Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

ólomlábú 2013. nov. 12. © 90

Természetesen soha nem fogsz hitelt kapni tőlük.  Rendkívül egyszerű metodikával dolgoznak a fogyasztói csoportok.

A lényeg:

Olyan emberek vannak megcélozva a hirdetésekkel,akik nagy valószínűséggel Magyarországi Bankban vagy pénzintézetnél nem kaphatnak hitelt.  A törvény ugyanis tiltja az aktiv KHR melletti hitelezést  (BAR lista régebbi nevén)

Mivel ezek az emberek nagy általánosságban pénzügyileg képzetlenek....illetve a szabályokkal nincsenek tisztában és ami a leglényegesebb,mindenféle fűszálba még megpróbálnak bele-bele kapaszkodni,ezért csábító és teljesen irreális törlesztőrészletekkel kecsegtetnek.    Pl 10.Millió Ft-ra 20-30 ezer Ft-os törlesztőrészlet.  

Ezen cégek mögött semmilyen pénzügyi csoport vagy bank nem áll,egyszerű szélhámosok egyesülete,azért kérik előre a pénzt,mert soha de soha pénzt nem fogsz tőlük látni. Felütik a sátrukat minden városban,ideig óráig pár szerencsétlent lekopasztanak,majd tovább állnak.

Egyetlen egy dolgot tudsz tenni,örökre elfelejted őket és a telefonszámukat.

remélem segítettem.

Előzmény: spicpor (88)
harzol 2013. nov. 11. Creative Commons License 89

Abból, hogy ők kérnek pénzt már tudni lehet, hogy át akarnak verni.

Láss csodát tényleg csalókról van szó: http://www.pertarskereso.hu/panaszok/best-life-center-kft-general-future-kft-hitelkonstrukcio-helyett-felajanlott-szerzodese-atveres/

Előzmény: spicpor (88)
spicpor 2013. nov. 11. © 88

üdv mindenkinek.Azt szeretném kérdezni,hogy kapott-e már valaki hitelt a Best

Life Center KFT-től ugyanis előre kérnek 66000 ft-ot,hogy fizessek be Otp számla

számra.

H.V.Hajnal 2013. okt. 29. © 87

Köszönöm szépen!!!!!!!!!!

Előzmény: ólomlábú (86)
ólomlábú 2013. okt. 29. © 86

Üdv!  Most írtam le,kár,hogy nem olvastad.

Fogyasztói csoportok,soha egyetlen fillért nem fogsz kapni tőlük,mert nem bankok!!!! 

Ellenben ha van felesleges 80-100 ezer Ft-od,amit ki akarsz dobni az ablakon.......

na megtaláltam a Védőhálós (átb@@@ós) hirdetést.  

Fogyasztói csoport újratöltve.

Eszedbe se jusson még telefonálni sem nekik.   Ezeket nem lehet kiirtani sem.

Csak akkor ha a tutyi-mutyi parlament hajlandó volna egyszer és mindenkorra tökössé válni és betiltani ezeket a mocskokat.

Üdv-.....

Előzmény: H.V.Hajnal (85)
H.V.Hajnal 2013. okt. 29. © 85

Érdeklödni szeretnék ,hogy sikerült e a szuperinfoban meghirdetett védőhálos hirdetésen keresztül hitelt felvenni!!!!

Előzmény: spicpor (74)
ólomlábú 2013. okt. 25. © 84

Topicleírás.

Ne offolj.

Előzmény: Törölt nick (83)
Törölt nick 2013. okt. 25. Creative Commons License 83

"mert különben vérsértődés és teljes családi perpatvar keletkezik."

Es az baj? Pont ezt a primitiv gondolkodasmodot kene megszuntetni az emberekben.

Amugy nem hinnem hogy ez offtopik, plane hogy nincs is mas szemelyi hitel topik.

Előzmény: ólomlábú (82)
ólomlábú 2013. okt. 25. © 82

Gazdaságilag igazad van.

Az viszont totálisan látszódik,hogy nem a  vidéki magyarország szülötte vagy és csak kizárólag "kozmopolita" hagyományokra magasról tojó emberek fejével tudsz gondolkodni.

Mai fejjel már én sem rendeznék csak akkorát,amekkorát a pénztárcám enged,ugyanakkor élnek még szép számmal olyan hagyományokon nyugvó családok,ahol kötelező a retye-rutya összes tagját meghívni,mert különben vérsértődés és teljes családi perpatvar keletkezik.

