Keresés

Részletes keresés

jean_pierre Creative Commons License 2015.10.29 0 0 934

Sziasztok!

Tudna segíteni valaki abban, hogy ha lementem a Profil mappát, egy külső HDD-re, majd a "C" újraformázása után (+új Op.rendszer+új Th.B. a netről) "visszarakom", akkor látni/használni fogom a régi leveleimet/beállításaimat?

Főleg az érdekel, hogy az Üzenetszűrők megmaradnak e.

Ha nem, akkor hogyan tudnám elérni azt, hogy egy "új PC-re" visszaállítsam a régin már futó, Th.B-t?

(WIN7/64 van/lesz rajta, csak "tisztítás", partícióváltoztatás miatt kell újratelepítenem.)

Köszönöm!

 

kabila Creative Commons License 2015.10.27 0 0 933

Köszi a választ! A címekkel nincs gond, valószínű, hogy a szolgáltató a ludas: t-online, ő korlátozza le szerintem.

Előzmény: James 42 (931)
srf Creative Commons License 2015.10.27 0 0 932

Vagy használd ezt: addons.mozilla.org/addon/mail-merge

Előzmény: kabila (930)
James 42 Creative Commons License 2015.10.27 0 0 931

Még soha nem láttam ilyet. Pontosabban csak akkor volt ilyen gond, amikor valamelyik címmel valami nem stimmelt. Amúgy minden címzettet külön sorba írtál?

És egy ötlet: ha nagyon nem akar menni a dolog, és tényleg azt gondolod, hogy azért, mert túl sok címzettet soroltál fel, akkor esetleg felveheted őket egy új listába a Címjegyzékben, és akkor a levélben csak a lista nevét kell megadni címzettnek.

Előzmény: kabila (930)
kabila Creative Commons License 2015.10.27 0 0 930

Mozilla Tunderbird-öt használok és nem küldi el a levelet, ha sok címzett van. Hol lehet beállítani, hogy elküldje (pl 19 címzettnek) ?

Sasa1960 Creative Commons License 2015.10.15 0 0 929

Thunderbird levélküldés során az alábbi hibaüzenetet kapom, mit tudok tenni?

 

"Hiba történt a levél küldése közben. A levelezőkiszolgáló válasza: 5.7.0 Must issue a STARTTLS command first. ft2sm310629wic.24 - gsmtp. Ellenőrizze, hogy az Ön e-mail címe helyesen van-e megadva a fiók beállításaiban, majd próbálja újra."

 

Köszi

Sasa1960

Partner00 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 928

Sziasztok!

 

Tudna segíteni valaki az alábbi problémában?

 

Thunderbird 38.3.0 verziót használok. A programot évek óta kezelem, de folyamatosan felmerülnek olyan mappák, amiket a program generál automatikusan. Ezeket szeretném törölni, de az alkalmazás nem engedi. A képen jól látszódik, hogy a mappanevek vegyes karaktereket alkotnak. Alattuk pedig olyan mappák találhatóak, amiknek szürke színű a nevük (mintha már törölve lettek volna) és "INBOX" felirattal kezdődnek. A törlés funkcióra kattintva csak egy hibaüzenet jelenik meg: "A ... mappán végzett utolsó művelet sikertelen volt. A ... fiókhoz tartozó levelezőkiszolgáló válasza: Mailbox does not exist, or must be subscribed to.

 

A cél: törölni ezeket a mappákat véglegesen.

 

A segítséget előre is köszönöm!

 

srf Creative Commons License 2015.09.29 0 0 927

Nem. A te leveleidet és beállításaidat jelenti.

Bővebben, magyaul: http://mozilla.hu/thunderbird-profilok-kezelese/

Előzmény: Hunyadis (926)
Hunyadis Creative Commons License 2015.09.28 0 0 926

Az új profil új postafiókot jelent?

