Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

jucus85888 Creative Commons License 2 napja 0 0 8356

Sziasztok esetleg tudna nekem valaki segíteni munkát találni vagy valaki tud bármilyen munkát?Francia o. bármelyik pontja megfelel 9 hónapja élek kint a nyelvet gagyogom de az előző munkahelyem sajnos bezárt azóta pedig nem nagyon tudok elhelyezkedni elore is köszönöm a segítséget 😊

strasbourgien Creative Commons License 5 napja 0 0 8355

Erre felé nem szokás segíteni, csak értéktelen tanácsot adni,

De hát szerencsétlenek az itt lakók is mert saját magukon sem tudnak segíteni.

De most hogy beírtam, csak el szégyenli magát valamelyik...

Előzmény: nikizhugs (8354)
nikizhugs Creative Commons License 5 napja 0 0 8354

sziasztok!! Érdeklődni szeretnék, hogy tudnátok e abban segíteni, hogy takaritast  v gyerek felügyelet - Ben dolgozni,hol jelentkezék ahol vissza is jeleznek tisztába vagyok vele h ha nem v perfect kevésbé állnak szóba veled, nekünk mindenki ezt mondta.  Beszélek és tanulom közbe.  Néha féljetek h órát tartsák de nem mindig.  Remélem egyszer rendszeres lesz, zumba oktató vagyok. Szeretnék dolgozni nem csak várni, hogy helyettesíteni  kelljen mennem :). Utána néztünk sok dolognak de nagy a munka nélküliSeg . Pole emploi a is voltam ott mondták segítenek eddig még nem érzem :). Köszönöm  válaszotokat . Szép napot. 

pannaszofi Creative Commons License 2015.03.14 0 0 8353

Szia, az OEP-hez azért kell leadni a nyomtatványt, hogy tudják Te külföldön dolgozol és ők ne akarják kifizettetni Veled a magyar tb-t is. Securite Social: Nem értem miért nem az intézi ahol dolgozni fogsz! Beszélsz franciául? Akkor ezt az oldalt nézd meg ameli.fr. Itt megtalálsz minden infót. Ha nem akkor írj és megpróbálok utánanézni. Hol fogsz dolgozni? Már melyik városban? Első körben meg kell nézni azt van e ott assurance maladie iroda. Ezért kérdezem! Ott fogsz tudni mindent intézni! Azt kétlem, hogy 2 hónapos itt tartózkodás kell hozzá! Ha itt van munkaszerződésed jogod van egészségbiztosításhoz. Kérdezz rá a munkáltatódtól fizet e valamilyen kiegészítő egészségbiztosítást. Ha nem keress azt is szerintem. Nem árt ha van. Itt fizetsz az orvosnál aztán az assurance maladie visszautalja a kifizetett pénzed egy részét, ha van kiegészítő biztosításod az kifizeti a maradékot(kb 2 euro marad visszafizetetlen). Ez érvényes a gyógyszerre(más a módszer). Első körben ennyi! 

Előzmény: kesziagi (8351)
pannaszofi Creative Commons License 2015.03.14 0 0 8352

Szia,

kaptatok határozatot is a caf-tól? Abban van összeg meg minden! Írj ide és megpróbálok segíteni: pannaszofi@gmail.com vagy skype annapannika. A skype-on  talán egyszerűbben meg tudod magyarázni mid van meg és én is el tudom mondani mi kell! 

Előzmény: Dóra Sersli (8350)
kesziagi Creative Commons License 2015.03.12 0 0 8351

Sziasztok!

Jövő héten költözök Dél-Franciaországba, egyelőre a szezonra szól a munkaszerződésem.

Nagyon fontos kérdésem lenne. Sécurité Sociale. Ma felhívott a HR asszisztens a szállodából, ahol dolgozni fogok, hogy elkezdtem-e már szervezni a társadalombiztosítást, mert ez nagyon hosszú macera lesz. Az interneten némi infót találtam, de nem igazodok ki. Valahol azt írják, csak akkor lehet igényelni, ha már 3 hónapja az országban tartózkodik az ember és ezt igazolni is tudja, a másik helyen azt írják, hogy egy E104-es nyomtatványt még itthon ki kell tölteni az OEP-nél és azt kell leadni. Segítsetek, ha tudtok. Most kicsit kétségbeestem, hogy mi lesz, pedig nem ez az első alkalom, hogy külföldre költözök..

