Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

szurix Creative Commons License 2014.07.16 0 0 33952

Üdv mindenkinek,
Valaki meg tudná nekem mondani kb azt, hogy egy 2005-ös 177lóerős, automataváltós E61-nek mennyi a fogyasztása?

atiTDI Creative Commons License 2014.07.16 0 0 33951

Tudok neked rendelni Lubrizolt, 1800.-ért.

bmwcucc kukac gmail.com

Előzmény: blaci200 (33950)
blaci200 Creative Commons License 2014.07.16 0 0 33950

Sziasztok,

Kormány nyikorgás ellen szerettem volna adalékot rendelni (83290447661),

de azt a válasz kaptam, hogy már nem rendelhető.

Elvileg ez Lubrizol 6178.

Valaki szerzett be ilyet mostanában? Ha igen hol?

 

 

F27szerviz Creative Commons License 2014.07.16 0 0 33949

Inkabb a szakiknak irnam ezt :)

van egy gyakorlatilag uj (csak kiprobaltuk jo e) ipari ultrahang mosom elado.

most fejbol nemtudom de 15 vagy 20 literes tartalya van.

amit autoba mosni kell az belefer ebbe is biztosan :)

ha valakit erdekel irjon ram mailbe.

szamlat tudok adni rola.

atiTDI Creative Commons License 2014.07.16 0 0 33948

Van megkotlott a CCC, ez a rosszabbik eset, vagy be van kapcsolva az autókölcsönző funkció, ezt meg csak diaggal lehet feloldani.

Előzmény: richieke (33943)
fetitaco Creative Commons License 2014.07.16 0 0 33947

Na ezt sajnos nem tudom. Benzines témában annyira nem vagyok otthon. Steef megmondja a tutit ők foglalkoznak ilyennel.

Előzmény: HG. (33946)
HG. Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33946

És ezt benzinessel nem lehet...?

 

ÉS tudom E60-ban N53-tól, azaz a közvetlen befecskendezés bevezetésétől, már benzin fronton is érintett a téma.

Előzmény: fetitaco (33945)
fetitaco Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33945

Meg. Az ultrahangos tisztítás jó dolog!

Előzmény: HG. (33939)
Obici Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33944

Sziasztok,

 

melyik bp.-i márkaszervizt ajánljátok "időszakos olajcserére"? Nem várnám meg a 30k-t, félúton csináltatnék egyet.

Más: a IX. Ker.-ben az Illatos úton van vmi BMW szaki?  Vittem a pályamotoromat gatyába rázatni és a motor szervizzel szemben állt jópár BMW ( X3, 5er, 7er, X6). Nekem úgy tűnt, hogy vmi szerviz, csak elfelejtettem a szakit megkérdezni, hogy mi van a szomszédban.

richieke Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33943

Ha a gyári DVD lejátszó nem adja ki a lemezt, az miért van illetve ilyenkor mi a teendő? :)

jani30d Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33942

Sziasztok!

 

Mi a véleményetek erről? Esetleg valaki ismeri vagy látta már valahol? Komolyan érdekelne az autó de nem szeretnék mellényúlni. Viszonylag messze vagyunk egymástól és feleslegesen nem autóznék, ezért ha valaki tud valamit kérem ne tartsa magába. Köszönöm 

 

 

Üdv: Jani

 

 

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/530/bmw_530d_automata_m_paket-8048638

Istvan535 Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33941

Üdv,

 

Nincs itt akkora gond, hogy "végleg" el kellene köszönni. Az igaz, hogy az antré a részedről nem sikerült túl jól, de ha változtatsz a stíluson, akkor a jövőben biztos nem csak azt kapod tőlünk, hogy "helyre" tesszük az egódat.

 

Az eddigi hozzászólásaidból nekem úgy tűnik értelmes ember vagy, csak kicsit hajlamos vagy túlzásba esni és túl nagy hévvel égni. Ha kicsit szerényebben kommentelsz, akkor majd rájössz arra, hogy normálisan is tudunk (tudnak) veled kommunikálni.....

 

Akkor, hogy pozitívumot is írjak: nagyon tetszik, hogy abba a táborba tarozol, akik tudnak helyesen írni, választékosan fogalmazni és le tudnak írni egy kerek egész mondatot hiba nélkül. Ez kezdésnek nem rossz, senkit nem akarok megbántani, de az elmúlt években olvastam itt jó pár olyan hozzászólást, amiért én szégyelltem magam (pédák nélkül, akinek nem inge az ugye.......).

 

Üdv: István 

Előzmény: Berger30d (33940)
Berger30d Creative Commons License 2014.07.15 0 0 33940

Valóban gyerekesen viselkedtem, nem kellett volna vitába szállni Veletek. Sajnálom. Nem szeretném rontani a levegőt, sziasztok, mindenkinek biztonságos, problémamentes, és élménydús autózást kívánok!

Hajrá BMW! 

