Keresés

Részletes keresés

HachettFace Creative Commons License 2011.06.01 0 0 284

hölgyeim, mi ez a szóhasználat? "kefélés"? Tudjátok egyáltalán h az mit jelent? Érzelem nélküli közösülést, ergo bárki bátran leribancozhatna titeteket. Ettől a szótól még a baszás is szebb.

west77 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 283

Fejlődni sosem késő!:-D

Előzmény: piroscseresznye (282)
piroscseresznye Creative Commons License 2011.05.16 0 0 282

Köszönöm. Örülök azért, hogy nem én vagyok az egyedüli nő, akinek "nem jön be" a csiklós izgatás. Igazából szeretkezés közben sem vágytam sosem rá, hogy odanyúljak, vagy hogy a szerelme(i)m odanyúljanak, sokkal inkább a hüvelybemenethez, majd alig vártam, hogy beljebb nyúljon.

Bizonyára szerencsés vagyok, hogy szinte az első szeretkezésemkor már orgazmusom volt, nem kellett várni rám, semmi trükk nem kellett. Aztán ennek a hosszú kapcsolatnak vége lett, és másokkal nem volt ez olyan egyértelmű; de most a férjemmel igen.

Ha nincs tavaly az a spontán csiklós orgazmusom (egy nagyon jó hangulatú nyaralásos estén, csak összebújás közben, úgymond "derült égből"), akkor talán eszembe sem jut, hogy mi hiányzik nekem. Azóta most már a zuhannyal megy, de néha bevallom, ezt furának találom, hogy egy érett nő ilyet csinál :-)) Rengeteget fejlődtem, ill. fejlődött a csiklóm érzékenysége és továbbra is próbálkozom.

Előzmény: west77 (281)


west77 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 281

Kedves Cseresznye!

 

Én azt javaslom neked, hogy próbáljátok ki egyszer a pároddal, hogy szeretkezés közben nyagyon finoman izgatod a csiklód! Csak akkor amikor te úgy gondolod, hogy szükséged van rá!:-D

Nekünk ez nagyon bejött, mert az én párom is hasonló cipöben jár mint te! ( kivéve a mese olvasós részt)

Sok sikert hozzá!:-D

Előzmény: piroscseresznye (280)
piroscseresznye Creative Commons License 2011.05.12 0 0 280

Nekem a kezdetektől fogva úgy volt, hogy kefélés közben. Már az első fiúmmal.

Nem voltam egy maszturbálós típus, de később rájöttem, hogy egyszerű combösszeszorítással elmegyek. Viszont ez pont olyan érzés, mint amikor kefélés közben van. 

Csiklós is volt, még fiatal koromban, pld. csókolózás közben. Nekem sokkal intenzívebb, szinte robban, utána nem tudom megérinteni a csiklómat, mert "fáj".

Nálam ez egy olyan érzés, hogy szinte fáj a gyönyör!!

 

Nemrég vibrátorral próbáltam, no akkor sem a csiklós jön. Az jött most párszor, de nagyon intenzív és hosszú izgatáskor csak, vagy pedig zuhannyal - avval már csak pár perc alatt.

 

Imádom a párommal, akkor persze, hogy sokkal meghittebb érzés, de a csiklóst szeretném most, mert attól nyugszom igazán le: a vaginális után szinte még jobban kívánom, mint előtte az egész sexet.

 

Nem tudom, mit csinálok rosszul, talán nem tudom elengedni magam, vagy egy rossz gyerekkori élményre gondolok, amikor a Keresztapám mint állat dörgölte a csiklómat, este mesélés közben. Nem mertem senkinek sem mondani, csak azt képzeltem, hogy én "ott" semmit sem érzek. Így aztán kislányként v. nagylányként sem nyúltam sosem oda, a fiúim sem nagyon, de az egész terület simogatása viszont nagyon jó. Csak a csiklóm fájt mindig, ha valaki "bántotta" (meg kell hogy mondjam, hogy senki sem értette igazán, hogy csínyján kell vele bánni..)

 

 

TTAMAS Creative Commons License 2010.02.02 0 0 278
Házszám?
Előzmény: Törölt nick (277)
lllevendula Creative Commons License 2010.02.02 0 0 276

Köszönöm :-)

 

Miből jöhetett az le, hogy én férfi lennék?

