Keresés

Részletes keresés

mma Creative Commons License 2017.03.09 0 0 32

Ez a módszer úgy univerzális, hogy azért külön-külön kell programozni minden egyes fajta rákra. Szóval simán beleillik a képbe. Nekem a Szimbircev-féle hősokkfehérjés módszerben az a gyanús, hogy állítólag anélkül lehet hatékony, hogy tudnánk, hogy pontosan milyen fajta rákot gyógyítunk vele. 

Meg egy kicsit ezért is: "For clinical tests, the team has to find an investor"

Előzmény: Láló 36 (31)
Láló 36 Creative Commons License 2017.03.08 0 0 31
mma Creative Commons License 2017.03.08 0 0 30

Amit írtam a rákkutatás jelenlegi irányáról, azt magától egy rákkutató biológus ismerősömtől hallottam, viszont lehet, hogy nem pontosan emlékszem arra, amit mondott. Szerintem nem minden sejtben van benne a génhiba, hanem csak a rákosokban. És az is lehet, hogy nem megölni akarják a rákos sejteket, hanem kijavítani a génhibát erre már nem mernék megesküdni. Viszont ezt a célzott sejtpusztítást nem véletlenül írtam, mert azt biztosan tudom, hogy bőrrák esetén pontosan ezt csinálják, és ez egy már ma is létező technológia bár legutóbbi információm szerint még csak a Fülöp-szigeteken alkalmazzák a gyakorlatban Azért ott, mert ott enyhébbek az új gyógymódok engedélyezési szabályai, mint a világ fejlettebb országaiban. Ez utóbbit Vonderviszt Ferenc egyik előadásában hallottam.  (itt is erről beszél 14:50-től).

 

Ami a cikkben van,  nagyjából értem én is, csak azt nem tudom, hogy kamu, vagy igaz.

Előzmény: takacs.ferenc.bp (29)
takacs.ferenc.bp Creative Commons License 2017.03.08 0 0 29

A hiba ismeretében a génhibát tartalmazó sejteket célzottan pusztítják el.

 

Nem hiszem, hogy elfogadható gyógymód lenne a beteg minden sejtjének elpusztítása. Mivelhogy a génhiba minden sejtben ott van, de még a szülei valamelyikében is. A cikkben nem is erről van szó, hanem egy fehérjéről amely a beteg sejtek elleni immunválaszt felerősíti, és eredetileg is jelen van a szervezetben, de nem elegendő mennyiségben. A fehérje félig szintetikus előállítását kísérletezték ki az ISS-en.

Előzmény: mma (28)
mma Creative Commons License 2017.03.08 0 0 28

Egy újabb fantasztikus hír:

 

http://hvg.hu/instant_tudomany/20170303_meresz_allitast_tett_egy_orosz_professzor_a_rak_gyogyitasaval_kapcsolatban

 

vagy angolul:

 

https://sputniknews.com/art_living/201703031051218620-russia-universal-cancer-killing-drug/

 

Tudomásom szerint a rákkutatás jelenleg olyan irányban halad, hogy az rákot kiváltó konkrét génhibát próbálják megállapítani  az adott személy esetén. Ez minden egyes betegnél más lehet. A hiba ismeretében a génhibát tartalmazó sejteket célzottan pusztítják el. Ez azt jelenti, hogy minden betegnek személyre szabott egyedi kezelést kell kapnia. Ezek fényében elég hihetetlenül hangzik ez az állítólagos univerzális gyógymód. Szerintetek teljesen kamu, vagy azért elképzelhető, hogy lesz ebből valami?

Helem Creative Commons License 2011.03.10 0 0 26
Helem Creative Commons License 2011.03.10 0 0 25

Futólag láttam a tv-ben, hogy van egy hely ahol sokan a növekedési hormon mennyiségének zavarában csökkenésében "szenvednek". Ha jól rémlik egy eléggé beltenyésztett hely. Elnézést a pontatlanságért, mert csak futólag láttam és nem is az egészet. Tehát azoknál akiknél alacsony volt a növekedési hormon mennyisége nem volt rák. Egyáltalán. 

astronom Creative Commons License 2011.03.10 0 0 24

A nevüket vajon miért nem merik vállalni?

Előzmény: Gyógyítható (23)
Gyógyítható Creative Commons License 2011.03.10 0 0 23

Rákgyógyítás C-vitaminnal fantasztikus klinikai eredmények és azok hazai tapasztalata, továbbá a kezelés teljes protokollja

 

MAGYARORSZÁGON IS LEGÁLISAN VÁLASZTHATÓ:
AZ IMMUNRENDSZERT ROMBOLÓ KEMOTERÁPIA
ÉS AZ ESETLEGES SUGÁRKEZELÉS HELYETT

 

ezt találtam, remélem sokaknak segít: www.rakgyogyszer.hu


afintha Creative Commons License 2010.04.15 0 0 19
Az elso es legfontosabb kerdes, hogy edesanyad onkologusa mit mond. Mi a daganat szovettani tipusa, stadiuma, milyen kezelest (mutet / kemoterapia / sugarkezeles) javasol.

