseréltem a 3.akármilyen chromot a gépemen a 2014-esre, ez viszont (hiába állítom be) nem kínálja fel a jelszómentést, és ennek megfelelően persze nem is menti... tud vki segíteni?

agy73p Creative Commons License 2014.04.30 0 0 499

Adguard vagy ad blockerek helyett ajánlanám a ContentBlockHelpert

Előzmény: agy73p (498)
agy73p Creative Commons License 2014.04.24 0 0 498

Adguardot használok, de szinte mindegy, én írtam blockert.

 

Én is rühellem a reklámokat, flash-eket, és mindent, ami kéretlen. Le vannak tiltva nálam is bővítmények, na :-)

 

Nem akarom lecserélni az XP-t, mert utálom, ha kényszeríteni akarnak vmire. Működik, és majd akkor cserélem le, ha lesz újabb gépem. Tudom, hogy ez a cél, új hardvert vásárolni, na, de nem csak ezért dolgozunk :-)

Előzmény: pimre (496)
agy73p Creative Commons License 2014.04.24 0 0 497

Ok, köszi a szemléltetést!

De az akkor is xarul érint, hogy új gépet kellene vennem, hogy meg tudjak jeleníteni weblapokat, amiket kb 10 éve olvasok és még pentium hármassal is mentek. Például ezt a fórumot is.

Előzmény: lxt (495)
pimre Creative Commons License 2014.04.24 0 0 496

Az AdBlock-ot és az AdBlock Plust semmiképp se tiltsd le. Az nem okoz gondot, sőt! Nekem ettől reklámmentesek az oldalaim. A Hover Zoom egyesek szerint gyanús: http://www.imaging-resource.com/news/2013/12/18/popular-chrome-image-viewing-plugin-hoverzoom-infected-with-malware 

De én nem használom, így nem tudom se megerősíteni, sem cáfolni.

 

Amúgy pedig április 8 óta illenék lecserélni az XP-t, mert ott azóta bármi történhet, nincs ellene védelmed. Jómagam a Win7-re tértem át. Egy-két - elsőre bosszantó, idővel megszokható - eltéréstől eltekintve hasonló a kinézete és a működése az XP-hez. És az áttéréssel várhatóan a jelen gondjaid is - amik a Chrome-tól függetlenek - megoldódnak. 

Előzmény: agy73p (494)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!