Keresés

Részletes keresés

ÉrtemÉn Creative Commons License 2013.11.07 0 0 2264

:/

repcsepista Creative Commons License 2013.10.22 0 0 2263

Uri Geller a lovát ugratja...
 Az este élőben hallgattam Gyurit, s pontosan azt csináltam az órával, amit mondott...s pontosan akarom nektek leirni, hogy mi történt...hogy történt, a dolog, cupán cak érzem de értem?
 Nincs bennem semmi előiTélet, vagy hogy valaki zsidó vagy nem, mert mindenki...a szentnek is magához hajlik a keze...na a zsidók mind kivétel nélkül haza beszélnek...mint a több összes vallásos vagy ataista vallásos sisss...
 Osztán...én nem akarok haza beszélni...vagyis ha igen, akkor a másik embert hülyének kell nézzem...vagy mégis van...fekete -mágia...hogy port hintek a mások szemébe...
 Kell hogy elfogulatlanul lássuk a dodokat...na most ha tuduk valamit...akor közkézre adom...mert ami ki? -többzörösen...na vagyük csak 7+ billcsi hunanoid...látod hogy allád festettem...láthatatlanu...
 Puskás lő goooo...
 Van egy órám a klotyiba...digitál óra...mikor reggel beinditom..bedugom a konektorba...mindig 12 -ről indul...most megnéztem 1.30 s tegnap is vahhalol ott vala...de mikor Gyuri kimondta a pamacst...na van egy kis rádióm, s a másik is rádió -ébresztő óra csak megbolondult...szóval rátettem a kis rádióra...s mondom... tartom rajta...mellé tettem...s mikor azt monda behilll...vagy valami parancsot adott...abba a pinnyalatba az digitál óra 2.22 -re ugrott na akarom hogy nekem higyettek...s ahogy mondom 2.22 -re ugrott a szám...aztán begyorsult...s 1.30 -kor mégegszer megnéztem...4.40 tehát begyorsult ugy ahogy Gyuri mondta!
 Egy érdekes dolgot mondot...hogy Binjamin Nyetenyahu 40 éve a barátja, s legutóbb a szülőfalujába találkoztak...s az éterembe...mindenki kanala meggörbül...am igaz! Aztán még az, hogy gyakorolta...mint mások mikor valamiben világbajnokok akarnak lenni...
 Én a katonáknál erősen elkedztem jógázni...aminek az alapja...abculda ultra ÖNURALOM...tehát egy korty szesz...meg szinte friss zöldség -gyümölcse mentunk rá...az egyik miniszter fiaával kerültem össze...aki abca ultra..Krisztus váró volt...na gyomorákja lett...s meg győgyitottuk...na meggyógyultunk...s mert Jézus van velem...s azóta is barátok vagyunk...s csodák csádájájájáj...irhatnám le nektek...mint az is..ténleg vagytok akik TISZTA SZIVRE S ÉLETRE TÖREKEDTEK..
 Na a zsidóknak az az ereje...valóság...csak tüllök is van erősebb...mert mindenkitől van erősebb...s Édesapám mindenkinél erősebb volt...mert az egész e -világ ellene...én is...s mégis engemet...megnyert magának...
 Még annyit...talán a Istenek a magnetitkos mezőkbőlbe...de előbb...abrak a dara...még mindig sok paszulyt kéne enni...america need gaz...na nyersolaj kitermelésbe lehagyták az oroszokat...

repcsepista Creative Commons License 2013.08.01 0 0 2254

szerBusztok...

 m'rmint görnyedés...csak nem 7rét...na a pupra vágsz, kigörnyed?

...én vagyok a kanál meg villa eggenesitó...s hogy meggörbiteni...na ollan amit Gyurink csinál a kanállal...s én pontosan ki tudom eggenesiteni...még pattan is...pont az eredeti eggenesbe...

 Mennybe fe eggenest vagy görbe -körbe...ugganis minden ut Mekkába (kábák s kabala)  találkozik?

Előzmény: Nagy Kahuna (2253)
Nagy Kahuna Creative Commons License 2013.08.01 0 0 2253

hogy megy a görbítés? :-)

Előzmény: repcsepista (2252)
repcsepista Creative Commons License 2013.07.31 0 0 2252

sZerBusztok hölgyeim s uraim...

 ...pont kérdezni akartam ...hova lett...a sok sok Virág...mell sose hervada vala...

