Keresés

Részletes keresés

kinizsi07 Creative Commons License 2008.02.05 0 0 246

árpádsávPákóné Ágica megkedvelte az árpádsávot és születendő gyermekét is ilyen ruhában várja.A kis Pákó lehet Tomcat utóda?

Forrás Pákó blog link

kinizsi07 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 245

Pákó üzeni nektek:

Csumi!Még mielött elkezdene járni a kis fejetek az ATV-s dolgon elmondom mi is a valóság.Ágicát egy régi közös ismerős aki barátnak mondta magát  Lekvár a blikktől felhívta,hogy szoljon nekem hogy csütörtökön frizbi adásba kell menjek.Ez kedden volt.Elkezdtem gyanakodni,mert ugye a Frizbi az arról hires hogy megpróbálják megalázni a vendégeket.Megkértem Ágicát hogy hivja fel a Lekvárt aki ott is dolgozik az ATV-nél,hogy kérdezze meg biztos nem lesz -e ott Tomcat meg a bandája.Erre az a kis sunnyogó Lekvár azt mondta,hogy nemkell félni megkérdezte és csak jogász lesz ott a felvételen.Jól van akkor hát elmegyek,gondoltam.El is mentem a megbeszélt helyszinre és mikor beléptem az előtérbe annyi fotós meg ujságiro volt,hogy ennyit nem is láttam még egyszerre.Mondták,hogy bent vár a Studióba Tomcat.NEM MONDOD!!!!Erről nekem senki nem szólt és én el akarok menni.Rohadt dühös lettem!A portás bezárta mögöttem a főbejáratot és toltak befele hogy nyugi pákó menj csak be nem lesz semmi baj van ott biztonsági őr.Elegem lett és elindultam kifele,de az ajtó zárva volt!erre bizonyosságot szerezhettek a juj.hu oldalon.Még ilyet hogy bezárni valakit!Hivtam Ágicát hogy azonnal hivja ki a rendőröket,mert nem engednek ki.Ezt a portás meghallotta és mondta ,hogy ki kell engednem ez a dolgom!Kiengedett.Elkezdtem futi és beültem akocsiba,megvártam a rendőröket.Meg is jöttek nagyon gyorsan és visszatértem velük.Hajdú  pedig azt mondta hogy hazudok hogy nem tudtam,hogy itt lesz Tomcat és arról is hazudok hogy bezárták az ajtót!Nyomozó azt mondta nekem,hogy ne tegyek feljelentést,mert ők míg vannak 50-en én egyedül állitom amit mondok és ugyis hazudni fognak,nem fogják bevallani.Aztán eljöttem és másnap ma reggel elmentem az ügyvédemhez,de nem ez okból,ezt majd máskor intézem.Aztán úgy döntöttem,hogy mostantól egy kicsi ideig nem nyilatkozom egy újságironak sem telefonon,csak akkor ha az ügyvédem jelenlétében óhajt személyen interjút kérni.Aztán majd ha lezárult az ez alatt lévő ügy akkor majd persze máskor is.Hát öcsi nem jött össze a lejáratás és a terved.Biztos azért akart velem kicseszni,mert nem is régen mikor bementünk Ágicával a frizbibe úgy leégettem,hogy csak kapkodta a levegőt mi meg röhögtünk rajta.Annyira vicces volt.Persze az a kisnövésű emberke nem merte leadni.Kár hogy nem élő adás volt.Különben meg észrevettük Ágicával,hogy minket utánoz a csajával.Eljegyzés meg hasonló és hasonló dolgokat is tesznek.Csak náluk ez ellentétbe velünk elég nyálasan néz ki,mert mi legalább megadjuk a módját és poént is fűzünk hozzá.Ez a Matyika meg nyáladzik.:-)))Igy próbál fentmaradni a médiában,mert a kutyát nem érdekli.Neki csak show-ja van én meg fellépésekre járok és ott imádnak engem!Szóval most egy kicsit mig meg nem születik a kicsi Bence nem foglalkozom hülyeséggel meg idióta meghivásokkal,hanem rájuk szentelem az időm na meg a fellépésekre.Fortyogjanak csak magukba,hogy nem jött ösze a tervük,mert én a Tomcattel nem fogok ott vitázni,majd a biróságon elmondhatja amit akar.Nagyon jól tettem hogy kihivtam a rendőrséget,mert már csak ez is bizonyitja a felháborodásom.Fingok az Atv-re amikor visszakerülök ugyanoda ahol voltam a médiában,nem fogok elmenni hozzájuk az tuti.Dugják fel a szaros 30rongyukat:-)Amugy meg nézzétek meg akik ezt csinálják velünk milyen emberek,mert a párom terhes 9hónapos és senkire nincsenek tekintettel,mert látszik milyen a lelkük. Nekem bébim születik és ez a legnagyobb boldogság,ugyanis amig van pénz a zsebünkben nincs mitől félni és én nem is félek senkitől mert ÁRTATLAN vagyok minden ellenem elkövetett “botrányba”!Erre a szivemet teszem nektek,tudjátok milyen fasza gyerek vagyok amugy is.Mit magyarázzam és én még mindig az ország nagy faszája vagyok a didik királya és az is maradok igérem nektek.Akinek ez nem tetszik az lecsusszanthatja magába a dákóm!

