Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

TotalCar címlap TotalCar fórumok
balinttomek 7 órája Creative Commons License 34935

Nos, a km állás... Németországban élek, itt is vettem az autót. Itt elvileg nem "divat" az óratekerés. Persze itt is buktak már le vele, viszont börtönt is kaptak. A gáznak külön szervizkönyve van. 2008-ban került beépítésre, 90 ezer km-nél. 

Előzmény: HG. (34933)
HG. 8 órája Creative Commons License 34934

Itt van pl egy nagyon érdekes cikkük egy M54-es motorról

http://injektor.hu/index.jsp?id=2&main=390&akt=2

Előzmény: HG. (34933)
HG. 8 órája Creative Commons License 34933

Nem egyszerű eset...

az a km mennyire garantált? Gázos kocsival nem szoktak ilyen keveset menni.

Próbáld meg náluk, elég profik az ilyen rejtélyes hibákban:

http://injektor.hu/

Előzmény: balinttomek (34930)
iKereskedo 11 órája Creative Commons License 34932

Én amikor kibontottam a gyári BMW dobozos ablaktörlőmet akkor BOSCH ablaktörlőket találtam benne. Természetesen könnyen előfordulhat hogy ismét fel fog lángolni az a vita mely szerint az utángyártottban és a gyáriban más minőség van...

Előzmény: bylow80 (34931)
bylow80 12 órája Creative Commons License 34931

Ablaktörlő kérdés !

Gyárit érdemes ablaktörlőből is használni, vagy van olcsóbb és tökéletes minőségű is?

Első és hátsóról is beszélek. ( E61 )

Köszönöm!

balinttomek 14 órája Creative Commons License 34930

Sziasztok! Szeretnék tippeket, segítséget kérni tőletek, hátha előfordult másnál is ugyanez a hiba, és nem kell tovább keresgélnem. Elöljáróban: az autóm egy E60 525i, 192 LE, 2003 októberi, automata váltós (6 sebességes), beépített gázzal, 202 ezer km-rel (189 ezerrel vettem). A probléma: kis fordulaton (kb. 2000), állandó sebességnél picit kileng a fordulatszám ( kb. 100 fordulatnyit), valamint alacsony fordulatról történő kigyorsításnál időnként ránt egy-kettőt, különösen terhelés alatt (pl. meredek emelkedő). Ezt benzin- és gázüzemen egyaránt produkálja, talán gázon erőteljesebben, de nehéz ezt eldönteni. Kicsit olyan érzés (laikusként), mintha egy-egy pillanatra kihagyna a motor, vagy nem menne egy henger. Egyébként hibátlanul vált fel és vissza is. Első tipp a váltó volt mivel - állítólag - ezeket 200e környékén fel kell újítani (minimum wandler). Jártam váltószervizben, azt mondták, a váltási képe tökéletes, inkább gyújtás körül lesz valami. Egyébként is ez nem nagy nyomatékú motor, mint a dízelek, ezzel többet bír a váltó. Aztán jött egy BMW szerviz, szerintük is "gyújtásos". 6 gyertya csere, majd 6 trafó csere. Semmi változás. Egy harmadik szerelő szerint az is lehet, h tömítési elégtelenség miatt több levegőt szív. A kiolvasás jelenleg 2 hibát mutat: időnként kiírja a hibát a 4-es és 6-os hengerre, másrészt egy "gangwahlschalter sensor" hiba, ami szó szerinti fordításban ugye fokozatválasztó kapcsoló szenzor.    Ez utóbbi miatt néha piros váltóhiba jelzés is előjön, olyankor nem vált. Leállít, újraindít, minden rendben. Ezt fogom most megjavíttatni, ahogy időpontot kapok. Azt mondták, vagy ténylegesen szenzor, vagy kábelszakadás (típushiba). Azt viszont nem tudják, hogy ettől lehet-e a fent említett rángatás. A hengereknél meg a befecskendező düznik cseréjét javasolják. Igen ám, de a gáznak és a benzinnek külön düznik vannak, és mivel mindkét üzemben létezik a probléma, ez se hiszem, hogy megoldás. Szóval most a szenzornak utánajárok, vagy csere, vagy kábelcsere. Ha nem szűnik a rángatás, megint tanácstalanság. Ha valakivel történt ilyesmi, vagy van tippje, mert látott ilyet, kérem, írjon, segítsen, mert megőrjít, hogy senki se tudja a megoldást. Meg aztán nem túl szimpatikus módszer ez, hogy sorban cserélgetek ki mindent, aztán hátha. Egyrészt egy vagyon ez a metódus, másrészt ehhez nem kell szakértő, ezt magamtól is tudom. Szóval, ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönöm. Üdv, Bálint Tamás

Kt25D 15 órája Creative Commons License 34929

Szia! Nem egy f10 es fényereje és még az idő is szar kinnt. :) Hát ilyenre sikerült. Üdv.