Nézd azt értjük,hogy te teljesen hitel ellenes ember vagy és keresztes hadjáratot folytatsz itt az indexen csak azt nem értem,hogy miért itt fejted ki ebbéli tevékenységedet,pont azokban a topicokban,ahol Hitel megoldásért jönnek emberek???

Ha értelmes tanácsot és hitel megoldást nem tudsz nyújtani,akkor kérlek ne rombold az ilyen jellegű topicokat.

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick 2013. okt. 25. Creative Commons License 81

Napi penzcentrum szanalom:

http://www.penzcentrum.hu/hitel/mikor_vegyek_fel_szemelyi_kolcsont_a_szakerto_valaszol.1038078.html

Rogton az elso a kedvencem:

K: "Márciusban házasodik a fiam. Jelenleg úgy számoljuk, hogy 2 millió forint körül lesz az esküvő költsége, viszont a család addigra csak 1,2-1,4 milliót tud majd összegyűjteni."

V: "Önöknek ideális választás lehet a személyi kölcsön."

Meg a faszt, az miert nem merul fel hogy talan nem kene 2 millios eskuvo ha nincs ra penz? :D

barkcsilla88 2013. okt. 15. © 80

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni szakdolgozatom elkészítéséhez! Aki rendelkezik lakáshitellel kérem töltse ki az alábbi kérdőívet!
A válaszadás természetesen név nélkül történik! Amennyiben lehetséges, kérem az egyéb bejegyzés rovatot is kitölteni személyes tapasztalattal!
Köszönöm!
http://ripet.hu/feedback.php?kid=3f68f47dfd5218f054687d07f6585271

ólomlábú 2013. okt. 5. © 79

na megtaláltam a Védőhálós (átb@@@ós) hirdetést.  

Fogyasztói csoport újratöltve.

Eszedbe se jusson még telefonálni sem nekik.   Ezeket nem lehet kiirtani sem.

Csak akkor ha a tutyi-mutyi parlament hajlandó volna egyszer és mindenkorra tökössé válni és betiltani ezeket a mocskokat.

Üdv-.....

ólomlábú 2013. szept. 21. © 78

Azt soha nem értetttem,hogy miért tesz fel valaki a fórumon egy kérdést,ha utána nem érdekli a válaszok stb.... 

De hát....nem vagyunk egyformák. Időtöltésnek nem rossz. :)

ólomlábú 2013. szept. 16. © 75

Szia! Konkrétabban tudnád?  Cofidis személyi hitelre gondolsz?  Ha igen,akkor segítek,mond a kérdéseket.

spicpor 2013. szept. 11. © 74

Üdv.

Aki a SZUPERINFÓban meghirdetett hitelt már kapott kérem jelezze.(Védőháló mindenkinek

hirdetés  alatt.

szakipeet 2011. nov. 7. © 72

Igen, a sima kalkulátor csak iránymutató, most épp a Raiffeisen-nél kalkuláltatok, mert személy szerint nekem bírálják el a teherbíró képességem alapján. És eddig úgy néz ki, jobban járok így. Ez az: http://minu.me/-nevreszolo

ólomlábú 2011. jún. 8. © 71

Üdv!

A kalkulátoroknak lehet hinni de önmagában a kalkulátor által kiadott törlesztő részlet nem jelent semmilyen garanciát abból a szempontból,hogy te megkapod-e a kért hitelösszeget vagy sem.

Egy személyi kölcsön bírálat az esetek 99%-ban úgynevezett scoring alapú (egy előre beállított pontrendszer alapján) történik,plussz a bankszámládat végig nézik (általában 2 hónap,valahol 1),plussz a munkahelyed ellenőrzése és természetesen a jelenlegi bevételi-kiadás oldaladat.

Én mindenképpen egy korrekt,megbízható díjmentesen dolgozó hitelközvetítő felkeresését javaslom,aki 4-5 bank fele legalább közvetít személyi kölcsönt,mert nagyon sűrűn előfordul,hogy pl az első kettő banki próbálkozás nem sikerül de a 3.bank megadja. (ez teljesen hétköznapi stori).

Üdv-Ólomlábú

Előzmény: gabesz2001 (70)
gabesz2001 2011. jún. 7. © 70

Sziasztok!

Egy hete nézekődök, hogy melyik banknál lenne érdemes hitelt felvenni. 700 000 Ft-ra lenne szükségem.

