Keresés

Részletes keresés

tb797 Creative Commons License 2022.01.26 0 0 1988

Jó régen volt már itt bejegyzés, lassan két éve :).

Fogadjátok szeretettel az Imagine-videót: https://www.youtube.com/watch?v=PSy48vbgs8U

Nagy orrú ecetárus Creative Commons License 2020.04.26 0 0 1987

Vótmá...

Előzmény: fritchka (1986)
fritchka Creative Commons License 2020.04.26 0 0 1986

Megjött a kis Enya, semmi meglepetés, szépen szól, jó árban. Lehet hogy az unokámé lesz :)

 

godofthetemple Creative Commons License 2020.04.23 0 0 1985

http://gitároktatás.hu/wp/author/toroczkayandras/

 

Ukulele oktatás online!

 

Ha te is szükségszerűnek érzed a hawaii hangulatot otthonodba varázsolni.

 

06 30 329 09 91

 

tamasqtas1980 Creative Commons License 2018.01.17 0 0 1984

Hello!Miskolcon vallal vki tanitast?

könyvs Creative Commons License 2017.09.17 0 0 1983

Sziasztok!

 

Eladom az ukulelémet: https://www.jofogas.hu/budapest/Elado_ukulele_Budapesten__X__kerulet__70717614.htm

 

Érdeklődni: +36304246650

 

Üdv.

tb797 Creative Commons License 2016.10.27 0 0 1982

Az ukulele.hu -n is hirdetheted!

Előzmény: nandor83 (1981)
nandor83 Creative Commons License 2016.10.26 0 0 1981

Sziasztok!

 

Van egy eladó ukulelém 3-4szer használtam csak,mert van több is .   1 éves lesz jövő februárban.  semmi kopás törés nyoma nincsen .

Az ukulele egy Mahalo koncert ukulele limitált kiadásban , vadomat új puha tok tartó is amin még a gyártó cédula is rajta van valamint hozzá még egy eredeti  hawaii fekete koncert ukulele húrok bontatlan csomagban valamint 2 db pengető márkás. Együttesen  a szett  értéke a Mahalo koncert limitált szériás ukulele, hozzá való puha tokja és a bontatlan hawaii fekete koncert ukulele húrok .

Ára 15.000ft az ár fix!!!

Ha valakit érdekel fotókat tudok róla küldeni mindenről természetesen e-mailben  hang felvételt is hogyan szól még gyári húrrokal is ami , email címem nandormandoki@gmail.com .

rajta van!

Telefon szám elérhetőségem 06 30 258 1726 !

Akit érdekel jelentkezzen !

godofthetemple Creative Commons License 2016.10.10 0 0 1980

Ha szeretnél megtanulni ukulelén, vagy gitáron.

Nyugodt, kedves, garantáltan stresszmentes órák.

Emberközeli zeneelmélet, ritmus és pengetési gyakorlatok, akkordozás, szólózás alapjai kezdőknek és haladóknak. Kortárs poptól kezdve (The Black Eyed Peas, Miley Cyrus, Beyoncé, One Direction, Avril Lavigne, Iggy Azalea, Pink,  stb), klasszikus popon (The Bangles, SEAL, Michael Jackson, Marvalettes, Temptation, Hungária, Neoton, Abba), régi magyarokon (Bikini, Illés, Tankcsapda, Kispál, Rúzsa Magdi, LGT, Cseh Tamás, Hiperkarma, Quimby, stb) és régi külföldi rockon (Beatles, Rolling Stones, Elvis, Black Sabbath, AC/DC, Bon Jovi, stb) át kortárs rockzenekarokig (Pearl Jam, Mcfly, Guns N' Roses, Metallica, Rage Against The Machine, Ed Sheeran, Queens of the Stone Age, The Black keys, White Stripes, stb) bármilyen dalt szívesen tanítok. Gitáron és basszusgitáron egyaránt.

Igény szerint házhoz megyek, de a XI. kerületi otthonomban (Fehérvári út eleje, Allee-nál) fogadok is tanítványokat.

Email: andrastoroczkay@gmail.com
Tel.: 06-30-329-0991

tb797 Creative Commons License 2016.06.25 0 0 1979

Szia!

 

Tökjó kezdeményezés, igaz, van már magyar ukulelés fb oldal és csoport is, nem tudom, van-e értelme szétaprózni (vagy fölöslegesen duplázni) a magyar ukulelés oldalakat, hiszen úgyis olyan kevesen vagyunk. Persze nem akarom elvenni a kedvedet, lehet, hogy sokkal jobb lesz az új fb oldal és honlap, mint a most futó.