 ...Amit én megteszek de eszek? - azt mindenki de mégseee...

 Hogy a telepátia valóság...oppcsak...mondom...még testben is itt vannak az én szeretteim?

 ...mellesleg...nem nagyon irogatok csak...na tudjátok...mert ollan nagy Ur vagyok...mint Uri Geller? -aki amit én megcsinálok...ha van kézügyességet...te is? -ti ti ti...

 Áldás békaaa...

Menroting Creative Commons License 2013.07.29 0 0 2251

Egy kis felhomályosítást kérhetnék ?:-)

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e. (2250)
e.n.c.i.t.i.m.e. Creative Commons License 2013.07.28 0 0 2250

a lesz új hó.....nap lesz új - ra!  ( Rég ) ;)

 

Üdv: Enci

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e (2241)
Alfa Hold Creative Commons License 2013.06.17 0 0 2249

"Szija bijajajajjj...jóbarát x tesóimmmm... az Úrban..."

 

Nem az Úrban!!!,

Uri-ban!

Tesóim az Uriban!

Hamár...

Előzmény: repcsepista (2245)
Törölt nick Creative Commons License 2013.06.16 0 0 2248
repcsepista Creative Commons License 2011.07.31 0 0 2247

Sziha bihahahahaaa...van biba?

 Hogy miért irok ebbe a hangnembe... mert ha a kanálnyelet el lehet hajlitani, a fényt is? - a csőbe?

 A krérdésdre, előccör is, lehetne mindenkinek (kiknek, amibe a ha mindenki, kié a föld, amit Santa Pittáék kihuccnak vala a madarak allól, fécckeljetek mácsho, egyen meg a ene bennetek, azaz Ene Bene, a bunga a tietek, mig most acct is kuhuccták vala, Santa Pitta igazi örökŐsei, accaccc...többet nem akarol látni egy hungrit se) 1 Uri Gellére, hisz nélküle, lenne Izráel? - ami rögtön, itt... ájj mekk ájj mekk... kickaca, ninc cipogás, mert ha Mózes az zsidóország egyesitŐ, akkor menni méltó utóda vala, mig ha ha ha...

 Na, viccamentem a legu Tóbi ollan madaállapotba, ami akár teccik akkár  nem, az 1950 -s madanép élménye - reménye volt vala, amit Puskás lőőőőőőőőőőőőőőő....gó gó góóóóóóó...kickaca góóóóóó....

 Noca, ha Gyrurink azt mondta... na pösze Kossuth Lajcsink, azt izeni... akkor mind??? - = ?

 Hogy ha valaki mégis mit goggoráz ez... mit gondoltok, mimmel, beszélekkk...toko a tokohoccc...

Előzmény: repcsepista (2246)
repcsepista Creative Commons License 2011.07.30 0 0 2246

Szija Lahamu...melődi damu...

 Teccik a hangzása llah -amu? -amit a büvészek - varázslók - kézügyeskedők - szemfényvesztők stbb... de én legelősször is, meg örökutójájájájjjjj....mágus, maga a szó lenyügözött s mais, semmit nem vesztett részemere jelentéséből sem hatása...szinte minden nagy alakzat... 1 1 1... varázsló va szemfényvesztő plöööö... akik ezt a pénz??? - meg álatala szemfényvesztés... ellenben az által, hogy tota megfélemlitenek... ami mondjuk itt 1 plöda, a feleségem elhagyta az ágyat, (éjel 3óra)rögtön tudom, pánikba estem - pestem, felébredek, s mi mi mi... nem emlékszek semmire, mert félek, sőt... ha pánikozok, most dobbálódzok a levegőbe... de de de... most meg...végre re re re... 4 óra után, visszacsalom a feleségem... mert minden öncuggerácció jó, ha jó, s hallom méllebben lélegezni, megnugszom, s vissza mennek álmomba, oda, ahol voltam, tehát egyszerre KÉT SZINTEN kell hogy jelen legyen, minden ami létez Ő? - na van Ő, ami már csak a rukánk lenne, amire Pénzur is uri ember, de mazur, vagy mázolat, látszat minden, csak?