Kitöltöttem az űrlapot a minihitel.hu-n a hitelszerviz.hu-n (Hitelbróker), de még nem jött válasz, sem megkeresés.

Úgy gondoltam, hogy 2 év alatt kicsengetném, a kalkulátor 31 500/hó dobott ami körübelöl 10%-os kamat, amit úgy gondolok nem rossz.

Szeretnék tanácsot kérni, hogy lehet-e hinni ezeknek a kalkulátoroknak, és hogy hova érdemes tényleg segítségért fordulni?

Köszönöm!!

Üdv.: Gábor

ólomlábú 2011. febr. 9. © 69

Dettó. Ugyanolyan hitelvizsgálatot folytat le abban az esetben is a bank.

Előzmény: wishes (68)
wishes 2011. febr. 9. © 68

és hitelátvállalás?

Előzmény: ólomlábú (67)
ólomlábú 2011. febr. 9. © 67

Személyi kölcsönre egyenlőre nincs esélyed. Nagyon rövid a bejelentett időszakod. (min 6 hónap folyamatos,határozotlan munkaviszony kellene).

Motor-autó hitelezésben nem vagyok otthon de szerintem most a szigorítások után oda is kevés lesz a munkaviszony.

Előzmény: wishes (66)
wishes 2011. febr. 9. © 66

sziasztok. Motort szeretnék vásárolni. van egy autom is már másfél millot ér kb. Némi kölcsönt kellene felvennem. kb 500 000 ft-ot. kiváncsi vagyok véleményetekre hogy kapok e hitelt  valahol. 21 éves vagyok, sajnos a kocsi anyum nevére van iratva a biztosítás miatt. 2 évig em voltam bejelentve munkahelyemen. aztán fél évre be vltam jelentve miután átjöttem a másik munkahelyemre ahol 1 hónapja vagyok. 90-120 közötti a nettóm. esélyem van hitelre valemelyik banknál? vagyis személyi kölcsönre..

ólomlábú 2010. dec. 20. © 65

No ez jól elkerülte a figyelmemet.

Megkaptátok a kölcsönt végül?

Előzmény: Demonscream (64)
Demonscream 2010. okt. 4. © 64
Sziasztok!
Szeretnék tanácsot kérni a hozzáértőktől mielőtt a párommal komplett idiótát csinálok magunkból az OTP-nél. :D
Nos, a következő a helyzet.
Most több váratlan kiadás is jött (pl. méregdrága fogpótlás nekem),új mosógép és össze is szeretnénk házasodni.
Szeretnénk személyi kölcsönt igényelni ingatlanfedezet nélkül.
A párom nevén van ugyan egy jó nagy ház 15%-a de még nincs rávezetve a tulajdoni lapra, és amúgy sem szeretnénk azt terhelni ilyen dolgokkal.
A párom kb. 2 éve dolgozik a nagyapja tulajdonában lévő jól menő vállalatnál.
A nettó jövedelme 107.000- Ft havonta (plusz 50-80 ezer zsebbe+16 ezer kajajegy)
Az idén 2 hónap múlva lesz 24 éves. Nincs tartozása, hitele.
Én ,mint adóstárs szerepelnék a kölcsönigénylő lapon . a fizetésem szintén 107.000- Ft / hó+16 ezer kajajegy
25 éves vagyok és 1 év 4 hónapja vagyok a cégnél.
nincsenek állandó kiadásaink, max a kettőnk előfizetéses telefonszámlája és a net ami együtt 18 ezer havonta. Viszont nekem van egy 80 ezres A hitelem ami most ki is merült a fogászati kiadások miatt a múlt hónapban. És van egy 12 ezres TV törlesztésem még 8 hónapig.
Eltartottunk egyáltalán nincs.
A kérdésem az lenne ,hogy milyen esélyekkel indulunk és ,hogy melyikőnknek lenne érdemesebb hitelt felvenni. 800.000-1.000.000- ft-ra gondoltunk(felvenni).
Melyik bankot tudjátok ajánlani?
Köszönöm!
rabszi79 2010. máj. 10. © 63

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy takarékszövetkezetnél dolgozik-e esetleg valaki.

Múlt hét elején adtam be egy személyi kölcsönigénylést, ma hívtam a helyi takarékszövetkezetet és mondták, hogy sem postán sem telefonon nem kaptak még értesítést a cenzúrált elbírálásról. A kérdésem az lenne, hogy a helyi takarékot csak akkor értesítik telefonon, ha pozitív az elbírálás vagy ez változó, vagy poz. elbírálás esetén is lehetséges, hogy csak postai úton értesítik vagy hogy megy ez? HOlnap kell újra érdeklődnöm, de már nagyon tűkön ülök. Köszi a tippet előre is!

