Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Michel Djerzinski Creative Commons License 2023.06.30 0 0 37

Eltévesztetted a házszámot! Mi köze ennek az IS200-hoz?!

 

Fuck you. This bullshit you wrote below has nothing to do with Lexus IS200, so get the FUCK outta here!

Előzmény: JiTon (36)
JiTon Creative Commons License 2023.06.21 -1 0 36

Lexus RX 350 Cars in Lagos



1. Introduction

Are you looking for a Lexus RX 350 car in Lagos? If so, you are in the right place. Lagos is home to some of the most amazing Lexus RX 350 cars available in Nigeria. Whether you are looking for a luxury car, a family car, or a sports car, the Lexus RX 350 has something for everyone. In this article, we will take a look at the different models of Lexus RX 350 cars available in Lagos, as well as important criteria to consider when choosing the best one for you.

2. Different Models of Lexus RX 350 Cars in Lagos

When searching for a Lexus RX 350 in Lagos, you will find a variety of models to choose from. The most popular models include the Lexus RX 350 F-Sport, the Lexus RX 350 Luxury, the Lexus RX 350 F Sport Plus, and the Lexus RX 350 Platinum https://jiji.ng/lagos/cars/lexus-rx-350. Each model offers different features and amenities, so be sure to do your research and compare the different options to find the one that best suits your needs.

3. Important Criteria to Consider When Choosing a Lexus RX 350 in Lagos

When choosing a Lexus RX 350 in Lagos, there are a few important criteria to keep in mind. First, consider your budget. Lexus RX 350 cars can range anywhere from moderately priced to quite expensive, so be sure to decide on a price range that fits your budget. Second, consider size. The Lexus RX 350 comes in both two- and three-row models, so you will want to decide which size is best for you and your family. Finally, consider performance. The Lexus RX 350 is equipped with a powerful engine and advanced technology, so you can expect excellent performance no matter which model you choose.

4. Conclusion

In conclusion, the Lexus RX 350 is an excellent choice for those looking for a luxury car in Lagos. With a variety of models to choose from, you can find the perfect Lexus RX 350 for your needs and budget. Be sure to consider your budget, size, and performance when selecting the best model for you. With the right research, you can find the perfect Lexus RX 350 for your needs in Lagos.

Applefan Creative Commons License 2022.08.13 0 1 35

Valaki esetleg? :)

Előzmény: Applefan (34)
Applefan Creative Commons License 2022.08.03 0 1 34

Sziasztok!

 

Lehet-e belerakni utólag gyári tempomatot egy 2005-ös IS200-ba? (Hiszen az IS200-eseket szerelték gyárilag tempomattal.) Bontottban gondolkodom... Mennyi lenne összesen beszereléssel? Volt valaki, akinek van tapasztalata erről? Érdemes szerintetek a bontott gyári vagy jók az utólagos, külső gyártókat választani?

 

Köszi előre is a választ!

Applefan Creative Commons License 2022.03.25 0 1 33

Köszönöm szépen a gyors választ és segítséget!!

 

(Nem tudom, ki és miért adott mínuszt a teljesen átlagos, normális hangvételű hozzászólásomra, de akárhogy is, inkább az anyját pontozza le.)

Előzmény: gsis (32)
gsis Creative Commons License 2022.03.25 0 2 32

ToyotaTeam Garage Bp Tinódi u 22 T. 30-594-4399

Előzmény: Applefan (31)
Applefan Creative Commons License 2022.03.25 -1 1 31

Sziasztok!

 

Új IS200 tulaj lettem, az öröm töretlen és kitart nálam évtizedekig (nem elírás! :-)).

Szeretnék tanácsot kérni: mely budapesti szervizek ajánlhatók, hol jók a tapasztalatok? Ha a pesti oldalon lenne, az lenne az ideális, lehet több tipp is.

 

Köszönöm mindenkinek előre is!

Fotospiler Creative Commons License 2021.04.26 0 0 30

Helló. Új tag vagyok és lenne egy hibajelenség amihez keresném az ötleteket.

Van egy IS200-asom ami hidegen szépen jár, ahogy bemelegszik 5 hengeres lesz. Gyertyák és trafók cserélve. Kompresszió jó és egyforma, mit kellene még megnézzek? Köszi előre is. 

