Keresés

Részletes keresés

Burt69 Creative Commons License 2016.01.02 0 0 1361

Sziasztok!

vettem egy Philips active 3D androids tv t Es meglepodve tapasztalom Hogy a you tube on talalhato 3D musorokat nem jatsza le 3D Ben..nem is engedi atvaltani sem . Hibas lenne a tv Vagy ez igy rendben van ?!

koszonettel a segitsegeteket 

krétosz Creative Commons License 2015.02.11 0 0 1360

Van egy Samsung ps51 550 3D-s plazma tévém,és az a gondom,hogy kűlső forrásból pl:

Ps3 vagy számítógép,nem fogadja a 3D-s jelet.

Csak 2D-ben hajlandó lejátszani,pedig mióta megvan a tv,kb 3 éve tökéletesen működött.

 

Most ezzel szenvedek már 2 napja,nincs valakinek valami ötlete?

Relaxvideo Creative Commons License 2015.02.09 0 0 1359

"a passzív tv-n  nem jó az aktív kép"

 

Ez így butaság. Mi az hogy "aktív kép"?

Akítv a megjelenítő/szemüveg páros lehet.

Ettől teljesen független a 3D videó formátuma a tárolón.

Az lehet SBS, OU, framepacked bluray3d, stb.

Mindegyik formátumot megjeleníti az aktív és passzív kijelző is!

Az OU-t válaszd, vagy az eredeti 3dbluray-t, ha már aktívod van,

ott ugyanis nem feleződik a felbontás.

 

AtuMatu: formázd NTFS-re.

Előzmény: Bandita30 (1358)
Bandita30 Creative Commons License 2014.12.27 0 0 1358

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni 3D film nézésben.

Sokat olvasgattam már a passzív ill. aktív 3d-ről, mindenhol írnak róla hogy a passzív tv-n  nem jó az aktív kép stb.

Na most nekem aktív samsung 3d-s tv-m van, aktív szemüveggel.

Gondolom alap esetben az aktív SBS filmeket érdemes nézni, de

mi van akkor ha  passzív OU fimet nézek rajta?

Vagy aktívnál mindegy mert mind 2 verziónál ugyanolyan lesz  a kép?

 

vidiadv Creative Commons License 2014.12.24 0 0 1357

A fat 32 nem tudja kezelni 4gb felett.

Előzmény: AtuMatu (1356)
AtuMatu Creative Commons License 2014.12.21 0 0 1356

Sziasztok!

Kis segítséget kérek,ha jó helyen vagyok....

Letöltöttem egy 3D-s filmet(8,49Gb)

Rá szeretném tenni egy 32 Gb pendrivera,de nem sikerül.

Azt irja ki hogy "tul nagy méretű a cél file rendszeréhez"

Mi lehet a baj?

Hogyan kéne ezt megoldani?

Köszi...

repvez Creative Commons License 2014.12.12 0 0 1355

Azt tudja valaki, hogy   sbs filmekből , hol lehet letölteni  olyan verziót ami  mind a 2 oldalon teljes értékű  16:9es képet ad? És létezik e  jobban tömöritett verziója az sbs filmeknek, hogy ne 22gb legyen egy ilyen film hanem 3-4?Vagy olyan  applikációt androidra amivel a youtube videokat vagy a 3d-s filmeket tudom állitani a felbontást és a 3d tulajdonságait?

 

Mert a telefonomon csak 720p ig engedi a felbontást felhuzni ,mikor 1080p-s a kijelzője

esztelen karcsi Creative Commons License 2014.11.26 0 0 1354

Arra van valami okossság, hogy egy letöltött film a ncore-ról, aztán átmásolás a merevlemezre több órát vesz igénybe, miközben eleinte ez pár perc volt. Mi történt hogy lelassult ennyire? Köszi

esztelen karcsi Creative Commons License 2014.11.26 0 0 1353

 4096*2160, így 3D szemüveg nélkül is garantált a 3 dimenziós hatás.

 

Biztos hogy tv kell hozzá?

 

 

Előzmény: UHDTV (1352)
UHDTV Creative Commons License 2014.09.23 0 0 1352

Az UHDTV  weboldalán bemutatjuk a legújabb televízió készülékeket. Az UHD TV-kfelbontása a HD felbontás négyszerese, azaz 4096*2160, így 3D szemüveg nélkül is garantált a 3 dimenziós hatás. Az ívelt Ultra HD TV képernyő tovább fokozza a mozi élményt, hiszen ezáltal a periférikus látóterünket is kitölti a "film vászon".

 

Értesüljön az UHDTV frissítéseiről:

Kövessen minket az Ultra HDTV Google+ oldalán, iratkozzon fel az UHDTV Youtube csatornájára, vagy csatlakozzan Facebookon az UHDTV - Ultra Hdtv oldalunhoz

VanGogh2014 Creative Commons License 2014.09.12 0 0 1351

Ma már 3D-s szemüveg használata nélkül is lehet 3D-s élményben részünk. A 4K felbontású UHDTV-k már képesek erre. Az ívelt képernyővel rendelkező Ultra HD TV-nél a periférikus látásunkat is kitölti a képernyő.

otto16V1,6i Creative Commons License 2014.08.01 0 0 1350

Tisztelt olvtársak!

tudna valaki nekem érdemi tapasztalatot, mondani az Lg47la660s 3D tévéről??