Bucser 2010. máj. 2. © 61
Hitelre hitelt felvenni az egyik legrosszabb ötlet (szerintem hisz akkor árfolyamot kamatot mindent tőkésítenek lezáráskor).

Érdekes kérdés lehet, hogy mennyit ér most a ház.

Ha megoldható, hogy 6-ot még a meglévő 5 re ráterhelj ugyanazon pénzintézetnél Szabad felhasználású ingatlanalapú hitelre amivel kiváltod a meglévő hitelkártyákat személyi kölcsönöket adósságrendezőket, az megérheti hisz a törlesztőd egy elnyújtott fedezettel bíró esetén jelentősen kisebb lehetne mint ezzel a felállással.

Amivel készülj: Apeh Jöv igazolás a vállalkozásról, esetleg adóbevallás leadási visszaigazolással, Ha társult vállalkozás akkor friss főkönyv esetleg pénztárkönyv.

Ha rendezted a "kis" hiteleket akkor utána soha többé környékére se menj hitelkártyának és személyi kölcsönnek:)

Ami szabályozás a SREP keretében megjelent (PSZÁF általi szigorítások most 2010 januártól), ha vállalkozóként veszed fel a hitelt nem is érint. Tehát a magasabb hitelezhetőség érdekében érdemes Válllakozóként beadnod a kérelmet.

Kb ennyit tudnék esetleg tanácsolni:) Bár tudom, hogy a kérdés nem most volt már:)

Remélhetőleg azóta megoldódott a kérdés.
Előzmény: lacika1004 (57)
ólomlábú 2010. ápr. 8. © 60
Credigen Game-Over.....

http://index.hu/gazdasag/magyar/2010/04/08/kivonul_magyarorszagrol_a_credigen/
ólomlábú 2010. márc. 14. © 59
A Hitel-ötlet topicban már próbáltuk kivesézni a dolgokat,érdemes oda is átnézned.

A 460.000 Ft-os A hitelkeret azt gondolom,teljesen értelmetlen. A hitelkártya után a folyószámla keret a második legmagasabb kamattal működő termék. Evvel személyi kölcsönt nem tudna racionalizálni,max egy kisebb hitelkártyát.

Az OTP-nél valóban igaz,amiket leírtál. Azt viszont kifelejtetted a gondolatmenetedből,hogy ezeket a lehetőségeket (pl személyi kölcsön) csak akkor kaphatná meg,ha terhelhető még a jövedelme. Erre viszont nincs lehetősége,mivel minden létező dolgot,onnan fizet.

Az utolsó két ötlet működhet,az első akár egy ingatlannal is.
Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick 2010. márc. 14. © 58
Részben tudok javasolni:
A hitelkártyáktól lenne jó megszabadulni.
azt nem írtad, hogy van-e folyószámla hitelkereted (A-hitel) az amennyiben OTP-s vagy a ráérkező jövedelem és családi pótlék 3-sorosa lehet max. tehát ha az nincs kihasználva, akkor fel lehetne emeltetni, és a hitelkártyára feltölteni. Itt ez a 130eFt jövedelem, valamint ha ugyanarra a szla-ra jön a családi pótlék 26eFt, tehát az 460eFt ez a NET-es szla.csomagnál lehet (mármint a 3szoros szorzó). Ez áthidaló megoldás, mivel itt csak kamatot fizetsz hó végén, tőkét nem törlesztesz, viszont a havi terhed nagyságrendekkel csökken.
A személyi kölcsön ugyanitt a jövedelmed 10 szerese lehet, ha a családi pótlék a nevedre jön az 156eFt jöv., viszont a vállakozásból származó havi110eFt-ot azt APEH-os jövedelemigazolással is alá kéne támasztani. hogy számolni lehessen vele.Ha nem akkor jó esetben egy 500eFt-os személyi kölcsön ráférhet még, de lehet, hogy csak adóstárssal megy át
Vállakozásodra van külön vállakozói folyószla? Mert több bank is tud folyószla. hitelt hozzá, az OTp is, meg a TAk.szövök adják aránylag könnyen egy fél éves szla. múlt után, ingatlan fedezet nélkül 500-800eFt egy tak.szövnél átmehet, de ponotsan ezt nem tudom.