Edenet Creative Commons License 2019.02.28 0 0 29

Senki?

 

stengatz Creative Commons License 2016.01.31 0 0 28

Bocs IS 220 d a típusa a lexusnak!!!!!!!!!!

stengatz Creative Commons License 2016.01.31 0 0 27

Sziasztok!    Szeretnék tanácsot kérni. Lexus 220 id 2008-as. Azt tapasztaltam, hogy a központi zárat csak kb  + 3 fokig nyitja ki az összes ajtónál. Tehát nyáron és  + 3 fölött csak a bal első ajtót nyitja. Ha belül próbálom a kapcsolóval ugyan ez tapasztalható. Kérdeztem szervizben , mondták ilyet még nem hallottak és ennyi.  Úgy éreztem, hogy kb. hozzá sem lőnek mi lehet a gond. Mivel vidéki vagyok természetesen csak Toyota szervizben kérdezhettem meg. Ha valaki tudna segíteni, hogy merre induljak el a problémával megköszönném?!

Ltamas333 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 26

Köszönöm szépen az infót!

Lenne még egy kérdésem, a tolatókamerás is250-esek érintőképernyője mennyire beteges ha az ,egyáltalán? Lefagyhat-e , és ha igen , javítható?

köszi előre is a választ.

Előzmény: gsis (25)
gsis Creative Commons License 2016.01.03 0 0 25

Ez egy ,kiforrott , alapvetően nagyobb konstrukciós hibáktól mentes típus . A   kopó alkatrészek cseréjén kívul

 nem kell rá költeni Apróbb kellemetlenségek vannak , mint minden autónál , de nem vészes . Például :

 hidegen indítva a vezérműlánc csörög /  olajnyomás lassan épül fel / valamint hidegben a müszerfal elemei

rázósabb úton zörögnek . Ami fontos vásárlásnál : mindet ki kell próbálni , hogy működik e , és leellenőrizhető legyen

 az előélet , és egy komplett átvizsgálást is érdemes  elvégezni , emelőn is  !  A szervízeléshez szukséges cuccok

 nem drágák , viszont elektronika és kasztni javítás horror  , mert itt csak gyári alkatrészek vannak ,

utángyártott nincs . Reálszisztéma rezsi díja aranyárban van , és még nagy az arcuk is , érdemesebb

Toyota szervízt keresni , vállalják a Lexust is .

Előzmény: Ltamas333 (24)
Ltamas333 Creative Commons License 2016.01.03 0 0 24

Sziasztok!

Tud-e valaki tipushibákat mondani....írni a Lexus IS250 Automata 2008-2009 modellekről.

Bármi kisebb-nagyobb hiba érdekel, saját tapasztalat vagy hallott egyaránt.

Előre is köszi a hozzászólásokat.

Wild_Wind Creative Commons License 2014.01.02 0 0 23

Üdvözlöm a forúmlakókat, vkinek van infoja erről az autóról?köszönöm előre is.

 

http://www.hasznaltauto.hu/auto/lexus/is/lexus_is_200_sport_gyari_sper_difi-5656440

váradiimre Creative Commons License 2012.06.18 0 0 22

Nagyon nem javaslom senkinek, hogy a Toyota Sakurához vigye a Lexusát szervizbe. Antipatikus a kiszolgálás és az ember nem azt kapja, amit vár. Érdemes tovább keresni, ha valaki igényes magával szemben.

 

sdani22 Creative Commons License 2012.05.15 0 0 21

Hello!

A közeljövőben tervezek IS 200-at vásárolni, és a kompresszor beszerelés is érdekel.
Van vele bármilyen tapasztalat? A fogyasztás hogy változik? Árban kb mennyiből lehet kihozni?
Válaszodat előre is köszönöm! 

Előzmény: Wild_Wind (12)
kickboxzuglo Creative Commons License 2010.12.16 0 0 20
sanyab Creative Commons License 2010.08.19 0 0 19



Sziasztok4


Lenne egy kérdésem.

Mennyibe kerül IS200 fenntartása? Csak szeretném előre látni, hogy adott esetben mire számíthatok.