 

Inkább csak segítő infóként írom, hogy több alkalommal is volt felhívás közös blogolásra, de a lelkesedésnél sokkal tovább nem jutottak a jelentkezők, úgyhogy nem lesz egyszerű olyan(oka)t találni, aki(k) igényes leírásokat, feldolgozásokat, videókat stb. készítenek. A Magyar Ukulele Blogon 5 év alatt összesen 2 vendég post volt. Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem saját postjaidat szeretnéd olvasni a weblapon és a fb oldalon, akkor a weblapod és a fb oldalad tök üres lesz. A Magyar Ukulele Blogon megjelenő postok is a kitartó lelkesedésnek köszönhetők, hiszen ebből nem lehet megélni, az olvasottság jó esetben néhány tíz (igaz, volt néhány, ami 1-2 nap alatt ezernél is több olvasást hozott), míg egy-egy post (pláne a videót tartalmazó postoké) van, hogy 4-5 órás munkát jelent. Jelen pillanatban tehát az ukulelés blogolást Magyarországon kizárólag lelkesedésből és elhivatottságból, sok idő rááldozásával lehet csinálni.

 

A célkitűzéseid nagyon szimpatikusak, bár úgy érzem, nagyrészt tárt kapukat döngetsz, hiszen a kezdők számára sok információ elérhető az ukulele.hu -n, ahol van apróhirdetés rovat keres-kínál kategóriában is, de alig használja valaki.

 

Megkérdezhetem, hogy van valami alapvető ellenérzésed a mostani ukulelés weblappal, fb-oldallal és fb-csoporttal kapcsolatban? Lehet oda üzenetet küldeni, kritikai észrevételt meg lehet fogalmazni, a jobbító szándékú javaslatot mindenhol szívesen fogadják (remélem). Ha ilyen ellenérzésed nincs, nem lett volna sokkal jobb összefogva, közösen létrehozni valamit (vagy a meglévőt együtt fejleszteni...)?

Előzmény: ukulelekozosseg (1978)
ukulelekozosseg Creative Commons License 2016.06.24 0 0 1978

Sziasztok!

 

Bár elég rég volt itt az utolsó hozzászólás, azért hátha benéz valaki.

 

Elindult az Ukulele Közösség Facebook oldala ahol várom azokat, akik egy működő közösség kialakításához hozzájárulnak személyükkel kortól, nemtől, szinttől stb. függetlenül!

 

A weboldalhoz és a Facebook oldalhoz is várom az ötleteket és a vállalkozó kedvű társakat. Ez fontos mert magam számára nem csinálom hosszú távon, ez gondolom érthető. Mint ahogy az is, hogy később a weboldalon és a Facebook oldalon sem a saját posztjaim szeretném olvasni... Azokat is várom akiknek egyelőre csak kérdésük van vagy segítséget kérnének bármiben ami az ukulelével kapcsolatos, mert a kérdések felvetése ugyanolyan fontos mint a válaszok.

 

Célok röviden pl.: hangszerek megismerése-tapasztalatok, dalok játék megoldása több szinten, tanár keresés, tanuló keresés, zenész-zenekar keresés, csoportos rendelés, egymás saját dalainak vagy feldolgozások megismerése, személyes találkozások...

 

Tehát mindenki aki zenélés előtt áll, szeretne megismerkedni az ukulelével vagy kérdésekre-válaszokra van szüksége, együtt zenélne stb. kérem írjon. Egyelőre az oldalra, később egymás közt fórumban, posztként a Facebookon és remélhetőleg személyes alkalmakkor is.

 

Tudom.... DE! Vártam, kerestem stb. nincs más alternatíva...

 

weboldal (pillanatnyilag még üres) : www.ukulelekozosseg.hu

Facebook oldal: www.facebook.com/ukulelekozosseg

 

 

Jonas112 Creative Commons License 2015.12.31 0 0 1975

Nem csak a húrokat kell megfordítani hanem az alsónyerget is. Ezek után más teendőd nincs. Szerintem balkazes ukulele nincs is. Max cutaway formában.

tamasqtas1980 Creative Commons License 2015.12.26 0 0 1974

Sziasztok!Kezdő ukulelés lévén a tanácsotokat szeretném kérni!Én balkezes vagyok és szeretnék venni egy tenor v concert uke-ot,mivel a szoprán uke-t kicsinek találom...nagy a kezem...:(((Ha veszek egy jobbkezes ukulelét ,akkor csak megforditom a húrokat?Vagy lenne vmi más teendőm is?Vagy szerintetek rendeljek alapbol vmilyen gyári balkezeset?Köszönöm!Boldog Karácsonyt !

thievery5 Creative Commons License 2015.08.30 0 0 1973

hihi koszonom :) 

tb797 Creative Commons License 2015.08.28 0 0 1972

Khm... Magyar Ukulele Klub csak egy van. :)

Az ukulele.hu -n "Fórum" menüpont mutat a csoportra!

