Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

modellezok jún. 20. Creative Commons License 179

sziasztok gyermek szálitot szeretnék venni 15000 ft környékén!!ha valaki tud akkor irjon e mailt!!! Köszönöm

hogolyo0808 2013. okt. 6. Creative Commons License 178
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy 4kerekű forgózsámolyos kerékpár utánfutót lehet húzni kerékpárral mert akitől vettem azt mondta lehet de a neten meg csak 2kerekű utánfutót lehet venni.Szerintetek alakitsam át vagy húzhatom így?
Domacsek 2013. júl. 14. Creative Commons License 177

Sziasztok :)

Kikapcslódásképp ajánlom nektek a Zofor teherszállító kerékpárutánfutókról forgatott rövid kis videót :) 

Jó szórakozást!

Beccikee 2013. júl. 13. Creative Commons License 176

Szia!

A miénk igen, de az a gyerekszállítós verzió. De valószínűleg a másik kialakítása is ilyen.

Előzmény: csipike01 (175)
csipike01 2013. júl. 13. Creative Commons License 175

Jó lenne élőben is látni egy ilyet.

Köszi a linket.

Jólláttam? A hátsó tengelyhez csatlakozik??

Előzmény: Beccikee (174)
Beccikee 2013. júl. 12. Creative Commons License 174

Sziasztok!

Már kb. két hónappal ezelőtt rátaláltam erre a fórumra, mert sajnos én is hasonló cipőben jártam és a két kicsi gyerkőcömnek kerestem utánfutót, ami képes kiváltani az autót, mert a jelenlegi benzinárak mellett kis távokon inkább biciklire ülök, hiszen komoly pénzt tudunk így megspórolni a párommal. Hetekig kerestem mire rátaláltam a TrendOtthon webáruházra, ahol megfizethető áron volt két gyermeknek is elegendő helyet nyújtó utánfutó. Amiket korábban találtam vagy nagyon drágák voltak nekünk, vagy nagyrészt egyszemélyesek, sajnos. Mi barnát rendeltünk belőle, hiszen ezen a színen abszolút nem látszik a kosz és a srácok, úgyis állandóan összekenik belülről is :)

Beváltotta a hozzá fűzött reményeinket, mert tényleg elegendő helyet nyújt két gyermeknek is, sőt mindkét gyerek külön-külön biztonsági övvel biztonságosan beleültethető az ülésbe. Múlt héten a helyi ABC előtt eldőlt a bicikli, viszont ekkor jött az újabb pozitív élmény, hiszen a kerékpár utánfutó állva maradt, mert a csatlakozási pont, ilyenkor körbeforog szerencsénkre.  

aqvafil-nek gratulálok a megépített utánfutóhoz, hasonlót lehet kapni a TrendOtthon webáruházba is készen, igaz valószínűleg drágább is mint megépíteni, de sajnos a páromat nem a barkácstudásáért szeretem :) 
Ha ugyanebben a cipőben jártok mint mi, nézzetek szét a webáruházban, nekünk abszolút pozitv a véleményünk és sok gondot levett a kerékpár utánfutó a vállaunkról.

A link: www.trendotthon.hu/kerekpar-utanfuto

Bízom benne, hogy tudtam egy kicsit segíteni, hátha másnak aki pont ilyet keres, nem kell hetekig keresgélnie.

Előzmény: csipike01 (173)
csipike01 2013. jún. 23. Creative Commons License 173

Üdv!

Hol lehet ilyen utánfutót beszerezni??

Kb ez a méret és kialakítás kellene nekem is!!

Előzmény: aqvafil (168)
Agócs Zsolt 2013. máj. 28. Creative Commons License 172

Üdv.  TamaspalD70s !

Mivel látom hogy elég régi a bejegyzésed, már biztos hogy eladtad. Így azt kérdezném ha lehet, hogy hol vetted az utánfutót? Nagyon tetszik a szerkezeti felépítése, csapágyazása, rögzítése, és nem utolsó sorban a színe. Hasonló színű kerékpárom van.

Egy működö linknket megköszönnék.

Zsolti

Előzmény: tamaspalD70s (62)
HÓ_ember 2012. jún. 20. Creative Commons License 171

Helló!

Mivel a mail címed nem publikus, ha gondolod írj

a szergej2.0 kukac gmail pont com-ra, hátha tudok segíteni!

Üdv: Tamás!

Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick 2012. jún. 14. Creative Commons License 170

Hello,

Kutyámnak keresek bringás utánfutót.
Dimenziói: 120cm-es rakfelület
                  min. 55kg teherbírás

Valakinek van esetleg infója ilyen szerkezetről? Esetleg olyan emberről aki készítene ilyet?
(sajnos ilyen hosszúságút még sehol sem találtam, pedig keresem egy ideje)

Köszi: Gábor

teky01 2012. máj. 17. Creative Commons License 169

Nagyon jó lett!Bár nekem lenne időm csinálni az enyémet:-(((

Előzmény: aqvafil (168)
aqvafil 2012. máj. 16. Creative Commons License 168

Nagybevásárlásra felkészítve :))

aqvafil 2012. ápr. 25. Creative Commons License 167

Neki áltam a második futónak.Az elözőböl tanulva kicsit modositva lesz.

teky01 2012. ápr. 18. Creative Commons License 166

Én is most tanulom.És csak egy régi trafót adott a haverom,hogy bohóckodjak.

