Keresés

Részletes keresés

pjulcsy Creative Commons License 2008.10.28 0 0 485
Igen, az olcsóbbat kérje, ne mutassa a használati útmutatót. Én Smart200c-hez valót kértem, bubsza útmutatásai alapján és ezt kapta a férjem. De amit bubsza rakott fel képet a 8. hsz-ben, az az olcsóbbik változat. Ebből gondolom, hogy mind a kettő jó hozzá.
Előzmény: gubike (483)
bvedono-Szömörce Creative Commons License 2008.10.28 0 0 484
És így mennyi volt? Julcsi, te a gyári stoppoló talpat használod hozzá?
Előzmény: pjulcsy (482)
gubike Creative Commons License 2008.10.28 0 0 483
Kösz az infót. A westendes VGC-ben a drágábbról beszéltek le. A fiamnak odaadtam támpontnak a rajzot a használati utasításból, de akkor meg se mutassa, kérje inkább az olcssóbbat?
Előzmény: pjulcsy (482)
pjulcsy Creative Commons License 2008.10.28 0 0 482
Jelentem, tegnap délután meghozta férjuram a "birodalmi lépegetőt", természetesen a drágábbat! DE! Ez is jó a mi gépünkhöz, és ez a fajta van lerajzolva a használati utasításban is:-)
Tehát aki még felső anyagtovábbító vásárlás előtt áll, bármelyiket választhatja azok közül, amit VGC-ben lehet kapni, de az olcsóbb mégiscsak olcsóbb:-) /De ha férj megy be és csak azokat az adatokat olvassa fel, amit SMS-ben feleség elküld neki, a drágábbikat fogja megkapni:-D/
Előzmény: bubsza56 (480)
pjulcsy Creative Commons License 2008.10.27 0 0 481
Köszi Bubsza! Megnéztem. Közben rájöttem, hogy a használati utasításban le van rajzolva, ha azt elviszem, már tudni fogják, milyet adjanak:-)
Előzmény: bubsza56 (480)
bubsza56 Creative Commons License 2008.10.26 0 0 480

Julcsi!

Nem tudom most mennyi az olcsóbb,v.a drágább,de az a tuti,amelyiknek  2800.- körül van az ára.

A 8.hsz.ben képet is találsz róla!

Előzmény: pjulcsy (479)
pjulcsy Creative Commons License 2008.10.26 0 0 479

Lányok!

Szeretnék venni felső anyagtovábbítót kisaranyoskámhoz. Tudom, hogy jó hozzá a smart200c-hez való, de melyik az? Az olcsóbb vagy a drágább? Merthogy csak ezt a 2 fajtát találtam a VGC honlapján.

haliholaci Creative Commons License 2008.10.25 0 0 478

Nagyon örülök, ha vkinek is segíthettem, hiszen erre való a fórum !

 

Oregsamm:

Igen, ügyes vagy, én is ezt az öntapadós filcet vettem,

nagyon jól ragad!

 

gubike:

Tegnap néztem, sajnos már Szhelyen nincsen egy darab sem a varrógépből,

de persze máshol még lehet!

gubike Creative Commons License 2008.10.24 0 0 477
Kipróbáltam vele a rugós talpat. Működik, de vigyázni kell, mert a tűbefűzéskor galibáz.
OreggSam Creative Commons License 2008.10.24 0 0 476
hátha most, nem adom felfilc
OreggSam Creative Commons License 2008.10.24 0 0 475
Hát nem gondoltam ,hogy ennyire bonyolult egy ki..b..tt képet feltölteni
OreggSam Creative Commons License 2008.10.24 0 0 474
Én ezt vettem a Tesco-ban
Előzmény: OreggSam (472)
OreggSam Creative Commons License 2008.10.24 0 0 473
Én ezt vettem
Előzmény: OreggSam (472)
OreggSam Creative Commons License 2008.10.24 0 0 472
Üdvözlök mindenkit, sok,sok Veritast!

Kedves haliholaci!

Örülök én is, hogy módokat csinálsz a varrógépen. Az a jó, hogy nem nekem kell kitalálni, csak lekoppintani. Ma voltam a Tesco-ban, és vettem 2db filckészletet. Ma csak addig jutottam el, hogy a nagyobbik alsó takarólemezt levettem és én úgy tapasztaltam a vaksi szememmel, hogy némi zsiradék található benne. (barna).Mivel ma nemsokára vége lesz a napnak, úgy döntöttem, hogy holnap fogom az általad leírt, lefényképezett utasítás alapján módosítani a kicsikét. Én nagyon ritkán használom, főleg javításokra.(nem vagyok foltvarró).Lementettem képekkel együtt egy szövegs állományba a módosítás menetét, és ha valaki kéri szivesen elküldöm, feltéve ha a szerző engedélyt ad rá.

Kérdezném , hogy a többi burkolatot is el kívánod-e látni hangszigetzeléssel,ill. más egyéb jobbítást is tervezel, mert addig várok a dokumentáció elkészítésével.

10telettel

ÖreggSam
Előzmény: haliholaci (457)
boszi99 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 471
de jó!
ezt a funkcióját nem is ismertem!!
Előzmény: Törölt nick (468)
boszi99 Creative Commons License 2008.10.24 0 0 470
Kedves Haliholaci!

