Keresés

Részletes keresés

Transzporteres Józsi Creative Commons License 2016.07.29 0 0 72

Sziasztok!

Van 1 Linea Dragon Robogóm.Olyan gondom van vele hogy a Világításom meg a féklámpám 1x re elszállt.

Mi lehet a hiba?

Vagy hol találom a biztosíték tábláját?

Várom mielőbbi válaszotokat.

tere Creative Commons License 2016.07.27 0 0 71

Sziasztok! 
Motowell Magnet 4t.

(Tökmindegy a típus, a Yoyo 4t is ugyanezt csinálja, ugyanaz a motor és környezet.) Motor teljesítménye rendben. Végsebesség rendben. A gyertya szép. Kuplung, vario, szíj OK. Egyetlen bajom van vele, hogy elinduláskor olyan rossz a gázreakciója, hogy az valami szédületes. Nagyon lassan pörög fel a motor. Van, hogy felpörög egy pillanatra, majd visszaesik és onnan pörög fel. 1-2 mp "csak", de bosszantó. Próbáltam az alapjárattal variálni, a súbertűt ide-oda tenni, az alapjárati csavart is mindenfelé állítani, semmi. Olyan, mintha gázadáskor a súbert nem húzná fel időben a vákuum. A gyorsítófúvóka működik, azt is néztem. Létezik az, hogy ez a fajta karbi ilyen és kész? Vagy van ennek a jelenségnek a megszüntetésére valami megoldás? 

Mezőtúr Creative Commons License 2016.07.12 0 0 70

Van egy Rieju Toreo 50 ccm-es 4 ütemü motorom leállítottam üzemképesen eltelt 2 nap

újraindítani nem tudtam mi lehet a baj jó az öninditó,a CDI,szikra is van.

írjatok segítsetek az uszoda61@gmail.hu

címre köszi.

Mezőtúr Creative Commons License 2016.07.12 0 0 69

Nekem is ez a bajt te mit csináltál vele

Előzmény: bosco71 (58)
hencee Creative Commons License 2016.07.06 0 0 68

Sziasztok! 

Vettem egy 2012 Kawada Commander 125 ccm mocit. Kérdésem az lenne hogy a folytás hol van benne? Ki szeretnénk venni belőle, hogy kicsit jobban menjen. Előre is köszönöm a segítséget.

Manoo_oo Creative Commons License 2016.06.25 0 0 67

Sziasztok!

Adott egy flex tech retro firenze robogó , tegnap nagy esőben jöttem haza , mára a jobbindex folyamatosan égett a bal rendesen müködött, majd a biztositék kiégett. kicseréltem beidult index próbaután újra kiégett.

Szimplán beázott vagy komolyabb a probléma?

Köszönöm a válaszokat előre is!

dév23 Creative Commons License 2016.06.04 0 0 66

sziasztok nekem olyan problémám lenne hogy vette egy 50 cm3 keeway hurricane robogot de aksi nélkül még haza tudtam hozni de másnap már nem indult el .benzit kap a gyergyája jó .és nem tudom hogy mi lehet a baj valaki tud nekem tanácsot adni ??,

72gbiro Creative Commons License 2016.05.30 0 0 65

na végre összeraktam a robogót. Működik. Az  egyik fúvóka le volt szűkülve.  A gyorsításnál van gond: meg-megtorpan a motor félgázon túl. A golyó amely eltűnt a gyorsítófúvóka alatt volt. Kipótoltam hasonlóval, de ez még nem igazán jó. Ennek a golyónak a pontos mérete kéne!

Előzmény: gerjoz (63)
72gbiro Creative Commons License 2016.05.17 0 0 64

Rendben, köszi! Először csak átmostam a karbit, de semmit sem jelentett neki. A membránja nem szakadt. Úgy nézem, hogy a fúvókák is átjárhatóak. Levegővel kifújatom még a karburátort.

Előzmény: gerjoz (63)
gerjoz Creative Commons License 2016.05.16 0 0 63

Helló,

Ha kipucolod a karbit, abból baj nem lehet. Összes fúvóka legyen átjárható, valamint érdemes megnézni a membránt is, nincs-e kiszakadva.

Előzmény: 72gbiro (62)
72gbiro Creative Commons License 2016.05.15 0 0 62

Sziasztok! Van egy kínai 4 ütemű 50 ccm robogóm. Beindítás után rögtön leáll. A karburátorra gyanakszom (CVK), de ha valakinek jobb ötlete van, szívesen veszem a segítségét. Az úszóházban lévő alapjárati fúvóka alatti golyó méretére is szükségem lenne-elveszett! Előre is köszönöm a segítségeket

keriati2 Creative Commons License 2016.05.10 0 0 61

Szia Nekem toreora kellene. En is rendeltem rosszat. Nekem rövidebb mint kellene. Köszi

Előzmény: Róbert Drótos (47)
keriati2 Creative Commons License 2016.05.09 0 0 60

Szia. meg van még. Én Rieju-hoz vettem nekem rövid 20 mm.vel.

