Keresés

Részletes keresés

0010011 Creative Commons License 2024.02.13 0 0 13441

Sziasztok

Sebeők jános mostanában szerepelt a hal a tortánba?Nemrég megházasodott, ismét hallani felőle, 1000 év után.

 

Én kedvelem régen,bár túl elvont sokszor, de sokan nem.os értik, szeretik őt vagy a stílust

Győzikével össze kéne hozni egy műsor erejéig, egykor jóban voltak, de rég elromlott a viszonyuk

Akár egy főzőműsor is jó lenne erre.

 

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.03 -1 1 13440

Én is arra utaltam, hogy Evelinke még egy milliárdost (illetve nagyapja korú urat) sem tisztel, bár én mondjuk egy szegény ember házába sem mennék be köszönös nélkül és nem kezdenék el "faszozni".

 

Úgy tűnik Evelinkével nagyon elszaladt a ló, bár nem tudom pontosan miért gondolja, hogy bárkivel szemben bármit megengedhet magának. Így akkor sem lehet viselkedni, ha netán igaza volt, bár Árpád szerint pont a kedves Gáspár mama késése miatt csúsztak meg ők is a főzésel.

 

Dehát megteheti, úgy tűnik a Gáspár klán (na és persze a Scobert-Rubint klán, de ez most nem ide tartozik) valamely tagja nélkül manapság a kereskedelmi TV-k egyszerűen nem tudnak elképzelni reality műsort, úgyhogy hívják majd anyut, aput, Evelinkét, Virágot, Zsóti, Lacit ezután is, bármit művelnek is.

Előzmény: Magdi60 (13439)
Magdi60 Creative Commons License 2022.12.03 0 1 13439

Itt most nem Evelinke és a milliárdos volt, hanem egy tiszteletlen bunkó senkit nem becsülő lány és egy házigazda.

Előzmény: Mazsola0070 (13438)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.12.02 0 0 13438
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.26 -2 0 13437

Lehet, hogy le sem vette? :D

Előzmény: Magdi60 (13436)
Magdi60 Creative Commons License 2022.11.26 0 1 13436

A héten 3x is kedvenc rövid shortját vette fel:

    

Előzmény: Magdi60 (13435)
Magdi60 Creative Commons License 2022.11.24 0 1 13435

Én is inkább Kordának adnék Kossuth díjat. Most nézem a Hal a tortán ismétlését, Zalatnay ahogy felöltözött... 

Előzmény: Ilhilla (13434)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.24 -2 1 13434

Kordának már van állami kitüntetése, születésnapjára kapott valamilyen "keresztet".

Cininek én is megszavazom a kitüntetést: adják oda neki a "nagy valagrendet"! :D

Előzmény: Mazsola0070 (13433)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.11.23 0 1 13433

Ilyet még nem hallottam, hogy valaki kiprovokálja magának a Kossuth-díjat, biztos az nem tetszik neki, hogy a Koncz Zsuzsa-Kovács Kati-Zalatnay Sarolta hármasból már csak neki nincs.

 

Viszont nincs Kordának sem, és ha jól emlékszem, őt is javasolták, kíváncsi vagyok ki kap közülük.

Előzmény: Magdi60 (13431)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.11.23 0 2 13432

Csuti (Szabó András) nem BMW, ő megmaradt Csutinak, csak már nem Kulcsár Edina pasija.

 

"BMW" Kulcsár Edina jelenlegi pasijának egyik topicneve volt a Párharc topicban.

 

Az úr neve Varga Márk, de GWM néven rapperkedik, a GWM-ből meg BMW lett...:)

Előzmény: Magdi60 (13431)
Magdi60 Creative Commons License 2022.11.23 -1 0 13431

Csuti miért BMW? Zalatnay meg úgy tűnik megkapja, mert jelölve lett, majd meglátjuk március 15-én. Elejét nem láttam. Azért az RTL II és a Super Tv2 eléggé eldugott, vajon mennyien nézik?

Előzmény: Mazsola0070 (13430)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.11.23 0 3 13430

Kifelejtetted az ötödik szereplőt: ott van még a már 63 éves, de a mai napig sem tudom, hogy igazából miről ismert (naptárkiadó?) Kiszel Tünde főceleb is.