 

Berger

HG. Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33939

végleges megoldás az injektorok szétszerelése,ultrahangos tisztítása,újrahézagolása,

 

ezt modern dízelnél meg lehet tenni?

 

nekem azt mondták, hogy a közvetlen befecskendezéses benzinmotorok befecskendezőinek az útja a hengerfejből csak a kukába vezethet....

Előzmény: Steeef (33936)
fetitaco Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33938

adagolót azért ne vegyél még bele :)))))

Előzmény: richieke (33935)
fetitaco Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33937

Egy autó amit nem használnak elromlik!

Előzmény: Steeef (33936)
Steeef Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33936

Szia!

 

A hosszú állás miatt az injektorban betapadnak bizonyos alkatrészek amik egyébként nagyon könnyen mozognának,ezért rosszul szabályoz és felborul az injektorok működése, rendszer tisztító adalék nagyon sokszor segíthet de végleges megoldás az injektorok szétszerelése,ultrahangos tisztítása,újrahézagolása,szükség szerint a csúcsok cseréje is indokolt lehet.

 

Steeef

Előzmény: richieke (33935)
richieke Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33935

Sziasztok!

 

Autóvásárlás előtt állok, a kiszemelt pedig az 525D. Lenne is már egy, de van egy olyan dolog, ami miatt vonakodom tőle. A motor, alapjáratnál nem jár egyenletesen...néha-néha kihagy. Gázadáskor elmúlik, majd később újra előjön, de olyan is van, hogy szépen megy gond nélkül. Régóta kereskedésben áll, ezért lehet hogy csak az üzemanyag régi és koszos benne... De lehet porlasztó, vagy akár adagoló is... Vagy csak egyszerűen túl régóta áll ott és lehet, hogy rendszeres használat mellett nem is lenne tapasztalható a dolog!

 

Van valakinek véleménye, vagy ötlete mi lehet a gond?!

 

Előre is köszönöm a segítséget!

G.Gambino Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33934

Természetesen ez Bergernek ment.

Előzmény: G.Gambino (33933)
G.Gambino Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33933

Egy picit vissza kéne venni a tempóból.

Miért kell vélt vagy valós nevén nevezni az embereket és a vélt vagy valós személyek vélt vagy valós magánéleti dolgairól beszélni? 7-8 éve pörög ez a NYILVÁNOS topik a nélkül, hogy bárki a vélt vagy valós nevén lett volna nevezve és kivesézve, hogy pl. a kutyákat vagy a macskákat szereti-e jobban. Egy hét sem telt el a felbukkanásod óta és már majdnem az összes potenciálisan neked segíteni tudó emberbe beleszálltál páros lábbal. A fantáziádra bízom, hogy ennek a produkciódnak mi lesz a következménye.

jani30d Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33932

sziasztok!

 

itt a fórumon vagy ismerősök között valakinek nincs jó állapotú eladó e60????

Kt25D Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33931

AMSOIL 309040000 köszi a jó tanácsot. Természetesen a fórumon csak érdeklődtem az olaj iránt , szeretek több felől hallani dolgokat, ajánlottak is jó dolgokat eddig mindig de sikerült megoldani. Én mire mondtam a szerelőmnek milyen olajat viszek akkor, ő csak annyit mondott nyugodj már meg az olajaid megvannak csak hozd a kocsit!
Végül gyári Bmw olaj lett . Ma küldték el a porlasztókat megnézetni, péntekre már lehet készen is van a kocsim és akkor leírom mitől volt korábban magas fogyasztásom illetve mennyi lett:) Ezt főként azoknak írom akik olcsóbb e60 on gondolkodnak! 2 és fél millióért E60 okozhat nem várt meglepetéseket. Nagyon nézessétek át!!! A-tól Z-ig.
Én először egy márkafüggetlen szervizbe vittem. Kíváncsi  voltam mit mondanak  és a szokásos olajfolyáson kivül nem volt nagy hibára utaló jel a lényeg itt az volt hogy a futómű az patika volt ez kiderült. Na aztán mikor megvettem utána hazaért a szerelőm és a kezébe adtam a dolgokat, addig csak használtam kb 1-2 hétig (itt volt magas a fogyasztás). Futómű patika ez gyári M-estől kielégítő volt ezek a magyar utak miatt. Aztán jött a csatt :) Olaj folyás-szívósor probléma. Jó akkor legyen új . Igen ám csak az olaj befolyt az izzító elektronikába, olajos lett. Csere + akkor mind a 6 izzítógyertya is. Porlasztó  sikeresen kiszerelve, 2 felújítás lesz vagy csere, attól függ. Rossz a turbó  nyomás ez is  a héten orvosolva lesz de még nem tudni mi. Remélem csak jeladó és nem egy új turbó :D Mi is volt még...hmm.. ja igen mind két termosztát csere ha már lúd legyen kövér. Ezek még nem a kötelező szerviz egy ilyen vételnél!És akkor nem beszélve a futómű problémákról ami gyakori.Szerencsémre azt megúsztam még egy darabig. Ja és a vétel ár inkább surolta a 4- et mind a 3-at!! És akkor a többit lesem írom mindenki tudja..., de legalább pár nap és van egy olyan megbízható E60 asom amiről tudom mi van benne és abszolút költségmentes lesz egy jó ideig mert vigyázok rá. Én mindezeket csak is jó tanácsként írtam le főleg a nemrégiben hozzászólónak aki belinkelte a 25d-t 2.600.000 ezerért! Nagyon nézesd át!!!! És mérlegelj!! Akkor imádni fogod ezt garantálom!!
Én mérlegeltem. X összegért egy újabb passat cc vagy egy annál idősebb E60 felújítással. Hát azért sem bántam meg!!  Majd írók még ha kész:) Üdv mindenkinek.