Előzmény: James 42 (925)
James 42 Creative Commons License 2015.09.28 0 0 925

Azt nem tudom, hogy mi okozza a hibát, de találtam egy hasonló esetet, ahol állítólag az volt a megoldás, hogy egy új profilt hoztak létre a Thunderbird programban:

https://support.mozilla.org/hu/questions/1026288

Előzmény: Hunyadis (924)
Hunyadis Creative Commons License 2015.09.28 0 0 924

James 42 köszönöm a választ. Azt nem tudod, hogy miért csinálja ezt, és hogy lehet megszüntetni, hogy ne rakosgassa nekem ide?

Előzmény: James 42 (923)
James 42 Creative Commons License 2015.09.27 0 0 923

Szerintem nyugodtan törölheted őket. Nem is kéne látnod ezeket a levelező programban. Az is igaz, hogy nem kéne belőle többnek lenni. Egy darab popstate.dat szokott lenni a mail mappában (ahol az Inbox, Sent és a többi is van), amiben nem levelek vannak, hanem a program működésére vonatkozó információk. Azt nem kell törölni, de ha a levelező programban látsz ilyet, azt egész nyugodtan törölheted.

Előzmény: Hunyadis (922)
Hunyadis Creative Commons License 2015.09.27 0 0 922

Azt szeretném megkérdezni valakitől, hogy mik azok a popstate-1...dat-ok amit a program automatikusan felrak, és mire való? Törölhetem én azokat?  Egyébként teljesen üresek, csak egy idő után mindig felrak a program belőle egy következőt. Egy képet is mellékelek róla. Ha tudja valaki, kérem válaszoljon.

James 42 Creative Commons License 2015.08.31 0 0 921

Persze, de szerintem nem erre gondolt. Amúgy meg én azt gondolom, hogy nem olyan nagy dolog belekattintani a kis szűrő mezőbe, mielőtt gépelni kezdene. Sőt, megszokni sem olyan nehéz.

Előzmény: srf (920)
srf Creative Commons License 2015.08.31 0 0 920

Levél írásakor, ha elkezdi begépelni a címzettet, akkor mennie kell. Legfeljebb lassú gépen késik kicsit.

Előzmény: adidas4death (919)
adidas4death Creative Commons License 2015.08.31 0 0 919

Üdv mindenkinek!

 

Abban kérném a segítségeteket, hogy az egyik ismerősöm most állt át Thunderbird levelezésre Outlook 2010-ről, és hiányolja azt a funkciót, hogy egy adott betűt lenyomva, arra a feladóra/címzettre ugrik amilyen betűt éppen lenyomott.

 

Létezik egyáltalán ez a funkció gyárilag vagy esetleg egy "plugin" által a programban, vagy úgymond törődjön bele és használja a jobb fent levő keresősávot?

 

Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm.

 

Üdv.: adidas4death

Robi 3 Creative Commons License 2015.08.27 0 0 918

Sziasztok!

Frissült a TB és most van egy mappa "Reklámok". Sehol nincs beállítási felülete, nem lehet tanítani sem pedig a leveleim harmada oda megy! Mit lehet tenni?

 

Lehet visszaállni az egyel korábbi verzióra?

:P

James 42 Creative Commons License 2015.08.25 0 0 917

Így már értem. Hát, ha nem lehet rávenni a rendszert és a programot, hogy felismerje az Outlook jelenlétét, akkor szerintem kéne keresni egy másik gépet, amelyiken mindkét program megvan, és azon elvégezni az importálást, esetleg egy új felhasználóval. Akár én is meg tudnám csinálni Neked, de nem hiszem, hogy szívesen feltennéd az egész levelezésed a netre, hogy egy vadidegen büzgesse. Én legalábbis a helyedben inkább keresnék egy jó ismerőst, aki tud ebben segíteni.

Előzmény: jjzs (916)
jjzs Creative Commons License 2015.08.24 0 0 916

Ha események, és feladatokból teszem, csak ics vagy csv fájlokat keresne, de nem talál.

Ha az eszközök menüpontból indítok importálást akkor az outlok felirat szürkén marad, mintha nem is lenne a gépen.

Ezért vagyok meglőve.

Előzmény: James 42 (915)
James 42 Creative Commons License 2015.08.24 0 0 915

Ezt nem értem. Mivel próbáltad importálni? Csak mert a Thunderbird-ből kéne elindítani az importálást, az pedig nem pst-t gyárt, hanem éppen abból készíti el a saját gyűjtőit (Inbox, stb.).