 

Nem említetted a műsor Gáspár-klán tagját, Béjja asszonyt sem (ő nem főz, hanem az elején a bevásárlásnál van, nem tudom minek), ő is tényleg nagyon hiányzott újra, már legalább három napja vége az Ázsia Expressznek, azóta nem láthatták a nézők. 

(Persze Gáspár-klán tag van az Ázsia Expressz helyett indított Farmban is.) 

 

A Kossuth-díjat erőteljesen hiányoló Zalatnay meglehetősen furcsán néz ki - hogy finoman fogalmazzak, róla inkább nem írok többet.

 

Szuperák Barbi nekem továbbra is idegesítő (mint a Farmban is volt), úgy tűnik, neki is szereplési kényszere van.

 

Érdekes, párja, az alig 20 évvel idősebb Tarcsi "Jolly" Zoltán addig sosem tűnt fel "celebes" műsorokban, amíg a Suzy nevű nővel futott, mióta Szuper Barbival van, azóta már többen is. 

 

BMW-t Kulcsár úgy tűnik feltette a celebtérképre, most már ő is rövid időn belül a második celebes műsorban tűnik fel, holott korábban nem szerepelt egyben sem, sőt, megmondom őszintén, mielőtt feltűnt Kulcsár pasijaként, én soha nem is hallottam róla.

 

De nem kell aggódni, azért megmaradt nekünk Kulcsár exe, Csuti úr is, Kulcsártól való válása után most már saját jogú celebként hasít a Farmban.

 

Győrfi Pált én nem teljesen értem, hogy mit keres itt, illetve miért van erre szükséges

 

 

Előzmény: Magdi60 (13429)
Magdi60 Creative Commons License 2022.11.23 0 0 13429

Szabin vagyok. Véletlenül belefutottam, nem is tudtam, hogy új részek vannak. Zalatnay, Szuperák Barbi, GwM, a mentős szóvivő, nahát.

Tulipántoss Creative Commons License 2021.12.16 0 2 13428

" Az ismétlést néztem, de azt nem láttam, ezen a héten folytatódik-e a műsor, vagy ennyi volt? "


Elnézést, most vettem észre a kérdést, de úgy látom Mazsola kedves, már válaszolt. És egyetértek vele, mert " friss főzéssel " nem találkoztam én sem.. :)

Egyébként, azt "hallottam" valahol, hogy a Gáspár family karácsonykor (IS) uralja majd a képernyőt?!

( Talán letaszítják trónjukról a reszkető betörőket is?! Lehet, hogy akkor kinyit majd Bea asszony boltja  egy újabb csapatnak?!

No majd meglátjuk!  "Majd " szólok, hogy szólok" ....:)

Előzmény: Ilhilla (13424)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.16 0 3 13427

"Az ismétlést néztem, de azt nem láttam, ezen a héten folytatódik-e a műsor, vagy ennyi volt?"

 

Folytatódott, ugyanakkor ez nem az új, Gáspár Béjjás széria, hanem a 6-8 évvel ezelőtti, amelyikben még Sági Szilárd jópofáskodott és nem volt kötelező egy helyre ("Béjja boltjába") menni az alapanyagokért, hanem mindenki ott vásárolt be, ahol akart. (Így láthattuk Széki "Curtis" Attila bevásárlását a családjával az újpesti piacon.) 

 

Azaz a friss főzés helyett elővettek egy sok éves konzervet, és aki azt akkor nem látta, akár azt is hiheti, hogy ez is új (bár némelyik celeb még sokkal fiatalabb benne, ezt elég nehéz nem észrevenni). 

Előzmény: Ilhilla (13424)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.13 -4 1 13426

Szerintem nem fizetnek érte. Bea egyik adásban említette, hogy "mindent beszereztem, amit megrendeltél", ebből arra következtettem: előre leadják mi kell nekik a főzéshez. Bea asszony viszont annyira "nagylelkűen" pakolja a szatyrokat, volt rá példa (azt hiszem Keleti Andreánál), hogy "tudod mit? Vidd el mindent" szöveg kíséretében az összes tejszínt berakta neki.

...és akkor az Andor által elvitt, értékes húsokat még nem említettük! Tuti elég volt neki egész hétre, nem kellett kaját vennie!