Wadarr - BMWTech.net Creative Commons License 2014.07.12 0 0 1348

Egyvalamit még érdemes megjegyeznem a kamerával kapcsolatban. A 3D mélység szabályozható rajta, és ha egy bizonyos pontnál közelebb van valaki vagy egy tárgy a kamerához akkor az elég extrém módon "kijön" a képből, brutális a 3D hatás. Hasonló kamerákkal készítik a 3D demofilmeket is.

Előzmény: Wadarr - BMWTech.net (1347)
Wadarr - BMWTech.net Creative Commons License 2014.07.12 0 0 1347

Sziasztok!

 

Eladósorba került 3D SONY HDR-TD10E kamerám. Ebben a készülékben két teljes értékű kamera van egybe építve, külön objektívvel, Exmor R szenzorokkal. Nagy méretű nagyfelbontású érintőkijelzőjén szabad szemmel is 3D-ben lehet látni az élőképet is. 2D/3D optikai zoom, lassított felvétel, DD 5.1 hangfelvétel, stb. dobozában, karcmentes hibátlan állapotban minden tartozékával, gyakorlatilag új. Ára: 205.000 Ft, érdeklődni a 70/3167070-es számon lehet.

 

Akit érdekel itt olvashat róla egy jó kis tesztet is: 

http://www.av-online.hu/egyeb/sony-hdr-td10e-3d-kamera-teszt_95/1

 

massa2 Creative Commons License 2014.03.28 0 0 1346

Volna egy kérdésem ha valaki tudna segiteni pl. a házimozirendszer tv adásokbol kijövöhangot leadja-e vagy csak a lejátszobol pl. a dvd,cd, vagy blue-ray.

forgot Creative Commons License 2014.03.28 0 0 1345

Sziasztok!
Ha valakit érdekel esetleg passzív 3D gyerekszemüveg (LG-hez, Panasonic-hoz, SONY-hoz, Philipshez, vagy akár csak a moziba), küldjön privát üzenetet.

halálamájra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1344

Illetve ha ezeket a 40 gigás 3 D-s filmeket leszedem ,úgy tudom megoldani hogy 3 D-s legyen ,hogy van egy olyan opció a tv-n 2D-3D és ott át állítom. Ez a megfelelő eljárás? Így 3D lesz ,de annyira nem jó a térérzet ,mint a halfoknál. Viszont a minőség jobb.

halálamájra Creative Commons License 2014.02.19 0 0 1343

Üdv Mindenkinek!

 

 A kérdésem az lenne ,hogy van egy 125 cm képátlójú Samsung aktív 3D tv-m ,és erre milyen típusú filmeket célszerű letölteni. Olvastam sok helyen, hogy a half sbs a megfelelő ,de olyat is ,hogy a megfelezett kép , a felbontást is felezi. Nem igazán értem ,valaki tisztába tenné nekem ezt az egészet? találtam ilyen 40gigás 3D filmeket ,amik nem half-ok , de azoknál a típusoknál a térhatás annyira nem volt érezhető. Mélység megvolt ,de annyira nem jött ki a kép ,mint a half-nál. Szóval milyen filmeket célszerű beszerezni aktív technológiához ? Ha half sbs-t töltök ,akkor az passzívhoz való? Elvész a full hd ,mert feleződik a felbontás ? vagy ez egy baromság? Illetve a szellemképet ,hogyan lehet a beállításoknál(mélység ,3D perspektíva) korrigálni? Valamint a bal -jobb váltás mi célt szolgál?  Valaki magyarázza el könyörgöm!

va-tibor Creative Commons License 2014.01.21 0 0 1342

a tv-n állítható a beállításokban a 3d hatás /mélység stb/ legalábbis nálam az LG-n állítható

szerintem minden 3d tv-n így van

Előzmény: dr szittyo (1340)
Relaxvideo Creative Commons License 2013.12.28 0 0 1341

Ha valóban ugyanazt a fájlt nézed, mint ami bluray-ről ment, akkor lényegtelen, hogy usb vagy bluray a forrás.

Gondolom usb-ről már half SBS vagy OU a formátum, de ettől még a mélységnek nem kéne változnia.

Nincs a TV 3D menüjében olyan, hogy "nézőpont" vagy "mélység", beállítás? Lehet azzal kijjebb tudod hozni az egész témát.

