Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

WYW Creative Commons License 17 órája 0 0 8093

Hát akkor most már tényleg nagyon izgulok hogy lesz neked digitális csomagod! :-))

Előzmény: Fényhang (8092)
Fényhang Creative Commons License 17 órája 0 0 8092

Na, mégegyszer.  :)

Itt próbáltam azt az ominózus kérdésemet elküldeni, - mint olvastátok, az lett a válasz rá.

Úgyhogy a telefonos ügyfélszolgálaton kívül, meg ahol van KTV-ügyfélszolgálatuk, ha az az, valóban,  nincs más elérhetőségük. Nálunk nincs.

Ennyi, befejeztem a keresgélést.

Üdv!

Előzmény: WYW (8081)
C20NE Creative Commons License 2 napja 0 0 8091

Par csatornat szabvanyos kodolatlan DVB-C ben felraknak, ha a TV tudja nezheted digitalis minosegben digit elofizetes nelkul.

Előzmény: sztgyi (8090)
sztgyi Creative Commons License 3 napja 0 0 8090

Láttátok már ezt?

http://www.upc.hu/rolunk/hirek/

04.27. Elindítottuk az analóg televízió szolgáltatásra kiterjesztett digitális vételi lehetőséget

Hát ez mi? Fából vaskarika???

MZ/Y Creative Commons License 3 napja 0 0 8089

Sokkal "veszélyesebb" az üzletkötő, mert azt mond, amit akar. Aminek nyoma nem marad, szemben a telefonnal. A kis papírja meg jó esetben ugyanazt tartalmazza, mint a net-en látsz és telefonon megköthetsz. Rosszabb esetben egy már érvénytelen ajánlatot visz.

Igaz, megvan az az előnye, hogy drágább, kevésbé lehet rugalmas a telefonos üsz-nál és lehet dohogni rá várakozva.

Előzmény: Fényhang (8088)
Fényhang Creative Commons License 3 napja 0 0 8088

Köszönöm a válaszokat.

Kibic az könnyen beszél, messziről jött ember azt mond, amit akar.

Na majd meglátjuk.

Üdv!

Előzmény: MZ/Y (8084)
defcon Creative Commons License 3 napja 0 0 8087

A box mindig azt veszi fel, amit beállítottál. Ha HD csatorna akkor HD-ban.

A visszatekerés addig az időpontig (-5 mp) lehetséges, amikortól arra a csatornára váltottál.

Előzmény: ilias (8082)
MZ/Y Creative Commons License 3 napja 0 2 8086

Ha vita van, el lehet kérni a felvételt. (Én még mindig azt kaptam tőlük, amit mondtak, egyetlen szopatásuk egy el nem ismert kötbér volt.) Plusz kiküldik írásban a szerződést.

De a fő bajom, hogy egy helyben pörög mióta, hogy "de én telefonon nem", ahelyett, hogy már rég élvezné a szolgáltatást. Mint egy hisztis gyerek, hogy neki málnás vattacukor kell, hiába van másik három íz, inkább nem eszik, mert csak. De hogy málnás kell, azzal 10 percenként rágja az anyja fülét, hiába nincs.

Én amúgy az online kapcsolatot szeretem a legjobban, utána telefonon, utolsó a személyes. De ha valamit csak személyesen lehet elintézni, akkor elintézem úgy, nem várok a csodára. A upc 3 vagy 4 kedvezményes csomagjánál sok variáció úgysincs, nem olyan, mint a biztosítás a 47 apróbetűs kibújójukkal meg a 18 kiegészítő biztosítással.

Előzmény: dapa (8085)
dapa Creative Commons License 3 napja 0 0 8085

Nade, itt írásba van adva a hülyeség, a telefonon meg csak úgy elszáll a szó.

Nem mellesleg a - gondolom - alaphelyzetből beütött upc.hu-n művészet megkeresni a "direkt" szálat mindenféle egyéb ajánlat helyett. A hu.upcdirekt.com megtalálása meg azért felvett egy-két kérdést...

Előzmény: MZ/Y (8084)
MZ/Y Creative Commons License 4 napja 0 1 8084

Ne haragudj, de nem vagy normális. Én a upc helyében nem is erőltetném veled a szerződést. Arra lusta vagy, hogy elolvasd az ajánlataikat, kiválaszd a megfelelőt és megrendeld telefonon, majd a kiküldött szerződést ellenőrizd, ha már annyira aggódsz. Nem is tudom, miért fórumozol, itt aztán tényleg azt hazudunk neked, amit nem szégyellünk, oszt ezt meg elhiszed gond nélkül.

