Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Helem 2011. márc. 10. Creative Commons License 26
Helem 2011. márc. 10. Creative Commons License 25

Futólag láttam a tv-ben, hogy van egy hely ahol sokan a növekedési hormon mennyiségének zavarában csökkenésében "szenvednek". Ha jól rémlik egy eléggé beltenyésztett hely. Elnézést a pontatlanságért, mert csak futólag láttam és nem is az egészet. Tehát azoknál akiknél alacsony volt a növekedési hormon mennyisége nem volt rák. Egyáltalán. 

astronom 2011. márc. 10. Creative Commons License 24

A nevüket vajon miért nem merik vállalni?

Előzmény: Gyógyítható (23)
Gyógyítható 2011. márc. 10. Creative Commons License 23

Rákgyógyítás C-vitaminnal fantasztikus klinikai eredmények és azok hazai tapasztalata, továbbá a kezelés teljes protokollja

MAGYARORSZÁGON IS LEGÁLISAN VÁLASZTHATÓ:
AZ IMMUNRENDSZERT ROMBOLÓ KEMOTERÁPIA
ÉS AZ ESETLEGES SUGÁRKEZELÉS HELYETT

ezt találtam, remélem sokaknak segít: www.rakgyogyszer.hu

afintha 2010. ápr. 15. Creative Commons License 19
Az elso es legfontosabb kerdes, hogy edesanyad onkologusa mit mond. Mi a daganat szovettani tipusa, stadiuma, milyen kezelest (mutet / kemoterapia / sugarkezeles) javasol.

300000Ft-ot kiadni b17 "vitaminert" szerintem teljesen felesleges.
Előzmény: endudu (17)
Nautilus_ 2010. ápr. 15. Creative Commons License 18

Kedves endudu,

van Onkológia fórum, ott igen tájékozottak az ilyesmikben, és ott van agydaganat topik is.

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9123828
Előzmény: endudu (17)
endudu 2010. ápr. 14. Creative Commons License 17
Tisztelt olvasok!!!
Szeretném a segítségüket kérni mert nagyon el vagyok keseredve.Sajnos anyukámnál megállapították az agydaganatot. Szeretném megkérdezni ,hogy esetleg önök közül valaki tapasztalt e már olyat hogy gyógymódok alapján meglehet gyógyulni vagy legalább a tumor növekedését lassítani?én olvasgattam a b17 vitaminról ott mindenki esküdözik hogy az tuti jó és még a rákos ember egészséges is lesz.nekem ez egy picit furcsa .mert felhívtam a központot és rögtön mindenféle kérdés nélkül a legdrágább szert ajánlottál ami közel 300000 ft
aki esetleg tudna valamiben segíteni akkor kérem irjon:endudu@citromail.hu email címemre köszönettel
Eaglet 2008. júl. 9. Creative Commons License 16
Megtaláltam, a piszok gép kidobta a spamok közé ! Köszönöm, tehát nem kell mégegyszer küldened.
Előzmény: Eaglet (15)
Eaglet 2008. júl. 9. Creative Commons License 15
eaglet@vipamail.hu -ra légyszíves elküldeni, mert a másikkal valami gond van. ( eaglet@canada.com )
Előzmény: bemzaks (13)
Eaglet 2008. júl. 9. Creative Commons License 14
Köszönöm szépen máris megyek olvasni. Szóval szarkómát emleget a melleiben és szinte mindenütt tele van.
Előzmény: bemzaks (13)
bemzaks 2008. júl. 8. Creative Commons License 13
Mail ment,sosem szabad feladni!Hajrá!Üdv:BZ.
Előzmény: Eaglet (11)
Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License 12
Köszi szépen ! Szerintem itt már a csoda segítene és lehet hogy van olyan is aki erre is képes. Szegény osztálytársnőmmel nem igazán törödnek azért gondoltam, hogy megpróbálok minden követ megmozgatni mintha én küzdenék az életemért. Gyógyítóhoz is elvinném, ha az ingyen gyógyít mert ha pénzért, akkor maradunk az orvosoknál. Ilyenkor normális ember állitólag föladja (ilyen tanácsokat kaptam), de én az utolsó pillanatig szeretnék küzdeni. Hátha.. Magamért is megküzdenék de másért még izgalmasabb.
Előzmény: Artemisia (10)
Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License 11

eaglet@canada.com  Köszönöm ! 

