Keresés

Részletes keresés

s500 Creative Commons License 2013.02.22 0 0 14

 Sziasztok!

 

Engedjétek meg, hogy ajánljam a weblapunkat.

Kerti faépületeket  készítünk, a weblapunkon lévő albumban több száz képet találtok eddigi munkáinkról.

Ha más nem, egy kis kertberendezési ötletszerzésnek biztos jól jön :-)

Van itt filagória , pavilon , szaletli , kiülő , ki hogyan hívja.

 

www.pavilonok.eu

 

Pár kép kedvcsinálónak:

 

                                                                                   

 

 

ja69 Creative Commons License 2009.02.12 0 0 13
Úgy gondolta ha érdekel a kép felteszem
ja69 Creative Commons License 2009.02.12 0 0 12
Üdv
kicsit elfoglalt voltam elcsúsztam, de érdekel még a kép csinálok egy párat és felteszem
Előzmény: Mad árka (9)
legirepa Creative Commons License 2008.12.02 0 0 11
A "Kerti pavilon" megnevezés túl giccses? A gugliban erre a kifejezésre sok találat bejön...
Előzmény: ja69 (2)
nagy ivó Creative Commons License 2008.12.01 0 0 10
Mad árka Creative Commons License 2008.12.01 0 0 9
Én pedig még inkább megcsúszva válaszolok, ellenben érdekelne a kép!
Előzmény: ja69 (6)
nagy ivó Creative Commons License 2008.12.01 0 0 8
ihi007 Creative Commons License 2008.08.13 0 0 7
Egy rövid 0.5-1m es gerendát ugy gyalulj meg hosszába ,élletöréssel,hogy hat lapja keletkezzen. Ez függőlegesen fog állni a csúcsban,ehez fogathatod a tető szalufáit.
ja69 Creative Commons License 2008.08.08 0 0 6
Szia
Egy kicsit elcsúsztam a válasszal , de már kész van csak korlát kell körbe. Sikerült viszonylag egyszerűen megoldani a csúcsot. Annyi bajom van vele ,hogy egy kicsit mozog nem tudom miért talán a korlát körbe megfogja.Egyenlőre ennyi. Ha érdekel teszek fel képet is. .
Előzmény: Mad árka (5)
Mad árka Creative Commons License 2008.07.13 0 0 5
Hahó! Mi lett a filagóriáddal? Nemrég én is gondoltam agyban egyre, csak egy gond volt vele, hogy se annyi helyem, se annyi pénzem, a többi stimmelt. :-) Ellenben mikor még az agyi tervezés csúcsán álltam, találtam a neten pár oldalt, amelyek a készítését ismertették. Persze most egyiket se lelem. Mindenesetre én az összes létező szinonim szóra rákerestem az ügyben, úgy mint szaletli, filagória (már nem emlékszem sajnos, mik voltak ezek külföldisül), illetve a gazebo-ra, gazeboo-ra elég sok találatot adott a Gúgli. Ezt bonyolítottam building-gel, making-re, valamelyik bejött. S egy viszonylag pöpec honlapon foglalkoztak a csúcs megszerkesztésének mikéntjével is.

De az is lehet, már rég készen vagy. Mi a helyzet most?
ja69 Creative Commons License 2008.07.09 0 0 4
Hali

Nem lesz olcsó az biztos, olyan stabil sem lesz mintha magad csinálnád. Én néztem az OBI-ban gyalázatos amit ott adnak 120.000 pénzért.
Előzmény: laspring (3)
laspring Creative Commons License 2008.07.08 0 0 3
én vásárolni szeretnék ilyet
Bp-en és környékén hol érdemes ilyesmit nézelődni?
a lentebb linkelt diósdit felhívom holnap, de attól tartok túl puccos ára lesz nekem...
ja69 Creative Commons License 2008.07.04 0 0 2
Hát hívjuk úgy én másképp ismerem, de köszi a képet.
Előzmény: Törölt nick (1)
ja69 Creative Commons License 2008.07.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok
Kerti kiülő (filagória) készítésében szeretnék tanácsot kérni. Hatszögletűt építenék, de a tetőszerkezethez kéne egy kis segítség hogy hozzam össze a hat gerendát a csúcsban. Ha van esetleg valakinek képe is erről az is jó lenn. Előre is köszönöm a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!