 

Egyébként egyetértek, a szerelem nem garancia az orgazmusra. Bár valóban segít intenzívebbé tenni a testi szerelem élményét.

Ami garancia lehet az az őszinteség, nyitottság és az összeszokás.

 

Mindig azzal nyugtattam ffi ismerőseimet, hogy ne törjenek le, ha esetleg az első alkalommal túl gyorsan elmentek, vagy az első pár alkalommal a partnerük nem jut el az orgazmusig.

Szerintem (legalábbis az én esetemben) ki kell alakulnia a bizalomnak ahhoz, hogy el tudjam engedni magam.

Ez persze nem zárja ki azt, hogy valakivel annyira összepasszoljon rögtön az ember, hogy minden összejön.

 

Volt például egy olyan kapcsolatom, ahol az illető úriember nem volt különösebben nyitott, kezdeményező, nem voltak fergeteges előjátékok, csak valahogy pont olyan vastag volt a pénisze, hogy már a behatolástól is orgazmusközelbe kerültem. Nem volt se túl vastag, se túl vékony, teljesen átlagos méretei voltak, de ez hozzám nagyon illett.

Azóta sem tapasztaltam hasonlót (bár nem is gyűjtöttem a tapasztalatokat mennyiségileg :-)).

Előzmény: Árpi76 (273)
TTAMAS Creative Commons License 2010.02.01 0 0 274

a maszturbálós az nem jó

 

Akkor valamit nem jól csinálsz. Az emberek azért szokták csinálni, mert jó...

Előzmény: Törölt nick (265)
Árpi76 Creative Commons License 2010.02.01 0 0 273

Levendula nő, nem kellene bántani. Mellesleg a szerelem nem garancia az orgazmusra. Mint ahogy a hiánya sem zárja ki.

 

Előzmény: Törölt nick (271)
lllevendula Creative Commons License 2010.02.01 0 0 270

Igen, azt keményebb munka elérni :-)

De hasonló a hatása pl. annak, ha a hölgy hason, te hátulról benne, ő pedig izgatja a saját csiklóját.

Ez nálam elég gyors eredményt hoz.

Egyrészt mert én érzem mit, mikor, mennyire, hogyan, stb..., másrészt maga a közösülés is megtörténik.

 

Előzmény: Törölt nick (269)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 269
Igen, ezt barátnőm visszajelzései alapján meg tudom erősíteni annyiban, hogy a "kefélős" jóval intenzívebb, de ahhoz elég sok ideig kell kibírnom (~20 perc), hogy eljusson oda, így azért ritkábban jön össze. A klitoriális orgazmus viszont őt nem hagyja kielégítetlenül.
Előzmény: lllevendula (267)
lllevendula Creative Commons License 2010.02.01 0 0 268

Aha :-) Nekem is voltak ilyen problémáim. Nem tetszett a hüvelyem, évekig nem tudtam elfogadni, nem is engedtem az orális szexet.

Megoldás? Hát....dícsérni kell. Hogy szép. Hogy finom. Meg kell mutatni neki tükörben, miközben simogatod (falhoz dőlsz, kedvesed a hátával a mellkasodnak, terpesz, előttetek tükör).

Mutatni kellene neki (neten pl.) mindenféle nemi szerveket. Hogy milyen sokfélék.

De az fontos, hogy sokat mondd neki mennyire odavagy a puncijáért :-) És lássa is rajtad a rajongást.

Ó és vegyél neki pici csiklóizgatót! Kb akkora, mint egy tampon és rezeg. Én imádom :-) Először ketten használjátok (te elégíted ki vele), és hagyd ott neki.

Szerintem ha egyedül lesz is kipróbálja majd.

:-)

Előzmény: Törölt nick (266)
lllevendula Creative Commons License 2010.02.01 0 0 267

Nekem spec. a kefélős sokkal jobban bejön.

És van különbség.

A legintenzívebb a kefélős. Nekem egy igazi, hatalmas orgazmushoz 3 helyen kell stimulálni a hüvelyem. A csiklónál, a szeméremajkaknál és belül a hüvelyfalon. Ezért adja a legkielégítőbb élményt, ha felül vagyok és úgy megyek el.

