Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

Sankaka jún. 27. Creative Commons License 13

Sziasztok! Szokott még errefelé járni valaki?

zsolesz 307 2012. ápr. 4. Creative Commons License 12

.

zsolesz 307 2012. ápr. 3. Creative Commons License 10

a jogszabály 8 vagy 12 óra pihenőidőt szab meg

Csütörtök reggeltől (6) péntek délutánig (14 ) = 16 óra pihenőidő

viszont:

Ahány hétvégi nap van (szombat vasárnap) annyi pihenőidőnek kell lennie. Amennyiben kevesebb akkor vagy ki kell adni vagy ki kell fizetni.

Előzmény: Lusti19 (7)
zsolesz 307 2012. ápr. 3. Creative Commons License 9

Hali mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni:

Hol találom meg azt, hogy folyamatos műszakrendben dolgozóknak mik a pótlékai a délutános és éjjszakás kivételével?

Szükségem lenne arra, hogy ünnepnapokra hogyan változnak ezek a dolgok: pótlék,pihenő

Konkrétan: márc 15, húsvét, stb stb

válaszaitokat előre is köszönöm.

Törölt nick 2010. okt. 17. Creative Commons License 8
Csütörtök reggel érek haza az éjjeles műszakból.....és pénteken,meg mehetek délutánra......hol itt a pihenőnap?????

A csütörtök a pihenőnap.
Előzmény: Lusti19 (7)
Lusti19 2010. okt. 17. Creative Commons License 7
Sziasztok!Én is folyamatos műszakban dolgozok!
Csak azt nem tudom,hogy mennyinek kell meglennie a havi pihenőnapnak......
Nekem 1 hónapba 4-5 pihim van......ebbe nincs hétvége.....Szerintem ez így nem jó!
Ja meg milyen beosztás az hogy:Csütörtök reggel érek haza az éjjeles műszakból.....és pénteken,meg mehetek délutánra......hol itt a pihenőnap?????Ha én reggel hazaérek általában aludni szoktam......Ez igy nem pihenőnap.....jobbaknál alvónapnak hivják,és utána van egy pihenőnap!!!!!
Azért az durva ha valaki a 30 napból 25-öt dolgozik.....és a legtöbbet délután meg éjjel.....Családra nincs is idő......Lassan egy életnagyságú fényképet kell csináltatnom,hogy ha netán találkozunk akkor megismerjenek!!!!
Hát igen!
Ez a Cell-Comp kft Celldömölkön!
Köszönöm neked!!!!!!!!
Törölt nick 2008. júl. 8. Creative Commons License 6
Így lehet dolgoztatni embereket az országban!?Dögöljön meg a melós!?Ezeket tegye rendbe a kormány!Aztán kussoljon mindenki,öruljön hogy melózhat.
mikicilin 2008. júl. 7. Creative Commons License 4

Sziasztok!

Nálunk is folyamatos műszak van, 4 naponta váltjuk egymást.

Mellékletként itt egy fotó a műszakleírásról.

Még annyi, hogy a normál délelőttös műszakot ha összeszámoljuk (hétfőtől péntekig), a műszakosok ahány nappal többet dolgoznak, azt megkapják szabadnapként, természetesen ez nincs fizetve. Így oldják meg azt, hogy csak annyi órád legyen, mint egy normál délelőttösnek. 

Az "S" betűk jelzik a szabadnapot.

műszakbeosztás
Törölt nick 2008. jún. 28. Creative Commons License 3
Szerintem a legjob a 12/24,12/48!Van szabadidő!Nálunk havonta egy "hosszú" hétvége van,péntek reggeli végzés után hétfőn éjszaka kell menni.A rá következő hétvégén viszont vasárnap nappal is kell menni,mert a másik parti van otthon.Hozzáteszem nálunk a nappalos szolgálatra már 1ó00p-től van jelentkezés.Lehet jönni dolgozni a nap bármely időszakában,onnan ketyeg a 12 óra.Természetesn a következő jelentkezés a pihenőidők figyelembe vételével történik.Lehet keverni.../szabi ,táppénz,stb/
f_k 2008. jún. 18. Creative Commons License 2
4 műszakos munkarend az amikor 12 óra meló 12 óra pihi 12 óra meló 12 óra pihi majd utolsó 12 óra meló 12 óra pihi.
pl.: 3*12 óra éjszakás.

Utána jön 3 nap 72 óra pihi

Majd 3 napig 12 órás nappalos úgy hogy 2 12 órás meló között 12 óra pihenő.

Ez után 12 órás pihin felül 72 óra pihenő.

12 naponta forog ugyanabba.

Van 4 különböző váltása aki dolgozik.
Előzmény: seggorru (-)
pumpika666 2008. ápr. 20. Creative Commons License 0
0rbáááán
seggorru 2008. ápr. 20. Creative Commons License topiknyitó
Sziasztok!

Folyamatos műszakban dolgozunk, a teljes csapat 18 főből áll, műszakonként 6 emberrel.

A műszakbeosztásunk a megszokott délelőtt (6.00-14.00) – délután (14.00-22.00) - éjszaka (22.00-06.00) beosztású, valamint 2x12 óra hétvégenként.

Szeretnénk variálni a műszakokkal, a műszakba járásokkal, és ebben kérném a segítségét a folyamatos munkarendben dolgozóknak.

Vannak olyan kollégák, akik hét közben is vállalnák a 12 órás beosztást. Olyan megoldást szeretnénk, amelyben össze lehetne hozni a hét közbeni 12 órás munkarendbe járó kollégák és a 8 órában dolgozó munkatársak beosztását.

Ti milyen beosztás szerint dolgoztok? Milyen beosztást javasolnátok nekünk, hogy kényelmes és rugalmas legyen a munkába járás?

Köszi.