Egyébként még itt vannak extrém kijövő videók: http://3dn3d.com/

Némelyik annyira extrémen az orromba akar jönni, hogy már össze sem áll a kép :)

Előzmény: dr szittyo (1340)
dr szittyo Creative Commons License 2013.12.28 0 0 1340

sziasztok!  nekem is pont ugyan ez a bajom! nekem samsung e6450-esem van  valamennyi 3d hatás nálam is van  de nem az az igazi  hogy kijönnek a dolgok teljesen elém! a boltban pedig majd kiszúrta a szemem a 3d élmény!   leszedtem teljesen ugyan azt a samsung 3d demot  full hd-ben  amit a boltban nyomattak uygan azon a tv-n mint ami nekem van,   a  hatás mégsem uygan az mint ami ottvolt!  itthon nálam semmi mélysége nincs a demo videonak sem!  nemértem az egészet...  talán énis arra tippelek hogy ott blue-ray lemezről  és lejátszorol  mennek a 3d tv-k  még itthon én  usb-n keresztül pen drive-ról nézem a filmeket.  tehát még 1x :  ugyan az a demo video uygan azon a tv-n a media markt-ba csúcsszuper 3d élmény , még itthon  egy nulla! valakinek valami ötlet?

Előzmény: paplankaaa (1337)
asx Creative Commons License 2013.12.25 0 0 1339

2D anyag felskálázását felejtsd el! Én 3D műsort Blu-ray lemezről meg TV-adón nézek, nekem semmi gond vele.

Előzmény: paplankaaa (1337)
Relaxvideo Creative Commons License 2013.12.21 0 0 1338

Megfelelő forrással ugyanazt a hatást kéne elérned, amit a boltban láttál.

Nem minden film "jön ki", és a 3d-nek nem is az a lényege, hogy minden jöjjön ki.

Sokkal inkább a tv kerete egy ablak egy új világra, ahol mélységeket látsz.

Ha csak kis mélységet látsz, az lehet amiatt, mert a film, amit nézel, 10 méteres

mozivászonra készült, nem egy 1,5m-es tv-re. Ahogy az X, Y méret csökken,

úgy csökken a Z is, vagyis a mélység. Szedd le a linkelt mintafájlt, kiváncsi vagyok

ott látsz-e nagyobb teret, mert ez nem mozivászonra készült. Ok, sok kiugró jelenetet itt se várj,

az inkább amolyan hatásvadász effekt.

 

Előzmény: paplankaaa (1337)
paplankaaa Creative Commons License 2013.12.21 0 0 1337

Sziasztok!

 

Segitségeteket szeretném kérni.

vásároltam egy Samsung f6400 200hz 46' Tv-t, és vártam a nagy hatást, amit a boltban mutattak be videót hozzá, persze a fejem mellett ment el a kép, itthon teljesen mind1 mit nézek, lehet 21Gb 3D bluray Avatar alig akar ki jönni a kép.

Smart funkcióban vann 3D fül ott is van Nascar videó ettől sem kell elájulni, nem beszélve a sima TV adások felskálázásáról az meg egyenesen nulla nincs különbség....

 

kérdésem lenne én vagyok a béna vagy jól megetettek, mert az a videó direkt ezekre a televiziokra készült és a film gyártók még nincsenek felkészülve a3d hatás otthoni élményére?

vagy van köze a  3d bluray lejatszónak es kellene venni egy olyat is akkor jobb lenne a film.???

 

Előre is köszönöm!

Relaxvideo Creative Commons License 2013.12.21 0 0 1336

Szia

szedd le ezt:

http://goo.gl/WsCFSG

 

még bluray lejátszó sem kell hozzá, csak tedd pendrive-ra és csatlakoztasd a tv-hez!

Előzmény: radi00 (1333)
Gyulus Creative Commons License 2013.11.02 0 0 1335
Ha nem lopod a 3D tévét, ahhoz leginkább a Blu-ray 3D illene.
Előzmény: radi00 (1333)
szabo_bela_lajos Creative Commons License 2013.10.30 0 0 1334

Persze, simán! De én most azt várom, hogy végre élőben nézhessek focit a weben full 3D-ben... és ahogy tegnap láttam a HVG-n (cikk itt: http://hvg.hu/tudomany/20131029_itt_a_3ds_videohivas), az Ozeki elég jó alapot biztosít ehhez. "a 3D videohívást a várakozások szerint ingyenesen teszi majd elérhetővé ügyfelei számára" --> vajon melyik szolgáltató csap le rá először? Azért a Skype fejlesztési irányait tekintve ez elég komoly előrelépés a magyar piacon... A céges oldalon elég jól bemutatják a 3D videóhívások adta lehetőségeket (link itt: www.ozekiphone.com). Üdv, Béci

radi00 Creative Commons License 2013.10.20 0 0 1333

hali

 

veszek egy 3d aktív szemüveges tv-t

az lenne a kérdésem, hogy a netről letöltött filmeket hdmi-vel a tv-re csatlakozva lejátsza 3d-ben?

esetleg ti miként szoktátok nézni?

 

az aktív szemüveges tv-hez milyen formátum illik? (3d)

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.10.07 0 0 1332

Ahogy mondod.

Előzmény: HALF SBS (1330)
SL_ph183 Creative Commons License 2013.08.23 0 0 1331

Ha betörnek akkor valószínű nem csak a tv-t meg a hangfalat (LOL) viszik el ha nem kurva sok mindent. Ami gáz, hogy utána hónapokat kell birkózni a szemétláda biztosítóval, mire ad egy kis aprót. Mind addig szép és korrekt a biztosító még meg kell kötni a cuccot.... 

Előzmény: Maria83 (1328)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!