Remélhetőleg nem romlanak el benne a dolgok.

Nagyon fáj a fogam egy lexus IS200-ra. Nagyon jó autónak találom, már amikor láttam, már szerettem volna egyet, de talán mostanában.

És remélhetőleg az idő múlásával egy Lexus IS250-re váltok majd.

Hol érdemes szervízelni, ahol megbízhatóak?

Hol érdemes átvizsgáltatni az autót mielőtt megveszem.

Mindenkinek a tapasztalatát nagyon szívessen olvasom és adott estben megfogadom.

A segítséget előre is köszünöm.

A legjobbakat mindenkinek.

ÜDV

kuro Creative Commons License 2009.11.23 0 0 18
Üdv. Mindenkinek!

Újként kérem a segítségeteket.
Hol vizsgálnak be megbízhatóan Pesten LEXUS- t?
Előre is köszönöm!

cs
French-car Creative Commons License 2009.10.28 0 0 17
Lexus IS 250 C  teszt a Viasat3 autós műsorából http://gigamad.hu/video/fvnSaJkf4m
ca2 Creative Commons License 2009.06.22 0 0 16

A sportos vezetés kedvelőinek:

 

 

ca2 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 15

IS 200 rajongóknak:

 

 

 

ca2 Creative Commons License 2009.06.20 0 0 14

Engem érdekelnek az IS-ek! :))

Most fedeztem fel ezt a topikot és örülnék ha feléledne, örülnék ha megismerhetném mások tapasztalatait az autóval kapcsolatban!

Nekem egy 2005.05. havi hazai üzembehelyezésű  grafit/fekete 200-asom van.

Nagyon szeretem. Ez az első olyan autóm (pedig már volt egy pár), amiből még soha sem vágytam másikba!

 

 

Előzmény: Lexforever (9)
kickboxzuglo Creative Commons License 2009.04.28 0 0 13
Megnyílt a Lexus fórum. Remélem nem felejtettem ki kategóriát.
Problémák esetén írjatok az info@lexusforum.hu -ra.

http://www.lexusforum.hu

Lexus fórum
Wild_Wind Creative Commons License 2009.01.19 0 0 12
Hali mindenkinek!
Fórumotokat olvasgatva, és Német autók pár éves használatából/szereléséből/tuningolásából okulva - valószínű IS200 tulaj leszek a közeljövőben ha a pénztárcám is úgy akarja-belefutottam egy visszatérő eszmefuttatásra-az IS200 utólagos kompresszorosítására.
Ha vkit itt érdekel a kompresszorosítás Is200-ra elérhető áron az jelezze - küldök mailt - előrebocsájtva annyit hogy építettünk már kompresszoros autót (referencia van) és körbejárva a Toyota/Lexus Is200compressor témát egyszerűbben kivitelezhetőnek látom mint amit már építettünk/gyárilag is gyártották vele, szval nem nagyon kell a blokkba piszkálgatni semmit.Ha lesz rá több darabos igény egységcsomagos Kit-et hoznánk létre és esetlegesen áruba is bocsájtanánk, de első körben építenénk, de először is megkérdezném hogy tudtok e MO-n olyanról akinek gyárilag kompresszoros a gépe?Körbejárnám kicsit a motorteret és lehetne méretezni is róla.
Követekező kérdésem hogy vkinek van e Toyota service progija amiben benne van a Yaris, az utolsó Almera, meg esetlegesen az Altezza/IS sorozat vagy legalábbis az 1G-FE szívóként és feltöltősként.Nekem van egy dokumentum de sajna nyomtatott és nem teljeskörű.Előre is köszönöm a válaszokat.
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 11
na most sikerül????
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 10
amúgy verdám, szemem fénye
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 9
na nincsen itt senki akit érdekelen az IS 200-asok????
A külföldi oldalakat járva sok érdekes tippet, trükköt láttam és sztem a többieket is érdekelné.............
Lexforever Creative Commons License 2008.05.15 0 0 8
Nekem IS 200-asom van, egy 2003.07-ik havi, és örülök hogy vki megnyitott egy ilyen topicot mivel remélem majd beindul és elkezdhetjük az info cserét egymás közt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!