Na még valami:Megkapom a hozzászólásokat,de nem tudjuk betenni,mert még nem jöttünk rá hogyan kell,de nagyon köszönöm a jó szavakat és a feketepako.lap.hu oldalt is!Tündérek vagytok!

Pákó blog itt vagy lehet, hogy valójában Ágica blogja és ő fordítja le Pákó gondolatait, amit előtte Pákó ledobol :)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.28 0 0 243

Van vagy volt olyan,hogy nem?

Előzmény: kakukkboy (242)
kakukkboy Creative Commons License 2008.01.28 0 0 242
Akartak valamit?
Előzmény: Lakowski (241)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.28 0 0 241

feleslegesen ollózna.

bíróság azt mondaná neki,teccet volna a zinterjú előtt tenni.

amit akartak,azt elérték a fiúk.

Előzmény: Törölt nick (240)
mb3rgyulolo Creative Commons License 2008.01.28 0 0 239
Én mindenesetre megnyugodtam, a világ nem őrült meg, mindenki játsza tovább ugyanazt a szar szerepet. Lehet csucsukálni. :)
kakukkboy Creative Commons License 2008.01.28 0 0 237

No, ezek is jól rácuppantak!

Egészségükre!

Hipózhatják a bunkógyárosok, ahogy csak bírják, ez a barna csík már rajtuk ragad!

Egy rádió hanganyagokat készít, azokon át szolgáltat információkat hallgatóinak, nem bepalizott-történelmi ismeretek nélküli idegenből akar kamerás hülyét csinálni.

Egyébként is értelmetlen, hülyéből már nem lehet hülyét csinálni, csak fölmagasztosítani.

Mélyponton a mókuskerék átbillen, és onnan fölfelé emelkedik.

Ezzel sikerült is elérniök.

Legalább is azt, hogy szinte minden szinten ezzel a Fekete Dákóvan foglalkoznak.

Előzmény: unbreakable (235)
kakukkboy Creative Commons License 2008.01.28 0 0 236
Mi a @t foglalkoztok annyit azzal a kívül-belül sőtét Fekete Dákóval?
unbreakable Creative Commons License 2008.01.28 0 0 235
A Bombagyár Rádió szerkesztõségének közleménye Fekete Pákó magyarázkodásáról

A Bombagyár Rádió szerkesztõi ezúton közlik, hogy Fekete Pákó valótlanságot állít a Velvet címû internetes magazin 2008 január 27-én megjelent cikkében arról, hogyan került a Bombagyár Rádió stúdiójába, és milyen körülmények között készült az a videófelvétel, amelyen náci karlendítést mutat be, majd kifejti véleményét a zsidókról és a cigánybûnözésrõl.

