Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

stengatz Creative Commons License 2016.01.31 0 0 28

Bocs IS 220 d a típusa a lexusnak!!!!!!!!!!

stengatz Creative Commons License 2016.01.31 0 0 27

Sziasztok!    Szeretnék tanácsot kérni. Lexus 220 id 2008-as. Azt tapasztaltam, hogy a központi zárat csak kb  + 3 fokig nyitja ki az összes ajtónál. Tehát nyáron és  + 3 fölött csak a bal első ajtót nyitja. Ha belül próbálom a kapcsolóval ugyan ez tapasztalható. Kérdeztem szervizben , mondták ilyet még nem hallottak és ennyi.  Úgy éreztem, hogy kb. hozzá sem lőnek mi lehet a gond. Mivel vidéki vagyok természetesen csak Toyota szervizben kérdezhettem meg. Ha valaki tudna segíteni, hogy merre induljak el a problémával megköszönném?!

Ltamas333 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 26

Köszönöm szépen az infót!

Lenne még egy kérdésem, a tolatókamerás is250-esek érintőképernyője mennyire beteges ha az ,egyáltalán? Lefagyhat-e , és ha igen , javítható?

köszi előre is a választ.

Előzmény: gsis (25)
gsis Creative Commons License 2016.01.03 0 0 25

Ez egy ,kiforrott , alapvetően nagyobb konstrukciós hibáktól mentes típus . A   kopó alkatrészek cseréjén kívul

nem kell rá költeni Apróbb kellemetlenségek vannak , mint minden autónál , de nem vészes . Például :

hidegen indítva a vezérműlánc csörög /  olajnyomás lassan épül fel / valamint hidegben a müszerfal elemei

rázósabb úton zörögnek . Ami fontos vásárlásnál : mindet ki kell próbálni , hogy működik e , és leellenőrizhető legyen

az előélet , és egy komplett átvizsgálást is érdemes  elvégezni , emelőn is  !  A szervízeléshez szukséges cuccok

nem drágák , viszont elektronika és kasztni javítás horror  , mert itt csak gyári alkatrészek vannak ,

utángyártott nincs . Reálszisztéma rezsi díja aranyárban van , és még nagy az arcuk is , érdemesebb

Toyota szervízt keresni , vállalják a Lexust is .

Előzmény: Ltamas333 (24)
Ltamas333 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 24

Sziasztok!

Tud-e valaki tipushibákat mondani....írni a Lexus IS250 Automata 2008-2009 modellekről.

Bármi kisebb-nagyobb hiba érdekel, saját tapasztalat vagy hallott egyaránt.

Előre is köszi a hozzászólásokat.

Wild_Wind Creative Commons License 2014.01.02 0 0 23

Üdvözlöm a forúmlakókat, vkinek van infoja erről az autóról?köszönöm előre is.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_200_sport_gyari_sper_difi-5656440

váradiimre Creative Commons License 2012.06.18 0 0 22

Nagyon nem javaslom senkinek, hogy a Toyota Sakurához vigye a Lexusát szervizbe. Antipatikus a kiszolgálás és az ember nem azt kapja, amit vár. Érdemes tovább keresni, ha valaki igényes magával szemben.

sdani22 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 21

Hello!

A közeljövőben tervezek IS 200-at vásárolni, és a kompresszor beszerelés is érdekel.
Van vele bármilyen tapasztalat? A fogyasztás hogy változik? Árban kb mennyiből lehet kihozni?
Válaszodat előre is köszönöm! 

Előzmény: Wild_Wind (12)
kickboxzuglo Creative Commons License 2010.12.16 0 0 20
sanyab Creative Commons License 2010.08.19 0 0 19

Sziasztok4

Lenne egy kérdésem.

Mennyibe kerül IS200 fenntartása? Csak szeretném előre látni, hogy adott esetben mire számíthatok.

Remélhetőleg nem romlanak el benne a dolgok.

Nagyon fáj a fogam egy lexus IS200-ra. Nagyon jó autónak találom, már amikor láttam, már szerettem volna egyet, de talán mostanában.

És remélhetőleg az idő múlásával egy Lexus IS250-re váltok majd.

Hol érdemes szervízelni, ahol megbízhatóak?

Hol érdemes átvizsgáltatni az autót mielőtt megveszem.

Mindenkinek a tapasztalatát nagyon szívessen olvasom és adott estben megfogadom.

A segítséget előre is köszünöm.

A legjobbakat mindenkinek.

ÜDV

kuro Creative Commons License 2009.11.23 0 0 18
Üdv. Mindenkinek!

Újként kérem a segítségeteket.
Hol vizsgálnak be megbízhatóan Pesten LEXUS- t?
Előre is köszönöm!

cs
French-car Creative Commons License 2009.10.28 0 0 17
Lexus IS 250 C  teszt a Viasat3 autós műsorából http://gigamad.hu/video/fvnSaJkf4m
ca2 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 16

A sportos vezetés kedvelőinek:

ca2 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 15

IS 200 rajongóknak:

ca2 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 14

Engem érdekelnek az IS-ek! :))

Most fedeztem fel ezt a topikot és örülnék ha feléledne, örülnék ha megismerhetném mások tapasztalatait az autóval kapcsolatban!

