Keresés

Részletes keresés

quadorzójani Creative Commons License 2012.12.01 0 0 3713

Sajnálatos eset... Valakinek hiányozni fognak...

Előzmény: T.Tanácsos (3711)
quadorzójani Creative Commons License 2012.12.01 0 0 3712

Nyeríteni??? Azt könnyű... Meg kiabálni... Meg mutogatni... Az megy...

Előzmény: artcus (3708)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.12.01 0 0 3711
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.08.01 0 0 3710

Vevőjelölt volt a felborult quad sofőrje

A férfit még nem találták meg, egy huszonöt év körüli nő súlyosan megsérült Dunaharasztiban. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: T.Tanácsos (3709)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.07.31 0 0 3709
artcus Creative Commons License 2012.03.12 0 0 3708

természetet szerető quadosok

 

Na, itt kezdtem nyeríteni a röhögéstől...

Előzmény: quad-imádó (3695)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2012.03.12 0 0 3707

Na, ez se zavarja már többé az erdei állatokat, se a növényzetet se rúgja szét.

Előzmény: marcipannyuszi (3706)
marcipannyuszi Creative Commons License 2012.03.11 0 0 3706
quad-imádó Creative Commons License 2011.04.22 0 0 3705

Hát sajnos azok akik vandálok, nem viselkednek máshogy az élet más területeim sem. Felénk is volt, hogy belegázoltak a vetésbe, és mikor meglátták, hogy megyek feléjük, azonnal elmenekültek, hiába mentem utánuk, lehetetlen elkapni őket (pedig elég nagy teljesítményű a gépem). Nem tudsz velük beszélni, mert meg sem értenék. Ugyanúgy állat módjára viselkednek, mint a quadon. Azt nem értem, ha valaki állat módra akar közlekedni, miért nem megy el egy crosspályára, és éli ki az állatságait egy zárt rendszerben...

Egyébként van ennek egy másik oldala is, sajnos a soxor részeg állat vadászok azért nem nézik jó szemmel a quadot, sőt a lovat sem és a biciklist sem, mert olyat látsz meg, amit nem kéne. Hogy lopják a vadat, lopják a fát, és nem tesznek semmit az erdőért, csak használják annak értékeit. Vagy inkább kihasználják...

Mifelénk a gazdák inkább örültek, hogy quaddal hajtom a tolvajokat, mert a kismotor csak viccelődni volt jó...Bár a vadászok engem sem néztek jó szemmel, mert a vadászat nem ment simán...Én mindíg a terepen voltam, vagy legalábbis nagyon sokat. Most 2 hónapja, hogy pont vadászokat értek falopáson. A gazdák hívták ki a közterület vezetőjét, hogy segítsen, mert szétlopták az egész fasort a pirézek, és pont mikor kiértek, tetten érték a vadászt. Balga módon elkezdett menekülni, de a rendszáma jól látható volt, és sikerült azonosítani...

Előzmény: marcipannyuszi (3702)
eke Creative Commons License 2011.04.19 0 0 3703

ááá a kvadosok motorosok azok nem ilyenek!

 

azok amerre járnak ott jobb lesz erdőnek mezőnek...

Előzmény: marcipannyuszi (3702)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.04.19 0 0 3702
quad-imádó Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3701

Semmi sem teszi olyan élessé a látást mint az irigység.(Thomas Fuller)

 

Mennyivel egyszerűbb lenne a világ, ha mindenki azzal foglalkozna, amihez ért. (Gabriella Gugánovity)

 

Nemcsak nehéz megismerni önmagunkat, de esetenként kifejezetten kényelmetlen tudomásul venni az eredményt. (Josh Billings)

Előzmény: eke (3698)
quad-imádó Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3700

Elnézést, de ha menni kell hát menni kell. Száz szónak is egy a vége, az utánad szóló, soha nem érti meg. Mi is RC-zünk egyébként, és nagyon szeretjük, természetesen mások zavarása nélkül...

Előzmény: quad-imádó (3699)
quad-imádó Creative Commons License 2011.01.24 0 0 3699

,,Sajnos ez emberi fegyelem valószinű ezek az embereknek nem volt gyerekszobájuk egyszerűen hívhatjuk igénytelen állatoknak is őket!"

 

Teljes mértékben így van. És valószínű más történet egy versenyen belül megoldandó feladat, mint szétvágni az erdőt. Bocs mennem kell mentőzöm. Majd írok

 

Előzmény: Törölt nick (3697)
eke Creative Commons License 2011.01.23 0 0 3698

"De már tettem komolyab(LEGÁLIS) lépéseket ez ügyben!!"

 

Atom?

Előzmény: Törölt nick (3697)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.23 0 0 3697

"Ugyanis a kvad egy nagyon veszélyes jármű" EZ BAROMSÁG!

 

Minden tárgy vagy eszköz lehet veszélyes attól függ mire használják!! Ilyenkor mindig eszembe jut az a fogalom amit a BM-nél tanitottak mikor HÖR voltam

 

 MI A FEGYVER: Minden olyan tárgy vagy eszköz amely ember élet kioltására alkalmas.