Valószínűleg akkor csökkene leginkább a havi tehetek, ha az egészet egy jelzáloghitelbe váltanátok ki, lehet hogy továbbra is kéne a 2 ingatlan. Itt a chf-nek az árfolyamkülönbözetére eső veszteséget kellene lenyelni valószínűleg egy 1.200eFtos difi van a 2006-os szinthez képest. Júniiusban nagyon meg fogják még szikorítani a jelzálog hitelezést, tehát addig kell eldönteni, hogy ilyenben gondolgodtok-e vagy sem, mert szerintem az után már nem nagyon lehet kiváltani annyi szigorítás lesz.

Meg még olyat lehet, de ez sem azonnali: átviszed egy "ismeretlen bankba" a számládat általában 2 hónapos számlamúlt után már "szeretik" jól minősíteni az ügyfelet persze a jövedelem is oda menjen, ne utalgass arról az új szla-ról más bankba, és mondjuk egy Erstében kb 1200eFt személyi kölcsön így átmenne 2 hónap után persze nem bevalva az egyéb hiteleket.

Remélem valamelyik info hasznos lesz számodra.
Előzmény: lacika1004 (57)
lacika1004 2010. márc. 8. © 57

Szakértőktől kérdeznék.

Nehéz megállni röhögés, vagy negatív vélemény  nélkül a történetemet, de jó lenne valahogy rendbetenni a pénzügyemet!

Jócskán hibás vagyok ebben a kölcsönmizériába, de mentségemre,  nem elittam, gépeztem, szórakoztam, mindet a családra fordítottam. Vettünk házat, kerités, szigetelés, szinezés, egy TV-t mert elromlott, számítógép a főiskolához, tartozásrendezők. A " válság " is jócskán betett!

Magamról:

-Eü dolgozó vagyok, 39 éves, főiskolát végeztem, munkahalyem biztos, 13 éve vagyok ott,

-3 éve válalkozóként ügyeleten is dolgozom,

nős, 2 gyerek

-az asszony most helyezkedett el,

- nem volt soha egyetlen csekkem sem elmaradva, NEM vagyok és nem is voltam BAR listás.

Bevételeink:

- fizetésem 130 000 ft

- válalkozásból 110  000

- asszony kb 70 000 ft

- családi 26 000

- egyébb bevétel 20 000

356 000 ft

Ettől csak több lehet.

Na most a kiadás:

- lakáshitel 38 000 ft 5M vettünk fel 20 évre 2006-ban, azóta a lakás értéke elvileg jóval több, már akkor olcsón vettük, sokat ráköltöttünk,

- a felújítás 31 000 3M anyám házára, jelzálog, mindkettő frankos

- OTP szem hitel 30 000/hó, most 1M áll, 900 000 vettem fel 3 éve (!), frankos

- Citi Bank 26 000/hó, valami rendező kb 1 100 000 most, még 4 év van hátra,

- Citi Bank hitelkártya 19 000/hó,  -422 000-őn áll,

- Budapest bank, amire nagyon haragszom, mert mindig küldték és küldték az újjabb hitelajánlatot, mi meg beleugrottunk. 3 van, 15 000/hó, kb 500 000 még,  

27 000/hó, kb 1 200 000 még,  30 000/hó 1 500 000 még.

OTP Blu hitelkártya - 600 000 van ami 30 000/hó jelent

247 000 ft

A maradék elmegy rezsi, meg kajára. Van olyan hónap, hogy jócskán minuszos, ami ugye rontja a hitelkártyát...  Amit még megkívánok jegyezni, a házat eladni biztosan nem, akarom! Esetleg újra felértékelni, és erre felvenni valamit, amiből az aprókat ki lehetne törleszteni. Vagy jó volna legalább a hilkártyákat, a kisebbeket egybevenni, hosszabb lejáratu adóságrendezőből. Hát erre kérnék valami ötletet, ólomlábu fórumozó véleményére is kiváncsi lennék

Fáradságotokat előre is köszönöm, mert ez volt az első lépés, hogy le mertem írni

László

_gaq.push(["_setCustomVar", 5, "Status", "anonymous", 2]); _gaq.push(["_setCustomVar", 1, "Level-1", "Gazdasag,_uzlet,_karrier,_munka", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 2, "Level-2", "Bank", 3]); _gaq.push(["_setCustomVar", 3, "Level-3", "Szemelyi_kolcson-lehetosegek_", 3]);