Előzmény: aqvafil (165)
aqvafil 2012. ápr. 17. Creative Commons License 165

Szerintem sok az amper,mondjuk én még csak most kezdem tanúlgatni a heggesztés csinnyát binnyát.A következö monoporter már saját heggesztés lesz .lehet tovább fog tartani de idŐböl  van böven:)

Előzmény: teky01 (164)
teky01 2012. ápr. 16. Creative Commons License 164

16" os kerékkel.És az ócskavastelepen találtam vékony falu vascsövet.Valami autógyárrtásból visszamaradt hulladék.Abból.De heggeszteni sokkal nehezebb.Azonnal szétfolyik.Leginkább azzal a gázossal lehet.

Előzmény: aqvafil (163)
aqvafil 2012. ápr. 14. Creative Commons License 163

Miyen új anyagból épited?

Előzmény: teky01 (161)
aqvafil 2012. ápr. 14. Creative Commons License 162

Igen picit sok lett a vas benne.Elsö monoporter építésem és nem igazán tudom még menyire kell mereviíteni ezeket,De ahogy tapaszatlom fele anyi anyagból is ki lehet hozzni biztonságos futót.már azzal is lehet sporólni ha 20 as kerék helyett 16 os kerekűre tervezném.  nyáron lesz úgyis szabad időm ,megfontóltabban építek egy másikat.

Előzmény: teky01 (161)
teky01 2012. ápr. 14. Creative Commons License 161

A ráfutó féket megoldani nem tudom hogyan lehetne.biztos van itt valakinek ötlete rá.Átbovdenezni meg elég macerás lenne.Bár nem megoldhatatlan.A 16 kiló kicsit soknak tünik.De csak akkor ha sokat és hosszú távon húzod.Az enyém kb 10-12 kiló közt fog megállni.De már megvan az új anyag ,ami fele súly.Ez lesz a prototipus.

Előzmény: aqvafil (160)
aqvafil 2012. ápr. 12. Creative Commons License 160

Sajna nem tudom hogy lehet nagyobbat feldobni,pedig nagy felbontással is fotóztam párat:(. Ki lett probálva még festés elött üressen is meg teherrel.11 éves fiam volt a teszt pilóta.Az útcánkba vittem egy karikát elég jól lehetett húzni, pedig a domb alján lévö földes út is jobb állapotban van mint a mi útcánk!Akkora terhet meg úgyse fogók cipeni max 30 kg-mot.Maga a futó 16 kg lett.Gondolkodok valami féken is mert teherrel kicsit eltolja a bicót fékezésnél.Normál futoknál van ilyen ráfutó fék ,valami ólyasmi lenne jó.

Előzmény: teky01 (159)
teky01 2012. ápr. 11. Creative Commons License 159

Elég kicsik a képek,nem nagyon tudom kinagyítani,hogy megtanulmányozzam:-(((

Előzmény: aqvafil (155)
teky01 2012. ápr. 11. Creative Commons License 158

Nagyon tetszik.Gratula.Látom már a fényezés is megvan.Én csak pár teszt után fogom szintereztetni,mert nem vagyok az a heggesztő zseni.És hátha kiadja a hibákat.Mennyi lett a bruttó súlya?

aqvafil 2012. ápr. 11. Creative Commons License 157

Holnap ,ha jó idö lesz elviszem ,letesztelem kicsit nagyobb teherrel.

glooomy 2012. ápr. 10. Creative Commons License 156
Nagyon pöpec lett. Gratulálok. Tapasztalatokat majd írj légyszíves.
aqvafil 2012. ápr. 10. Creative Commons License 155

És elkészült a mü.

aqvafil 2012. ápr. 9. Creative Commons License 154

aqvafil 2012. ápr. 9. Creative Commons License 153

A Mai nappal elkészült a nagy mü.Barátom érdemét dicséri a hegesztés.van még mit csinálni rajta.de a fö kaszni az kész.Holnap elviszem tesztutra.

aqvafil 2012. ápr. 9. Creative Commons License 152

Építök boltjában lehet kapni tetőszerkezet öszekötöt,elég erős anyag én abbol keztem el csinálni csatlakozást.Egyet csesztem el rövid lett szerintem és gondba leszek a váltonál.

aqvafil 2012. ápr. 9. Creative Commons License 151

na sikerál.

aqvafil 2012. ápr. 9. Creative Commons License 150

Help! :( fotot hogyan tudok feldobni? van itt len feltöltési lehetöség de semmi :(