 

Nyertes Zsuzsa is elvitte mindkét cserép zsályát, de az ételbe nem is tette bele, a hősétele pedig jóval kevesebb mennyiségű volt, mint amennyit elvitt.

 

Ami még feltűnt és nagyon ellenemre van: Bárdosiék a hűtőszekrényben tartják a hagymát! :D

Előzmény: Mazsola0070 (13425)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.13 -2 1 13425

A "Bea boltja" jeleneteket itt forgatják, aztán hogy ezekhez miért kell Béjja asszony, azt nem tudom (az igazi tulaj is ki tudna szolgálni, lehet, még jobb is lenne, mint a Béjjával való negédeskedés - persze értem, ő itt az ügyeletes Gáspár, Gáspár klán valamelyik tagja nélkül nélkül manapság alig van reality):

 

https://welovebudapest.com/cikk/2020/8/10/falu-a-varos-kozepen-a-csemegeuzlet-ami-visszavisz-az-idoben

 

Azt nem tudom, hogy a celebek által elvitt dolgokat a TV2 kifizeti-e, vagy ez az ára a reklámnak, azaz, hogy mutatják a boltot és a végén ki van téve a cég logója szponzorként.

 

Érdekes lenne tudni, hogy a celebek milyen értékben vihetnek el dolgokat, ahogy Bárdosi valóban elvitt több dolgot, ami nem a főzéshez kellett, ennyi erővel mindenki "pakolhatna" a családnak akár százezres tételben is  drága húsokat, szalámikat, libamájat, pálinkákat, stb.

 

Ilyenre egyébként ritkán, de volt példa a Vacsoracsatában is (amelyikben "szabadon választott" helyre mehettek bevásárolni), már nem emlékszem ki, de valamelyik bevásárolt vagy kétszer annyit, mint ami kellett a főzéséhez, és még mondta is, hogy a családnak is kell ennie...

Előzmény: Ilhilla (13424)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.13 -2 1 13424

Sanyi pofátlanul megvásárolt elvitt egy csomó dolgot Bea boltjából: méteres rúd szalámit, több tábla csokit stb., de egyiket sem láttam az asztalon, a csokit is a gyerekeinek készítette el. A "szegény embernek" egy jókora darab füstölt kacsamell is figyelt a hűtőjében...bunkó és pofátlan "ürge"!

 

Zsuzsa nem érdemelte meg a trófeát, még jó, hogy kijelentette: elviszi a férjének, aki valóban "terülj asztalkám"-mal fogadta a vendégeket.

 

Dóri valóban csinált már ilyet, most ráfogta a covidra, akkor valami gyomorrontásra, ha jól emlékszem, de az is lehet, hogy a szemtelenül nyomuló Rippellel nem akart már találkozni.

 

Az ismétlést néztem, de azt nem láttam, ezen a héten folytatódik-e a műsor, vagy ennyi volt?

Előzmény: Tulipántoss (13423)
Tulipántoss Creative Commons License 2021.12.13 -1 3 13423

Megnéztem a Hal a tortán műsorát, melyben Kovács Dóra, Bárdosi Sándor, Demcsák Zsuzsa, Molnár Andi és Rippel Feri voltak a vendéglátók.

Nekem úgy tűnt, hogy mindenki főzött már ebben a műsorban, volt aki többször is. 

- Kovács Dóri lebetegedett és Demcsák Zsuzsi telefonált rá, hogy meddig várjon a kocsi, mikor fog érkezni?! Kíváncsi lettem volna, ha nem telefonálnak rá, mikor méltóztatott volna közölni Dóri, hogy beteg, nem tud menni, ne várjanak rá?! (Dóri már valamikor eljátszott egy ilyen hasolót, talán Molnár Anikónál, anno?!) 

 - Bárdosi Sanyi egész héten fintorogva kritizálta a kajákat. Vagy nem ízlett neki, vagy kevesellte pofátlanul, vagy degeszre zabálta magát. Egész héten zsíros cupákról beszélt, tartalmas ételekről álmodozott. 
- Mint utolsó vendéglátó, hagymalevessel és fondüvel várta a vendégeit. Az utóbbi láttán mindenki csak lesett! Felhúzott szemöldökkel csak nézték egymást az asztalnál! Végig azt hitték, hogy ez még az előétel része?! Rippel Feri rá is kérdezett, hogy  " Lesz-e valami normális kaja, mármint, hús meg ilyenek "?!