Előzmény: bemzaks (9)
Artemisia 2008. júl. 8. Creative Commons License 10

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9115823an Van egy jó topik az indexen (A rákról kicsit másképp), ahol biztosan tudnak Neked tanácsot adni. Sok olyan segítőkész ember ír oda, akik vagy maguk is rákosak vagy valamelyik hozzátartozójuk beteg.

A

Előzmény: Eaglet (-)
bemzaks 2008. júl. 8. Creative Commons License 9
Miért kell mindig a legvégéig várni? Ha adsz egy e-mail címet, megpróbálok segíteni.
Üdv:BZ.
Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License 8
Holnap reggel 1/2 8 kor találkozom vele, akkor már többet tudok.
Előzmény: afintha (7)
afintha 2008. júl. 8. Creative Commons License 7
milyen daganatrol van egyaltalan szo?
Helem 2008. júl. 8. Creative Commons License 6

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9093666&la=80692311

Ha beteg lennék én biztosan ezt próbálnám ki, ha megoldható valahogy itthoni körülmények között. Mindenáron megpróbálnám valahogy. Ha kell vennék hozzá centrifugát, bármit, szakembert keresnék, fizetnék. Azért ezt mert ez tudományos szempontból értelmes. Annyi humbug dologgal gátlástalan élősködők próbálnak még sok pénz kiszedni az emberekből. A dolog lényege szerintem az, hogy tudományos szempontból látszik -e az érteleme. Ennek a fenti linknek látszik. 

Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License 5
Köszönöm !
Előzmény: diétás kóla (4)
diétás kóla 2008. júl. 8. Creative Commons License 4
guglizz rá a "codtea" kifejezésre.

üdv.
Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License 3
Itt szerintem max 1 hónapja van már csak ha nem kevesebb, tehát ennyi idő alatt kellene valami ami megállítja a folyamatot, utána a többi már szerintem sétagalopp.
Előzmény: caliyoung (2)
caliyoung 2008. júl. 8. Creative Commons License 2

Olvasd el a linkeket amiket betettem és ird be a google-ba a is a lehetséges kombinációkat, biztos feljön több más cikk is majd; akkor elég jól képbe kerülsz mi is ez a módszer. De nem tudom, ki az , aki vállalja ezt a terápia levezetést itthon....

Előzmény: Eaglet (1)
Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License 1
Köszi szépen ! Most volt negyvenéves érettségi találkozónk és akkor találkoztam teljesen lefogyott osztálytársammal. Megpróbálom a lehetetlent, mintha én lennék beteg, hogy ilyenkor hogyan lehet megkapaszkodni...
Előzmény: caliyoung (0)
caliyoung 2008. júl. 8. Creative Commons License 0

Nekem egy akopunktúrás orvos azt javasolta, hogy a Hamer terápiát kell megpróbálni, ez már állítólag segített betegeknek. (van erről külön topic is az indexen, illetve keress rá a neten, de ez egy eléggé megosztó terápia).

Két könyv van, az "Orvostudomány a feje tetején" a rövidebb, de magyarul csak ez van, francia és angol nyelven van meg a teljes többszáz oldalas könyv.

http://www.ezvankiado.hu/elsz_magyar.pdf

http://www.hazipatika.com/forums/messages?ftid=1139

Remélem segítettem

Előzmény: Eaglet (-)
Eaglet 2008. júl. 8. Creative Commons License topiknyitó
Külföldi-belföldi, esetleg karitatív segítség kellene.