 

Én is rajongom a belsőégésű motorokért van egy 190le autóm amivel nem száguldozom lekotterületen belül,mert tudom,hogy nem szabad!

Van Rc-modell autóm amivel nem játszok olyan helyen ahol zavarom vele az embereket vagy a környezetemet.

 

Sajnos ez emberi fegyelem valószinű ezek az embereknek nem volt gyerekszobájuk egyszerűen hívhatjuk igénytelen állatoknak is őket!

 

Itt felénk nincsennek földutak az erdőben ők csináltak maguknak a masinájukkal.

 

De már tettem komolyab(LEGÁLIS) lépéseket ez ügyben!!

 

 

Előzmény: quad-imádó (3696)
quad-imádó Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3696

"Ugyanis a kvad egy nagyon veszélyes jármű"

Miért, az autó nem az? Vagy a bringa, de még a tolószék is lehet veszélyes, ha nem megfelelően kezelik. Ennyi erővel még a székre állás is veszélyes...

Előzmény: Álomvédelmi twist (3692)
quad-imádó Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3695

Üdv rhöl!

Sajnos igen sok mindenben teljesen egyet kell értsek veled, és a legnagyobb gond, hogy én magam sem tudok jó megoldást találni az általad leírt gondokra. Mert bizony kinyílt nekem is többször a bicska a zsebemben, amikor az erdőt legázolva, vetésen keresztül kasba száguldozva, állat módra viselkedő quadost láttam. És azok a gyáva mocskok, nyugodtan fogalmazhatok így, még a másik, idegen quadost sem várták be, mert szar, gyáva gerinctelen kis apuci kedvencei, akik a szülőtől kapott játékszerrel nem tisztelnek sem istent, sem embert. Ezek a fajták koptak ki először a mi általunk képviselt túrázó, kirándulni szerető, több száz quadost számláló csapatból.

Természetesen soha nem lesz (úgy érzem) béke a kirándulók és a technikát használó terepezők között, de azok, akik olyanok mint az utánad szóló, elkötelezett quadosokatgyűlölömszétkénevágniatorkukatkifeszíteniaköteletnekik véleményt formázó (nem) emberek, de mi józanabb életű, családos, természetet szerető quadosok mindent megteszünk, hogy csökkentsük a feszültséget.

Több kevesebb sikerrel. Az ő meggyőzésükről már teljesen lemondtunk, mert bárhová, bármilyen fórumra hívtuk őket, soha nem jelentek meg, csak habzó szájjal köpködik ki a sz@rt magukból.

Ellenben a Tisztelt Bíróság elkefélte ezt a feljelentést (vagy jól megvették őket). Mert bizony a földút is közút, még akkor is, ha valakinek a magán ,,Mezőgazdasági területén" megy át, mert ha nincs kint a magánút tábla, és a behajtani tilos, akkor az biza közút, és anyuci nagy arca lehervadhat még ha tovább folyik...

Előzmény: Törölt nick (3690)
quad-imádó Creative Commons License 2011.01.19 0 0 3694

A derű csakis a derék ember lelkében lakozik, a gonosz ember lelkében éjszaka van. (Denis Diderot)

 

Emberi dogokban csak akkor cselekedhetünk intelligensen, ha megpróbáljuk megérteni a gondolatokat, indítékokat és az ellenfél félelmeit, olyannyira, hogy a másik szemével tudjuk látni a világot. (Albert Einstein)

 

A nemes ember tökéletesíti mások jó tulajdonságait, és nem fokozza mások rossz tulajdonságait. A közönséges ember fordítva csinálja. (Kung Fu-Ce)

 

Tanulj, még belőled is lehet ember...

Előzmény: eke (3691)
eke Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3693

ja, gyámság alá kell helyezni...

Előzmény: Álomvédelmi twist (3692)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2011.01.18 0 0 3692

Tegnap mutattak az egyik tévéhíradóban egy nőt, egy anyát, akit felmentett a bíróság, mert a kisfia nem szegett közlekedési szabályt azzal, hogy földúton kvadozott.

Javaslom a pert veszetett rendőrségnek, vagy a gyermekek biztonságával foglalkozó hatóságoknak, hogy jelentsék fel az anyukát és az apukát kiskorú veszélyeztetésével. Ugyanis a kvad egy nagyon veszélyes jármű, kiskorúaknak különösen ellenjavallt.

eke Creative Commons License 2011.01.04 0 0 3691

az alattad író nagy expert...

Előzmény: Törölt nick (3690)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.04 0 0 3690

Üdv Mindenkinek!

 

Sajnos én is ezzel a problémával küzdök itt Felénk is van egy gyönyörű természetvédelmi terület egy gyönyörű erdő amit qwadosok teljesen szétbasz.....ak. állatokat már teljesen elüldözték ordenálé ahogy viselkednek!! szóltam már polgáröröknek,de nem tudnak semmit csinálni....

 

ENGEM NAGYON ZAVAR!!

Ha felmennék  szólni nekik biztos ellenségesen kezelnének mivel maszkba bukóba rendszámnélkül nagy pofájuk van!!