- Ráadásul Zsuzsa nem szerette a sajtot, így önzőnek tartotta Sanyit, amiért a saját maga számára kedves ételét tálalta fel, pláne "főételnek"!

- Sanyi reagálása az volt, hogy  Zsuzsa"urizál!" Majd  azzal a felkiáltással, hogy " Mi nem vagyunk indiaiak, egyfélével jóllakunk, aztán megyünk aludni. Mi nem vagyunk gazdag maharadzsák, aztán van egy sajt, csákány!" 

- Majd láthatóan megsértődött és duzzogott, de azért jóízűen evett végig?!

- Zsuzsa is megsértődött, mert rosszul esett neki, hogy férje kultúráját leszólta Bárdosi, ráadásul igen alpári módon.

 

Bárdosi Sándort olyannak  ismertem eddig, amilyen valójában, a celeb szerepeiből. Demcsák Zsuzsa pedig nem a szívem csücske. De Zsuzsánál volt az igazság! Mint ahogy a többieknél is, akik nemtetszésüket fejezték ki a  pofátlanul gyenge eresztés láttán!

Én pedig csak lestem, hogy Sanyi végig úgy beszélt, hogy még véletlenül sem ment át neki, hogy a vacsorára vendégei a roppan csekély kínálat miatt vannak felháborodva. 

( Mégha ők, nem is bunkó módon jelezték mindezt.)

És még a vendégek próbálták élét venni a sértődöttségnek, pedig már az is elrontotta a hangulatot, hogy Sanyi nagyon gyenge kés volt, gyengén muzsikált  az este folyamán! 

(Még akkor is, ha ez volt megírva számára?! De nem eshetett nehezére eljátszani a "ráírt" szerepet!)

Ilhilla Creative Commons License 2021.12.06 -4 1 13422

Mindennel egyetértek, én is így gondolom!

 

Ami Andort illeti: nem elég, hogy óriási sznob, de szerintem egy "parazita", aki másokon élősködik! Már írtam, hogy mi a "szokása" (ami az idős hölgyek kísérgetését illeti) és nagyon furcsa, hogy idős, nyugdíjas "barátai" vannak (esetleg örökhagyói?).

 

Nem értek az órákhoz, de ami az ő csuklóján volt...elég gagyinak látszott! Egész héten ugyanabban az öltönyben lenni sem egy nagy "gazdagságra" utal, remélem legalább az ingeket cserélte naponta.

Előzmény: DrHz (13421)
DrHz Creative Commons License 2021.12.06 0 2 13421

Igen. Egyetértek, megtehetik, hogy most kicsit szerepelnek itt, ott. Szerintem egyébként nem volt hivalkodó Árpád lakásbemutatója, sőt kicsit megborzongtam, hogy milyen lehet ilyen műtárgyak között élni. Viszont nagyon szimpatikus volt, amikor azt mondta, hogy ezek csak tárgyak, a sírba nem viheti, ezért kiélvezi a közelségüket míg él :) 

Úgy gondolom, hogy a tartás fontos, tudni kell "viselni" a szegénységet és ugyanúgy a gazdagságot. Nekem Árpád azért volt szimpatikus, mert azt mutatta meg ami van, amiért megküzdött és megteremtett. Azért nagyon fontos ez számomra, mert sajnos a gyakoribb, hogy sokan azt szeretik mutogatni, ami valójában nincs is, vagy nagyon vékonyka lábakon áll.

Shmuck biztos, hogy megmutatta volna ha bármi hasonló jellegű vagyona lenne, nem a szerénységéről ismert. A retró vacsora szerintem egy kiváló álca volt, hogy ne kelljen a valódi anyagi helyzetét mutató miliőbe bepillantást engednie.

Azzal is egyetértek, hogy a lányoknak sem kellett volna belemenni a koobászos akcióba, sőt egy igazi háziasszony szemmel ölné meg ha valaki az egész napját konyhában töltött ideje után kolbászt szabdalna az étkező asztalon. 

Polgár Árpád : aranyosak, de az ilyen emberek nem nagyon férnek bele a baráti körömbe :) ! Tökéletes. 

