Keresés

Részletes keresés

James 42 Creative Commons License 2016.05.05 0 0 960

Szerintem próbáld meg azokkal a beállításokkal, amiket ezen az oldalon találsz:

http://www.hesk.com/knowledgebase/?article=72

Előzmény: Vakegérke (959)
Vakegérke Creative Commons License 2016.05.05 0 0 959

Sziasztok!

 

Szeretnék egy kis segítséget kérni!

 

Van egy Adware.ChinAd vírusom ami állandóan telepakolja a képernyőt reklámokkal. Ezt próbáltam kiirtani egy Yac nevű programmal ami aztán elárasztott minden szarral. A Malwarebytes leszedte ezeket és most megint csak az Adware.ChinAd maradt azt nem tudja eltávolítani, de azóta nem megy a Firefox és a Thunderbird. A Firefoxot sikerült beüzemelnem egy mentés, törlés, újratelepítés és visszatöltéssel, de a Thunderbirddel ez nem vált be.

Indítás után kiírja, hogy pop.gmail.com kikeresve..... és nem tölt le semmit.

Több cím is be van állítva, de egyiket sem tölti le, ha hüldeni akarok levelet akkor azt írja ki, hogy

"Az üzenet küldése sikertelen.
Az üzenet küldése a levélküldő (SMTP) kiszolgálóval (pop.gmail.com) ismeretlen okból megszakadt. Ellenőrizze, hogy a levélküldő (SMTP) kiszolgáló beállításai helyesek-e, és próbálja meg újra."

 

A beállításokat nem változtattam.

 

Ötletetek?

James 42 Creative Commons License 2016.04.13 0 0 958

Azt nem tudom, hogy ezt a problémát megoldja-e, és lehet, hogy néhányan meg akarnak majd kövezni érte, de én azt szoktam tenni, hogy telepítés után kikapcsolom a programfrissítések keresését.

Előzmény: István Szőke (957)
István Szőke Creative Commons License 2016.04.12 0 0 957

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne - találkozott e valaki azzal a problémával, hogy a Thunderbird egyszercsak elfelejti engedni a html beillesztést? Nem illeszti be a képet és a formázott szöveget... Beállításokban, nem változott semmi, a kapott emailt is ha beleírok, engedi továbbküldeni, csak a bemásolással vannak gondjai....

Rendszer visszaállítással megjavul, aztán ismét elkapja a gépszíj.

Tud esetleg erre valaki megoldást?

James 42 Creative Commons License 2016.03.29 0 0 956

Persze. Kijelölöd a törölni kívánt leveleket, aztán Shift-Delete.

Előzmény: ub1321 (955)
ub1321 Creative Commons License 2016.03.28 0 0 955

A problémám, nem tudom törölni a beérkezett leveleket. Tudna segíteni valaki??

srf Creative Commons License 2016.03.01 0 0 954
Előzmény: donni99 (952)
James 42 Creative Commons License 2016.02.29 0 0 953

Én most kipróbáltam, és miután bemásoltam két címet, valóban egy sorba írta őket, de aztán nyomtam egy Tab-ot, és erre szétszórta a címeket külön sorokba. Esetleg Te is próbálkozhatsz ezzel. De az igazán tuti megoldás szerintem egy lista a Címjegyzékben, legalábbis akkor, ha mindig ugyanazokra a címekre akarsz levelet küldeni.

Előzmény: donni99 (952)
donni99 Creative Commons License 2016.02.29 0 0 952

Sziasztok! Láttam, már előttem említették, hogy több címzettre nem sikerült kiküldeni a levelet. Nekem is csak úgy engedi, ha külön sorba írom a címzetteket. Viszont mivel egyszerre 30-40 embernek kellene kiküldenem e-maileket, szeretném wordből bemásolni a címeket, de akárhogy sorolom fel őket wordben, a thunderbird egy sorba teszi és nem küldi el... Nincs valami tippetek, hogy ne kelljen egyesével bemásolgatni mindig?

James 42 Creative Commons License 2016.02.24 0 0 951

Elég fura ez a jelenség, de talán egy F11 gomb megoldja. Ha nem, akkor lehet tovább gondolkodni.

Előzmény: csiriprelek (950)
csiriprelek Creative Commons License 2016.02.24 0 0 950

Sziasztok!

Thunderbird levelezőmből eltűntek a jobb felső sorban lévő gombok ( tálca ikon, méretszabályzó ikon, és az X is.Hogyan lehet visszavarázsolni ezeket?