 

Meg a tetlegesség nem vezet jóhoz csak gyülöletet uszít azon gondolkodom,hogy lehetne őket szóval meggyőzni,hogy nem itt motorozzanak,hanem menyenek ki egy pályára!

Előzmény: quad-imádó (3689)
quad-imádó Creative Commons License 2010.12.24 0 0 3689

BÉKÉS, boldog karácsonyt, quaddal, vagy anélkül, de mindenkinek!

eke Creative Commons License 2010.12.08 0 0 3688

Élt, s ebbe más is belahalt már...

Előzmény: Álomvédelmi twist (3686)
quad-imádó Creative Commons License 2010.12.05 0 0 3687

,,A bíróság szerint a telektulajdonos célja biztosan nem az volt, hogy az arra járóknak sérülést okozzon vagy megölje őket, mégis felelős a tragédiáért."

Ennyi. Egyébként beteg ember lehetsz, ha ezt harcnak nevezed, mármint a mocskolódást, amit műveltek. Biztos magasabb a magántulajdon védelme, mint a szabad közlekedés joga.

Ha esetleg nem lennél tisztában vele, akkor kicsit olvass utána...

2. § Fogalmak

I. Az úttal kapcsolatos fogalmak

a) Út: a gyalogosok és a közúti járművek közlekedésére szolgáló közterület (közút), illetőleg magánterület (közforgalom elől el nem zárt magánút).

.

.

sz) Földút: jármű közlekedésre szabadon tartott, eredeti termett talajú vagy ahhoz hasonló anyagú (pl. zúzottkő, kavics, murva, kohósalak stb.) út, amelyen legfeljebb talajszerkezetet javító beavatkozás történt, ideértve azon földutat is, amely a szilárd burkolatú úthoz való csatlakozás, illetve a vasúti átjáró előtt legfeljebb 50 méter hosszban szilárd burkolattal rendelkezik.

 

És most ne gyere nekem azzal, hogy rendszám, meg forgalmi. Nekem mindkettő megvan. Én tiszteletben tartom a magánterületet, ha ki van írva. De olyat is láttam, hogy az erdőben menő földút kerítéssel le volt zárva, rajta kapu és egy tábla:

Magánterület! Ha a kaput visszazárod magad után, áthaladhatsz! Vigyázz, a területen lovasok lehetnek! A másik oldalon találsz egy ugyanilyen kaput, azt is zárd vissza! Köszönöm!

Tudom, hogy ez is csak addíg lesz ott így, míg nem jön egy állat a quadosok (vadászok, terepjárósok, túristák, bringások) közül és el nem keféli a hozzáállást, de az akkor sem megoldás, hogy megölünk mindenkit aki arra megy. Képzelj bele, hány temetőt kéne csinálni, ha minden uborkatolvajt így kapnánk el. Attól függetlenül, hogy megérdemelték...

Előzmény: Álomvédelmi twist (3686)
Álomvédelmi twist Creative Commons License 2010.11.29 0 0 3686

Felfüggeszett börtönt kapott a kvadosok elleni harcunk úttörője. Kétségtelen kissé erőteljesen lépett fel, de hát az ember fiánál elszakad egyszer a cérna.

Innen is látszik, hogy a sok öntelt, magabiztos, agresszív, semmivel-senkivel nem törődő emberszabásúnak mégiscsak érdemes hallgatnia a szép szóra.

Mert hát ugye, egy kifeszített drótkötél, ezek szerint, mindenhol befigyelhet...

 

http://index.hu/bulvar/2010/11/29/itelet_a_motoros_ele_drotkotelet_feszito_ferfi_ugyeben/

quad-imádó Creative Commons License 2010.05.06 0 0 3685
Hangember...
Előzmény: eke (3684)
eke Creative Commons License 2010.05.05 0 0 3684
Látom, bár nem értetted hozzászólásom lényegét, mégis sikerült igazolnod azt...

Személyeskedő szóvirágaid már hiányoztak.
Előzmény: quad-imádó (3683)
quad-imádó Creative Commons License 2010.05.05 0 0 3683
Mi van okoska, nem elég már a környezetvédelmi topikos kötekedés?

Képzeld, nem védeni akarok senkit, sőt, aki ekkora barom (hogy a városban állatkodik) még jól meg is kéne ruházni. Csakhogy látszik a jellemhibád, mivel te mindenkinél okosabb vagy, tehát neked van igazad. Minden topikban, minden hozzászólásodban látszik. Sajnos.


És csak hogy legyen elgondolkodni valód:
A közelmúltban itt Érden volt néhány üldözéses jelenet, ahol állat quados menekült a járőr elől. A mellékutcákban, a gyerekek között mint egy eszelős. Az első sikerült, meglépett, másodikat megfogták. Engem hívtak, ki lehetett az: sárga quad, sportgép, nagy hanggal... Szerinted hány száz ilyen lehet a környéken??volt a válaszom.
De ettől még nem mindegyik állat...
Bocs de most mennem kell menteni, lehet, hogy egy ilyen baromhoz megyek, aki épp felbukott a városban...
Előzmény: eke (3682)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!