Előzmény: Fényhang (8077)
lildiko Creative Commons License 4 napja 0 0 8083

Ha használod a Facebookot, ott az oldalukon írhatsz nekik privát üzenetet. Nagyon készségesek.

ilias Creative Commons License 4 napja 0 0 8082
Sziasztok!
A felvevős HD box a HD-s műsorokat HD-ban veszi fel (mégha nem is p, hanem i)?
Illetve a műsor visszatekerés hogyan működik? Érvényes minden aznapi műsorra vagy van valami korlát?

Néztem a neten, hogy az 4 hónapban most csak 1 rugó és nincs kötöttség.
Köszi.
WYW Creative Commons License 4 napja 0 0 8081
Előzmény: Fényhang (8079)
jamais48 Creative Commons License 4 napja 0 0 8080

A UPC honlapján keresd.

Előzmény: Fényhang (8079)
Fényhang Creative Commons License 4 napja 0 0 8079

Nem találtam ott E-mail címet, csak egy felugró ablakot, amibe lehetett kérdést írni, - mint ez kiderült a UPC-Direct műholdas szolgáltatásra vonatkozik, de megpróbálom mégegyszer.

Ha nem sikerül, levelet írok nekik(hova?), ajánlva-tértivénnyel.

Egyáltalán, lehet, hogy rossz weboldalon nézelődök? (Ne röhögj, pedig ez a UPC weboldala, nem a Direct.)

Üdv!

Előzmény: C20NE (8078)
C20NE Creative Commons License 5 napja 0 0 8078

Weboldalon  a kapcsolat menüben található e-mail címre írj.

Fényhang Creative Commons License 5 napja 0 0 8077

A UPC kábel-TV ügyfélszolgálatát hogyan lehetne elérni, a telefonálás kivételével?

Érdekelne néhány ajánlat, csomag, a digitális szolgáltatásról, de telefonon nem fogok erről érdemi beszélgetést kezdeményezni, inkább írásban érdekelnek az ajánlatok, csomagok.

Üzletkötő még nem ért ide, hiába ígérték, hogy küldenek.

Mit javasoltok?

Üdv!

C20NE Creative Commons License 5 napja 0 0 8076

Online előfizetés esetén többnyire elengedik, mindig vannak akciók.

Tőlem nem kértek bekötési díjat!

Előzmény: papírmoly (8075)
papírmoly Creative Commons License 5 napja 0 0 8075

Tudja valalki, hogy a UPC szokott-e kiszámlázni bekötési díjat (pl. légkábelezés, ásás, stb.) új előfizetés esetén?

harpokratesz Creative Commons License 5 napja 0 0 8074

Nálunk most új kábeleket rak le a földbe a UPC, a munkások azt mondják, hogy optikai kábel.

Tud erről valaki valamit, mármint az upc optikai kábelről?

sa79 Creative Commons License 2015.04.21 0 0 8073

A digitális alapcsomagban maradni fog a Duna World,

az analóg a szolgáltatótól függ.

Előzmény: harpokratesz (8072)
harpokratesz Creative Commons License 2015.04.19 0 0 8072

Én is ilyen levelet (legutóbbi számla) kaptam, nekem analóg van. Nem értem, hogy a Duna World-öt hogyan lehet lecserélni egy másik sportcsatornára, hisz mindkettő 'nemzeti csatorna'.

Az analógon egyébként már most 5 sportcsatorna van a 26-ból, de Film+, Film Cafe, Paprika TV pl. nincs. Az ár viszont drágult 2400,-Ft-ra, míg a régi árat ígérték, miután 43-ról lecsökkentették

az analóg csatornák számát. A levél értelmezése szerint a digitálison is sem lesz Duna World.

Előzmény: sa79 (8065)
Fényhang Creative Commons License 2015.04.19 0 0 8071

Ez egész biztos, hogy nem.

Minden egyéb stimmel.

Üdv!

Előzmény: F1mre (8070)
F1mre Creative Commons License 2015.04.17 0 0 8070

Az UPC Direct és a kábeles UPC külön működik, lehet hogy a műholdas részlegnek küldtél e-mailt.

Előzmény: Fényhang (8068)
tompi03 Creative Commons License 2015.04.17 0 0 8069

Akinek Cisco azaz felvevős boxa van, ne is álmodozzon Dolby Digital hangról! A Cisco sikeresen elcseszte a hónap eleji szoftverfrissítést és jelenleg nem adja ki a box a DD hangsávot. Lekonvertálja sztereó PCM-re...