Dóra Sersli Creative Commons License 2015.03.12 0 0 8350

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.A párom,tavaly Franciában dolgozott le egy teljes szezont hajón pincérként.Megigényeltük a családit kintről.Kaptunk kártyát vonalkóddal,meg azonosítókat stb. Sajnos nem tudok belépni a Caf oldalán mert az irányítószámot nem fogadja el. Hogyan juthatok hozzá a pénzhez?!

Előzmény: GrG (3595)
soukhongrois Creative Commons License 2015.03.09 0 0 8349

sziasztok, keresek magyarokat aki/akik Biarritz/Anglet/Bayonne kornyeken elnek... en Biarritz-ban elek.

strasbourgien Creative Commons License 2015.03.03 0 0 8348

Ezek az acterimes fiúkák ritka nagy gecik tudnak lenni. Úgyhogy én csak nagyon mérsékelten tudnám ajánlani bárkinek is.

A főnök is meg az edélyi kisfőnök is a válogatott geci kisebbségiek etnikumának tagjai.

Előzmény: Tassin (8346)
toronado77 Creative Commons License 2015.03.03 0 0 8347

Hello

Francia - Svajci etterem keres alkalmazottakat szallasal , hivatalos Francia szerzodessel aw alabbi munkakorbe-

Szakacs kozep foku nyelvismeret 1500-2000euro 2nap szabad napi 2 etkezes szallas

Szakacs seged alap francia nxelvtudassal 1300˘euro 2 nap szabad nap napi 2 etkezes es szallas-

Felszolgalo eros kozep foku nyelvismerettel 1350euro plusz jatt kb havi 300-400euro 2 nap szabad nap napi 2 etkezes szallas

Autod legyen mert negy ettermunk van amik kozott idonkent valtva kell dolgozni - Annemasse - Thonon les bains - Sciez - Evian les bains

Csak komoly erdeklodok jelentkezeset varom dilletansok almodozok kerem kimeljenek

Utazas egyenileg .

jelenkezni. uralkelet@gmail.com

Tassin Creative Commons License 2015.03.02 0 0 8346

Akkor még lehet, hogy dolgoztunk is együtt. Szakmátok mi? És lakni hol fogtok? Francia hogy megy? Ezek fontosak.

Van egy cég akinél esetleg lehetőség van, ha tudnak éppen munkát adni. Főleg festőket, gipszkartonosakat foglalkoztatnak, de lehet, hogy lehet mást is. Szemezgessetek a listából, magyar neveket is fogtok találni.

http://www.acterim.eu/contact/nos-coordonnees/

Vagy még őket lehet megpróbálni: http://www.ab2pro.com/hu/kapcsolat

Előzmény: Fanni Izsó (8345)
Fanni Izsó Creative Commons License 2015.03.02 0 0 8345

Sziasztok!

Két évig   Montbéliardban egy kínai étteremben dolgoztunk aztán úgy döntöttünk hazajövünk a párommal,de most megint szeretnék minnél hamarabb kimenni . Esetleg ha tudnátok valamilyen munkalehetőséget párok részére annak nagyon örülnénk :) Előre is köszönöm Fanni

tessloff Creative Commons License 2015.02.22 0 0 8344

Kosz a felajanlast, de reszemrol sajna mas programom van. Jo szurkolast!

Előzmény: brigó001 (8343)
brigó001 Creative Commons License 2015.02.20 0 0 8343

Van kedve valakinek jönni Montpellier-be a Veszprém kézimeccsre vasárnap?  Van 3 jegy 22euro /db,  autóval megyünk,  az útiköltség nem sok, Marseille-ből indulunk. Szurkoljunk együtt a magyar csapatnak! :-) 

pont de Cannes Creative Commons License 2015.02.06 0 0 8333
Tassin Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8322

https://www.youtube.com/watch?v=ifU_37FMvU4#t=234

Tassin Creative Commons License 2015.02.05 0 0 8320

De jó az apple-soknak. Ott nincs vírus? Ők nem szívnak. Én meg szeretem a Firefoxot is. A kedvenc böngészőm. No most retteghetek. Megint...

Előzmény: Don Farapuci (8301)
Tassin Creative Commons License 2015.02.05 0 0 8319

Kelet európaiak meghódítják  nyugatot! Éljen...