Nekem egy 2005.05. havi hazai üzembehelyezésű  grafit/fekete 200-asom van.

Nagyon szeretem. Ez az első olyan autóm (pedig már volt egy pár), amiből még soha sem vágytam másikba!

Előzmény: Lexforever (9)
kickboxzuglo Creative Commons License 2009.04.28 0 0 13
Megnyílt a Lexus fórum. Remélem nem felejtettem ki kategóriát.
Problémák esetén írjatok az info@lexusforum.hu -ra.

http://www.lexusforum.hu

Lexus fórum
Wild_Wind Creative Commons License 2009.01.19 0 0 12
Hali mindenkinek!
Fórumotokat olvasgatva, és Német autók pár éves használatából/szereléséből/tuningolásából okulva - valószínű IS200 tulaj leszek a közeljövőben ha a pénztárcám is úgy akarja-belefutottam egy visszatérő eszmefuttatásra-az IS200 utólagos kompresszorosítására.
Ha vkit itt érdekel a kompresszorosítás Is200-ra elérhető áron az jelezze - küldök mailt - előrebocsájtva annyit hogy építettünk már kompresszoros autót (referencia van) és körbejárva a Toyota/Lexus Is200compressor témát egyszerűbben kivitelezhetőnek látom mint amit már építettünk/gyárilag is gyártották vele, szval nem nagyon kell a blokkba piszkálgatni semmit.Ha lesz rá több darabos igény egységcsomagos Kit-et hoznánk létre és esetlegesen áruba is bocsájtanánk, de első körben építenénk, de először is megkérdezném hogy tudtok e MO-n olyanról akinek gyárilag kompresszoros a gépe?Körbejárnám kicsit a motorteret és lehetne méretezni is róla.
Követekező kérdésem hogy vkinek van e Toyota service progija amiben benne van a Yaris, az utolsó Almera, meg esetlegesen az Altezza/IS sorozat vagy legalábbis az 1G-FE szívóként és feltöltősként.Nekem van egy dokumentum de sajna nyomtatott és nem teljeskörű.Előre is köszönöm a válaszokat.
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 11
na most sikerül????
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 10
amúgy verdám, szemem fénye
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 9
na nincsen itt senki akit érdekelen az IS 200-asok????
A külföldi oldalakat járva sok érdekes tippet, trükköt láttam és sztem a többieket is érdekelné.............
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 8
Nekem IS 200-asom van, egy 2003.07-ik havi, és örülök hogy vki megnyitott egy ilyen topicot mivel remélem majd beindul és elkezdhetjük az info cserét egymás közt.
Varshi Creative Commons License 2008.04.20 0 0 7

Hülye, meg ne sértődj. :) Nem elzavarni akarlak, mert nincs is honnan. :o) Csak láttam a minap, hogy a Lexus-topic eléggé lakott... ott biztos szívesen fogadnak, itt meg semmi nincs.

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9067391&la=78354778

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.20 0 0 6
OK.Akkor odébbállok
Előzmény: Varshi (5)
Varshi Creative Commons License 2008.04.20 0 0 5
Van Lexus topic.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2008.04.20 0 0 4
Nembaj ha LX300-zal idetolongok?
lexusclub Creative Commons License 2008.04.15 0 0 3
Sziasztok!
Látom jó sokan vagytok Lexusosok!
Szétnézve a neten szinte minden autó tipusnak van clubja csak nekünk nincs!
Ezért készítettünk egy honlapot a lexusosoknak!
Szeretnénk minél több tagot gyüjteni hogy megbeszélhessétek tapasztalataitokat, és persze hogy találkozókat szervezhessünk!
Várjuk jelentkezésetek!
www.lexusclubhungarian.5mp.eu
Daikini Creative Commons License 2008.03.29 0 0 2
hoppa... kellett itt hagynom a gepet nullazas kozben :-P
Előzmény: bindera (0)
Daikini Creative Commons License 2008.03.29 0 0 1
nulla!

Szeretnek lexust, de csoringer vagyok meg hozza. :-)
bindera Creative Commons License 2008.03.29 0 0 0
0k
dRm Creative Commons License 2008.03.29 -1 0 topiknyitó

Sziasztok,

Ezt a Topicot azért hoztuk létre, hogy a viszonylag kicsi IS tábor meg tudja osztani egymással a tapasztalatait, segíteni tudjunk egymásnak alkatrészek beszerzésében, közösen találjunk megoldást az egyedi problémákra (GPS - Magyarország térkép :-) ). Meg egyáltalán, hogy beszélgessünk egymással...

Üdv,

ACareful & dRm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!