 Ime a tippem: vagy tudatosság, de abba mindenki.. tudatánál értelménél belevarázsolva de vonva ugy, hogy MINDEN A TIED, aminek pont a forditotja van, s közelebb...??? - Minden bennünk kell legyen, hogy mindenkibe??? - na ezt kellene egyeztetni midenek előtt, mert hogy van (hol???)  helle... ahoz egész tudat kellene... s igy tovább, ami érdekes... ha az UT (ki s kik mi???-határozza ((térképezi)) meg) -ra fókuszolsz, nem látsz semmit,(nem láthatsz vagy tjénleg elvarázsoltak -raboltak bennünket, de egy mukk se)  most meg lehet közeliteni, s csócsa vagy, mert nem (vagy, de csak mi számunkra) itt vagy?

 Lét = örök, de mindenkinek... amit nem lehet se bele verni, se varázsolni, ha megtud ölni, de elég ha megtudnálak... igy mig nem jön mindenkinek meg a varázslata = álma (óh millen nagyszerü dolog, hogy nemcsak magbamba vagyok, azaz egymás öröme s ere) talán... vagy én ezt tartom igaz mágiának stbb...

 Na, ezt érdemes lenne silabizálni, mert tjénleg amiről nem lehet beszélni...gondolni se? - nincs?  

 Ha nem látsz csodákat, ne is fogssss...

Előzmény: Törölt nick (2244)
repcsepista Creative Commons License 2011.07.30 0 0 2245

Szija bijajajajjj...jóbarát x tesóimmmm... az Úrban...

 Ne feledjük, van igazi meg gazi uriasszonság meg emberség, ha lenne? - na az igazi barát? -a Mennyekbe -menjünk be be beee...atik etik köttetik, amit megköttök, örökre kötve lészen, ami nem? - sose késő...de erről a másik tócsába?

 Ha vesszük... de előbb... ha megszólla a madár... nem cár cár cár... riadal hung ria nug ria ria ria ria... mert vedük, csak a cselekedetek számitanak, meg itélnek mekkk...akkor tjénleg Csako szalma széna... de szalámi...Cadar talán, na a madaugaron mi vadunk az isten... mert lehetetlen elképzelni hod lenne az 1 -en, kivül vahami?

 Értem, mikor kinnitottad a szemedet... nincs zsidó se oláhhhh... csak o llalááááá...ecc nem jelenti az, hogy szeretem az oláh eccet erre eszed??? - arra...hanem minden rendbe vágatott vala, széna? - boglya de szalma, ming mindenkinek jutna egy alma ... amit lehet sokkzorozni ni ni ni...

 Noca, minden hazugság, s itt is... ill. ha van csiribi csiribá... én kisoskolás voltam, mikor először látogattak mekk ...büvészek, akik egyeszerün el ámitottak x kábitottak... s ami miiiii...

 Ha vicca mengyünk addig, mig tjénleg nem minden VARÁZSLAT lenne???- csak az egyik... na itt van az, hogy amit én megcsináltam, te is, de a tiedéből, jó?

 Na, addig szabad az akarat, mig nem akarsz semmit, vaggis ha eleve minden adva van? (készen?)

 Gyurikánhoz, de megtudja a a a... mindent megtud csinálni, amit meglehet... de ő is állandóan hangoztatja: te is képpes vagy rá... de a kézügyessége s rátermetsége mégis... na szemfényvesztés... de van vahammi, hogy rendezte át, a tankcsapatokat a a a... "ellensegg"-mögé, s miért nem forditva? (nem mindegy, ha valaki csak csiribi x csiribá)

 Pont most láttam, hogy hogy lehet láthatatlanná tenni (magad) s trágyakat...s ez a tudomán???---jelen lenne?

 Na, nekem minden szakmai krds, (szakim va szaker x szakerce) mert előbb utóbb... minden a Napra vettetik...

 Mellesleg, kezeteket, minden dolgos mama kezét, cókolom...mégjobban! 

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e (2243)
e.n.c.i.t.i.m.e Creative Commons License 2011.07.29 0 0 2243

Nagyon kedves,szeretetreméltó úriember vagy repcsepista !

 

De,bevallom soha nem voltam,és soha nem is leszek "Úrhölgy",akinek a kezeit csókolgatják! ;) ( Annak ellenére,hogy egy kastélyban nőttem fel,és egy királyi vár lépcsőit is koptattam évekig)

 

A sok munkától megfáradt,dolgoz kéz ez, nem csókokhoz szokott!

 

Ez most új számomra!....amit írsz.

 

Kétlem,hogy neked,aki hisz Istenben,és gyakorolja a vallását, a legérdekesebb valami a

"a mágizás -kuruzslás -szemfényvesztés" lenne.