3.d Creative Commons License 2014.07.14 0 0 33930

Elnézést kérek előre is ha megsértenélek, de nem kell ide ilyen nekem ugyis jó hantaboly.Ráadásul ezúton felkérném a többi Emesét is, hogy szerelőként az "ujjoncoknak" ajánljátok inkább Steeef-t , mert nem ismerek nála jobbat(ugyan olyat igen) szerelőt, ráadásul olyat aki hajlandó a sokszor gyerekes kérdéseitekre válaszolni(Maszi-nak már  ugy is elfogyott a türelme, átváltott F10 fórumra).Legalább profitáljon valamit a fórumozásból.A kis hazánkba van még 1-2 jó szerelő, nem vitatom, de mindegyik szarik a fórumra és az itt megforduló emberek problémáira.

Kérlek benneteket legalább a fórum szempontjából fontos személyhez legyetek lojálisak tisztességesek.4 évvel ezelött ez a fórum dübörgött, találkozók voltak, jó barátságok születtek, de az egymásrafigyelés és a tisztelet kezd kiveszni a fórumból.

Én kérek elnézést.!

Berger30d Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33929

Majdnem, de nem a Maszi, hanem az Andràs. :-)  A Maszi a màsik nagytudású profi, aki a társa, és "mellesleg" egy elismert zeneművész. Vagytok pàran akik úgy értitek a Bmw-t, ahogy a márkához illik, de sajnos nagyon kevesen ennyi autòra. Ezért fontos, hogy minél többen tudjanak rólatok, és hozzátok forduljanak. Örülök, hogy beszéltünk, remélem találkozunk egyszer! Jóéjt, és jó munkát! 

 

Berger 

Előzmény: Steeef (33928)
Steeef Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33928

Nem rá gondoltam,Őt ismerem,becsülöm,barátomnak tartom! Maszi egy korrekt ember csak ajánlani tudom,nem vagyunk egymásnak konkurencia más a fő profilunk! 

 

Steeef

Előzmény: Berger30d (33926)
Gyuri E61 530xd Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33927

Az e-mail címem: profigyuri@gmail.com

Látom itt mindenki ismer mindenkit! :-) Ez jó!

Csak tudjam biztos kezekben a verdát...

Steeef-el amúgy is gondoltam konzultálok egyet mielőtt elindulok!

Köszönöm a segítséget, Fiúk! Szép estét mindenkinek! 

 

Előzmény: Berger30d (33924)
Berger30d Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33926

Végre egy kis izgalom! Előbújt a profi is. :-) Tiszteletem!

Az illető már le..szott, hogy mit írogatok, úgyhogy visszafogom magam ígérem, csak segíteni akartam a srácnak, és a hozzád vivő linket nem vettem észre, bocs! De te is hívtad egyébként, főleg az elején, és mostanában is beszéltek néha. Az M. J. dolgozik neki, akit hívtak a Bu.Mo. -ba beugrani a nyaralásod alatt. Ők nagyra tartanak. :-) 

Előzmény: Steeef (33925)
Steeef Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33925

Ki az a profi akihez a legtöbb szerelő jár?:) Én mèg sosem voltam,meg jópár szakmabeli barátom sem de most nagyon kiváncsi lettem!

 

Steeef

Előzmény: Berger30d (33924)
Berger30d Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33924

Fel kéne hívd az illetőt, küldj valami emailcímet, ahová elküldöm a számát. A legtöbb szerelő hozzá jár. Elvileg el tud menni felprogramozatlanul is a kocsi, még ha le is enged útközben, csak nem végzi a dolgát, ezért óvatosan és jó úton. Az M0-áshoz közel van.

Előzmény: Gyuri E61 530xd (33923)
Gyuri E61 530xd Creative Commons License 2014.07.13 0 0 33923

Szia!

 

Rendben, köszönöm! Steeef sem éppen a szomszédban van Nekem :-). 

Nem tudom, hogy a légrugó vezérlő nélkül fel tudják-e emelni a hátulját annyira, hogy mehessek vele. A szakszervízben valamit csináltak, mert miután közölték, hogy nem tudják felprogramozni kimentem megnézni és nem ült a hátulja... érdekes!

Előzmény: Berger30d (33921)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!