 

 

Előzmény: Mazsola0070 (13420)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.05 -4 2 13420

Nagyon jól tudták, hogy Polgár Árpád milliárdos, mit gondoltak, putriban él? Emlékszem, amikor Mága Zoltánnál volt vendégség egyszer - na az sem volt piskóta.

 

Én inkább Polgár helyében nem biztos, hogy mutogattam volna a házamat, a műkincseimet, meg a Rolex gyűjteményemet, és nem hirdetném ennyire, hogy milliárdos vagyok (múltkor Hajdú műsorában adta elő, hogy mekkora vagyonuk van), mert aztán majd meglátogatja néhány ebből élő polgár, akik szeretnék ennek a vagyonnak egy részét a sajátjukévá tenni....(persze aztán nem tudjuk, hogy a Béjja-féle bolt előtt Polgárt hány magántestőr várta, hányan őrzik a házát és hogy milyenek a házának a biztonsági berendezései, de van egy tippem, hogy rossz szándékkal nem nagyon lehet a közelébe férkőzni).

 

Úgy tűnik, a nejével már annyira unják magukat, hogy ez a legújabb hobby, hogy a médiában mutogatják magukat és a vagyonukat.

 

Nekem inkább Schmuck a fehér folt, ő aztán nem mutogatja a lakását, a magánszféráját, így nem tudhatjuk, hogy ténylegesen mennyire vagyonos az ürge.

 

A  "Schmuck-egyenruha" megtévesztő is lehet, lám, Polgár sosem volt öltönyben, pedig biztos tellik neki rá....:)

 

A pár hónappal ezelőtti főzőműsorban egy belvárosi csicsa irodában fogadta a vendégeit (múltkor írtam, hogy egy menő bank elnök-vezérigazgatójának is becsületére vált volna), nem tudom, egy nyugdíjas egyesület elnöki posztja ennyire jól hoz a konyhára? 

Előzmény: Ilhilla (13419)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.05 -4 1 13419

Most néztem meg végig az Árpád-féle vendégséget. Ugyanez a véleményem: Bay Éváról szinte sütött a sárga irigység, ahogy Andorról is.

Árpádban kellemesen csalódtam, talpig úriember és nincs elszállva a gazdagságától. Neki inkább a neje, Tünde, akiben fellelhető a sznobság, de kedvelhető.

 

Látom, a jövő héten elég "összefútt" társaság lesz, valószínűleg nem fogom nézni.

Előzmény: Kr.Kr. (13418)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.12.04 -1 1 13418

Megjegyzem, a nőknek nem kellett volna elfogadni a kolbászkarikákat, hanem visszautasítani. 

Nyammogjon rajta a bunkója.

 

De az egész társaságról ordított az irigység.

Azok a kérdések, miszerint "ezek a képek azért kerültek ide, mert tetszenek Árpádnak vagy azért mert CSAK ezeket tudta megvenni", mind erről árulkodtak. A jóféle őszinte magyar irigységről.

Előzmény: Ilhilla (13417)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.04 -4 1 13417

Smuck Undor a Polgár Árpádéknál akkora paraszt volt, hogy a farm VIP-t simán nyerhette volna. 

A humornak nevezett kínszenvedése undorító és pitiáner volt. Entellektüelbe csomagolt szofisztikáltan megfogalmazott irigysége szinte üvöltött. A tehetségtelen, életét semmire nem vivő, rövid házasság után elhagyott irigy ember  viselkedése volt minden mozdulata.

Polgár Árpád úriember módjára vette az akadályt. Én kidobtam volna az első kolbászkarika után a francba. Paraszt ne csapkodja a csizmáját a szalonban.

Shmuck Undor közönséges viselkedése teljesen ellentétben áll a viszonylagos eleganciájával. Ilyenek a képmutató emberek.

 

Ez a hozzászólás megérdemli, hogy áthúzás nélkül olvashassuk, mert minden szavával egyet lehet érteni!

Egész héten "poénkodott" Árpád testméretével, pedig ha valaki, akkor ő tudhatja, milyen rossz érzés, ha az embert a külseje miatt bántják! Árpád nem tehet az alacsony termetével, ő viszont a bálnányira hízott testéről igen!