Nem igaz, hogy Fekete Pákó nem tudta, kihez megy interjút adni. Elõtte többször beszéltünk telefonon, bemutatkoztam neki, és többször is értésére adtam, hogy a mi közönségünk gyakorlatilag azonos a Kuruc.info olvasóival. Elmondtam neki, hogy mi alapvetõen nem szeretjük, amit csinál, de nem tartjuk tisztességesnek, amit a Kuruc.info tett vele - telefonszáma nyilvánosságra hozását - és azért szeretnénk meghívni heti rádiómûsorunkba, mert meg szeretnénk adni neki a lehetõséget, hogy bizonyítsa, nem az az ostoba majom, aminek a média beállítja. Fekete Pákó ennek tudatában jött el hozzánk.

Pákóval január 24-én, este hat és fél hét között találkoztunk az Oktogonon, a Burger King elõtt, vagyis nyilvános helyen. Ketten mentünk elé, Blogin és én. Láthatta, kik vagyunk, láthatta, hogy bakancsot és bomberdzsekit viselünk, Nagy-Magyarország kitûzõvel. Megtehette volna, hogy nem jön velünk, nem vesz részt a mûsorban. Ennek ellenére barátságosan üdvözöltük egymást, és velünk tartott. A videófilmen látható, milyen hangulatban. Senki sem kényszerítette, és nem fenyegettük meg sem a mûsor elõtt, sem közben, sem pedig utána. A kamerát az õ beleegyezésével indítottuk el, és a a stúdióba való belépésétõl kezdve távozása utolsó pillanatáig mindent felvett, csaknem három órán keresztül. Amennyiben valaki látni szeretné, elhangzott-e bármilyen fenyegetés, megtekintheti.

Nem tudom, Fekete Pákó mibõl vonta le azt a következtetést, hogy ha nem mûködik együtt velünk, "kinyírjuk." Teljesen normális, szakszerû rádiómûsort vezettünk vele, amelyben mindenféle kényszer nélkül adta elõ véleményét. Való igaz, hogy a karlendítést mi tanítottuk neki, de erre sem kényszerítettük, és nem hiszem, hogy ez nagyobb "aljasság" lett volna, mint például amikor Majka szórakozott néhány éve a nigériai vendégmunkással, Magyarország történelmébõl "vizsgáztatva" õt. Ekkor tudtuk meg, hogy Magyarország államformája diktatúra, a király Mária Terézia, és a fekete rabszolgákat négyszáz éve, 1848-ban szabadították fel.

Amennyiben Fekete Pákó a Bombagyár Rádió mûsorában megbeszéltek után úgy dönt, mégis inkább marad a média szennymocskában, és még a cigányokat is szereti, lelke rajta, tegye. De ezúton felszólítom, hogy vonja vissza a Bombagyár Rádió szerkesztõségére nagy nyilvánosság elõtt tett rágalmait, ellenkezõ esetben az 1979. évi törvény a Büntetõ Törvénykönyvrõl 179. §-a szerint feljelentést teszünk ellene rágalmazás minõsített esetének bûntette miatt.

179. § (1) Aki valakirõl, más elõtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedõ szabadságvesztéssel, közérdekû munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendõ.

(2) A büntetés két évig terjedõ szabadságvesztés, ha a rágalmazást

a) aljas indokból vagy célból,
b) nagy nyilvánosság elõtt,
c) jelentõs érdeksérelmet okozva

követik el.

Felhívom Fekete Pákó figyelmét, hogy amennyiben 48 órán belül - 2008 január 29-én éjfélig - felszólításunknak nem tesz eleget, megtesszük a szükséges jogi lépéseket. Vagy amennyiben úgy gondolja, hogy állításait fenntartja, tegyen ellenünk feljelentést személyi szabadság megsértése, kényszerítés és fenyegetés bûntette miatt. Azonban ha nem mondott igazat, kíváncsian várjuk, kinek az utasítására, vagy pontosabban kinek a fenyegetésére adta ki a Velvetnek tett nyilatkozatát, és mivel fenyegette meg az illetõ. Mi, magyarok jobban szeretjük az õszinte embereket.