Előzmény: thievery5 (1971)
thievery5 Creative Commons License 2015.08.28 0 0 1971

bocsi... milyen neven talalok Ratok facebookon ? :) millio egy csoport van ... koszi !

Előzmény: tb797 (1969)
thievery5 Creative Commons License 2015.08.28 0 0 1970

Szia tb797 !

 

Koszonom valaszod! Csatlakozom facebook oldalon Hozzatok! Udv. 

tb797 Creative Commons License 2015.08.20 0 0 1969

Szia!

 

Egyrészt gyere, várunk a Facebookos csoportban, ott sok segítőkész emberrel tudsz beszélgetni.

Másrészt az ukulele.hu -n millió videót, blogbejegyzést találsz, amely segít neked elindulni.

Előzmény: thievery5 (1967)
thievery5 Creative Commons License 2015.08.13 0 0 1968

thievery5 Creative Commons License 2015.08.13 0 0 1967

Sziasztok!

 

Szeretnek segitseget kerni Toletek. Vettem egy ukulelet. Teljesen kezdo vagyok. Kottat nem tudok olvasni :) es van PDF dokumentumom (Muszty-Dobay , Csalamade, Nagy Daloskonyv), amin magyar dalokat tanitanak de gitaron jatszani.  En viszont ukulelen szeretnem megtanulni. Lehetseges ez es hogyan? (A kepet csatoltam) Koszonom elore a segitseget! 

tb797 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 1966

Sok szeretettel várunk mindenkit a www.ukulele.hu -n!

florian1952 Creative Commons License 2015.01.11 0 0 1965

Köszönöm szépen

 

flórián

bluesbean Creative Commons License 2015.01.10 0 0 1964

Ha standard hangolásról van szó, akkor nincs különbség. De persze bármire lehet hangolni (megfelelő húrokkal).

Ez a fórum már nem nagyon él, átköltöztünk a fészbúkra...

Előzmény: florian1952 (1963)
florian1952 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 1963

Sziasztok

 

Lenne egy kérdésem mi a külőmbség a  tenor és a concert ukulele hangolása kőzőtt  ha  egyáltalán  van

kőszi  flórián

bluesbean Creative Commons License 2014.12.28 0 0 1962

Ez a fórum épp kihalóban van. Javaslom, inkább csatlakozz a https://www.facebook.com/groups/magyarukuleleklubcsoporthoz.

Előzmény: Zozó01007 (1961)
Zozó01007 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 1961

Sziasztok egy kis segitseget kernek :) Elso ukulele vasarlas elott vagyok, kineztem a baton rouge us2 ukut.Esetleg tud valaki boltot ahol kiprobalhatnam?

nandor83 Creative Commons License 2014.12.21 0 0 1960

Sziasztok !

Most regisztráltam ide erre  az oldalra! Én is nagy ukulele rajongó vagyok ! Jászkun Szolnok megyei vagyok Karcagi

 

Van egy eladó ukulelém 3-4szer használtam csak,mert van több is .   1 éves lesz jövő februárban.  semmi kopás törés nyoma nincsen .

Az ukulele egy Mahalo koncert ukulele , van hozzá nem használt puha tok tartó is amin még a gyártó cédula is rajta van valamint hozzá még egy hawaii fekete koncert ukulele húrok bontatlan csomagban . Együttesen  a szett  értéke a Mahalo koncert ukulele, hozzá való puha tokja és a bontatlan hawaii fekete koncert ukulele húrok .

Ára 13.000ft az ár fix ,de ha ténylegesen olyan vevő jön akinek kel akkor ha messze van a postai költséget levonom belőle ,de csak abban az esetben ha postáznom kel neki .

Ha valakit érdekel fotókat tudok róla küldeni mindenről természetesen emailben , email címem nandormandoki@gmail.com .

Akit érdekel az nyugodtan írjon !

Sziasztok és mindenkinek kellemes ünnepeket szeretetben,meghittségben  békés  karácsonyi ünnepeket kívánok  mindenkinek és Boldog új évet kívánok !

bluesbean Creative Commons License 2014.11.13 0 0 1959

Épp ma gondoltam rá, hogy akkora punnyadás van itt a fórumon, hogy át kellene a költözni a facséra...

 

Én mindenesetre már csatlakoztam :)

Előzmény: tb797 (1958)
tb797 Creative Commons License 2014.11.13 0 0 1958

Ha gondoljátok, ide csatlakozzatok:

 

https://www.facebook.com/groups/magyarukuleleklub

Törölt nick Creative Commons License 2014.10.27 0 0 1957

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!