Köszönöm a segítséget

mara59 Creative Commons License 2016.02.11 0 0 949

Sziasztok!

Hátha valaki előbb tud megoldást, mint én rájövök.

Levélírásnál a beszúrt mellékletet nem tudom megnyitni. Nemrég lett új gépem, a Thunderbird minden személyes adatát átmásoltam a megfelelő helyre az alapprogram telepítése után a régi gépről, de ez a funkció valamiért nem maradt meg. Ott működött és bár a régi gépemre új Windows került, persze újratelepítve, ott persze működik. Nagyon hiányzik, mert szerződéseket küldök és mindig el kell mennem a kezelőprogramba és ott keresgélni újra és nyitogatni a csekkoláshoz.

 

zaturek_if Creative Commons License 2015.12.29 0 0 948

Sziasztok,

a problémával már régen szembesültem, de most telt be a pohár. Nem vagyok aktív facebookos, de azért fent vagyok, éppen ezért a jelszavamat sem szoktam megjegyeztetni a böngészővel, mindig kézzel írom be.

Namost, ha üzenetem érkezik, vagy valaki ismerősnek jelöl, erről kapok egy értesítő e-mailt, amit a thunderbirdben nézek meg. És itt jön az agyrém: ha a levélben rákattintok bármelyik aktív linkre (mondjuk az üzenetet küldő nevére), csont nélkül megnyílik egy böngésző ablakában az adott facebookos oldal, elegánsan átugorva a bejelentkezési procedúrát.

Direkt megnéztem, tuti, hogy sehol nincs elmentve a jelszavam, akkor mégis hogy a rákba tud bejelentkezni magától?

 

Nem tudom, más tapasztalt-e már ilyesmit.

Válaszotokat előre is köszönöm.

Posza1 Creative Commons License 2015.12.06 0 0 947

Néhány napja nem tudom megnézni a leveleimet, mert hibát dob a levelező:

 

 

 

Böngészőből a szolgáltató oldalán minden gond nélkül belép... Mi lehet a gond?

gesszti Creative Commons License 2015.11.25 0 0 946

"Természetesen" avastom van. Na, legyalulom, hátha...

 

Köszönöm az ötletet!

 

Előzmény: Ati88 (945)
Ati88 Creative Commons License 2015.11.25 0 0 945

Némi guglizás után:

Nem Avast víruskereső van a gépeden?

ahol ez a probléma fordult elő, mintha az lenne az okozó.

De tényleg csak a Guglizás alapján.

Előzmény: gesszti (944)
gesszti Creative Commons License 2015.11.22 0 0 944

Bajaim vannak a thunderbird-el mostanában.

 

-ha írok egy hosszabb üzenetet, akkor egy idő után feljön egy ablak, hogy sikertelen volt az üzenet mentése.

 

-ha elküldenék egy üzenetet, akkor kiírja, hogy nem tudja csatolni az nslmail.html fájlt.

 

-ha ilyenkor arra kattintok, hogy mégis küldje el az üzenetet, akkor elküld egy üres üzenetet.

 

Van ötletetek, hogy mitől lehet ez?

 

-frissítettem, azt írja, hogy napra kész.

-futtattam vírusírtókat, többet is. Eredménytelenül.

-win xp

James 42 Creative Commons License 2015.11.16 0 0 943

Szerintem ellenőrizd a küldési beállításokat, és azzal próbálj valamit variálni (csak szöveg, csak HTML, stb.)! A képeket pedig esetleg próbáld meg mellékletben elküldeni!

Jobb ötletem per pillanat nincs.

Előzmény: axemiskolc (940)
James 42 Creative Commons License 2015.11.16 0 0 942

A leírtak alapján én még egyszer felhívnám a szolgáltatót, mert alighanem náluk van (vagy volt) valami hiba.

Előzmény: peszyke (941)
peszyke Creative Commons License 2015.11.16 0 0 941

Sziasztok! Tudna valaki segíteni? 6 napja kínlódom azzal, hogy nem kapom meg a leveleimet. Szeretném letölteni az új üzeneteket, és ezt írja ki a rendszer: ......felhasználó jelszavának elküldése nem volt sikeres. A(z) mail.t-online.hu levelezőkiszolgáló válasza: Temporary authentication failure. [px00k.mail.t-online.hu

Felhívtam a szolgáltatót, az Ő szerverükön meg van az összes levél, de valamiért valahol elakad. A szolgáltató szerint nálam van a beállítási hiba, pedig semmit semállítottam át, és idáig problémamentes volt. Mi lehet a gond? KÖSZI

axemiskolc Creative Commons License 2015.11.16 0 0 940

Üdv!