Egy csiklóorgazmus, bár nagyon kellemes, igazából csak olaj a tűzre. Nincs az az igazi kielégült érzés. Sőt, utána kap vérszemet az ember, hogy most kellene egy nagyot dugni :-)

Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.01 0 0 266
Hölgyektől kérnék segítséget! A barátnőmmel harmonikus a szexuális életünk, de nemrég kiderült, hogy ő még sosem maszturbált, és szinte undor fogja el, ha női nemi szervhez ér (értelemszerűen a sajátjához), akkor is, ha már be van indulva. Sőt, úgy általában undorítónak tartja a hüvelyt, csiklót és a környéküket, ami néha baj, mert zavarja a tudat, hogy nyalom. Ha előtte rendesen felizgattam ,akkor természetesen rövid idő alatt túllendül ezen a holtponton, és el is tud élvezni, viszont nem szeretném, hogy szorongjon vagy kényelmetlenül érezze magát ilyen helyzetben. Meg lehet szerettetni valakivel a saját testét?
sonder67 Creative Commons License 2010.01.26 0 0 264
ez a dolog engem is érdekel pasi létemre...
Bambuló Creative Commons License 2008.09.10 0 0 263
Bambuló Creative Commons License 2008.08.26 0 0 262
Bambuló Creative Commons License 2008.08.19 0 0 261

csakis!!!! :-P

 

hogy vagy virágszálam?

Előzmény: Törölt nick (260)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.19 0 0 260
jóhiszeműen............^^
Előzmény: Bambuló (259)
Bambuló Creative Commons License 2008.08.18 0 0 259
nem tudom. szerintem ellenőrzik a felkerült videókat, különben nagyon megb....hatják őket... de amennyiben gondolod, moderáltasd ki. pedót nem támogatok én se. .. bár szerintem a mai világban, hacsak nem kérsz személyit egy egy diszkóismeretségben, könnyen belefuthatsz jóhiszeműen..........
Előzmény: zéééz (258)
zéééz Creative Commons License 2008.08.17 0 0 258
bocsi ,de én kislányokat találtam néhány képen szerintem ez nem OK !!!!!

a koruk nincs ott ,de jónéhány még gyerek ..nem????
Előzmény: Bambuló (256)
Alex342 Creative Commons License 2008.08.14 0 0 257
huhh. egészen felizgatott hogy olvasgattam a fórumot... azóta csinálom.
Bambuló Creative Commons License 2008.07.07 0 0 256
Bambuló Creative Commons License 2008.07.01 0 0 255
hegyilány Creative Commons License 2008.03.25 0 0 254

Ahogy gondolod. De nélküle nem lesz olyan érdekes az élet itt :-D...

Előzmény: Kanis (253)
Kanis Creative Commons License 2008.03.24 0 0 253

Viszont! És sok locsolót!

Nem kellene átkeresztelni így a fórumot, mondjuk "Beszélgetések a női maszturbációról", vagy ehhez hasonló címre, azután, hogy a téma gyökerét kivágták?

Előzmény: hegyilány (252)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.23 0 0 252

Érdekes... minket kimoderáltak, pedig nem is volt flood, JÓVAL azután, hogy ő minimum 5 helyre, de talán 6-ra másolta be azt a dolgot... mindegy, legalább tudunk normálisan eszmét cserélni.

 

Boldog Húsvétot mindenkinek! :-)))

Előzmény: Kanis (251)
Kanis Creative Commons License 2008.03.23 0 0 251

Nem tudom, csak sejtem:

"Ismétlés ("flood"): ha nem szándékos (azaz véletlen) az ismétlés, egy bejegyzés meghagyása mellett a többi példány törlésre kerül. Szándékos floodnak számít, ha egy regisztrált felhasználó az adott hozzászólást egy vagy több rovatban, kettőnél több alkalommal helyez el. "

(Moderációs szabályzat)

Előzmény: Diótörő (250)
Diótörő Creative Commons License 2008.03.22 0 0 250
Vajon miért lett kitiltva ? Mert hogy a végén már egy kissé csak róla szólt ez a topic és ezáltal egy kicsit unalmassá vált, az egy dolog.De senki sem írt valami másféle témát,így aztán maradt egyedül. Persze lehet,hogy egy hapsi volt és jókat röhögött magában.
Előzmény: Kanis (249)
Kanis Creative Commons License 2008.03.22 0 0 249

A vitának úgy tűnik, vége. Gesztenye nő kitiltva Életmód topikból/fórumból.

Sajnálom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!