Vártam, hogy mikor jut eszébe, hogy ne előre "terelje" az asszonynépet, hanem szálljon ki a buszból elsőként és segítse ki a hölgyeket, végül pénteken félig-meddig megtette.

 

Nem lehet tudni egyébként, hogy miből él ez a "közéleti ember", az biztos, hogy egy csomó nyugdíjast összegyűjtött pár éve (gondolom a Mozgó protkó együttes tagjai) és csinált valamilyen egyesületet. Lehet, hogy a tagdíjak nála landolnak? ...és előszeretettel kísérgeti az idősebb, gazdag hölgyeket, pl. Fodor Zsóka művésznőnek a "keresztfia".

Előzmény: DrHz (13416)
DrHz Creative Commons License 2021.12.04 -1 1 13416

Smuck Undor a Polgár Árpádéknál akkora paraszt volt, hogy a farm VIP-t simán nyerhette volna. 

A humornak nevezett kínszenvedése undorító és pitiáner volt. Entellektüelbe csomagolt szofisztikáltan megfogalmazott irigysége szinte üvöltött. A tehetségtelen, életét semmire nem vivő, rövid házasság után elhagyott irigy ember  viselkedése volt minden mozdulata.

Polgár Árpád úriember módjára vette az akadályt. Én kidobtam volna az első kolbászkarika után a francba. Paraszt ne csapkodja a csizmáját a szalonban.

Shmuck Undor közönséges viselkedése teljesen ellentétben áll a viszonylagos eleganciájával. Ilyenek a képmutató emberek. 

Ilhilla Creative Commons License 2021.12.04 -4 0 13415

Szerintem abból, amit összevágva kapunk, nem tudjuk megállapítani, a társaság kedveli-e és miért kedveli Andor "érdekes" humorát.

Mindenképpen Évát szerette volna győztesnek kihozni, ezért is szavazott úgy, ahogy és ezért nem sértődtek meg a többiek sem, hiszen ők is 5-5 pontot adtak neki (Árpád főzését csak addig láttam, ameddig az előételt feltálalta).

Előzmény: Mazsola0070 (13414)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.04 -4 1 13414

Megjegyzem, így az egész hét pontozása Schmucknak "köszönhetően" teljesen igazságtalan, méltánytalan és lényegében értelmezhetetlen volt, csodálom, hogy ezt senki nem tette szóvá a bikaborjú fejűnek.

 

Gondolom az volt a koncepciója, hogy mindenkinek 1 pontot "sorsol" ki (ahogy Oszvaldnál, Nyertesnél és Polgárnál ezt meg is tette), aztán Baynak mégis 5 pontot adott. (Nem tudom, a többiek a műsor közben tudtak-e Schmuck pontozási módszeréről, de érdekes módon neki senki nem adott 1 pontot, sőt Marikától 4-et kapott, ami szintén röhej volt.)

 

Nem tudom, hogy ennek ellenére a versenyzőtársak mit ettek annyira a troll stílusán, ha velem csinálta volna ezeket a dolgokat, szerintem nem tudtam volna megállni, hogy elküldjem a francba. (Bár Polgár megjegyezte, hogy nem lesznek barátok.)

 

Micsoda prosztó, tahó dolog volt az is, hogy Polgár vacsorája közben is "elvitte a showt", és egy kosárból zabáltatta kolbásszal a vendégeket, mintha legalább is Polgár nem adott volna nekik enni. (Ezt inkább az ő vacsoráján kellett volna megtenni valakinek, de persze senki nem ment le erre a szintre.)

 

Aztán persze, lehet, hogy egy nagyon szerethető, kedves ember, de valahogy ez így a képernyőn keresztül nem igazán jön át.

Előzmény: Mazsola0070 (13413)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.12.04 -3 1 13413

Eljátszotta, és érdekes módon neki is 1 pontot sorsolt.....

Előzmény: Ilhilla (13412)
Ilhilla Creative Commons License 2021.12.03 -2 1 13412

Kisorsolta Éva esetében is a számot, de egy monológ kíséretében összetépte és 5 pontot adott. Gondolom ma majd Polgár Árpád pontozásánál újra eljátssza a "szerencsére bízom a döntést" játékot!

Előzmény: Mazsola0070 (13411)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!