Előzmény: Don Farapuci (8315)
gabonka Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8318

Na az ilyesmi miatt nem lépnék be soha önként a légióba

------------------------------------------------------------------------

akkor ki kényszerített hogy valamikor ott szolgálj?

megérzésem szerint te is voltál ott csak valamiért letagadod

de nem faggatlak....ha neked így jó hát így jó....elfogadlak így is

így utólag vicces volt

de tényleg nevetséges hogy akkor zabálhatsz ha jól énekelsz....:)

Előzmény: Don Farapuci (8316)
Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8317
Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8316

valami 88 lépés percenként vagy hogy volt

csak akkor volt gáz amikor elindultunk ebédelni

már majd éhen döglöttem erre ebben a lassú menetben és még állandóan énekelni is kellett

na amikor már majdnem odaértünk akkor ordította valaki hogy nóta állj mert nem tetszett neki

nóta indul és mentünk még egy kanyart

közben néha nóta állj és fekvőtámasz

mire beértünk az ebédlőbe úgy elfáradtunk hogy enni sem volt kedvünk

----------------------------------------------------------------------------------------------

Na az ilyesmi miatt nem lépnék be soha önként a légióba

Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8315

Három magyar.

akár csak a három királyok.

Orsós, kolompár és Bangó...

Én már ültem olyan francia vonaton ahol bemondták hogy kábellopás miatt késni fog a vonat egy órát.

Újabb magyar siker: Dánia is megismerkedett a kábeltolvajlással

Egy hét alatt hatszor állt le a három magyar miatt az elővárosi közlekedés. Elfogták őket. Tovább »

forrás: Index.hu

gabonka Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8313

ez az Erika című induló/dal kifejezetten tetszik főleg a dob része

a légióban volt valami Monica nevű dal is

megtaláltam

https://www.youtube.com/watch?v=9lYightoNCQ

úgy látom a katonáknak kötelező volt a csajokról énekelni bárhol is szolgáltak

sajnos én nem voltam egy nagy énekes

Előzmény: Don Farapuci (8308)
gabonka Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8312

https://www.youtube.com/watch?v=bUsePoATbrU

én karácsonykor ezt szerettem bár a légióban a francia változatát nyomtuk de a német szerintem jobb volt

gabonka Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8311

valami 88 lépés percenként vagy hogy volt

csak akkor volt gáz amikor elindultunk ebédelni

már majd éhen döglöttem erre ebben a lassú menetben és még állandóan énekelni is kellett

na amikor már majdnem odaértünk akkor ordította valaki hogy nóta állj mert nem tetszett neki

nóta indul és mentünk még egy kanyart

közben néha nóta állj és fekvőtámasz

mire beértünk az ebédlőbe úgy elfáradtunk hogy enni sem volt kedvünk

amúgy nekem tetszett az a lassú menet mert közben olyat alá lehetett rúgni a másiknak hogy csak na

én például a magyar odaverős díszlépést utáltam nagyon

gabonka Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8310

hát igen

emlékszem néha 8-10 légiós is dolgozott az ilyen szarokon

aztán városból behívtak egy csomó kurvát akik pontozták

persze amikor a csajok jöttek a légiósokat elzavarták csak a hadnagy feszelgett ott mint valami díszmajom

ennél már csak a karácsonyi műsorok voltak a rettenetesebbek

véleményem meg nincs róla mert elkerültem leszartam sose szerettem a bohóckodást

hát igen ez a ki tud többet a szovjetekről is mekkora egy faszság volt

ahelyett hogy normális ruhát vagy kaját adtak volna

Előzmény: Don Farapuci (8306)
Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8309

https://www.youtube.com/watch?v=UUb4QykDh8s

Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8308

https://www.youtube.com/watch?v=LZDJUTYDiq8

No ez is az..

csak azt nem értem ki találta ki a légióban azt a lassú díjmenetet.

a régi filmfelvételeken mintha normálisan meneteltek volna.

Magyarok erdélyben

https://www.youtube.com/watch?v=oic3V5RSCfg

Előzmény: gabonka (8305)
Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8307

https://www.youtube.com/watch?v=NZqRMZIxwd4

Na ez induló.

Don Farapuci Creative Commons License 2015.02.05 -1 0 8306

https://www.youtube.com/watch?v=1cdtYcs4lQA

No és mi a helyzet az ebben a filmben is megjelenő karácsonyi Betlehem építési versennyel.

Mit gondolnak errő a légiósok?

Kicsit arra hasonlít mint amikor a MN-ben a ki tud többet a Szovjetúnióról versenyre készültek, vagy valami November 7-i dekorációt gyártottak.