3.d 20 órája Creative Commons License 34928

Elég lenne, ha akkutöltővel rendesen feltöltenéd.

Előzmény: Obici (34927)
Obici 21 órája Creative Commons License 34927

Jol nez ki.

En arra lennek kivancsi, hogy nappali fenynel pl. napsutesben mit mutat.

Ha az idod engedi esetleg lohetnel egy olyan kepet is.

Mas:

Lehet haldoklik az akksim?

Mult heten toltogettem zeneket a merevlemezre, utana par napig csak rovidtavon hasznaltam az autot sok inditassal. Majd ketszer is bedobta hibanak az alacsony akksifeszultseget. Aztan hetvegen mentem 120kmt-t azota nem jott elo a hiba.

Igaz 5eves, lassan idoszeru az elhalalozasa........

Előzmény: Kt25D (34917)
csocso/e60 22 órája Creative Commons License 34926

Köszi, telefon számot nem találok.

Előzmény: blondey (34913)
Kt25D 23 órája Creative Commons License 34925

Üdv.! Led marker 45 watt-os  ledes izzót (7000K). Csak simán csatlakoztatni kell és nem jelez hibaüzenetet. Xenon.hu. Az enyém nincs az oldalon, bent ajánlották az üzletben és 29.900. Neten néztem rendelőset külföldről és úgy csak 12.000.
A XI. kerületben van a villányi úton és van sok okosság e60 hoz, pl rendszámtábla ledek, belső világítások. Nagyon segítőkészek!

iKereskedo 26 órája Creative Commons License 34924

Hol, es mit vettel bele?

Kt25D 1 napja Creative Commons License 34923

jaaaaa :)) Majdnem! 4 km re onnan :)

Mewo 1 napja Creative Commons License 34922

Ez a marina Part garázsa, nem?(Ahol a kép készült.)

Előzmény: Kt25D (34920)
AMSOIL 309040000 1 napja Creative Commons License 34921

új lámpánk : BMW E60 projektoros komplett lámpa , gyárilag ledes körhelyzetjelzővel

Kt25D 1 napja Creative Commons License 34920

ezt nem egészen értem :)

Pavika78 1 napja Creative Commons License 34919

utángyártottat kedvező árban tudnak: http://janodob.hu/

Előzmény: ötharmincxd (34914)
Mewo 1 napja Creative Commons License 34918

Hmm, a jó öreg MP garázs?!?!?:)

Kt25D 1 napja Creative Commons License 34917

Ja és ez lett belőle :))

Kt25D 1 napja Creative Commons License 34916

Sziasztok! Reggel kiégett az egyik helyzetjelző lámpám. Sajnos gyárit nem találtam sehol s.o.s.-ben, így módosítva lett. Eladó a másik megmaradt 1db izzó!

3.d 2 napja Creative Commons License 34915

Mi van, ha lefagy az android, és nem indul az autó? Én a plusz mechanikai dolgokba bízom. Az lehet hogy nem szép, de elrettenti az amatőröket.

Előzmény: s_abel (34909)
ötharmincxd 2 napja Creative Commons License 34914

Sziasztok!

tud valaki segíteni abban, hol keressek DPF-et az 530xd-hez?

Úgy tűnik, kuka. Évjárat:2005/11. A 170 kW-os motor. 

Van rá valami sufnituning-megoldás, vagy marad a beazerzés:-(

üdv.:Gábor

blondey 3 napja Creative Commons License 34913

Ők foglalkoznak ezzel: http://diagnet.hu

Előzmény: csocso/e60 (34912)
csocso/e60 3 napja Creative Commons License 34912

Tud valaki ajánlani valakit,aki javít ccc modult?

reb el 3 napja Creative Commons License 34911

Osztomu olaj

Előzmény: AMSOIL 309040000 (34910)
AMSOIL 309040000 3 napja Creative Commons License 34910

hogy jön ide a difi olaj ?  

Előzmény: reb el (34905)
s_abel 3 napja Creative Commons License 34909

Alábbi linken a Conrad-nál megvásárolható kütyü szerintetek mennyire lehet hatásos lopás ellen?

http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=1205500

blaci200 3 napja Creative Commons License 34908

A kormány nyikorgáson a Lubrizol segíthet.

AtiTDI tud jó áron beszerezni.

Előzmény: GyulaVagyok (34898)
borgasz 4 napja Creative Commons License 34907

Igen

Előzmény: HG. (34906)
HG. 4 napja Creative Commons License 34906

És miért kellett kicserélni...?

A szokásos 20d betegségek (lánc, vezérlés, stb.) ?

Előzmény: borgasz (34903)