( no ezt a "varázslatot" nem tudom melyik billentyű lenyomásával értem el, mert nem formáztam)

 

Talán az elhitetés és hit (mint a vallások alapja),nem állnak messze egymástól,...és igen jól látod a lényeget.

Mindíg a valóságra való törekvés a célja.Természetesen nem mindegy,hogy szubjektív az a valóság,vagy objektív.

Mivel nem vagyunk egyformák,így másképp látjuk,és éljük meg ugyanazon történést.

Szerintem a leglényegesebb az egészben az,hogy mindenki jól érezze magát.S,hogyan jut el a céljához,milyen eszközökkel az teljesen mindegy,valójában egyénfüggő.

Én nem hiszek isten létezésében,de tudom,hogy csak akarnom kell és a gondolataim valósággá válnak.De azt tudnod kell: Mások érdeke sokkal fontosabb volt számomra,mint a saját boldogulásom. ( Akkor ki is az erősebb ? ;)

( Az igaz....hogy csak addig használhatnak ki,ameddig én akarom!) Szabad -e az akarat? ;)

 

Üdv Neked is! :)

repcsepista Creative Commons License 2011.07.29 0 0 2242

Sziha bihahahahaaaa...kis hugica?

 Fidelem, nem azt jelenti, hogy meg há há há... na én megcókllak, kézcók, meg cókollak bennetekkk...az mekk rajtatok kersztül, magamat ceretem, de zeretem?

 Nekem, a legérdkesebb valami, a mágizás -kuruzslás -szemfényvesztés stbbb... akkor is ha elhitetés? - Igen!

 Na, itt az elhitetésen lenne a hangsuly, ami ha lehetne feltenni az 1frtos krds, hol folyik össze az elhitetés a valósággal, mikor tjénleg igaz, hogy a hited, megtud dóditani, sőt a vekkert beinditani, vagy az alaminum kanyalnyelet... ellenben, van ollan egyén, aki erősebb hitü... lásd Gyurink is, ha erősebb hitüvel talákozott, az érvényesülne?

 Cókollok mindenkit...

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e (2241)
e.n.c.i.t.i.m.e Creative Commons License 2011.07.28 0 0 2241

Illen,illen....alien aki választott! :)))

 

Látom vágysz a fényre! A nap "fényére" ! ( Óh mily setét vagyok! ;)

 

Várnod kell még..... ha lesz új hó.....nap lesz új - ra!  ( Ré ) ;)

Előzmény: repcsepista (2240)
repcsepista Creative Commons License 2011.07.28 0 0 2240

Szija bijazztok, dijjaztok meg ijjaztok, illen 1 kiválasztott...de ki választott?

 Annit tennék hozzá, hogy ha annyi hit, mint 1 mustár gáz? - hegyeket, de tankokat bitta lehet moccgatni ni ni ni...

 Értelemmel??? - Világos mint a Nap fényes... de most szeretem a Napot, meg fényét de melegét... mert az értelme mindeneknek mi, lenne, ha lenne? - lehetne?

 Nap nélkül... ollan ez a a a... lét? - vagy sötöté örök tél, hogy ki sem lehet mondani...nincs?

 

Előzmény: e.n.c.i.t.i.m.e (2239)
e.n.c.i.t.i.m.e Creative Commons License 2011.07.27 0 0 2239

"Értelemmel meghódítani a világot, nem szolgamódra alávetve magunkat borzalmainak"

 

Én mondom: Jó a "kereszted" ! ;)

Előzmény: Raidmax (2238)
Raidmax Creative Commons License 2011.07.27 0 0 2238
joy Creative Commons License 2010.11.02 0 0 2237

És rajta kívül milyen sokan élnek luxusmódon az emberi hiszékenységből, a hívek fosztogatásából.

Nem csak a lélekkufárok!

Milyen sokan adják pénzüket, akár vagyonukat is a hitetetőknek, mindenféle csalóknak, prolitikussoknak!

e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.10.29 0 0 2236
Egyetértek!

(Ugyanakkor nagyon sajnálom azokat,akik gyenge jellemüknél fogva ennyire befolyásolhatóak,és mélyen megvetem az őket teljes mértékben megalázó,és önkívületi állapotra bíró "vezetőjüket".)

Sokan nem tudják hol a "határ" !!