300000Ft-ot kiadni b17 "vitaminert" szerintem teljesen felesleges.
Előzmény: endudu (17)
Nautilus_ Creative Commons License 2010.04.15 0 0 18

Kedves endudu,

van Onkológia fórum, ott igen tájékozottak az ilyesmikben, és ott van agydaganat topik is.

http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9123828
Előzmény: endudu (17)
endudu Creative Commons License 2010.04.14 0 0 17
Tisztelt olvasok!!!
Szeretném a segítségüket kérni mert nagyon el vagyok keseredve.Sajnos anyukámnál megállapították az agydaganatot. Szeretném megkérdezni ,hogy esetleg önök közül valaki tapasztalt e már olyat hogy gyógymódok alapján meglehet gyógyulni vagy legalább a tumor növekedését lassítani?én olvasgattam a b17 vitaminról ott mindenki esküdözik hogy az tuti jó és még a rákos ember egészséges is lesz.nekem ez egy picit furcsa .mert felhívtam a központot és rögtön mindenféle kérdés nélkül a legdrágább szert ajánlottál ami közel 300000 ft
aki esetleg tudna valamiben segíteni akkor kérem irjon:endudu@citromail.hu email címemre köszönettel
Eaglet Creative Commons License 2008.07.09 0 0 16
Megtaláltam, a piszok gép kidobta a spamok közé ! Köszönöm, tehát nem kell mégegyszer küldened.
Előzmény: Eaglet (15)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.09 0 0 15
eaglet@vipamail.hu -ra légyszíves elküldeni, mert a másikkal valami gond van. ( eaglet@canada.com )
Előzmény: bemzaks (13)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.09 0 0 14
Köszönöm szépen máris megyek olvasni. Szóval szarkómát emleget a melleiben és szinte mindenütt tele van.
Előzmény: bemzaks (13)
bemzaks Creative Commons License 2008.07.08 0 0 13
Mail ment,sosem szabad feladni!Hajrá!Üdv:BZ.
Előzmény: Eaglet (11)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 12
Köszi szépen ! Szerintem itt már a csoda segítene és lehet hogy van olyan is aki erre is képes. Szegény osztálytársnőmmel nem igazán törödnek azért gondoltam, hogy megpróbálok minden követ megmozgatni mintha én küzdenék az életemért. Gyógyítóhoz is elvinném, ha az ingyen gyógyít mert ha pénzért, akkor maradunk az orvosoknál. Ilyenkor normális ember állitólag föladja (ilyen tanácsokat kaptam), de én az utolsó pillanatig szeretnék küzdeni. Hátha.. Magamért is megküzdenék de másért még izgalmasabb.
Előzmény: Artemisia (10)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 11

eaglet@canada.com  Köszönöm ! 

Előzmény: bemzaks (9)
Artemisia Creative Commons License 2008.07.08 0 0 10

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9115823an Van egy jó topik az indexen (A rákról kicsit másképp), ahol biztosan tudnak Neked tanácsot adni. Sok olyan segítőkész ember ír oda, akik vagy maguk is rákosak vagy valamelyik hozzátartozójuk beteg.

A

Előzmény: Eaglet (-)
bemzaks Creative Commons License 2008.07.08 0 0 9
Miért kell mindig a legvégéig várni? Ha adsz egy e-mail címet, megpróbálok segíteni.
Üdv:BZ.
Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 8
Holnap reggel 1/2 8 kor találkozom vele, akkor már többet tudok.
Előzmény: afintha (7)
afintha Creative Commons License 2008.07.08 0 0 7
milyen daganatrol van egyaltalan szo?
Helem Creative Commons License 2008.07.08 0 0 6

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9093666&la=80692311

 

Ha beteg lennék én biztosan ezt próbálnám ki, ha megoldható valahogy itthoni körülmények között. Mindenáron megpróbálnám valahogy. Ha kell vennék hozzá centrifugát, bármit, szakembert keresnék, fizetnék. Azért ezt mert ez tudományos szempontból értelmes. Annyi humbug dologgal gátlástalan élősködők próbálnak még sok pénz kiszedni az emberekből. A dolog lényege szerintem az, hogy tudományos szempontból látszik -e az érteleme. Ennek a fenti linknek látszik. 

Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 5
Köszönöm !
Előzmény: diétás kóla (4)
diétás kóla Creative Commons License 2008.07.08 0 0 4
guglizz rá a "codtea" kifejezésre.

üdv.
Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 3
Itt szerintem max 1 hónapja van már csak ha nem kevesebb, tehát ennyi idő alatt kellene valami ami megállítja a folyamatot, utána a többi már szerintem sétagalopp.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 2

Olvasd el a linkeket amiket betettem és ird be a google-ba a is a lehetséges kombinációkat, biztos feljön több más cikk is majd; akkor elég jól képbe kerülsz mi is ez a módszer. De nem tudom, ki az , aki vállalja ezt a terápia levezetést itthon....

Előzmény: Eaglet (1)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 1
Köszi szépen ! Most volt negyvenéves érettségi találkozónk és akkor találkoztam teljesen lefogyott osztálytársammal. Megpróbálom a lehetetlent, mintha én lennék beteg, hogy ilyenkor hogyan lehet megkapaszkodni...
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.08 0 0 0

Nekem egy akopunktúrás orvos azt javasolta, hogy a Hamer terápiát kell megpróbálni, ez már állítólag segített betegeknek. (van erről külön topic is az indexen, illetve keress rá a neten, de ez egy eléggé megosztó terápia).

 Két könyv van, az "Orvostudomány a feje tetején" a rövidebb, de magyarul csak ez van, francia és angol nyelven van meg a teljes többszáz oldalas könyv.

 

http://www.ezvankiado.hu/elsz_magyar.pdf

 

http://www.hazipatika.com/forums/messages?ftid=1139

 

Remélem segítettem

Előzmény: Eaglet (-)
Eaglet Creative Commons License 2008.07.08 0 0 topiknyitó
Külföldi-belföldi, esetleg karitatív segítség kellene.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!