Fényhang Creative Commons License 2015.04.17 0 0 8068

Még Húsvét előtt írtam a UPC webes oldalán E-mailt, amire nemrég kaptam választ.

Szóval azt kérdeztem meg, hogy van-e lehetőség digitális-átállásra és miért írja azt, hogy nálunk nincs digitális lehetőség, illetve egyáltalán, a megadott lakcímen nincs szolgáltatás.

Az alábbi választ kaptam, nem szó szerint:

"Az adott lakcímen nincs előfizetve a UPC-Direct műholdas szolgáltatás, ezért nem tudunk érdemben a feltett kérdésekre választ adni." Hmm.

Na, gondoltam, ezek azt sem tudják, hogy kábeles szolgáltatási előfizetésem VAN a UPC-Magyarország Kft.-nél.

Szerződés azonosító ezek szerint nem ér semmit, vagy nem tudják azonosítani a saját ügyfelüket, meg egyébként is, miért egy "ro" végű, azaz romániai címről jött válasz a kérdésemre.

Nincs Magyar ügyfélszolgálat, amivel E-mailben lehetne kommunikálni?

Telefonon  keresztül nem kötök üzletet, ezt már írtam, tehát telefonon keresztül nem is folytatok tárgyalást ebben a témában.

Nem jutottunk előrébb.

(Közben egy szerelő kicserélte a modemet, vagy minek nevezzem, egy újabbra, (így nem kell a router sem utána), amibe most koax-kábelen jön ismét az internet, a TV és a telefon jele. Szívott szegény, mert a vonal nem volt rendesen előkészítve, nem ment a visszirányú jel. Két nap múlva másik szerelő ezt is megcsinálta és mondta, hogy bármikor lehet átállni a digitális KTV-csomagra, hívjuk az ügyfélszolgálatot. Mondom, nem hívjuk, tessék írásban adni tájékoztatást a lehetőségről, a csatornákról, a díjakról.

Küldhet üzletkötőt is, az akkor hoz anyagot, - ez jó lenne mondom, azóta két hét már eltelt, azóta semmi.

:(

Üdv!

Előzmény: Fényhang (8050)
sa79 Creative Commons License 2015.04.17 0 0 8067

Az MTVA-nál is érdeklődtem.

Ezt a választ kaptam:

"A UPC tájékoztatása szerint kis számú előfizető hibás ÁSZF módosítást kapott, amit korrigálni fognak."

Az analóg hálózatokon kötelező: M1, M2, Duna és M4 Sport

A digitális hálózatokon kötelező: M1, M2, Duna és M4 Sport + 2 csatorna nagy valószínűséggel Duna World és M6

Előzmény: bendeguz90 (8066)
bendeguz90 Creative Commons License 2015.04.16 0 0 8066

Elnézést, hogy megkérdezem, de most ez azt jelenti, hogy végérvényesen kikerül a kínálatból a Duna World vagy csak az alapcsomagból? 

Előzmény: sa79 (8065)
sa79 Creative Commons License 2015.04.16 0 0 8065

Az alábbi UPC közlemény kaptam:

"Tisztelt Előfizetőnk!
Értesítjük, hogy 2015.07.04.-től módosulnak a Vezetékes műsorterjesztési szolgáltatás Általános Szerződési Feltételei. Az egyes csatornák szerepeltetésének vállalt időpontjának lejárata miatt
megváltozik a csatornakiosztás, a digitális és analóg fejállomásokhoz tartozó településeken kikerül az analóg és digitális kínálatból a Duna World műsorcsatorna, valamint 2015.07.04.-től, mind az
analóg, mind a digitális csatorna kiosztásokban, az újonnan bevezetésre kerülő M4 sportcsatorna a Duna World helyére kerül. A 2015.07.04.-től hatályos csatornakiosztásban szereplő csatornák kínálatban
történő szerepeltetésének vállalt időpontját 2015.07.30. napjában határozzuk meg. "

Ezzel szemben a médiatörvény módosítása szerint a kábelszolgáltatók kötelesek a digitális alapcsomagban biztosítani a közszolgálati csatornák elérhetőségét HD minőségben.

C20NE Creative Commons License 2015.04.12 0 0 8064

A Pace nem rögzítős SetTopBox amikor be van kapcsolva 13VA-t fogyaszt 0,6-es pf mellett ami 8W fogyasztás. StandBy -ban a fogyasztás 5W a pf 0,6 ez összesen 9VA. Alig van különbség a fogyasztásban de nem vészes szerintem.

Előzmény: vlevi70 (8060)