Gyalázat!

Ki választ ott?
Előzmény: nulla20 (2234)
repcsepista Creative Commons License 2010.10.29 0 0 2235

...há há há háááááááá.....szija T.R.Girlllllll....

 ...magasan 2010 telitalálatja, sőt minden idők azon szöge, ami magasan viszi a pálmát...

  cwiccc ccc...cókom!

Előzmény: TheRainbowGirl (2231)
nulla20 Creative Commons License 2010.10.29 0 0 2234

OFF:

ez sokkal nagyobb VESZÉLY!!

 

keresztény bőrbe bújt kiválasztott-idiotizmus ;-)

 

http://www.titok.ro/vilag/best-of-hitgyuli-ujra-lathato-a-szamtalanszor-torolt-video-az-agyhalottakrol.html

e.n.c.i.t.i.m Creative Commons License 2010.10.29 0 0 2233
Kedves hadur1 !
Örömmel tapasztaltam,hogy visszamentél az időben,és felfrissítetted a kedvencemet.
Ez volt az a fórum,ami miatt "idetévedtem".
Nagyon jó a meglátásod! Uri Geller tényleg jó bűvész!!!
Mentális "ereje",képessége pedig mindenkinek van,még ha nem is használja,akkor is.
(Nem a "jedi erőre" gondolok!;))))

( A védelmében egy szerény megjegyzést tennék azért!:
Ha nem én saját magam tapasztaltam volna meg,én sem hinnék benne!)

Nagyon szerettem volna kapcsolatba lépni vele,ha nem is személyesen,de valamilyen úton módon.......
Egy riportban láttam,hogy egy kisfiú meghívta az iwiw-re ismerősként,így tudtam,hol keressem a "kapcsolatot". Próba szerencse alapon bejelöltem.Sajnos rám sem hederített,így némi "cselhez" folyamodtam.

A gondolatom erejét használva,és megerősítve,felmentem egy izraeli oldalra,és csak annyit írtam: Micsoda véletlen! Ismerőst látok! :)))

Másnap örömmel tapasztaltam,hogy azon kevesek közé tartozom,akiket felvett az ismerősei közé.
Talán véletlen műve volt? Talán meglátta az üzenetet?
Talán soha nem fogom megtudni az igazat,de felvetődött bennem a kérdés miért történt mind ez?

A Rába habzásának megszüntetésével kapcsolatban:Az okokat kell megszüntetni,és a felelősöket kell számon kérni!
Jó napot! ;) ( Leteszi a kalapot? ;))))
Előzmény: hadur1 (2232)
hadur1 Creative Commons License 2010.10.29 0 0 2232
Uri Geller csak egy jó bűvész, előadja a maszlagot a mentális erejéről, pedig ezzel csak azt próbálja elérni, hogy minél jobban meg legyünk győződve arról, hogy itt varázslat, mágia történik, pedig ez nincs így. Biztos van rá valami módszer vagy magyarázat azokra a dolgokra amik elsőre nem teljesen egyértelműek, bár lehet Uri mithochondrium száma jóval nagyobb egy Jediénél és tökéletesen tudja uralni az erőt, sőt örök életre tett szert, mert rá tudja bírni a benne élő kis erő-sejteket, hogy alkossák újra a testét, csak akkor szívja meg ha Quinn Gonn Jinn esetleg benéz a műsorba és tarkóndobja egy lézerkarddal vagy belerakja a lézerkést...
Akkor hinném el, hogy Uri nagy mágus, ha odaállni a Rába elé és amikor elüvöltözi háromszor "Ne Hábz!" és tényleg nem fog nagyon habozni a folyó akkor leteszem a kalapomat... =)

TheRainbowGirl Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2231
Ha másé nem is, a feleségéé biztosan.
menroting Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2230
"Ez a videó már nem érhető el Hit Gyülekezete (Faith Church) szerzői jogi követelése miatt."

Te jó ég !
Előzmény: Törölt nick (2222)
szilkó Creative Commons License 2010.10.27 0 0 2229
:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.27 0 0 2222
e.n.c.i Creative Commons License 2008.05.22 0 0 2221
.
Daily Telegraph Creative Commons License 2008.05.20 0 0 2218
Persze, ha fülhallgatóval irányították akkor is kellett elég sokat gyakorolni, a segítőnek és a "mentalistának" össze kellett szoknia.
Előzmény: Altamir (2217)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!