én is nagyon köszönöm ezt a részletes képes-ábrázolós útmutatót!!

nagyon nagy segítség, igazán rendes vagy!!
Előzmény: haliholaci (453)
csernyei Creative Commons License 2008.10.22 0 0 469
Megpróbáltam így, ahogy írtad, csak a dolog szépséghibája az, hogy egyáltalán nem áll meg a fekete kütyü benyomva. Én benyomom, ő meg vissza jön azzal a lendülettel. Valami miatt nem tud megakadni egy öltés erejéig sem, de ha egyéb hibája nem lesz, ezt még tolerálom.
Előzmény: Törölt nick (468)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.22 0 0 468

Amikor menet közben érek vastag részhez, akkor megállok, a tűt az anyagban hagyom, felemelem a talpat, bepattintom, talp vissza leenged, varrok, majd a rugó magától kipattan pár öltés után.

Nem tudom, segített-e valamit...

Előzmény: csernyei (467)
csernyei Creative Commons License 2008.10.21 0 0 467
Az univerzális talpon, ami rajta volt, van egy kis fekete rugós csavarka, a vastag anyagok varrásához, hát az nekem nem akar benyomva maradni!
Biztosan én vagyok a béna, de nem sikerült egyszer sem. Valami trükkje kell hogy legyen, ha kitapasztaltátok, hogyan működik, írjátok meg!
Kert-barát Creative Commons License 2008.10.21 0 0 466
ufff: kíváncsian
Előzmény: Kert-barát (465)
Kert-barát Creative Commons License 2008.10.21 0 0 465

Köszönöm a segítségeteket! Írtam egy mailt a lidlnek. Kíványcsian várom a válaszukat. A fejleményekről be fogok számolni.

Üdv:

KB

borcsamama Creative Commons License 2008.10.21 0 0 464
Kert-barát,   küldtem neked mélt.
Előzmény: Kert-barát (460)
pbjudit Creative Commons License 2008.10.21 0 0 463
A rácsörgés hiába, mert senki sem tudja a telefonszámukat, és a bolt sem adja ki még
személyesen sem. Itt többeknek úgy sikerült géphez jutni, hgy írtak egy e-mailt az
info@lidl.hu címre és ha van még nekik, megküldték a hozzájuk legközelebbi Lidlbe.
Próbáld meg, de kell hozzá egy kis türelem, mert úgy olvastam kb. egy hét után vála-
szoltak.
Előzmény: Kert-barát (460)
haliholaci Creative Commons License 2008.10.21 0 0 462

Szombathelyen volt, az egyik Lidliben, de nem tudom még ott van-e, rájuk kellene

csörögni!

Előzmény: gubike (461)
gubike Creative Commons License 2008.10.20 0 0 461

Úgy rémlik, irta a napokban valaki, hogy látott valahol 5 pédányt, de hogy ki, hol és mikor, sajnos nem tudom. Lapozz vissza egy kicsit, hátha nem volt annyira régen.

Előzmény: Kert-barát (460)
Kert-barát Creative Commons License 2008.10.20 0 0 460

Kedves Hölgyeim és Ura(i)m,

 

mit tudtok, lehet-é még valahol egy elfekvő példányt találni-e csodamasinából? Hozzám a szegedi Lidl áll legközelebb.

 

Köszönöm segítségeteket!

KB

Laurendilla Creative Commons License 2008.10.20 0 0 459
Laci!

Igazán köszönöm, a többi Veritas tulajdonos hölgy-lány-asszony-nagyi nevében is ezeket a fotókat, a mellékelt leirást és a filces ötletet is... aranyba a kezedet!! Nagyon nagy segitség ám ez nekünk, nem is gondolnád. Kedves nejednek is boldog kreativ alkotást az egyengéppel, és szép napot!

Lau
Előzmény: haliholaci (457)
gubike Creative Commons License 2008.10.19 0 0 458
Az énn 25 évesem is veritas, máig megy és szeretem is használni. Egyszer hagyott cserben, akkor kiégett a motorja, kb 3 éve. Ja, meg Karcagon, amikor végképp nem fogadott szót.
Előzmény: haliholaci (457)
haliholaci Creative Commons License 2008.10.19 0 0 457

A szellőzésnek nem árt, a nyillásokat természetesen szabadon hagytam.

Az alsó lap nem sík, valószínűleg nem csak a mi kivitelünkben

gyártják, ahhoz igazitottam a filcet.

Nem tudom, mennyit ért, hiszen az olajzás miatt amúgy is halkabb lett, de pár csepp olaj nagyon kellett bele.

 

A párom első komolyabb gépe egy Naumann Veritas volt, ott a leírásában olvastam,

élettartamra kent csapágyak, nem kell olajozni.

Aztán csak szépen hangosodott, nagyon kezdett idegesíteni, beolajoztam,bezsíroztam, máig megy, megkapta a sógorom gomblyukazni.

Előzmény: gubike (455)
haliholaci Creative Commons License 2008.10.19 0 0 456

Most van kitéve mindenféle akciós barkácscucc, szerszámok,stb, 199-299-399Ft-ért,

ez a 199-Ft-os résznél volt.

A mérete valahol az A5-ös lehet, de a csomagban van még egy halom előre kivágott

bútorláb filc is.

Előzmény: pbjudit (454)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!