Egy üzenetet szeretnék továbbítani de a karakterek is megváltoznak illetve a képeket nem hagyja benne a TB.
Mit lehet ezzel kezdeni?

James 42 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 939

Akkor passz. Mondjuk, azt már korábban is megfigyeltem, hogy Thunderbird-ből is rohamtempóban nyomatják az egyre újabb verziókat, és ezekkel néha akadnak gondok. Én még most is egy sokkal korábbi verziót használok az aktuálisnál. Ezért lehet engem fikázni, de legalább nincs vele bajom.

Előzmény: theman3 (938)
theman3 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 938

Szia!

 

Van melléklet és jó is,a webes felületen meg tudom nyitni,de a thunderbird mindegyikre ezt írja akár mentem akár leválasztom.Ez Imap, a másik gépen pop3 -as,és az jó.

Előzmény: James 42 (937)
James 42 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 937

Szerintem a levél méretéből nagyjából meg lehet állapítani, hogy van-e benne melléklet, vagy tényleg nincs. Esetleg megpróbálhatnád megnyitás helyett lementeni a csatolt állományt, és utána megnyitni.

Előzmény: theman3 (936)
theman3 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 936

Sziasztok!

 

Az alábbi problémám van a Thunderbird-el.A mellékleteket nem tudom megnyitni mert ezt írja :

Ez a melléklet üresnek tűnik.
Egyeztessen a feladóval.
A vállalati tűzfalak és víruskeresők gyakran törlik a mellékleteket.

 

Mit lehetne ez ellen tenni?

 

 

Köszönöm és üdv.

jean_pierre Creative Commons License 2015.11.04 0 0 935

találtam 1 megoldást, csak 1 kicsit "macerás"....

leszedtem ezt a progit: Thunderbird Message Filter Import/Export 1.3.7.6

innen:

 

 

https://addons.mozilla.org/hu/thunderbird/addon/thunderbird-message-filter-imp/

 

majd "visszabutítom" a Th.b. a 2011-es verzióra, mert az új verzióval nem fut.

a régit itt találtam meg:

 

http://www.msw.hu/letoltes/internet-bongeszok/mozilla-thunderbird/letoltes.html

 

exportáltam a szűrőket, majd az új gépre megint először a régebbi verzió, importáltam a szűrőket,  majd frissítettem az újra.

csak azt nem értem, hogy az új verzió miért nem támogatja az üzenetszűrők import/export-ját???

 

 

 

Előzmény: jean_pierre (934)
jean_pierre Creative Commons License 2015.10.29 0 0 934

Sziasztok!

Tudna segíteni valaki abban, hogy ha lementem a Profil mappát, egy külső HDD-re, majd a "C" újraformázása után (+új Op.rendszer+új Th.B. a netről) "visszarakom", akkor látni/használni fogom a régi leveleimet/beállításaimat?

Főleg az érdekel, hogy az Üzenetszűrők megmaradnak e.

Ha nem, akkor hogyan tudnám elérni azt, hogy egy "új PC-re" visszaállítsam a régin már futó, Th.B-t?

(WIN7/64 van/lesz rajta, csak "tisztítás", partícióváltoztatás miatt kell újratelepítenem.)

Köszönöm!

 

kabila Creative Commons License 2015.10.27 0 0 933

Köszi a választ! A címekkel nincs gond, valószínű, hogy a szolgáltató a ludas: t-online, ő korlátozza le szerintem.

Előzmény: James 42 (931)
srf Creative Commons License 2015.10.27 0 0 932

Vagy használd ezt: addons.mozilla.org/addon/mail-merge

Előzmény: kabila (930)
James 42 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 931

Még soha nem láttam ilyet. Pontosabban csak akkor volt ilyen gond, amikor valamelyik címmel valami nem stimmelt. Amúgy minden címzettet külön sorba írtál?

És egy ötlet: ha nagyon nem akar menni a dolog, és tényleg azt gondolod, hogy azért, mert túl sok címzettet soroltál fel, akkor esetleg felveheted őket egy új listába a Címjegyzékben, és akkor a levélben csak a lista nevét kell megadni címzettnek.

Előzmény: kabila (930)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!