A Bombagyár Rádió szerkesztõségének nevében,
Polgár Tamás, "Tomcat"
Előzmény: Törölt nick (232)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.28 0 0 234

egy zsírhülyének,hogy lehet még jobban aláfűteni?

arra nem volt képes az idióta,hogy 10 év alatt megtanulja a magyart.

kíváncsi lennék a 3 órás felvételre,amit Tc említ.

Előzmény: Törölt nick (232)
pindiy Creative Commons License 2008.01.27 0 0 233
Egy frászt.....már akkor tudta pontosan, hogy lesz felhajtás, hisz azért ment hogy legyen és utána majd mit fog mondani....genyó és kész....
Előzmény: Törölt nick (230)
unbreakable Creative Commons License 2008.01.27 0 0 231
te ezt elhiszed ? ;)
Előzmény: Törölt nick (230)
pindiy Creative Commons License 2008.01.27 0 0 229
Mi a fac okod van a mentegetésére....a tettei minősit....és az öt futtattató médiákokat is....
Előzmény: Veronika21 (221)
pindiy Creative Commons License 2008.01.27 0 0 228
Egy frászt, miből gondolod, hogy nem veszi komolyan....lyó, hogy már nem eszik embert, de azért az írtásról még nem biztos hogy leszokott.....az alma nem esik messze a fájától.....
Előzmény: kiski (222)
kiski Creative Commons License 2008.01.27 0 0 226

szó ami szó, igen meggyőző, én egy ilyen videót láttam, egy szivatós riportot, amit Majka csinált vele.

de ha jogvégzett - még ha csak 3 évet is - akkor biz ez csak színjáték, ugyanis tisztában kell legyen a politikai-társadalmi viszonyokkal.

Előzmény: Törölt nick (224)
mac.m Creative Commons License 2008.01.27 0 0 225
Ez nekem is szemet szúrt, azóta azon morfondírozok, hogy ez most akkor Pákót minősíti, vagy a tanintézményt...
Előzmény: kiski (222)
kiski Creative Commons License 2008.01.27 0 0 222

Tegnap hallottam, hogy ez a Pákó gyerek 3 évet végzett a jogon.

Ha meg ez igaz, akkor bizony csak adja a sültparaszt niggert az imázs kedvéért.

Előzmény: Törölt nick (219)
Veronika21 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 221

Pákó, hát ez a sötét figura azt sem tudja, ki volt hitler? Hülyeségeket írogatnak az újságok, ez a média egyre lentebbre kerül. Ilyen fickóval nem is kéne foglalkozni, mert még szót sem érdemel.
Médiasztárok, mint pákó, annácska, győzike, szégyen!
Krausz Nátán Lipót Creative Commons License 2008.01.26 0 0 211
"Mindegy cicuskám, nem fogom neked megmagyarázni a felvásárlást. "

Pedig jó volna ha elmagyaráznád, mert különben rögvest felvásárollak, szarfaszú barátom.
Előzmény: Törölt nick (210)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2008.01.26 0 0 209

Ja, látom, nem az verte ki a biztit, de különben meg mind1.

Node úgy látom, hogy Fekete Palkó (ez lett volna a művészneve, ha ki tudta volna mondani)

egyébként sem lehet kedvenc ballib oldalról.

Részletek egy telefoninterjúból-

forrás:

velvet.hu

"A magyarul ékezetek nélkül nyilatkozó Pákó úgy véli, hogy az Orbán-kormány idején minden szuper volt. "Orbán Viktor az eddigi legjobb magyar miniszterelnok," - idézzük szavait - "nekem minden tetszik, amit ó csinál: ahogy beszél, ahogy a parlamentben dolgozik, minden." Bár állítása szerint még nem találkozott személyesen a Fidesz elnökével, csak a tévéből figyeli, és szerinte "kibasz*tt jó".

A magyarul ékezetek nélkül nyilatkozó Pákó úgy véli, hogy az Orbán-kormány idején minden szuper volt. "Orbán Viktor az eddigi legjobb magyar miniszterelnok," - idézzük szavait - "nekem minden tetszik, amit ó csinál: ahogy beszél, ahogy a parlamentben dolgozik, minden." Bár állítása szerint még nem találkozott személyesen a Fidesz elnökével, csak a tévéből figyeli, és szerinte "kibasz*tt jó"."