Előzmény: jjzs (914)
jjzs Creative Commons License 2015.08.24 0 0 914

Sziasztok. Segítséget kérnék...   Win7 (ugye nincs outlok exp..)  kamu Office 2010 volt fent a gépen egy ismerősömnél, és egy kamu win. A gép alján volt egy hivatalos win kód, így újraraktam neki azzal. De az outlok 2010 ből szeretném átvinni az adatokat thunderbird -be .  (a régi rendszert is elérem, mert klónoztam mielőtt újraraktam, így mind a két rendszer elérhető)

Amit eddig elértem : A fiók adatokat kinyertem. A jelszóval együtt, így azt be tudom állítani, de a levelek importálásakor kapott pst. -t sajnos a thunder nem ismeri fel. Pedig nagyon szeretném ha eredeti legáliprogramok lennének fent.  Köszönöm előre is.

James 42 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 913

Ha automatikusan akarsz másolatot kapni minden beérkező levélről, főleg, ha akkor is, ha a Thunderbird nem is fut, akkor nem abban kell ezt beállítani, hanem a céges levelező szerveren. A legjobb az lenne, ha megkérdeznéd a céges rendszergazdát, hogy mi ennek a módja. Nálunk például az, hogy a júzer leírja, hogy milyen címre és hogyan szeretné átirányítani a leveleit (pl. milyen időtartamra, illetve mindkét helyen meglegyen a levél, vagy csak a privát címre menjen), ezt aláírja, és leadja nekünk, mi pedig beállítjuk.

Előzmény: Gazsobergo (912)
Gazsobergo Creative Commons License 2015.04.14 0 0 912

Sziasztok! A céges levelezésem Thunderbird-on fut.

Szeretnék a saját, privát levelezésembe (gmail-os) másolatokat kapni elsősorban a beérkezett levelekről. Nem feltétlenül akarok onnan levelezni, de legalább másolatot kapni a bejövőről igen.Köszi előre is!Üdv! 

James 42 Creative Commons License 2015.03.29 0 0 911
Előzmény: Flash02 (910)
Flash02 Creative Commons License 2015.03.28 0 0 910

Üdvözlet!

 

Volna nekem 3 gmail fiókom. Feltelepítettem a TB-t, hol lehet azt beállítani, hogy, ne kelljen végig kattintani mindet egyenként hanem lássam az összes beérkezett üzenetet egy mappában összesítve? 

Régen sikerült beállítanom, most nem találom hol kell.

thx

Konstansvalue Creative Commons License 2015.03.25 0 0 909

Köszi hogy írtál :)   Legújabb verziót használom, mentés után egy rekonstrukciót megpróbálok. Szerintem a benne lévő trójai irtása vitt valami rendszerfájlt magával....

Előzmény: James 42 (908)
James 42 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 908

Nem tudom, milyen verziót használsz, de az enyémben van olyan, hogy Nézet menü, abban Eszköztárak, Testreszabás. Ha ez nem segít, akkor szerintem használhatod bátran a Delete gombot, akár a Shift-tel együtt is, ahogy írtad. Esetleg megpróbálhatod újra ráküldeni a telepítőt, persze nem eltávolítás, hanem javítás opcióval.

Előzmény: Konstansvalue (907)
Konstansvalue Creative Commons License 2015.03.24 0 0 907

Egy vírus írást követően (trójai törlése a Thunderbird mappából)  eltűnt, nem működik  az "üzenet törlése" funkció. Van erre gyógymód?  (max shift delete móddal megy)

Matesuszt Creative Commons License 2015.03.21 0 0 906

Sziasztok kellene egy kis segítség, mert a thunderbird levelező egyesített mappa nézete rakoncátlankodik. Atz csinálja, hogy ha egyesített nézetben a leveleket meg akarom nyitni, akkor kifehérednek és eltünnek és nem is lehet megnyitni semmit. Valakinek hasonló rossz élménye és mi a megoldás? minden más OK, de ez nem működik

 

James 42 Creative Commons License 2015.03.16 0 0 905
Előzmény: fasnail (904)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!