Előzmény: Róbert Drótos (47)
új istván Creative Commons License 2016.03.03 0 0 59

Sziasztok!Gereric Ideo típusú robogóm van Vettem hozzá új akksit,fesszabályzót és még mindig nem boldogulok vele.Fesszabályzóba 4 vezeték/zöld piros csíkkal-fehér-piros-fekete/.Zöld piroson váltóáram fordulatszámra változik de nem tölt.Valami ötlet valakinek?Köszi minden ötletet!

bosco71 Creative Commons License 2016.01.31 0 0 58

Sziasztok!

Van egy Rieju Toreo 50 ccm-es robogóm. Nem indul be a motor szerintem elektromos baja van, csak nem tudom mi!?. Cserélve volt: fékkarokhoz micro kapcsoló, gyújtás elosztó,gyújtás kapcsoló, hajt, üzemanyag van, szikra is, de egyszerűen nem indul. 

Segítsetek ha tudtok!!

Üdv!  Csabi

csigabiga8 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 57
csigabiga8 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 56

Üdv,ha lenne fotót a cdi-ről,talán többet segitene

Előzmény: turbo105 (53)
peter_ho Creative Commons License 2015.10.09 0 0 55

segga  mindenki

adott egy cpi aragon

tuning tippeket várok valamint valakit akinek van ilyen járgánya

sniffí Creative Commons License 2015.09.01 0 0 54

igazából nem tudom mit keresel .. csak ötlet ...itt javítanak készítenek keres .. kérdez ...

http://www.hobbielektronika.hu/cikkek/elektronikai_alapkapcsolasok_ii_resz.html

Előzmény: turbo105 (53)
turbo105 Creative Commons License 2015.08.27 0 0 53

Sziasztok!Adott egy 2006-os Sym Jet Euro X 50-es robogó. Tönkre ment a CDI és sajnos sehol nem találok hozzá valót. A magyarországi alkatrész ellátás egyenlő a nullával, bontottan sem találni. Kérdésem, hogy hogyan/mivel lehetne "kiváltani" a gyári alkatrészt? Gondolok itt más típusú  robogó elektronikára vagy tuning cdi-re. A szerelőm szerint a blokk majdnem teljesen megeggyezik a Honda Dió val. A gyári száma T6R-1000

Előre is köszönöm!

János345 Creative Commons License 2015.08.26 0 0 52

helló linea speedy 4tbe milyen olaj kell?
Blokkba valamint a hajtásához érdekelne

evolúciómérnök Creative Commons License 2015.07.20 0 0 51
hogy értve legyek (talán) : * A *senki nem az öröklét unalmának elkerülésével törödik,》.... * csevejeg
sniffí Creative Commons License 2015.07.10 0 0 50
Te hozzá szólnál ahhoz amihez nem tudsz ? :)
Előzmény: Törölt nick (49)
Törölt nick Creative Commons License 2015.07.09 0 0 49

ITT VÁLASZOL EGYÁLTALÁN VALAKI?  EZ EGY HALOTT TOPIK.

sniffí Creative Commons License 2015.06.03 0 0 48

a problémám : a variátor, az ékszíj belső oldalát eszi ... így az kb: 20-60 km enként cserés.. :(

/ fel sem tudom fogni agyra .. csak az egyik oldalt egye... (jin-lun, alias fighter-50)/

Róbert Drótos Creative Commons License 2015.05.12 0 0 47

Üdv mindenkinek!

Lenne egy olyan problémám, hogy eltört az oldalsó deknim a Rieju Paseo nevezetű szemétkupacomon. rendeltem hozzá egy újat viszont véletlenül mellényúltam és a Toreo-ra való méretet rendeltem.
Az lenne a kérdés, hogy nincs-e valakinek szüksége erre a deknire, esetleg nincs-e valakinek olyan ami nekem kell és el tudnánk-e cserélni?

Előre is köszi

Üdv: Robi

Gabesz2008 Creative Commons License 2015.04.22 0 0 46

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Szereztem egy kínai kis robogót. 2T, 50ccm. Elég jól néz ki. 
Elkezdtem átnézni, mielőtt elkezdem használni. Gondoltam, megnézem a variátor részt is. (szíjak, örgők, stb).
Amikor levettem a deknit, meglepődtem. Ilyet még soha sem láttam, pedig volt egy pár robogóm (olasz, japán)
A hátsó keréknél van egy kis alkatrész, belemegy két cső. Minden olajos. 
Nem akarok hülyeséget írni, de úgy néz ki mint egy olajpumpa. Ez lehetséges? Hátsó keréknél a tárcsa előtt???

Piaggio ape Creative Commons License 2015.04.02 0 0 45

Sziasztok!

Línea dragon tipusú motorkerékpárt nem bont véletlenül valaki?

Sos be Kellene nekem 1 erre a tipusra való ülés.

ha van valakinek kérném jelentkezzen a mangalicapasztor@gmail.com on

Előre is köszönöm

k47 Creative Commons License 2014.11.25 0 0 44

Sziasztok! 

Van egy Baotian BTQT49-12 tip. robogóm. Az indulásnál alig tud megmozdulni, majd fokozatosan gyorsul, és robog mintha semmi baja nem lenne. Minden lassítás után újra játszódik a folyamat. Segítsen valaki , ha tudja mi lehet a hiba.

Köszönettel K47

406 SW Creative Commons License 2014.10.31 0 0 43

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!