Orbán szerinte "kurvára úgy csinálja, ahogy kell, olyan szinten tartja magát, ahogy azt kell, és ezért tisztelik is az emberek".

Gyurcsány Ferencet (ahogy ő mondja: Gusányi Ferencet) érdekes módon már sokkal kevésbé kedveli. A jelek szerint a legjobban azzal váltotta ki Pákó ellenszenvét, hogy kocog. "Nem szabad futni az Erzsébet hídon egyedül egy miniszterelnoknek" - jelenti ki ellentmondást nem tűrően - "Az orszag vezetoje nem lehet ilyen laza. Nem szabad így szabadon futkározni, nálunk Nigériában már rég lelőtték volna az ilyet.

A nyelvi nehézségek ellenére nagy lendülettel beszélt arról, hogy milyen sanyarú helyzetben van jelenleg az ország. "Felemelik a gáz, a benzin, hát ez volt a gulás alatt is, kérem szépen. Hát mindenki panaszkodik, minden borzalmas. Hiába vagyunk EU, vágod, semmi sem lett jobb.

Pákó még rasszizmussal is megvádolta szegény Gyurcsányt. Azt mondta, hogy nem ugyanúgy kezeli a fehéreket, mint a feketéket.

Előzmény: Törölt nick (208)
Lúdas Matyi Creative Commons License 2008.01.26 0 0 207

"Gery Greyhound kitiltva A PoliDili topikból/fórumból egy hónapra."

mit tett ez a gyerek?

Beidézett tomcat blogjáról egy cikket, amelyben tomcat helyesli és bizonygatja pákó rasszista és antiszemita kijelentéseit.

Előzmény: Lakowski (181)
Darth Plagueis Creative Commons License 2008.01.26 0 0 206
Azt hiszem, a lényeg itt nem azon van, hogy Nigéria olajexportja fele megy Izraelbe, vagy Izrael olajimportja fele származik Nigériából, hanem hogy fegyverrel fizet érte. Vagyis öljétek csak egymást, annyival is kevesebben lesztek. Nigériába már rég kéksisakosokat kellett volna küldeni és leállítani mindenféle fegyverexportot.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.26 0 0 203

Pákó ekkora felfordulást csinált, hogy ezen a topikon sorban írtják ki társainka? :-(((

Mi lesz még ebből?

scapigliato Creative Commons License 2008.01.26 0 0 202
Miért, van itt tomcat nevű fórumozó? Vagy Polgár Tamás ún. bloggerről, magacsinálta közszereplőről beszélgetünk? A saját blogján meg droidozzon ő, meg a közönsége.
Előzmény: Lakowski (201)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.26 0 0 201

fórumon nicket használunk...,mindenki tudja,hogy mi a neve.

droidozni pedig a tomcat blogján kellene,nem itt.

Előzmény: scapigliato (200)
scapigliato Creative Commons License 2008.01.26 0 0 200
A neve Polgár Tamás. Tomcat legfeljebb a beceneve. A droidozás pedig annyival különb a fekázásnál, hogy nem egy veleszületett sajátosságot jelöl. Bár lehet, hogy ebben tévedek.
Előzmény: Lakowski (198)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.26 0 0 199
hamar mentél...:)
Előzmény: Lakowski (185)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.26 0 0 198

Van neve,Tomcat.

Mivel különb a droidozás a fekázástól?

Előzmény: Törölt nick (197)
unbreakable Creative Commons License 2008.01.26 0 0 196
Komolyan nem érted mi a különbség a két állítás között:

1. Nigéria olajexportjának több mint a felét Izrael veszi fel.
2. Izrael olajimportjának több mint a felét Nigériától importálja.

Nem izraelt mondtak, hanem zsidókat :))))

úgy már helytálló ;)

Előzmény: nadamhu (152)
Lakowski Creative Commons License 2008.01.26 0 0 195
így igaz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!